Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Ju ju jdu na to!! POšlu ti co mám vybrané a schválně jakou velikost jo??
Profilova fotka
Ok... jdu se zatím rochnit do skříní 8-(
No paninko bude to trvat než to tady naběhne, ale už to bude!! http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?ca... Tak tuhle ostužinovou!! http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?ca... A tento topík!!! Hele a matroš co říkáš viskoza 96%!!
Holky tu něco řeším..mám dilema.. pozvat jednu kamarádku s přítelem nebo ne.. je to sice kamarádka, ale jako asi ne ta hlavní bez které bych se nevdala.. měla bych jet jejim autem na obřad mají opravdu moc hezké ale přijde mi to hloupé je zvát jen kvůli autu, jestli mi rozumíte.. možná že raději pojedu v obyčejném autě ale v klidu že jsem někoho nepozvala jen kvůli tomu
Hm tak Šárko je fakt, že kdybych jela v jejich autě jako nevěsta tak bych je asi na svatbu taky pozvala, to by mi bylo asi blbý jako po obřadu "Tak dík čau"! A nebo jak říkáš, vzala bych si auto jiné a nezvala bych je! Tak asi tak no!
jj to jako je jasný že když přijedou je zvu ale řeším do jaké míry je to krásné auto důležité..stejně chci jen obyč. stuhy..a tak
Profilova fotka
Šári, jde o to, jestli o to auto fakt stojíš, pokud ne a najdeš v rodině nějaké taky dobré, tak bych to pak asi neřešila ;-)
Přesně tak, je třeba zvážit jestli se bez toho auta obejdeš a pokud ano, není co řešit!!
Jo Mílo koukala jsi na ty tríga????
jo obejdu, upřímně to spíše dělám kvůli okolí než kvůli sobě..klidně pojedu našim fiatkem :)) ok díky holky.. ještě že vás mám :))
Profilova fotka
MIru, znáš tu rychlost tady, jsem čekala až mi to najede. Nevypadájí špatně, tu halenku bych možná vzala tu větší, aby ti byla přes prsa a ten topík tu normální velikost. Šári, pamatuj si, že je to vaše svatba,tak si ji udělejte podle seba a na kecy okolí nedejte. Počkej to si ještě vyslechnete, jako proč to nemáte na úřadě, proč na takovým místě a proč tohle a ne tamto.... :-N bych ty lidi občas zaškrtila, ale za ty nervy to pak stojí. V den svatby hodíš všechno za hlavu a jen se bavíš a všechno okolo je ti tak nějak fuk ;-)
To víš, že jo hele, mě šlo hlavně o to, abych se vešla v šatech dozadu, nakonec jsem taky jela našim!! A bylo to v pohodě!! Takže vo co gou!! Hele vdáš se i bez auta!! No tak jak myslíš Mílo no, ale já pořád nevím a co ten matroš, aby to nebyl takovej ten potivej ta viskoza!! Co myslíš?
Článek se načítá
tak to řeknu PROTOŽE BAGR 8-) To víte začínám trošku škrtat..řekla jsem si max 40 lidí jako to fakt jinak nejde..ostatní pozveme v praze posedět jj souhlas..prostě nebudu mít vyfocené auto a co :)) že..to asi je to nejmenší co bych měla řešit.. jo holky..jak to brali vaši manželé zapojovali se od začátku do příprav?? ten můj má své desetiminutovky o svatba..a to jen tu a tam
Profilova fotka
Tchýňová a ženský od ní z práce si bonprix nemůžou vynachválit, že prý je asi tak nejlepší z těch zásilkových katalogů co se matroše týká. Mizím, dom, proberem to kdyžtak večer. Zatím páček
No vidíš tak to prubneme, přinejhorším to vrátíme no!! Šárko tak já musím manžílka pochválit, se vším co jsem potřebovala mi ochotně pomáhal a do všeho se zapojoval, začala jsem věřit, že se žení z lásky hihihih!! Né fakt pomáhal mi se vším, lepili jsme doma spolu košíčky, zdobili krabičky vytvořili jsme kartičky na dary a na čokoládičky, dokonce to vybral sám on a ráno mi to pak poslal do práce, že by se mu to takhle líbilo! Já musím říct, že jo angažoval se, dá se říci, že kromě šatků jsme spolu řešili všechno! A hodně i rodiče pomáhali, hlavně přes dorty, chlebíčky, obložené mísy a tak, to zařizovali oni, ale podle mě, sami nic nepodnikali! Naše přípravy probíhaly opravdu perfektně a bez problémů!! :-D
no to já věřím že bude ale dle mě až tak po novém roce zatím se mi jen směje a dělá naražky :))
Profilova fotka
Hmm... tak to mého drahého chotě přípravy na svatbu nezajímali, tedy spíše přede mnou dělal, že je mu to putna a v práci probírali z kolika koli mouky by se měli péct koláčky a tak :-D Jinak doma se moc neangažoval, no ikdyž vlastně jo, pomáhal s oznámením, to jsme dělali spolu ;-) a když jsem dělala obaly na čokoládky a pak tu to vítězoslavně běžela ukázat, že už se mi to konečně povedlo dát do toho správného formátu, tak mi na to řekl jen "hmmm" a já v tu chvíli myslela, že budu asi rušit svatbu :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, ty bláho jste toho na mě dneska nakecaly, dočítám po nocích. Mám za sebou první den na civilu, dneska jsem přišla domů a měla jsem bzučák v hlavě, tak jsem se vyspinkala a šla mrknout na vás. Ale bude to dobrý, zvyknu si :-) Díky za rady a tipy, teď to nechám trochu uležet, pořád mám pocit, že máme moře času, ale začínáme se dostávat k tomu, že přemýšlíme hodně reálně, co a jak a kolik a tak, už to nejsou jen představy. Jinak Šáry, my teda mimo šatů přemýšlíme oba, je to jasně spíš na mě, ale Mára si řekne ke všemu svůj názor a alespoň se většinou tváří, že ho to zajímá. Jinka šaty určitě vyzkoušej a dej vědět, já si takhle tady nechala ujít dvoje krásný, za ještě krásnější cenu, občas tu jsou hodně lákavé nabídky. No a s tím pečením a výslužkama, to bude fakt ještě sranda. Teď jdeme v sobotu kamarádce na svatbu, tak jim to pořádně okoukneme, i když ona je fakt flegmouš a asi jí to prdění se svatbou moc nebere. Moc to neřeší,to mi zase jo :-)
Profilova fotka
Jo a ještě jste mě pěkně nalákali, že jsem tu začala sjíždět bonprix, nikdy jsem si tam nic neobjednala, ale vypadá to dobře. Libil se mi tam kabát, bych docela potřebovala a mám i slíbený :-) http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?ca... Jo Miru, jak jsme se odpo bavili, tak na tu anglinu jsem samo nedošla, byla jsem tuhá :-D
Profilova fotka
Krásné ranko, Miru, mám tu i katalog, když ses včera nedostala k PC, tak jestli máš časík, tak se tu stav a můžeme objednat ;-) Minul a nechceš si event. objednat s námi? =-) ;-)
Krásné raníčko!! Tak dneska budu mít lítačku se Svobodou tak nevím jak se tu ukážu! Mílo dneska mám zabraný počítač doma já, takže dneska do ordinace jsem tam já! Tak to objednáme a ještě probereme ty velikosti! Aby jsme byly do Vánoc kočky né?? Dneska jsem opět nespala, tak cca 3 hodiny, já fakt nevím co semnou je. Nejsem v pohodě no! A ještě ke všemu jsem včera Miru pak u stromu kecala ještě s Verčou a domu jsem dojela v půl šestý. No to jste měly vidět Jarouš uraženej, protože se vykoupal a čekal na mě a já nikde! Hm tak se urazil a šel hrát právě počítač Mílo víš? Čekal na mě jak playboy na gauči a já nikde. Prý mě do práce a z práce bude vozit! To byl prouser to byl prouser! Přitom jsem jenom kecala u stromu ach jo, žárlivec jeden! Dyť já přeci zamykám soud né?? Míru to máš jedno to doženeš příště přeci né??
Profilova fotka
Miru já jdu dneska na spíňo, takže budu nejdřív tak kolem půl 7 na PC, dám vědět. Manžílek si jede na hokej do Práglu, takže manželka má pré :-D
Hola hola..Praha volá :-D
Profilova fotka
Krásné dopoledne... a jak je v Praze, taky hnusně a mlha hustá tak, že by se dala krájet? :-N
tady taky nic moc.. ale mlha není..jsem ale na staromáku tak nevím jak je to jinde :)) Holky nějak se mi nechtějí ukládat změny v albu,když přejmenovávám fotky... ]-(
Profilova fotka
jj, to blbne už hodně dlouho, jedine řešení je fotku smazat a vlozit ji tam s novym textem, anebo to zkus bez diakritiky, to by snad mělo pomoci ;-)
pomohlo to..mrkněte.. původně jsem růže a tulipány a kaly zavrhla ale ty růžičky jsou takové decentní docela se mi líbí...
Profilova fotka
Jo takhle vazba je hezká :-) ... já taky moc růže nemusím
Milu, V praze to slo. pocasi tak akorat:-)
hele 9000 příspěvků

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?