Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
tak mám holky na vás dotaz.. chcememe mít jen raut a zvažuju, zda je nutné mít společné stoly, tedy jeden stůl například do U, a nebo to rozdělit? co vy na to?
Profilova fotka
u rautu bych to asi nehrotila... ty spojené stoly podle mne mají význam jen u společného oběda či večeře, ale raut je takový volnější, takže je to asi jedno
Profilova fotka
Tak opravář nakonec přijel dneska, vrátil tam zpátky to staré těsnění, které jen otočil dírami nahoru a prý zatím nic objednávat nebude, že prý když to nějaký čas vydrží tak dobrý, vzal si 600 kč za cestu a zas jel :-N
nazdárek holkýýýý, zdravím vás z Prahy, ale jaksi nestíhám... jen občas přidám pár fotek na koníka, tak kdyžtak jukněte. Jinak u nás nic nového... byli jsme pár dní nemocní, ale už je to v pohodě. Ondráškovi už je 10 měsíců a tak už se to blíží k jeho prvním narozeninám. Už chlap chodí kolem skříní, stolu a všechno nám bere, takže teď žijeme ve "vejškách". Taky začal žvatlat, no a první řekl táta... ne aby si vzpomněl na milovanou maminku, ale táta a pak hned bába. No jo, tak třeba se dočkám jako třetí :-) je to drobek. Zítra jedeme do Liťáku na plavání, doděláváme kurz... ale budeme tam tak od půl desátý do půl jedenácté, takže předpokládám, že to ještě všechny makáte... škoda, ráda bych vás viděla... no snad to vyjde jindy. Mějte se krásně a já se zase nějak ozvu. ahooooj Pavla
Profilova fotka
Krásné ranko, Pavlí ahojky, jsem ráda, že jsi zase na chvíli zavítala a zkoukla jsem na koňovi toho vašeho fešáka, ten roste jak z vody :-D už je to fakt kus chlapa. Je škoda, že tu dneska budeš tak brzy, jinak bychom určo nějam zašly ;-)
Dobré ráno všem :-)
Profilova fotka
Nazdárek, koukám, že tady se dneska zas maká a maká :-.
náhodnou mám seznam úkolů snad na měsíc hihi :)) ale mám dobrý "tajmenedžment" hihi :-D 8-)
Profilova fotka
jako myslíš tu skutečnou práci anebo seznam úkolů na svatbu? =-)
Ahojky holky!! Dneska máme v práci veselo a škatulata batulata, takže jsem neměla moc čas a náladu no! Ale jsem ráda, že tu po dlouhé době vidím Pavlušu a že žije a je spokojená!! NO to je škoda, to bychom určo někam zašly!! Venku je krásně, doufám,že nám počásko vydrží na Moravu! Už abych odsud vypadla se odreagovat do sklípku na vínečko!
Profilova fotka
Ahojky holky zdravim Pavlinku a Ondraska x-) segra tak dneska volal Jarous,se presvedcoval zda vememe auto,my uz byli na ceste pro beno takze bereme auto my,zitra vyrazime s Viktorkou vlackem jen mam strach ze mi nikdo nepomuze,snad jo,nerada bych do do vlaku tahala jak blbec stim kocarkem,to bude vylet pro ni ta bude koukat na vlacek :-D :-)
skutečnou práci :))
Článek se načítá
Ahojky no to bude koukat teda, to bude zase něco nového tak bude ve vlaku řvát pořád táta táta to umí nejlíp!!! No dobrý, máte velkej kufr a to na plyn hodně žere a takhle tam budeme hlavně rychleji!
Profilova fotka
No dyt jo,Jara rikal,ze by to vyslo na dva taci mozna i vic co??,ale takhle nas to vyjde maximalne o peto min,no lae je to peto no
Profilova fotka
Ty voe nemakejte
Profilova fotka
Musíme |-|
Profilova fotka
Segra ne ne bude kricet huuuuu huuuuu to je vlacek Dneska rekla brambory ,ty jo ja jsem z ni hotova,ona bude za mesic normalne mluvit jak nic,je to sikulka
Profilova fotka
asi po mamince :-D :-D :-D
Profilova fotka
No to rika Jara taky ukecana p mamince,ale ja si tak neprijdu :-D
Téď jsem domakala psala jsem hnus hnus bléééé! A to jsem nemohla nic dělat, měla jsem vedle sebe jednu nechci říkat co!! No právě takhle to bude levnější a hlavně tam budeme rychleji!! Nechá Jára Járu řídit??? On se na to těšííííí!!!! To vyjde tak 750 každej no!! Tak nějak!! Tá já jsem koupila babičce krásný rámečky na fotečku a v Libo ještě musím vyštráchnout svatební fotky jak jsem nechala dělat, jsou tam i pro babičku, nevíš kde je mamka má?? A ještě něcoa nevím co jako!!
Profilova fotka
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1... juuu hezky co?? ja babicce darek dala jen ji koupim kyticku nevim kde je mamka ma snad tata to vi,nekde v loznici kde jinde benzin mame za 1600,a prijedeme s prazdnou to je jasny,ale myslim,ze to bude snad stacit ne??
Profilova fotka
Tak já mizím pomalu dom.... Jo Miru kontrolní otázka: Co dneska spinoš? :-D Péťo, no já nevím, já tyhle chlupatice moc nemusím, já jsem spíš na pletený věci, ale nevypadá to zas tak špatně
Mílo musím nakoupit a uklidit doma, protože zítra pádím, umýt nádobí a tak, takže nestíhám!! Já se k tomu snad nedokopu!! Taky mizím dom, jedu se podívat do TAKA na kabátky, dneska jsem si zkoušela jeden na Dlouhý a docela mi padl, tak když neseženu žádný v Praze tak do něho jdu, tak doufám, že ho ještě budou mít!! To snad stačí ségra, pak to vydělíme a super!! Ségra to chlupatý je nádherný, dětičky jsou v tom k sežrání!! :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak zas trošku nakukuju, je mi smutno, brouzdám po netu. Jojo Miru škatulata batulata, ale veselo mi z toho zrovna není, že jsou škatulata až tak a samo že mě nikdo neptal, což bych ani nečekala, ale určitý způsob jednání jo a ono ne :-( ]-( :-( Jo a co se týče svatby, byly jsme s Marťou obhlížet minulý týden šatičky, ty jo nevím, co dřív :-)
Profilova fotka
Krásné ranko, Minulko to bude dobrý, ona Lorencová není zas tak špatná, taky jsem pro ní psala, jen si holt budete k sobě muset nějít nějakou cestu no! Ale vzládnout se to s ní dá. Njn, tady se to většinou všechno řeší o nás bez nás :-( Miru, a kde na dlouhý? Taky o nějakém přemýšlím... potřebuju nějak obměnit šatník, no spíš bych tak nějak potřebovala komplet nový....:-/
Ahojky Miruš!! Já vím, že ti je asi smutno, nám tady dole taky, protože už to tak nějak začalo fungovat a zase to celé překopou, už mě to fakt nebaví, oni o tom rozhodnou, ale pracovat v tom nebudou! Je to fakt hrozný!! Teď to jde, ale až se vrátí soudci od Nového roku tak už to bude horší a zase nás v tom nechají plácat!! To je fakt děs!! Takže fakt věřím jak se cítíš! Je to fakt hrozný jednání!! No to ti věřím, šatičky to je na tom to nejhezčí, tak vybírej, aby jsi pak měla z čeho, a kde jste byly???
Profilova fotka
Nekoukali jste náhodou včera na "Jste to co jíte?" byla tam ženská z Ltm
Mílo fakt jo?? No na co jsme to vlastně koukali?? No já jsem byla včera z toho tady tak znavená, že jsem se vypovídala Jaroušovi a v 5 hodin jsem usnula na gauči a probudila jsem se na ulici! Pak jsem udělala véču a čučela jsem na ordinaci, Comback a pak na kriminálku a pak jsem šla spát, takže na to jsem fakt nekoukala. A Jarouš se hrabal v poči, koupil si novou myš tak instaloval! A co zhubla a podle vidění ji znáš?? Jo Mílo včera volala Vilda Jaroušovi a Jarouš si toho všiml až večer!! Tak neví co čéboval!
ahojj zdravím.. Minunka.. koukám že o týden dříve mě předběhneš :))
M- co už všechno máš ..at se hezky vystresnu že já kromě tomboly nemám nic :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?