Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Hm tak Mílo já to mám to samý, dneska jsem opět čumákovala od 4 hodin! Fakt katastrofa a to mě ještě v 1 hodinu vzbudil Jarouš, protože samozřejmě chrápal na gauči a hrála televize, fakt děs jako!! A pak mám spát!! Včera jsem si koupila konečně ten čaj na nervy a spánek, tak uvidíme, doufám, že mi to trošku pomůže! Já právě nemůžu spát v noci!! A připadá mi, že mám vyspáno třeba, ale pak to na mě kolikrát padne v práci a cítím to, že jsem unavená prostě! To jako takhle dál nejde! Asi nejsem prostě v psychické pohodě z toho debilního oddělení!
Profilova fotka
Čau holky, jdu vás taky jednou pozdravit, nějak mě to tu dneska nebaví... :-| Miru, s tím nespaním to mám taky. Třeba když jsme se vrátili z dovči, tak jsem každej večer nemohla usnout třeba 2-3 hodiny nebo se v noci vzbudila a pak užb do rána neusla... Řešila jsem to asi týden práškama na spaní (Lexaurin) a pak jsem si ho jednou nevzala a od té doby zase spím. Čas od času tyhle stavy mívám, hlavně, když mám nějaký stresy v práci... Taky jsem si koupila meduňkovej čaj a teď spím fakt krásně :-) Nejhorší je, když se ti chce spát a prostě nemůžeš usnout a čím víc to chceš tím víc to nejde... To jsou hrozný stavy... :-(
Profilova fotka
Jééé ahojky Jani, ti zrovinka píšu vedle u sousedů a ty tady :-D Hele mě to s tím spaním přijde nějaký divný, páč kámoška mi ráno psala, že má to samý... nebude něco ve vzduchu... páč to přeci není možný, abychom na tom byly skoro všichni stejně =-)
Profilova fotka
Ahoj Milu, taky jsem ti zrovna odpověděla u sousedů :-) Já myslím, že to bude tím naším zkaženým vzduchem a uspěchaným způsobem života. Akorát se stresujeme v práci a nemáme čas na relaxaci... Kdybych nechodila do práce, tak bych spala jak růženka! To je zajímavý, že když mám dovču nebo o víkendu spím dobře, ne? :-|
Profilova fotka
Jj, to jo... v sobotu jsem vstávala až v 11, tedy s přestávkou na venčení Nelči :-D
tak já se spaním naštestí problémy nemám, až na pracovní tlaky. protože většinou usínám vyčerpáním, takže to řešit nemusím.
Milu, prosím neposílej mi na mejl ty odkazy a tak. bojím se že jak jsi mi naposledy poslala ten marks and spencer, tak si dala všechny e-maily k dispozici na SPAM.
Profilova fotka
Pepo, ahojky.... no já jsem až po odeslání zjistila, že mi ty adresy skočili do normálního adresního řádku a ne do skrytých :-( Jinak neboj, já se spamem bojuju taky jak se dá...
To nejde o to jestli skrytá nebo adresní. to je jedno. ale tím žes to poslala i na ten pochybnej mejl od Ma S si to zaregistruji a prodaj dal atd..... a už se vezeš. no tak já ho mám pracovní takže SPAM, vtípky atd. vůůůůůůůůůůůůbec nechci.
Profilova fotka
Dyť už ti toho taky moc neposílám, resp. skoro vůbec, jen když se ukliknu, jak jedu v těch adresách :-N Ale já vím.... mě to vysvětlovat nemusíš.... ty skryté kopie jsou trošku chráněnější, ikdyž ne taky tak zcela, jen nejsou na první pohled vidět no, ale nějaký štoura je stejně vyštourá
No ahojky Jani!! Já jsem z toho právě úplně hotová, chci prostě spát v noci a to mi nejde, pořád jsem vzhůru!! To prostě nejde pak jsem z toho cántry!! Koupila jsem si právě ten čaj, tak snad se to zlepší! Já třeba spím 4 hodiny nebo 5 a to je málo, pak na konci týdne padnu jak nevím co! Já právě nespím ani o víkend!
Profilova fotka
No čauves Miru! Já ti věřim, hele já to fakt znám tyhlety stavy! Jedině fakt zajít k doktorovi, ať ti něco napíše, než se takhle trápit... =-) Ty čajíky jsou dobrý, ale chce to pít je nějakej čas než začnou působit... A co jinak, jak se máš? Co dělají záda? A jak jste se měli na dovče? ;-)
Článek se načítá
Jani měli jsme se úžasně!! Fakt krásná dovča!! Jinak se mám dobře, akorát, že jarouš je každej víkend v práci, mají toho hodně, tak to doháníme v týdnu, ale jinak pohodička! Nejvíce mě fakt trápí ten spánek a práce, že to tady prostě nefunguje! A v tom to totiž je! Zádíčka zatím nebolí tak hodně, abych zase musela na rehábky, ale to víš, že v létě na ně zase hupnu!!
Profilova fotka
Miru, budeš mít zítra pro mě kdyžtak ten katalog pro Renču, abych jí ho tam mohla hodit? Jo a prej jestli nevíš jeslti ta toaletka hezky voní =-)
Jo jo Janča ho dneska nechala doma víš?? Jinak bych ti ho hodila!! Snad mi ho zítra donese!! Když tak ti půjčím z civilu od Lucky!! No co vím tak tahle Treselle a Bond Girl, ta nová od Witerspoon nebo jak se to píše a Alwya patří mezi luxusní řadu! Jinak vím jak voní ta zlatá od Dariny a je taková jemná příjemná a tohle je to samé akorát intenzivnější, protože je noční na párty a tak!! Takže je to dobrá volba!!
Profilova fotka
Ahoj holky, patřím k Vám taky, ale moc sem nechodím, protože máte "vražedné tempo" :-D Už jsem ale zoufalá, chceme se brát 1.5. a nikde nám nechtějí vyjít vstříc (už nás odmítla Roudnice, Budyně, Litoměřice, Ploskovice, Libochovice...) už nevím kam dál volat, kde by nám s 1.5. vyšli vstříc. Nejdřív jsem chtěla nějaká pěkné místo, ale už mi to začíná být skoro jedno, data se prostě vzdát nechci:-( Nemáte někdo nějaký tip?
A chcete v Ploskovicích na zámku, nebo jak? Ploskovice oddávaj taky - jako starosta, ale snad musíte být tam odsad, i když.................................... dohodnout se dá vše. Co takhle Brozany nad Ohří ve Tvrzi?
Ahojky!! Jo jo naše tempo je někdy vražedné to je pravda, naším revírem je tato diskuse!! HIhihi No jediné co ti poradím, když Vás nikde nechtějí oddat jedině starostu z nějaké vesnice a udělat to někde na zahradě nebo na nějakém pěkném místě! A proč jako? Co je to za den vůbec?
Profilova fotka
Ahojky Verru, a kde byste to rádi? Můžeš zkusit např. Hoštku, paní Baková - matrikářka byla velmi ochotná ;-) a paní starostka vlastně taky
Milu: už místostarostka. ale ty Ploskovice by asi měly jít třeba v zámecké zahradě s Ploskovickýma zastupitelema.
Profilova fotka
No jo vlastně... on tam stejně snad ani starosta neoddává, to si nechala místostarostka. No kamarádku oddávali v zahradě taky litoměřický .... ale chce to zkusit.
určitě - se ptát se ptát a otravovat
koukám že je docela brzo ještě. sem myslel že už je poo 8.
Profilova fotka
Děkuju za tipy, hned zítra zkusím zavolat do těch Brozan. Jinak my jsme oba z malé vesnice, ale místního starosty jsem se ještě neptali, protože je to zatím tajemství - bude prozrazeno o Vánoce, takže pak hned poletíme za starostou. Ale i tak mě v té naší malé vesničce nanapadá pěkné místo a jestli mám správné info, tak starosta může oddávat pouze na území obce. To je docela škoda, protože kolem je pěkných míst hodně. Když nevyjde náš starosta, tak ještě zkusím tu Hoštku, to máme coby kamenem dohodil... Jo a 1.5. je sice pátek, ale zároveň státní svátek, grrr :-|
Profilova fotka
Ne ne, starosta může oddávat na území celého okresu, jen k sobě musí mít příslušnou matrikářku, ale defakto, např. v roudnici na zahradě by tě mohl oddat i litoměřický starosta, alespoň takhle mi to bylo řečeno loni, když jsem se o to zajímala já.
Už je po 8!!!! Jo jo Veru dohodnout se dá všechno!! Je fakt, že je ten svátek no tak to bude asi horší!
Profilova fotka
Hele a co vám řekli v Ltm nebo v té Roudnici? Dyť tam asi stejně budete muset zaplatit ten poplatek 1000 Kč, když to bude mimo stanovený oddávající den
Ale když jsem to psal tak bylo ještě před 8 :-) no co času ještě dost.
Do půlnoci co?? Noc je mladá!! No to je pravda, to budete muset někde cálnout!
Profilova fotka
hezky veciiir

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?