Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
ahojky :-D Mně se včera také líbilo, bylo fajn vás zase po dlouhé době vidět. Všechny jste krásný maminy x-) Maruško, ale neznamená to, že už chce malá na svět, že ne? Jen prostě nemůžeš spát, páč tě pálí žáha :-N Já jen, abys mohla ten příští týden dorazit :-N :-D Musíš jí domlouvat, ať ještě počká, vždyť jí nic neuteče... :-N Pařáček dnes bude páč mám džíny :-p Noční prohlídka zoo musela být super! To se asi nedělá i pro veřejnost,co? hm, škoda. My jsme byli včera večer na hrákulovi, dávali Indiana Jonese, no docela ten film překombinovali, už to bylo chvílema fakt ujetý, ale jinak hlavní hrdina byl fajn :-D
kačí: Ty večerní prohlídky dělají i pro veřejnost, jen si to musíte předem objednat. Ale byl to docela fofr. jsme byli asi jen na 2 místech, kam se veřejnost nedostane, jinak celkem rychlou chůzí jsem proběhli skoro celou ZOO. Neboj, na svět se malé zatím ješět nechce, jen nemůžu spát kvůli tomu pálení žáky. To se mi vlastně vrací žaludeční šťávy do jícnu a tam to pálí. A já mám vždycky pocit na zvracení. No a oni právě doporučují ležet buď s hodně polštíři pod hlavou - to mi už ale nepomáhá. :-( Já na žáhu právě nikdy netrpěla. Tak to snad po porodu přejde. Jde o to, že otvor, který je mezi jícnem a žaludkem je díky hormonům ne úplně uzavřen, proto to pálení. A já už to takhle mám nepřetržitě 3 měsíce! :-N :-(
No, my chtěli taky do kina, ale už se asi nedostaneme. :-(
Profilova fotka
my jsme dnes chtěli s kamarádkou do kina na Sex ve městě, ale nepůjdemem, protože hrajou od 16,45 a film má 2,5hod, takže + reklamy by to skončilo v 19,30 a to bychom jeli rovnou domů, takže bysme si vůbec nepokecali :-N :-D , tak jdeme na vínko :-)
No, tak na vínku si určitě pokecáte víc. :-D :-D
kačí: Ještě ti musím napsat, že ty šaty, co jsi včera měla jsou moc pěkný, já jsem vždycky chtěla nějaký khaki nebo pískové barvy, ale nikdy nebyla na mě velikost. Kde jsi je prosím tě sehnala? teď už je kupovat asi nebudu, ale na příští rok bych je docela brala. :) A jakou máš prosím tě velikost?
fifistr: Kde jsi se včera zapomněla, holka jedna? :-D :-D :-D
Profilova fotka
antarres, to mě těší, že se ti šaty líbí x-) Ale vůbec nevím, odkud jsou koupený, objednávala jsem z nějakého katalogu Quelle, Otto, Magnet..fakt nevim a ke všemu tak před 2 rokama. Můžu se doma podívat na cedulku. A velikost to je 38, ale jak bylo patrné jsou mi těsné :-N :-D
No, mně přišlo, že ti jsou akorát, ale jsou moc pěkný. No, tak 38, to bych asi potřebovala tak minimálně 42. :-N :-D Tak já juknu i do nějakých katalogů. :-)
Profilova fotka
jěžiš já ty velikosti nevim :-N , já jen že normálně nosím 38/40, tak to asi bude, ale každej katalog má to číslování jiný a ve 42 bys plavala, maximálně by ti to bylo akorát dobře přes prsa, jinak moc volný (když si odmyslim Lucinku) :-D Tak jsem koukala na stránky ZOO a opravdu tam píšou, že dělají večerní prohlídky. Já to vůbec nevěděla. Nevíš, kdy bude další? To totiž na stránkách nemají. a taky bodlinka nedorazila ani se neozvala =-)
kačí: No, to se tam musíš objednat a oni tě asi kontaktují nebo napíšeš, na kdy to chceš, je to fajn, ale nevim, pro kolik lidí to dělají. :-D
Profilova fotka
holky mě se tak nechce nic dělat :-| :-D už bych šla klidně domů
Článek se načítá
Kačí: to ti věřím, takový hezký počasí....mně se taky nechce nic dělat, ale musím. :-(
nazdárek děvčata, tak jsem včera už navečer nedorazila, páč se nám cvičení protáhlo (kecaly jsme pak minimálně ještě půl hodiny..) a pak už jsme zas museli do té Olympie vyzvednou lístky do kina. Byli jsme na Bathory - moc pěknej film, jen občas nějaký scény...a hlavně zvuky a hlasitá morbidní hudba..se moc naší holčičce nelíbily.. mrskala se chudák skoro celej ilm. ale já se to snažila moc neprožívat, tak doufám že jsme jí nepřivodili nejaký trauma.:-) ale pro netěhotný doporučuju, fakt je to bomba.. jinak, Kačí šaty už jsem chválila na místě, jsou fakt moc hezký..tos teda měla před 2 roky čuch na to, co se dostane do mody ;-) Maruško, porad, musí se před porodem něco dělat se sociálkou? ted čtu v nějaký knížce že se tam musí podat před porodem nějaká žádost..ale ta knížka není napsaná českým autorem, tak se nechci nechat zblbnout...vím že po prorodu by si tam člověk měl zajít pro porodné nebo co, ale žádat o něco předem??? dík, mamko:-)
silver: Tak co já vím, tak před porodem o nic nežádáš. Až pak o to porodné a to myslím až ve věku 4 týdnů dítěte. Já to taky přesně nevím, tyto věci si vzla na starost manžílek, takže má větší přehled. Až se vrátí ze služebky, tak se ho na to ještě přeptám. Já jsem teda řešila jen ukončení neschopenky a nástup na mateřskou. Na sociálku musí třeba ještě ty maminy, které studují, tam je to pak nějak jinak, ale podrobnosti neznám. :-D Pak si hned zažádám o vyčerpání dovolené a pak se hned nastupuje na rodičovskou dovolenou. :-D
silver: No, mně taky lákal film Bathory, ale jelikož teda strašidelno a morbidno docela snášim (půl roku po shlédnutí nějakého filmu se bojím chodit v noci na záchod a svítím si mobilem :-D :-D :-D ), tak tenhle film si asi určo odpustím. No, na Bobule jsme se včas nedostali a teď už je nikde nedávají....si holt počkáme na DVD nebo až budou v televizi. :-N :-D
Jo a jinak další mamina ze srpnovek už má poslíčky a další odešla hlenová zátka. Takže další porody jsou asi na cestě. :-D :-N =-) Prý při úplňku bývá nejvíce porodů. A ten bude za 2 dny. :-(
ono to zas tak moc strašidelný není, ale občas tam někoho kuchnou, to je pravda:-) dík za to info o sociálce, jsem si myslela že to stačí až po porodu:-) jo, tak říkala naše personální, že si člověk může zažádat o nějaký přídavky, ale to asi jen v případě, že je příjem rodiny menší než nějaká hranice..tak to nevim, jestli na to dosáhnem:-))
jdu pokračovat v práci. Odpoledne budu s mamkou péct nějaký cukroví ke kafíčku, o víkendu tu budeme mít tchyni s tchánem. Máme objednaný oběd v restauraci, kde jsme měli svatbu. Tak si taky zavzpomínáme. :-D Zrovna tam bude taky nějaká svatba. Se na mě přijedou naposled podívat. :-N :-D Tak nevim, jak tu budu odpoledne. x-) :-D
Ant: ježkovo voči, hlavně na ten úplněk rychle zapomeň, at si to nepřivoláš..
jo o přídavky jo, ale my jsme to počítali, takže na to nedosáhneme....a navíc by nám přišli ze sociálky do bytu zkontrolovat, že jsme opravdu samostatná rodina se vším všudy v bytě a to rozhodně nemáme tak zařízený, kuchyň mám zatím dole s mamkou a pračku třeba taky. tak si myslím, že to je zbytečnej opruz.Aby se nezbláznili. Právě je problém, pokud bydlíš s rodiči. Máme společný i vytápění a tak....
no, taky mám takový pobolívání břicha, ale snad budu OK. :-N :-D
zítra jdu na druhý monitor, tak uvidíme, jaká je situace... :-D
tak to budu držet palce, na monitor, dej pak vědět, ju. a už ti řekli že je Lucinka správně přetočená?
jo, už ve 32tt byla hlavičkou dolů, ale předtím mě doktorka strašila, že mám chodit na procházky, že tou chůzí se přetočí. No, ale stejně jsem tomu moc nedala, to bylo totiž to šílený vedro. Ráno se mi nikam nechtělo samotný chodit a večer bylo hrozný teplo. Přetočila se nakonec sama. :-D
šikovná holka:-))
jo, to jo, docela jsem si oddechla. Už jsem viděla totiž císařský řez. :-N :-N :-N
Kačí, ty spíš, viď? :-D :-D :-D
Profilova fotka
ale nespim, jen se nám nějak zpomalil net, tak mi to nabíhá děsně pomalu a to mě nebaví. :-p Tak kolegyně to zabalila, že prej musí na gyndu pro prášky, šla teda hned a už se nevrátí. Doktorku má kousek od Tylovky, takže do půl 12 je hotová a pak má už volno :-p :-D chci taky nějakou výmluvu =-)
Profilova fotka
ahojky, srazík byl včera opravdu moc prima - jen jsem si tam skoro připadala nepatřičně - ani mimko v kočárku, ani na cestě :-) docela Vám to závidím maminy, taky bych už to brala...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?