Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
vydlaci no :-D
Hele nepruď mařka!! To víš znáš nás!! Néé zase toho jídla tolik sebou nemáme jenom plnou tašku!! hihihi :-D
Profilova fotka
No tak u Jary se nedivim
No asi tak nějak, ale je fakt, že na dovče jsem jedla víc!! :-p Samé dobroty Jarouš byl na rýži!
Ségra ani jsem ti neříkala, že jsme konečně prodali stolek, nakonec si ho vzal Moniky brácha (Monča od Fandy), takže stolek putoval o pár vchodů dál!! Máme více místa ve špajzu!! 8-)
Profilova fotka
No tak aby jsme nebyly na druhe strane tak jsme necfo prihodim,dneska bylo krasne,az me mrzi ,ze jsme to stravili v Globusu,jenze ja potrebovala nakoupit naky blbosti a hlavne plinky,jelikoz jsme trpeli nakym prujmickem ten nam dal,chudince maly snad uz to bude zitra dobry az byla uplne vysata prdelka,konecne jsem ji sehnala bundicku na zimu,ted este botky a je to a dokonce na ni byla sleva 30 procent no neber to :-) Jarous sel na pivko,s kamosem tak snad brzo dorazi,ikdyz musi stava ve 4 nic jineho mu nezbyva :-D tak dobrou snad zitra
Profilova fotka
Cernoch zacne chodit s mladou holkou, chodi spolu pul roku za rucicku po Praze, sedi v kine atd. a cernoch po tom pul roce rika, ze teda by mohlo dojit uz k nejakemu tomu sexu. Slecna mu odveti: "Vis ja jsem to jeste s nikym nedelala a vy cernosi to mate pry hrozne veliky, ja se bojim". Cernoch ji vysvetluje: "To je nesmysl, to jsou jen takove evropske reci, mame ho uplne normalniho". "No vis ja se stejne bojim, tak pozdeji" zni odpoved. Cernoch to zase po ctrnacti dnech zkusi a slecna opet rika: "Vis ja se bojim, vy ho pry mate hrozne velkyho". "Ale to je nesmysl" "Hele tak ja ti to udelam pusou" "Ty jsi snad blba, to si muzu udelat kdykoliv sam". Pět chlapíků s basebalovýma pálkama obstoupí cikána a podávaj mu kostku od "Člověče nezlob se" a přikážou: "Házej! Když hodíš jedničku, dvojku, trojku, čtyřku nebo pětku, tak tě utlučeme." "A co když hodím šestku?" "Tak - můžeš házet znova ..."
Krásné odpolko, co je s Váma dneska?? To my měli dobrý víkoš výletek a srazík se základkou, pařila jsem do půl pátý do rána, ale super no! Dneska je tam hnusně pořád mrholí, to je na spánek prostě!!
Profilova fotka
Miru, co by bylo... dyť víš, že ten křáp nás sem nechtěl pustit... tak holt makám no! JJ, výlet byl pekněj i počasí přálo :-) bylo to super no. Tak naše čubinka nás zítra asi nebude mít ráda... dopoledne jde na stříhání a odpoledne na očkování...to budou asi kruté úplatky sušenejma střívkama :-D
No to je fakt a ani ségra tu není!! Jo jo počásko přálo, ale když mi volala mamka tak říkala, že u nich bylo celý den zataženo a mlha!! Tak jsme měli opravdu štěstí no, škoda jenom, že ta mlha neopadla trošku dřív, že jsme neměli výhled dolu z hradu no!! Ale bylo to pěkný, jsme zase jednou někam vyjeli no!! Teď jdu ven na pauzičku, ale moc se mi tam nechce, když je tak hnusně a mokro!! Ach jo to je votrava!!
Miru co by bylo, jezdim a makam jak fretka:-)
Profilova fotka
Cus ja pekla buchtu,uklizela litala s malou venku,a ted chrni odpoledne jedu konecne na ty moje odrostly nehty,a pak tradaaa domu,venku je osklivo,ale nevadi,zitra ma byt teplo tak se uvidi
Článek se načítá
Profilova fotka
Hm tak tady zase nikdo :-S
Profilova fotka
Čusík holky, tak už jsem z práce doma. Bolí mě hlava a je mi nějako blivno :-S :-S . Jsem se asi včera přiotrávila raidem, když jsem preventivně vystříkavala celý byt.
Profilova fotka
jezis tak si tam nemela sedet a koukat na TV :-D :-D ja si davam kinder Bueno a Bueno znamena dobry,to se mi ted vytecne hodi po mem dobrem obede byla rejze mrkev a vareny maso,drzim pust s Viktorkou :-S ;-)
Profilova fotka
jenže, co máš večer v našem obrovském bytě o 40 m dělat? A vůbec, jsem si četla a na TV nekoukala. :-D :-D
Profilova fotka
Jůů ahojky Ilon... koukám nové svatební foto v profilu... hezký :-D Prosímtě, to už jsi deratizoala byt kvůli manžovi? :-D :-D :-D :-D to brzo :-p
Profilova fotka
Jo cetla tak to je jina ;-) :-D
Profilova fotka
A to byl včera vůbec den. Páč, jak jsem to všechno vystříkala, tak jsem se rozhodla, že vydrbu kuchyňskou linku včetně digestoře. No a jak jsem postavila vedle ploten kýbl a vlezla si na linku, tak jsem šikovně kýbl vylila do těch plotýnek na sporáku. Tak jsem to utřela a zhruba za tři minuty začal takovej ten výboj pro zapálení hořáků na sporáku sám od sebe dávat výboje. Tak jsem se to inteligentně pokoušela zastavit utěrkou a samozřejmě jsem dostala ránu. Tak jsem volala manžovi ( byl v práci ), co jako s tím? To že jsem tam vylila vodu jsem mu samozřejmě neřekla, páč mi bylo jasný, že v tom zřejmě bude kámen úrazu. No při druhém hovoru, že všechno, co mi poradil nezabírá, jsem mu tedy řekla, že se tam nějak vylila voda. Odpověď zněla: "Aha, tím jsi měla začít." No a pak jsem už jen rozmontovávala sporák a vysoušela fénem na vlasy a vysavačem. Vcelku prča.
Ahojky Ilonne! Tak co jak se cítíš jako vdaná žena???? Asi je to stejný né?? No to je fakt, už se ho snažíš vypudit z bytu co?? To je dobrý!! To zkusím taky, ale Jarouš mi řekl, že ho pryč nedostanu ničím jedině nohama napřed a to doufám snad ještě ne!! 8-)
Profilova fotka
Ty vado tak to jsi si dala,to vadi na sporak voda jo???
Profilova fotka
No přímo na sporák ne, ale to by nesměla protéct pod desku do sporáku, kde jsou takové ty dráty veškeré hejblata, který právě způsobujou ten výboj, aby to začalo hořet. Ahoj Miru, no je to pořád stejný, akorát s tím jménem mám trošku problém. Do knihy odchodů jsem se v práci napsala novým příjmením, ale podepsala starým. Tak si ze mě šéf dělá legraci, že budu dostávat spisy za dva lidi.
Profilova fotka
Ilon zadny svatebni fotecky nevidimm :-|
Profilova fotka
Jsem taky žádný nedala. Míle jsem pár poslala mailem.
Profilova fotka
Proc jsi nedala,hele a tech 10 kg jsi schodila??
Profilova fotka
Sundala jsem 8 kg, ale stejně zaplatil. Hlavně kvůli manželovi, nepotřebuje být vidět jen tak na netu.
Profilova fotka
Péťo, nedala no! Někdo hold není na takovýhle vystavování, ale slušelo jí to moc, musím říci... fakt byla super nevěsta :-)
Profilova fotka
Díky Miluško, se normálně červenám. A už mám zase 2 kg nahoře, tak už zase nežeru.
Mílo tak přepošli fotečky, ať se taky pokocháme krásnou nevěstou!! No tak koukám, že u Vás málem hořelo čoveče?? No to je nebezpečná ta voda na sporák no!! Já jsem si na nové příjmení docela zvykla rychle a jak říkáš také jsem se podepisovala do knihy příchodů starým jménem a největší gól, že asi 14 dní po svatbě pořád prostě, ale pak už to bylo v pohodě. Já jsem totiž dala nové jméno do oběhu písemnou formou a každý si na to zvykl a když mi volali tak chtěli mě a mě to trklo prostě, že to jsem já no! Takže v pohodě, ale neboj to si zvykneš, a hlavně potom až si půjdeš pro ty nové doklady a tak! Tak to ti potom dojde, že už se jmenuješ prostě jinak i papírové a ofiko!
Profilova fotka
Na ty profilovy fotce se mi nzdas tlusta???na tolik,ze bys nak musela extra hubnout

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?