Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
zdravím..tak jsem si zjištovala svatbu na lodi prota bohemika a jsou tajemný jak hrad v karpatech..prý si tam mám dojet tečka..
Profilova fotka
svatba na lodi hmmm,to je dobry jednu jsem ted videla na fotkam jedny co si s ni pisu a je to krasny no... Mala sla s tatku ven coz je super tak jsem doma sama a mam relax x-)
Ahojky Saruš!! No to není špatný nápad, bylo by to zase něco jiného no, mohlo by to být pěkný na zámku nebo hradě to má každý no! Není to špatný, ale asi to bude pálka co?? Ale co je to jednou za život né, teda doufám! Jéé ta se máš, já jdu do města utrácet!! Jdu se juknout do krámu kde jsem nebyla 100 let snad hihihih!!
Profilova fotka
No taky bych sa utracet :-D v tomhle pocasi me teda nic nak nebavi to jsme raci tady na Vyhlidce ,no se mam oni jsou za chvilku zpet Jaru to venku moc nebavi,
hele jako zjištovala jsem jednu lod co dělá u nás na severu lodní přeravu a za hodinu pronájem je 3 tis..chci tam jen obřad a hostinu jinde.. ale porta se nechce po netu vyjádřit ach jo
Profilova fotka
Ty voe tri taci se zblaznili :-o stiha se to vubec za hodinu
Profilova fotka
Ty se jmenujes Sara,,??Hele segra tvoje oblibene jmeno,pro holcicku :-)
šárka jsem>.. ale sára je moc hezké jméno..dle mě se to dá zvládnou za tu hodinu v pohodě.. a přijde mi to v poho..takový Bouzov stojí 10 táců... za 15 min max 30 jako bych za to nedala
Profilova fotka
Ja v tom nemam moc prehled takze nevim kolik co stoji..... Hezke jmeno to je no,ale segra uz si to stejne rozmyslela,uz si vymyslela jiny....
no ploskovice jsou snad za 2 tis.. nevím jak dlouho trvá obřad..se vším všudy max 30 min ne?
ahojky Šárko :-) byla jsem na akci na porta bohemika a bylo to uzasný majitel byl desne milej a o kuchyni nemluve grilovani na palube hodne pochoutek bio fakt dobry svatba na lodi by byla užasna :) držím palečky at ti to dobře dopadne jinak obřad trva max 15min nejdelší jsou gratulace a na zamkach to jde většinou po 30min
Ahojky Holčiny! NO Šárko já myslím, že Ploskovice jsou snad za 4 tisíce, ale nechci kecat a nebo to zlevnili! To by ti řekl Pepča přesně, ti se tam brali s Radkou! No je fakt, že samotný obřad je tak 15 -20 minut, pro mě to bylo snad hodinu ale a pak ty gratulace jsou nejdelší no a pak i to focení v té obřední síni a řeč oddávajícího na konci vlastně už po obřadu! My jsme to měli docela dlouhý no!
Článek se načítá
Tak milá Ilonka koukala jsem na fotečky a moc ti to tam slušelo, byla jsi krásná nevěsta, krásný neobvyklý šatičky, krásná kytička na autě a ta co jsi měla ty je taky nádherná, tak nevím proč by ses nemohla vystavit na netu, když ti to tak sekne. Super!!!! :-D
Profilova fotka
Taky si rikam :-| :-)
No já nevím co má, slušelo jí to byla kočanda!!! A to že máš pár kilo navíc je na tobě krásný, fakt si to seklo, takže žádnech stud a ostych!! Nemáš se za co stydět! Krásná nevěstinka z tebe byla!!
JJ, Ploskovice byly asi za 3 tis. ale fakt si to nepamatuju :-) proste to byla cena dana a tak sme to neresili. chteli sme Ploskovice, byly Ploskovice
Pepčo přesně tak! Ploskovice jsou krásný, dají se tam nafotit krásné fotečky! Mají své kouzlo no, tak prostě ty prachy za to stojí!!
A není to navíc ani moc peněz.jsou dražší místa
Profilova fotka
Krásné ranko,.... koukám, že po dlouhé době je zase co dočítat... tak jsi jdu udělat čajík a jdu na to x-)
Krásné raníčko!! No Pepčo třeba např. Karlštejn! Holky Vám musím říct. Včera jsem si koupila sexy prádlo a chtěla jsem překvapit manžílka! No to se děli věci, doporučuji! Nečekaný překvápko a to je nastydlej a najednou na rýmu zapomněl hele!! Dneska tu asi moc nebudu, mám celý den souzení! Ach jo!! Aspoň mi to uteče!
Profilova fotka
Miru, i ty jedna dračice :-D a kde jsi byla utrácet, že bych zašla taky? 8-)
Profilova fotka
Krasne ranicko vam preji x-) jak jste se vyspali,ja nic moc sla jsem pozde chrnet a rano jsem stavala driv nez mala,Jarda dneska zustal doma,mam radost :-| :-D
dobré ráno :) tedy pomalu poledne..už se těším na oběd :)) no říkám si než zámek, raději tu lod a na zámek do zahrady se přijet vyfotit pokud to jde jen takhle to využít :))
Profilova fotka
Ahoj všichni, tak se jdu zase po dlouhé době na Vás mrknout ;-) Tak copak je tu nového? Taky dodatečně gratuluji Ilče a přeju Vám hodně štěstí :-) Jo Milu a když už budeš v tom posílání tak mi taky nějakou tu fotku pošli ať vidím jak to Ilče slušelo :-) Jinak u mě nic nového, pořád makám jako šroubek, až mi z toho občas hrabe :-D
Profilova fotka
Nazdárek Peťul... už jsem pomalu začínala myslet, že kvůli práci jsi na nás zanevřela. Tady taky nic moc nového, krom pár nových nevěst co občas přijdou se juknout a pokecat. ;-) JJ, pošlu.... momento Šári... jasně, že to jde, všechno jde... jen lidi asi budou mít kecy, že budete přejíždět na focení, ale vždycky se nějací rejpálci najdou, takže se obrň trpělivostí ;-)
Jak to, že zůstal doma?? Co je to za morální pracovní!! No Saruš přesně tak na lodi pár foteček a pár záběrů a pak se přesunout na zámeček něco nafotit!! Ahojky Péťo!! No Mílo bylo to čistě náhodou a tak nějak v krámě jsem si říkala, že bych ho mohla překvapit a nějak to ožiti a věř, že to stálo za to! Koupila jsem to v lidický u čongů, ale fakt krásný, vůbec bys to neřekla, že je to od čímanů! Nevěděla jsem jakou barvu jestli fialovou nebo vínovou a nakonec vyhrála vínová. Jarouš byl jak za mlada hele! Si říkám, aby pak nechtěl abych si to brala každej den! Hihihihi :-D :-p
Profilova fotka
Peťul, tak odesláno ;-) Hmmm, tak asi taky zaběhnu něco pokoupit.... třeba se pak líp zadaří :-D
No Mílo já přišla domu a říkám jestli chce vidět co jsem si koupila a on zase tričko viď? Tak mi ho ukážeš potom tak jsem ho v tom nechala!! A včera přinesl film tak jsme na něho koukali a pak mi říká jestli mu teda ukážu co jsem si koupila a já, že jo teda! Tak jsem to na sebe hodila hele, přičísla jsem se, navonila a vylezla jsem z koupelny do obýváku a Uričák čuměl jak péro hele, nevědřil vlastním očím prej "Ty kráso"!!!!! No a péro pak čumělo taky no!!
Já jsem totiž už takhle párkrát něco koupila tak vím, že to zabírá no!! :-p
Profilova fotka
sem si poprskala monitor, vole! :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?