Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
užžžžž... jsem si nedávno říkala, že ještě necelá stovka a je to.... hmmm... tak za chvíli tu máme další novou diskusi :-D
no když budete takhle ukecany ................................
Profilova fotka
=-) My..... jak si to o nás můžeš ale myslet :-D
já si nic nemyslím, já to vidím. Vás ani nemá cenu dočítat, protože je toho hodně.
Jo jo s počáskem to už asi lepší nebude, ale zase není zima tak to docela jde! Na listopad neobvyklé no! Pepčo jak tohle vůbec můžeš o nás říct!! O pauzu jsem potkala Marťu, ale byla v diskuzi s nějakou těhotnou kámoškou, tak jsme se jenom pozdravily!! :-D
Profilova fotka
Juchůůůů, letos se vyhnu inventurám.... :-D já mám radost. Tak ta nemocnice konečně má svůj jeden pozitivní výsledek za sebou :-D :-p x-)
Mílo my snad doufám, že to bude mít více pozitivních výsledků né?? Sakriš!! Mílo my jedeme stejně odpolko na Třébu tak to necháme na zítra hele a objednáme to!! Co ta Mirča nevezme si s náma ten kabát a bude poštovný ještě levnější. Mimochodem je pěknej, hezkej střih!!
Profilova fotka
JJ, ten kabát je hezkej a i za slušný peníze .... uvidíme jestli se večer přihlásí a něco k tomu písne. x-) Jinak možná ještě objedná i Lucka co s ní chodím na spinoš, objevili jsme tam pánské pyžamo s Homerem, tak prý chce pro toho svýho ;-)
S Homerem jo?, Hm tak to je dobrý teda!! To mu určitě bude seknout hele!! Tak ju tak ať si to promyslí a objednáme, tak paráda!! Snad to vyberu dobře tu velikost jinak si budu muset počkati déle no!!
Profilova fotka
Cau krasky,a krasavce,co tu resiet,kde jakej kabatek???to tricko na jedno raminko je kraaasny,ale tamto nic moc to se mi nepaci to neni muj štíííííl :-D ale proc ne a ukaz ten kabatek
Profilova fotka
Ahojky ochehule, to je taky dost, že se ukážeš. Na kabátek dávala odkaz Minulka na předchozí stránce
Profilova fotka
Ahoj holky, Péťo jestli jsem dobře postřehla, tak se tu holky bavili jenom o tom kabátu, co se líbil mě a to jest http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?ca... tak se chystáte objednat? já bych ho brala v černé a ve velikosti 44. Jen přemýšlím, co to bude za matroš a jak bude sedět, ty peníze jsou až podezřelý, ale co, max. ho vrátím. a ještě se mi docela líbí tyhle kalhoty, nic na nich není, jsou celkem obyč., ale mě právě černý kalhoty do práce opouští, tak by se hodily a za tu cenu http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?ca... Jo Šáry šatky jsou pěkný a sedí a hele to ti pod ně nedali kruh nebo ho nechceš?
Článek se načítá
Profilova fotka
Miru, tyhle kalhoty mám taky od nich :-D a jsou fakt dobrý Dneska mi Marťa ukazovala šatky, bude taky super nevěsta a ty s tím závojem nemají chybu, ten dlouhej jí fakt sluší. :-) Miru, tak mi ti kdyžtak zítra dáme vědět, jestli tedy budeme objednávat, jestli budeš tedy se k nám chtít přidat.
Profilova fotka
Tak to jsem ráda, že je máš vyzkoušený, říkala jsem si jaký budou, tak mi zítra buď písni maila nebo zavolej, já se s vám teda svezu. Jo a Martě to fakt slušelo, i vlasy měla napůl rozpuštěný a mohla by se z fleku vdávat, ten dlouhej závoj s tou krajkou se mi moc líbil. Ta už je se šatama asi rozhodnutá na 100 %. Jo a to půjčovné za ně taky nemá chybu 8500,- Kč. :-(
Profilova fotka
Ju tak ten kabatek je krasnej,me se od nich libila jedna zimni bunda takovej kabat,s pruhem na strane,a byla i dobra cena ty kalhoty ,bych asi nemohla me jak neni videt prd...tak to nenosim :-D
Profilova fotka
Krásné ranko, no oni ty kalhoty jsou spíše jako by společenštější a jsou fakt dobrý, jen mi je tchýňulka nějak moc zkrátila, takže když si k nim vezmu lodičky tak vypadám jak když čekám velkou vodu :-D s tím budu muset něco udělat. Tak ju, dohodnu se ještě s Mirkou a brnknu ti ;-) a objednáme ;-)
Krásné raníčko!! Dneska se asi moc neokážu, budu mít lítačku! Řešíte hadříky?? No jo my vlastně nemáme nic na sebe! Včera jsme byli u tchýňáků a nafasovala jsem dva králíky tak ho dneska rovnou upeču! A kýbl tvarohu, no tak to fakt nevím co s tím, asi udělám studený dost, mám tam borůvky a mandarinky! Jinak fakt nevím a buchty se mi fakt patlat nechtějí a navíc je včera taky tchýně pekla, takže ty asi ne!! Tak mám co dělat dneska a to ještě přijede ségra s dračicí a babičkou! Ale konečně už ostříhá Jarouše, Jarouš včera říkal ať mu vezme strojek nebo gumičku na mikádo!! Tak to dneska konečně shodí!
Profilova fotka
hele Miru, ty se už konečně tedy vymáčkni, jestli chceš tedy taky objednat nebo ne! Já si pak klidně objednám sama, ale abych tu nečekala na tebe a ty jsi pak řekla, že nee, znáš se! :-p
To víš, že jo! Dneska přijede ségra tak až odjede jdu na poč!! A dáme to dohromady!! To víš, že jo!! Vezmu si tedy jenom to triko na jedno ramínko asi!! Uvidíme!! Ale určo jo!!
Profilova fotka
OK, budu se tebou počítat a večer se budu snažit urvat PC na chvíli pro sebe ;-)
No Mílo tak to já taky prosím tě!! Včera byla pauza, protože jsme nebyli doma! Přijeli jsme domu zase ve 22:00 hodin a to jsem ještě musela umýt nádobí! Jasně neboj objednáme, jak to tak dlouho trvá v tom bonprixu, mě by se líbilo více věcí no, ale zase nevím právě, aby to nebyl blbej matroš, přeci jenom na obrázku to vypadá hezky a pak!!!! Renata mi říkala, že tam objednávala svým holkám trička a bylo tam napsáno 100% bavlna a byla to prý umělotina tak to vracela no!! Co spinoš včera???? A já jsem se včera večer cpala buchtou, nevem si, když tak krásně voněly!! A ještě ke všemu tvarohový!
Profilova fotka
Spinoš se nekonal, jsme líný :-D No já zatím, co jsem si od nich objednala, tak pohoda. Nevím no. Já většinou vracela z Otta a párkrát z Quelle, jinak vždycky dobrý.
baf..tak už mám na albu fotku šatů hihi a jsou mi..mělaj sem je na zip, ještě jsem nebyla sešněrovaná tak se to dá ještě stáhniout :))
Profilova fotka
Ahojky, já se tedy přiznám bez mučení, mě se nelíbí ten špičatej korzet :-S šatky jsou jinak hezký, ale u těch prsou mi to fakt nesedne. Ale pokud ty se v těch šatech cítíš suprově, tak jdi do nich a na můj názor nedej :-p To je rada co :-N x-)
no mě se to do té špičky líbí, vršek nesedí neb mi tam něco schází hihi... to se dá ale sešněrovat..já sešněrovaná nebyla
No jak to tak jsi nešla jo?? Šárko ahojky!! No vidíš a máš rozhodnuto teda??
v lednu si tam jdu ještě jednou pozkusit.. abych přes vánoce moc nepřibrala a pokud mi sednou tak je beru
Šárko mě se nezdají špatný, zase je to něco jiného než když máš ten korzet rovný! A jestli se ti líbí a sedí tak proč ne!! V lednu to zkusíš zašňěrovat a hotovston! Jo mimochodem máš hezký přívěsek na krk, já ho mám taky z TAKA!!
Profilova fotka
Šári, jj, v prvé řadě se ty v nich musíš cítit. ;-) Já jen říkám svůj názor, a nejde o to že jsi to tam neměla sešněrovaný, mě se ten korzet moc nelíbilil ani na té nevěstě. Ale každá máme jen jiný vkus. :-x Miru no nešla no. Jsem vytuhla na gauči :-D
já ti ani nevím odkud..to jsem měla vpráci a zapomněla to sundat.. no nejsou vyžehlené a tak..takže až je budu mít vyžehlené sešněrované bude to jiné...jako nejsou uplně top moje představy, ale moje top mi nikdy slušet nebude leda při 20kg dolů :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?