Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
jj, Miru tak nejak do pulnoci. jooo kdybych si pamatoval kdy sem sel spat v 10 nebo i v 11.
Hm tak to já chodím běžně, ale dřív jsem taky byla v 9 hodin v posteli a teď nějak nespím!
no já už právě pár let nejdu dřív než o půlnoci a vstávám cca. před 6
Profilova fotka
Ty jo já , já chodím spác cca v 10 a ráno se nemůžu vykopat z postele :-S
Profilova fotka
V Ltm řekli, že pokud chceme termín mimo vypsané, tak že si musíme podat žádost na radu města (v lednu), ale že tomu moc nevěří. V roudnici mi rovnou řekli, že nás neoddají, že jsou jen lidi a chtějí mít volno, no nářez. Když by mohl oddávat starosta po celém okrese, tak to by bylo super.
Profilova fotka
Hele, takhle loni odbyli lidi ve Štětí, kteří se chtěli brát 7.7. páč si nechtěli kazit dlouhé volno 8-( ale radši se na to ještě optej. Ale myslím, že to tak bylo.
No já myslím, že to tak je jak píše Míla! Maximálně si to připlatíte no!!
Profilova fotka
Krásné ranko, Verru, tak pak písni, jak jste dopadly ;-) Hele a jestli to není tajné, tak z jaké malé vísky jste? To víš, my jsme tu zvědavky zvědavý. Jinak můžeš event. juknout ke mě do jednoho alba, mám tam oddací místa v ústeckém kraji - trocha inspirace ;-)
Krásné raníčko!! Vítá Vás opět nevyspalá Miruška, včera jsem začla s tím čajem tak snad mi to zabere! A navíc mi něco je, protože mě svědí brada a ramena, no nevím co mi je ach jo! Už jednou jsem toto měla a Drábková mi řekla, že alergie to není, to jsem byla na testech, ale mám to od nervů a dala mi na to antibiotika a dneska jsem se probudila a měla jsem i hezky pytle od očima, no super! NO hele já jsem jednou nohorou v Beřkovicích už? Mílo doufám, že mi tam budeš vozit buchty! :-D
Profilova fotka
Miru promiň, ale do Beřkovice nee |-| tak se mi to nelíbí, brrrr :-x
zdravím
No Mílo ale oni se tam mají dobře, ráno dostanou pěkně injekci, aby se uklidnili, pak si lepí listy na čtvrtky, kreslí, no hele nebylo by to dobrý?? Šárko zdravíme!!!
Článek se načítá
Profilova fotka
Ne mě se tam nelíbí, je to tam ošklivý a vůbec takový divný, jsem ráda, že už tam nemusím jezdit, jsem vždycky z toho měla husinu, brrr. :-S Ahojky Šáry
Co nového v LTM , tady je mlha, ..za mlhou, která by se dala krájet žije Rákosníšek :))
Profilova fotka
Šári, nif mof... tak nějak normál, mlha sice není, ale taková nízká oblačnost jo. :-.
NO vidíš Mílo a já musím, ale někdy je tam sranda, naposledy mě teda rozesmál ten tranďák a nástěnky na sexuologickém oddělení, to jsem šla do kolen teda, ale mají to prý v rámci léčby no!! Taky nic moc, zataženo a výhled z okna nic moc no!!
Čusík holky!!! Dneska jsem potkal u nás ve městě normálně Pusáče z ordinace, hele a chtěla jsem říct dobrý den pane doktore normálně! Nakupoval v O2!!
Profilova fotka
Miru, no vidíš to. Celebrity i na severu čech :-D
To jo teda a je teda pořádně vysokej!! Měl sebou nějakou zrzavou kočku!! :-D Dneska jsem šla s Verčou do papíráku zrovna a Renča, jéé ty mi neseš katalog?? Já jsem říkala, že už ho má u tebe!!
Mílo až půjdeš domu tak se tady prosím stav, já ti dám ještě ten starší katalog, tam jsou některé stránky navoněné tak ať se Renča podívá!! Díkes!! Vypadá v pohodě holka!!
Profilova fotka
Já se tam u tebe stavím zítra, stejně si přijdu i pro svůj, chci totiž pak v pondělí objednat ;-) JJ, to ona vypadá, ale víš jak :-N
Jasně, myslíš, že o Oriflamu nikdo nic nechtěl! No jasně tak ju, když tak jí do vezmeš na hovory, říkala jsem ji, že to stačí po neděli ať si v klidu vybere!! No právě, ale nedává to na sobě znát, vypadá fakt v pohodě no, ale uvnitř no jo no!! Jsem to včera četla jak si mi poslala!
Profilova fotka
JJ, myslím oriflame. Nikdo nic nechce jo? =-) 8-( no téééda a zrovinka jsou tam takový hezký dárkový balení :-| Zas mi nenecháte vydělat, hele že ty je tam přemlouváš na avon viď. :-D :-p
Profilova fotka
Cuuuus zdravím 8-)
No Mílo si říkala, že to neděláš pro peníze?? Nééé si viděla, že si holky prohlíželi Oriflame a nic nechtěli! Pak mi ho sem hodily a nic tam nebylo tak nevím, já za to nemůžu! Janča si ode mě vzala teďka Avon, protože chce pro babičku dárek na Vánoce a ona ho sama dělá její babička víš tak si přeci u ní nebude objednávat dárek pro ni!! Tak to je vyjímka, jinak říkala, že si bere Avon od babičky! A já mám toho doma vagony prosím tě na 3 roky dopředu!! Čusík ségra!!
Profilova fotka
Krásné ranko, tak konečně pátek. Hele jen to Miru nezakecávej, jo :-D No, když on je z toho takovej vejvar, že se až topím v penězích hele :-N
Profilova fotka
Cusik holky krasne raaaanooo,jak se vejde?? :-D :-D :-D
Profilova fotka
Pracovně :-p
Profilova fotka
Čauky! Miru,dneska jsem na tebe myslela od jedný do tří, když jsem čuměla do stropu :-D Mám virozu a válím si šunky v posteli. A v noci jsem myslela, že umřu, jak mě bolelo v krku! :-| Mílo, nedělej že děláš :-D Stejně nakukuješ za rohem :-p Krásnej víkend, já jdu zase do postele
Profilova fotka
kuk jj, nakukuju, ale makám jak fretička 8-) si to tu chci trochu vyčistit... no Tak se koukej brzy uzdravit. Uvaři si dobrý čajík a zalezl do pelíšku ;-) a ať je ti brzy líp.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?