Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
a kde mas segru?
Jo jinak VB Litaku maj prodavat dalsi pozemky na Mirejovicky strani od mesta. Ale osobne bych tam nesel. je to satelitek jak vysitej :-) vcera sem koukal na dobrej porad o satelitech na CT. povedlo se jim to. :-)
ne VB ale melo to byt v Litaku. blbec, pisu jak prase.
Profilova fotka
No nazdárek Miru... si říkám, kde jsi zašitá.... Jsem te´dky byla s Matulinkou na obýdku, tak vás mám pozdravovat... jo a frajerka měla na sobě tu vestu jak se mi líbila v Exe, ale prej jí koupila v Praze v Letňanech za podstatně menší peníz... tak doufám, že až tam pojedeme před vánocemi, tak je tam ještě budou mít, páč tu ci :-D Jo a taky bylo dobrý, že jsem tak cca 14 dní zpátky objevila na netu slevový kupon do Draka, tak jsem ho tam využila a prý už je nemaj brát a okecával to nějakou nezaplacenou reklamou či co... prý za rok a půl co to na těch stránkách je, tak jsme byly první kdo s tím přišel a zas odešel :-D Se asi lekly, že bychom jim tam s tím chodily pořád :-D :-D :-D
Profilova fotka
No já si říkala, co to tu myslíš za veřejnou bezpečnost :-D :-D :-D :-D Jinak ahojky Pepo
No Mílo ty pořád honíš slevy viď?? Ale když jsou tak proč je nevyužít!! Jo s Marťou jo?? A jak se má a kdy zajdeme na to kafčo???
Profilova fotka
Taky jsem na to zrovinka myslela, že bychom mohly hodit kávu.... ale ona teďky docela cestuje... ale písnu jí a uvidíme. Miru, no neber to ne? Hele pití zdarma k jídlu se vždycky hodí.... :-x
Profilova fotka
Cusik holky,tak nevim mam docitat je toho hodne??
Profilova fotka
Péťo. není... max tak jedna stránka.... jinak ahojky
Čusík ségra není toho moc!! No já chci taky do Prahy, chci nějaký kabátek do pasu tady jsem v Ltm koukala a nic jsem si nevybrala tak chci vyrazit! Ale teď máme víkoše docela plný teda no! A hlavně chci jet do IKEII! Tak snad taky něco pokoupím no tak já určitě, ale hlavně, abych sehnala ten kabátek! :-D
Profilova fotka
Je zapomela jsem pozdravit Pepana :-) cuuus segra je tady,
Profilova fotka
ja musim taky do ikeii kuli ty kolejnice,volala mi babicka volala ti??kdy se tam dostaneme,uz to mate vymysleny s vama se tam asi nedostaneme,my tam snad pojedeme,s vama je to na sto let :-D ty voe mam strevni chripku nebo co krece v brise,no znate to ja to mela ted poprve teda,a je to hnus velebnosti,mala to mela taky tak sem to asi taky chytla,ale jak jsem prazdna tak jsem sezrala dva chlebiky se suncickou mnaaam,a jdu si pro susu ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
co je zase???
Profilova fotka
že by čtvrtek? Makáme, makáme.... 8-)
No už jsem tu, ale pořád někam odbíhám! Mě to tu neba holky, já mám úplně averzi už na tu práci ach jo!! Jo jo čtvrtek ten dneska bude no! No tak jeďte to je Vaše věc, dyť je to jedno!
Profilova fotka
No nei chteli jsme jet s vama,vy jste rekli ,ze pojedeme po dovolene a nic
No tak tento týden máme tu oslavu tak můžeme jet klidně ten další týden!
Profilova fotka
Miru, tak Marťa píše, že můžeme spáchat něco příští týden, dá vědět v pondělí, neb ještě neví rozpis služebek... tak bychom pak někdy po práci mohly vyrazit na kávu, co ty na to?
Profilova fotka
Jo rak pristi tyden a babicka ti nevolala ?? Holky ja malou dnes objednavala na alergologii a vite kdy jdeme v Lednu mazec co??? :-D
To bych rek ze je ok. to jsou jen 2 mesice
Profilova fotka
Péťo, to není zas tak strašný.... jsou i horší termíny, např. nás zubařka objednává při prohlídce už na další a to je většinou tak za 3/4 roku =-)
Profilova fotka
Pepo tri ne?? tak to je desny,mala to ma od narozeni,a stejne nic nezjistej,akorat ji budou placat blbostma,ktery ji nepomahaj
no tak 2,5 :-) ja uz mam pomalu konec listopadu. se neda nic delat doktoru je malo. a docela to chapu halt to tak je. jinde se ceka treba na operaci pul roku i dyl.
Profilova fotka
Jenze operace a kontrola je neco jineho,a je to dite no,to je jedno,jen jsem byla prekvapena :-) nemusime to tu rozebirat :-D Prsi u vas?
Profilova fotka
JJ, leje tu leje..... :-|
klidně dovalím a můžu předat i svůj web pokud chcete mrknout no já neberu naštěstí stání hihi
No Šárko klidně, já jsem pro! Pošli odkázek, jako myslíš ukázky tvých prací a výtvorků?? No tak se domluvíme čoveče, že i jako poradíš jak pečovat, co změnit a tak?? No super!! Ségra chčije a chčije!! A taky na jaře s Jaroušem ještě nezasejeme!! :-D No ségra to je jedno klidně pojedeme je to jedno, ale mohlo by být lepší počásko, aby jsme nemokli no!! To je hnus a zima!! Babička mi volala je to asi 14 dní kdy teda přijedeme, tak jsem řekla, že se domluvíme a dáme ji vědět! Jsem přemýšlela, že si vezmu dovču jak je ten svátek a máš prodlouženej víkoš jako blázen! Ale nevím Jarouš asi nebude moct! Mílo s tou kávičkou s Marťou jsem pro, musím jí vrátit ten kryt a ty CD! Takže klíďo píďo, Marťu ráda uvidím a pokecáme! Stačí říct kdy a jsem tam!! Jo a taky kdy hihihi!! :-D
Profilova fotka
Jo to bude mit Jara taky dovcu ,on si nadelava ted v sobotu ,aby mel volno tak se dohodni s Jarou ja mu reknu at si to dohodne v praci a osefuje si to aby mel rani ju
www.sharon.bestfoto.info tady zatím neprší hečččč :))
Profilova fotka
Tééda Šári, dobrý stránky =-) :-) Miru jasně, Marťa v pondělí napíše a můžeme něco příští týden spáchat :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?