Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Šári, aby ses nedivila, občas co holky píšou tak je v něčem i Praha levnější než okolní města, ale je to jak kdy.
Profilova fotka
Mílo, já jsem se včera přihlásila po obědě a dělala jsem u toho doručenky a je fakt, že Jitce to může být fuk, ona svačí celý den a tady nebude hotovo nikdy :-) Šári mi v Ltm byli v salonech a dobrý, všude říkají, že do 46 se dájí šaty v pohodě a já si zkoušela menší velikosti než ve skutečnosti mám, když jsou na šněrování, tak je to úplně paráda.
Profilova fotka
Minul, no právě, Jitka se taky nepředře a já si myslím, že svoji práci zvládáš tak co, copak jsi nějaký pracovní otrok, či co 8-( ;-) Marťa mi říkala, že jste byly na šatech a byla z toho úplně unešená a že prý ještě chcete zkusit Mělník, nebo alespoň ona, ale teďky mě napalo, že jasmin značku mají i v Rce v Barborce x-)
Profilova fotka
Ahoj, no já jsem v Barborce byla a dokonce jsem Jasmin měla na sobě. Pravda je, že jsem byla unešená, ale byla to první půjčovna, kde jsem byla. Paní je skvělá, ochotná, strašně milá. Jenže pak jsem zjistila, že šaty mi bohužel neuoraví na délku a musela bych mít vysoké podpatky a taky cena byla poměrně vyšší než v Praze a to jsem nakonec měla půjčené úplně nové šaty za které jsem dala necelých 7 tis., v Barborce jsem měla mjiž půjčované a cena byla 8 tis.. Osobně doporučuji Kleinod Praha. Neuvěřitelný výběr šatů do velikostí 56. Navíc půjčují šaty 3x a dost, ta třetí si je již za cenu půjčovného nechá doma a není to trik, manželce bratránka doma zůstaly. Ale jinak na Barborku nemám žádných negativních připomínek, fakt skvělý přístup a strašně ochotná paní. Jo a Kleinod půjčuje šaty na 7 dní.
Profilova fotka
O kleiondu jsem taky slyšela, oni otvírali akorát loni nějak z jara tuším... je tu někde o tom i diskuse, některé holčiny si je chválí jiné zas nadávají, ale to je asi všude stejný. My např. s Mirkou byly zklamaný ze Sissi a moje spolužačka si tam půjčila šaty a byla s nima spokojená :-)
Profilova fotka
Tak jsem si trošku pohrála a mám v albu metřík... jsem to ale holka kikovná :-D
Profilova fotka
Ilonne, to vypadá dost dobře. Milu, v Sissi bych osobně řekla, že celkově nic moc, zas tolik jich tam nemá, ale měla jsem tam taky na sobě jedny, který fakt dobře sedly. Jo metřík je super.
Profilova fotka
Krásné ranko, to je zas počasí co? A prý o víkend má už sněžit... musím ještě ze záhodů vyndat taky ty jiřiny a gladioly, aby mi chudinky neumrzly, ale kdy to opravdu nevím. :-| Čus cestovatelky, tak jak bylo na Moravě? :-D
ahoooj, tak jsem si našla kapelu někde z Libo.. vyšlo by mě to na 10 tis..to je fakt pálka.. ach jo asi bude DJ
Profilova fotka
a nechceš zkusit ten vivasong? Hrály dva a já jim dávala necelých 5 tis. Kč za tuším 10 hodin, nebo kolik to bylo... no přijeli něco po 17 hodině a skočili něco kolem 2 ráno
Cau, co kino Mílo? my byli nakonec v Praze na tropický bouři a pěkný. mě se to líbilo.
Profilova fotka
Ahojky Pepo, kino docela dobrý, jen mi to přišlo nějaký krátký, ale dalo se, zasmáli jsme se, šlo to. A dávali tam ukázku z Dětí noci a vypadá to dost zajímavě, ale spíš bych si to pustila asi doma, než na to do kina.
Článek se načítá
jj dáš mi prosím kontakt
Profilova fotka
Šári, určo, jen co ho někde vyhrabu ;-)
to nepospíchá :))
no já právě do kina na ně. myslím is že budou dobrý. a hlavně je to téma, který není běžný.
Profilova fotka
Šári, máš to v IP ;-) Jako to určitě, Mádl tam vypadal dost zajímavě a Issová taky. Může to být dobrý film x-)
holky co si myslíte o svat. kytici Strelicii?? mít prostě jen jednu jako dominantní kytku kvůli focení..nechci kytku která se bude sušit a tak.. líbí se mi na ní že je jiná ..kvůli tomu líčení na svatbách jsem viděla letos tolik kytek že mě to nutí být trošku mimo proud :))
Profilova fotka
Krasne ranicko???vam preji jakej byl vikos? Segra psala cacorka zda mas kalendare tak jsem pisla,ze jo a ,ze jsou pekny,bala se ,ze nedorazily tak jsem pisla,ze ok ;-) Jo a penize ,že prisli dneska,ja strasim zase od rana desny :-| myslim brzkeho :-) Jo Issova je dobra
Profilova fotka
Šári, máš tu kytnu někde? Nějak si ji totiž nevybavuju. Ahojky Péťo... prej byla husička, štrůdlíček a burčáček jo? :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak taky občas načučuju při práci. Šári jak jsi našla tu kapelu z Libo.. nebyl to náhodou Slávaband, ty hrajou super, ale je fakt, že jich je hodně a tak se musí taky zaplatit, u nás teď hrajou 22.11. na zábavě, jinak Vivasong mám v plánu asi já, mám vyhodu, že dost kapel hraje u nás a vesměs dost slušně, Vivasong - Víťa Vávra je dobre, tak dobrý je Impuls a Elmex a ty tuším nevychází taky tak draho. Ty jo to je vyčerpávající :-) Milu a zrovna jsem dneska ráno říkala, že mě ty mlhy fakt už nebaví, je to už dost dlouhý, se mi vždycky nechce chodit ani se psem, ale pak je mi ho líto, jak tam v tom výběhu kouká, že je sám. No jo když to hovádko má 40 kg a vzít ho domů, tak se můžeme stěhovat :-) Je to děs.
Dobré raníčko, tak jsem se sem konečně dostala!! Já jsem se prostě na poč ještě nedostala, abych jí to řekla sama, ale vyřiď jí teda, že moc děkuju a kalendáře jsou krásný a dorazily v pořádku, příkaz jsme dávali k pátku no!! Tak hlavně, že prašulky dorazily to je hlavní!!
Profilova fotka
Elmex tuším měla Matulinka loni. Nám toho Vávru zajišťovala paní Machová z Hoštky, takže já se i trošku bála, co to bude, páč jedinou kapelu o které jsem věděla tak samozřejmě byla již v lednu zamluvená :-N prý akorát den předtím než jsem jim volala, tak si je někdo zamluvil. Ale Vávra byl dobrej, hraje fakt dobře. Pár holek je už tu taky mělo a byly spokojený. :-D
Profilova fotka
No az tam budes tak ji to este pisnes sama,ona jenom chtela vedet zda prisli no a aby jsi vedela o penezich,
Ahojky Miru!! To víš, že jo co tam pořád budeš makat, potřebuješ se taky trošku odreagovat né?? Prď na to!! Jako my hele hihihih!! No tak to mi povídej Miru s tím psem, já s ním musím i když se mi nechce, a dnesaka jsem s ním byla a to byl snad ten největší slejvák, ale bohužel no, tak já jsem si vzala deštník a jemu to nevadí no?? A dneska je tam teda pěknej hnus! Zítra chceme jet do Prahy nakupovat tak doufám, že kabátek seženu a ještě pojedeme do Ikei. Včera jsme byli Mílo v Ikee v Brně a je tom tam trošku takový jiný no, to bude asi tím, že jsem zvyklá na Prahu!! Ale koupila jsem si nádherný závěsy do obýváku, tak doufám, že už se Jarin do toho pustí a předělá to!! Rozhodla jsem se nakonec, že si koupím skříňku nad telku a po tu dám tu tapetu né do stropu až!! To bude lepší, ale on pořád nemá čas ach jo a já to chci do Vánoc mít hotový!! Tak zítra se chci ještě stavět v Ikee znova a ještě něco dokopit včera nebyl čas si všechno pořádně prohlédnout!! No znáš mě!
Holky to je ona http://www.k-gallery.cz/tenerife/imag... jj byla to SLávaband, já to samo chápu ale je to pro mě dost no.. co je implus a elmex?? neznám.. implus znám jen rádio :))
Profilova fotka
Jo to je tak ja vypadá jak papoušek :-) ta vypadá zajímavě no, myslím, že jsem ji někde také zahlédla ve stavební kytici, hele zkus kouknout na stránky svatební kytice, tam mají docela dobrý výběr a nebo ještě květinářství u želviček, taky mají hezký kytky, ale spíš takový ty co jsou všude, ale dá se tam i vybrat. ;-)
Profilova fotka
Ty jo co je to za kytku tu nëznam =-)
Profilova fotka
Pepo, prosímtě nevíš náhodou jak to je, když si vyčerpáš u zdravotní pojišťovny ten limit 5 tis. Kč na rok? Já jsem totiž zjistila, že už jsem ho letos přešvihla =-) a tuším, že ještě o dost přešvihnu
Saruš já jsem svoji kytičku nechala na květinářce, chtěla jsem původně jinou vazbu, ale nakonec jsem to nechala na ni, že mi uděla překvapení. Udělala mi italskou vazbu, že se prý pro mě hodila, že jsem vysoká a hezky to vyniklo, taková neobvyklá ta kytka zase byla no!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?