Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Tak já ještě půl hoďky a hurá z téhle hnusné budovy x-)
Mílo a to jsme ti ještě neřekly!! Spaly jsme se ségrou v kuchyni a takhle ležíme a říkáme si, že ji má babička nějakou černou už tak jsme v sobotu malovali, udělali jsme ji krásnou tyrkysovou, tak dneska jdu koupit ty ozdboné bordurky, že si je tam nalepí a má krásnou kuchyň!! To byl teda nápad panečku, protože ona by to dělala sama, strejd tak akorát stočit vínečko, koštovat pořád, ale na domácí práce nic moc no!!
Profilova fotka
No vidíš.... ještě jste to tam babičce zkrásnily, tak to je super.... :-D
Profilova fotka
Teda Mílo, to se někdo má. Šári, elmex a impulz jsou kapely, co hrají cenově zhruba jako vivasong a řekla bych, že jsou si dost podobné, bývají to 2-3 muzikanti, mývají zpevačku a hrají skoro všechno, prostě takový ty zábavy, většinou česky, občas i jinak, to co se bězně hraje na zabavách a plesech. Kontakty můžu sehnat, ale nebude to hned, popř. se zeptám táty, ten ty kontaty má, když je objednává. Miru, vidíš, to by mě nenapadlo, nechat to na květinářce, ale nápad je to dobrej, většinou ví, co se hodí.
jj prosím o kontatky ale nepospíchá to :-) no jednu květinářku budu líčit na svatbu tak si nechám asi poradit od ní :))
Jo jo Miru a myslím, že jsem neudělala špatně, Lucka je fakt šikovná! Dělala mi i kytku na auto, na stůl, maminám kytky a na auto mi udělala taky krásnou přes celou kapotu!
je fakt, že jedna květinářka mi řekla že třebas růže a tak na mě moc nejdou že to chce něco romantického :-)
Profilova fotka
Hmmm to je dobry,to se taky vybira podle typu cloveka jo???to by me zajimalo co se hodi ke me?? :-)
Jo jo mě to dala spíše k výšce, kytka byla jako do U, ale minirůžičky a kaly jsem tam měla a to jsem byla spokojená, ty jsem tam chtěla, protože jsem chtěla, aby měl Jarouš kalu v klopě!
Pitraskap - jj seznámila jsem se s ni na nehtech..chodím na gelovky a je to nějaká známá té mé nehtařky :)) fakt to bylo zajímavé byla tam i kamarádka, a té právě říkala hodně vyrazné kytky a tak..no dle mě když v tom děláš tak víš..já se taky podívám na holku a vím jak bych ji nalíčila :-)
No asi tak nějak, každému sluší něco jiného a tak i ona se vyzná v kytičkách no!! Je to fakt šikulka. Od svatby mi chodí Jarouš kupovat kytičky tam a to prostě vždycky poznám, že je od ní!! Má prostě takový svůj styl, který se hrozně špatně nepodobuje!! Je to prostě originál no!!
a kde oni mají obchod??
Článek se načítá
Dříve byly na náměstí, ale pak se přestěhovaly na náměstí, jsou dvě holky a Lucka je moc šikovná, jezdí na různé soutěže a tak! Hodně i vystavuje!
hele to vůbec nevím kde..u jakého jiného obchodu jsou??
Jsou na Družbě a mají společný vchod se sámoškou SAMKOU!! Prodávají tam i různé doplňky, vázičky a tak!!
tak to se tam půjdu podívat byla jsem na proti velitelství a paní příjemná jak pondělí řekla mi že strelicie se na svatbu nehodí a nutila mi takové ty kýčové kytky a tak.. upřímně co jí je do toho jakou kytku chci že..náš zákazník náš pán :))
No tak to si se vydala k těm pravým babám teda, ty vážou kytky jak s naučily v 1955 a hotovo jako! A jsou příjemný no a kor ta jedna, proto tam nechodím!!! To určitě zajdi! Já myslím, že u Lucky je všechno možné!! Má dobrý nápady, které se v tý uvázaný kytce fakt odrazí no!! Je to fakt šikulka!!
Hele Milu, tak to nevím jak to je. s tema doktorama.
Profilova fotka
No to je fakt,vse podle profese ;-)
mám ještě dotaz kolik kilo koláčků na svatbu..dávali jste každému výslušku???
No tak kg nevím, my jsme to měli na ks!! A výslužku jsme dávali všem co byli na svatbě a já jsem ještě měla do práce!! Jinak koláčků jsem měla 1500 ks a moc jich nezbylo teda, protože byly fakt výborný!!!
no do práce to je jasný - do dvou prací :)) na focení brát nebudu ale mám hlavní práci a pak pomáhám v jedné neziskovce.. plus nevím zda dávat nebo ne..nechci být krkoun ale na posledních 4 svatbách kde jsem byla tak nikdo nic nedával..sehnala jsem paní co dělá na kg tak nevím kolik to je tak koláčků..
No tak to ti neporadím, to musíš vědět ty, my jsme teda dávali všem, plus krabičku do Budyně nad Ohří a kapelníkovi a do práce jsem ještě extra jako myslím na oddělení, kde pracuji, jsem donesla ještě velký dort, jinak do ostatních kanceláří jsem dávala koláčky, kde jich je hodně tak do krabiček a jinak do košíčků! Tak paní když to peče tak to snad odhadne né?? Kolik tak koláčků chceš a je to kg, záleží jak dělá velký, jestli kynutý nebo nekynutý, já jsem měla kynutý teda! 8-)
Profilova fotka
Ja kolacky nedostala :-| :-D a este privezla babicka z Moravy prece
Profilova fotka
Krásné ranko, :-) koukám, že jste si užívali den volna a ani sem nejkukli. Tak jak jste ztrávily ten den volna? My po návštěvách a opravách PC, nejdříve jsme jeli ke kámošce jí ho tam zprovoznit, když už jsi ho objednala a pak jsme jeli ke známým jim to tam zase opravit, ale tam je to spíše zralé na přeinstalaci... což asi bude mít Vilda nějaký víkend práci. :-| Jo Šári, mi dávali koláčky skoro každému, mno, dávala jsem jak na úřad v Hoštce, ikdyž tam jsem jim to vezla až v pondělí, neb v sobotu se na to zapomnělo. Pak kadeřnici, kosmetičce, teďky nevím jestli i květinářce, ale asi taky. Pak samo do práce a taky sousedům, ale jen těm se kterými se bavíme a kteří dali i loni nám, když se brali. A co vím, tak mamina dávala i sousedům u nás na vsi. ;-)
aHOJ, vOLNÝ DEN, PRACOVNE:-)
Profilova fotka
Cusiiiik krasne rano,no my makali,dodelavala jsem pokojicek,obyvak,a barvila skrine,dodelala jsem to az v pul 10 vecer desny,a to este nemame vsechno co bych chtela to je proste porat neco,este bych rada listy na chodbe,ale to se Jarovi necee,o vikos mame oslavu narozenin,kamos nas pozval,a taky nas tata,tak nevim kam drive,k nasim asi pristi tyden...Segra jedete o vikend k nasim prat???? Jinak bylo a je pekne hnusne takze nudaaaa...a nic se delat nechce od rana strasim jelikos,Jary babicka volala ,ale aso omylem urcite omylem,jelikoz nam nevola,tak uz Tori neusnula sakra ]-( :-D
ahooj, tak to vypadá na změnu termínu svatby.. o kousek dříve a jo a máme už nápad na svat. cestu.. přímo se ubytovat na ještědu juchůůů
Profilova fotka
Ahojky, Šári, japato, že dřív? =-) Na ještědu je krásně, někde tu je i svatební album, kde měli obřad přímo tam ;-) a vypadalo to taky moc dobře.
vypadá to ted na 6 nebo 7.3. je to kvůli rodině která přijede do ČR

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?