Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Brrr holky venku je žimáááá! To je hnus teda!!
Profilova fotka
Cusik holky o ty zime ani nemluvte,ja jsme byla s malou a kamoskou venku,a malem jsme umrzla, fuuujuj,zimaaa,a ted se chystame znova,uz se tesim s malou do vlacku x-)
No dneska jsem měla teda pěkně zamrzlý okno, to je děs, už to začíná, to mě teda vůbec nebaví jako!! A ještě ke všemu skoro do odpolka byla hnusná mlha!! No tak se holky pořádně oblékněte!!
Profilova fotka
jo .jo uz se chystame jen se bojim spozdeni to me zabije jak bude :-|
Profilova fotka
Miru, tak to ani nevím,že mu volal nic neříkal. Jestli nechtěl něco kvůli PC neb sestavuje pro Katku a včera to právě všechno objednával, tak jestli nechtěl nějakou konzultaci... jinak fakt nevím no! Nic neříkal. Já taky koukala na ordinaci a comback a pak to většinou přepínáme na Cajthamlovou, já už šla do pelechu a Vilda na mě, že je tam paní z Ltm, tak jsme koukali a zkusím jestli to náhodou pak nebude celý na stream.cz,že bych na to jukla od začátku. JJ, je tam hnusná zima a to slibujou na odpoledne sluníčko, ale nevím nevím, nevypadá to, že by chtěla ta mlha ustoupit
No tak nebývá často, ale náhoda je blbec, že zrovna když budeš potřebovat tak to nepojede na čas! Já budu doma každopádně po třetí hodině, dříve to bohužel nejde!! Jdu do jednačky od jedný hodiny, tak doufám, že aspoň ve tři hodiny vylezu, jinak mě asi hrábne, to je totiž vždycky tak když pospícháš tak se něco vy...e!!!
Profilova fotka
Ahoj holky, díky za podporu, mě stačí, když mě někdo aspoň chápe a je docela prča, že mimo dědickýho jsou nasr... na všech odděleních. díky ulevilo se mi, už jsem se asi i smířila. Jinak sary - o týden tě sice předběhnu, ale já nemám vůbec nic, takže to jsi mě frnkla ty, mám představy a plány, na šaty jsme byli v Sissi, Briliantu, Nicol a Stefani. Jo Miru a to jste to, co jíte, jsem viděla a napadlo mě, že když vidím nikoho úplně od jinut, tak mi to nepřijde, ale najednou teď tak vidím, ty jo tamhle dělá a tahle to je, že si na ní najednou můžeš ukázat. Ona zhubla, ale ne moc, měla problém, že jedla málo a to její tělo si to pořád ukládalo...
Profilova fotka
ja koukala?? x-)
Jééé tak Katka bude mít konečně počítač?? Tak to je dobře aspoň budeme moc meilovat a napíšeme toho více než přes SMS, tak to bude super!! Psala mi, že se možná příští týden staví tak uvidíme jestli jí to vyjde! Jo jo Miru to je pravda, je to hrozný, mě se nejvíc líbí, že to někdo vyřeší a vůbec neví co ta práce obnáší. Já jsem myslela, že to udělají ke spokojenosti všech, ale je to přesně naopak, že je každej nasranej, jen to tady napiš je to pravda, ale oni to úplně celý překopou! Fakt to je děs a bude hůř u nás teda aspoň, protože my budeme mít opět jeden senátu prázdný a kdo to bude dělat to nikdo neví a mě je to jednu, já už na to fakt nemám nervy, už jsme si tu zažily dost a prostě já už na to nemám to řešit!!
Holky já tak já mažu!! Bleee mě se vůbec nece po O a ještě ke všemu v pátek!!
Profilova fotka
Miru a stejně to nevyřešíš. Mě spíš nějak hlava nebere, že tam budete mít 3 vedoucí, to prostě nějak nechápu no! Minul... ono taky dědický nemá být proč, když se jich žádný škatulata netýkaj. JJ, bude mít kompa, konečně, ale říkala, že asi až po výplatě, nebo nevím jak se přesně dohodly, páč si tam toho navymejšlela, že chce tohle a tamto, takže se to trošku podražilo a hlavně prý jdou zase ceny nahoru, páč dolar stoupá :-S
Profilova fotka
Miru, teďky mi vlastně došlo, že ses přihlásila z práce, Jitce to může být putna, co tam děláš, hlavně, když máš svou práci udělanou, tohle zastávám já, když si zvládáš svou práci,tak proč se na chvíli neodragovat na netu, že. Dyť ona je na něm taky skoro pořád 8-(
Článek se načítá
M- a jaké měli šaty a tak..taky bych se tam ráda jukla..jedu dnes do LTM ale ted určo ne..jaké mají ceny a mají i jiné velikosti než 36 :))
Profilova fotka
sari, pošlu ti jejich stránky do IP ju a můžeš to tam omrknout ;-)
Profilova fotka
Já měla šaty z Nicol a byly za 5 tis. Kč myslím a ještě jsme jako dárek od nich dostaly podvazek :-D
Profilova fotka
anebo to dám sem nejdražší mají asi v Brillantu, bych řekla, jinak jsou ty ceny tak nějak nastejno, jak kde a mají vždy od nějaké velikosti něco. Jinak hezké šaty mají i v Rce v Babroce, docela to tam obměnily a mají tam i jasmíny x-) tady máš odkazy na všechny ty salony http://www.firmy.cz/reg/litomerice/ph... jen tam chybí ta sissi, ale pokud oni nezměnili stránky, tak tam měli jen tu úvodní a nic víc... zkusím se po nich juknout
Profilova fotka
aha, tak ten odkaz si asi budeš muset zkopírovat =-) a tady je ta sissi http://svatebnisalonsissi.o1.cz/ tak se kochejte..... jééé jak já bych se vrátila o rok a půl nazpátek |-| x-)
Profilova fotka
Ty jo, jsem ani nevěděla, že se dají u nás do kina rezervovat vstupenky on-line =-) to docela čumím.... tak jsem nám tam hnedky na zítra 2 blokla, ani tam toho moc vyprodanýho nebylo
a na co dete Milu?
Profilova fotka
Na Nestydu x-)
i vy Nestydové. to já se spíš těším na tropickou bouři a na Děti noci, Nestydu sem taky přemýšlel, ale ................ nic moc kritika
mají tam krásný, určo bych si vybrala.. snad seženu 42 velikost něco
Profilova fotka
Já na kritiku nedám, ty vždycky všechno skrizizují a to co se jim líbí, tak na to se většinou nedá koukat. No já doufám, že Macháček nezklame. My už tady v kině nebyly věčnost, jsme ostudy :-(
Minulko můžu tě uklidnit zatím nebyla ani zkoušet šaty a tak.. vím jen jak se nalíčím :-) a mám věci do tomboly..a hlavně vím koho si beru hihi :) a to je vše co mám :-)
Profilova fotka
Šári a ty chceš raději šaty odtud, nechceš se juknout např. i v Praze, když tam vlastně jsi
Tak to já zas na kritiku jo. prý je to na jedno brdo ty jejich filmy. já spíš čekám co ty Děti noci. A minule sme byli na Hank a Mike a výborný.
Profilova fotka
Ono asi záleží co od toho čekáš, no... já jsem spíš na takový ty odpočinkový filmy,prostě jít se do kina pobavit no... ale každý to má nastavený jinak. To Děti noci mi něco říká, není to nějaký remake? nebo jak se to píše
v praze mrknu 100% ale vše bude tak 3x tak dražší.. uvidíme zvažuji si nechat i ušít
ne ne remake to není. je to vítěz Karlovarskýho festivalu. myslím že dobrej film.
To uz tu nikdo nemaká?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?