Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Miru, pošlu, ale až z domova, páč se musím prohrabat mejlem, kde je mám a tady to tak rychle nejde....
Jasně pošli, já se juknu to neva, pošli mi je taky na soukromej!! Ilon mě taky ne!! Jsi prostě normální!!
Profilova fotka
Tak kočičky, abyste se nemýlily. Měla jsem 95 kg při výšce 165 cm. Zhubla jsem na 87 kg.
Profilova fotka
To jsi malinka co?? :-)
Krásné raníčko!! Ilon to jsi takovej prcek??? To je jedno, ale tam jde o tu vůli, že si zhubla, to je dobrý no!! Jako 8 kg už je znát!! To já měřím 179 cm!! Před rokem jsem vážila 68 kg a teď vážím 73 - 74 kg podle toho jak se najím!! Jak na to nejsem zvyklá tak taky na sobě těch 5 - 6 kg cítím!! Ale nějak to nejde dolu, já 3 dny nejím a pak si dám nějakou bombu a je to hotový no!! Můj Jarouš mě chce vykrmit, protože já jsem hrozná hadrářka a všude v krámech mi všechno je, tak chce, abych přibrala a nic mi nebylo, abych neutrácela! Ale takovou radost mu fakt neudělám!!
Profilova fotka
Cuuus krsne rano,tady je to hnusny,ani nemame co delat uz se tesim ven,za hodku se chystame tak se vyvetram...
Profilova fotka
Kalendar mam segra uz objednanej,mam skoro pro vsechny,tak jsem rada,ze mam darky pro babicky ;-)
Už ho máš jo?? A jaký sis vybrala, pošli mi ty návrhy ať se pokochám! Já si vyberu snad dneska, včera se mi fakt už nechtělo! Jarouš chodí každej den doma pozdě! Mílo dneska jsou na melouch k Luně, na baráku se dělá elektrika tak tam namejí co dělat! Budou dělat dlažby na balkonech! Prý někde kousek od Vás! A mají ty paneláky prý hezky udělaný jako barevně! No já se taky těším na kalendář, no já si vezmu asi dva, jeden dám tchýni a ten druhý nevím no! Protože když dáš všem s Viktorkou tak nebudu dávat i náš, aby neměli dva na jeden rok!
Kdepak je dneska paninka?? :-D
Profilova fotka
tO JO NO?? Co je to tady???
Profilova fotka
Nazdárek... já byla s tou naší potvůrkou v salonu a dostala jsem od ní opět hezky vynadáno, že na mě musela čekat :-) ale už jsem zde.... musím tu poklidit a uchystat něco k obýdku.. manža si porušil špageťáky, tak budou ty x-)
Profilova fotka
Ja je taky delala ,ale bohuzel jen spagety jelikoz drzime dietku,dneska mela zase ten hnusnej prujem uz nevim co snim delat sakra,a prasky do ni nemuzu narvat :-|
Článek se načítá
Profilova fotka
A co ti na to řekla doktorka Péťo? To má od tý spály? =-)
JO tak ty se dovolenkuješ jo?? Já jsem Jaroušovi koupila včera koleno, tak jsem mu ho uvařila a táta mi dal křen tak jsem ho nastrouhala do hořčice a Jarin ten panečku mlaskal!! Ohlodal ho řádně, včera přijel v půl osmý hladovej jak Stalone! Tak dlabal až měl boule za ušima! A ve finále si na to dal ještě nugátovej puding co jsem dělala! Takže fakt kombinace jsem se divila, že se nepo....l!!! Takže dneska nevařím, máme od včera!! Holky v pátek budu asi hlídat tu Blaniny zvěř, chce jít někam pařit tak na revanž, že mi hlídala Maxika! No uvidíme jak to zvládnu!! ;-)
Profilova fotka
Spalu nemela,to byl prece ten atopak,nic ja u ni nebyla dala by mi to sami co mam doma Holky jsem nasrana uplne penim,jak neni chlap doma tak si kokoti dovolujou,jsem prisla,kuli ty dlazbe ja jsem rekla,ze to dal nepovedu,ze na to prdim resit to nebudu,ale po tomhle teda asi jo,rikam na toho co to dela,jestli mi udela tu dlazbu na koso jestli bude tak hodnej,a on proc takovym tonem,a ja jakym???a on tim to no ja cumim teda ja se smeju no nechapu a zacal mi to vysvetlovat co a jak proc atd,no to si dela prdel ne co sem jako,on mi vyboura dlazbu,za moje prachy,a este si mysli,ze ho budu prosit at mi ji da na koso???,kokutek :-o :-o to si dela prdel ne,asi nevi z ceho mu jde blbckovy vyplata,tak rikam date mi ji na koso nebo ne???a on dyt vidite,ze ji delam magor ]-(
Profilova fotka
Péťo, klííííd, dyť je to jen chlap. 8-) Jo aha, tak já myslela, že měla spálu, jsem to nějak popletla =-) :-( Miru, jj, se dovolenkuju, ale z toho jsem celý dopoledne strávila v bance a nejradši bych jim tam jednu flákla, neb na jednom účtu z baráku jsem byla vedena za svobodna a bohužel mi to tam nemůžou přepsat na jiný příjmení, neb tam se mnou musí předseda, že prý se bude měnit i podpisový vzor a já na ně, že ten bych neměnila... dyť je přeci jedno, jestli se tam budu podepisovat Nováková nebo Dvořáková... je to prostě fuk, dle mého, hlavně, že oni to tam mají zavedený v těch svých dokladech ne? No nic, tak tam jsme to nechali a šly jsme vybrat prachy do druhý a tam nám to nechtěli dát do ruky, že prý musíme jedině přes šek... v životě to po nás nechtěli a najednou takový kraviny a při zakládání účtu nám vůbec nic takového nenabídly... no bych je kopla fakt ]-(
No tak to neřeš už když ti ji na koso daj tak je to v pohodě né?? To víš ty řemeslníci dneska si dovolujou!! S nima musíš opatrně!! Dneska dělá Jarouš u luny balkony tak mu taky říkám, aby ji dal na koso hihihihihi!!! Jsem si dneska musela koupit sojový řez normálně! No a právě, že dneska nemusím vařit tak jedu po práci utrácet! HIhihihihi
Profilova fotka
Ju uz ji dela na koso ma stesti vypada to moc krasne,aspon me to ulehcilo z nervu
Jo jo všude si vymýšlí! To je jako, že nechápu třeba, že máme všechny platby přes účet a např. teďk mi přišel přeplatek za elektriku a samozřejmě na složenku! Už jsem tam kvůli tomu volala, že když mám platby přes účet tak by mi mohli ty přeplatky vracet na účet, abych proto nemusela lítat na poštu tak - bohužel!! To máš všude! Mílo proč to zjednodušovat, když to jde složitěji žé?? Ještě, že nemám účt, fakt o velkou starost míň!!
No já nevím, že se nervuješ, tak jednou ti řekli, že ti ji dají na koso tak ji máš né?? Tak to budete mít brzo hotový né??
Ségra pošli mi ty ukázky těch kalendářů co ti vyrobila nebo jakej budeš mít!! :-D
Profilova fotka
Jo jo uz jen dlazba a balko,se nerozciluju :-D jen nechapu c po me chtel abych ho prosila????kdyz uz jsem snim o tom mluvila??on by mi ji nedal na koso kdybych se ted zase neprihlasila ;-) Segra vcera jsem byla na nehtah ty voe jsme si dala odvahu mam je na pul cerny vypada to krasne,ale fakt odvazne :-D
No tak hlavně, že ti ji dali! To víš dneska není něco jen tak hele!! Jo na černo jo?? Ty vole tak to musíš být černoknězná né?? Ale proč ne! Jsou vidět na dálku!! Já bych taky chtěla nehty, ale bohužel, nemohla bych s nima pořádně psát a to já potřebuju! :-D
Profilova fotka
Dyt jsi je mela a psala js,to je asi o zvyk,tak jedine naky kratoucky,ja mam taky kratkyjsem si je nechala zase skratit,a pak az narostou ty moje tak si je necham jen pogelovat tim akri gelem,a bude chci mit svoje jenomze ty moje lamacky to je desny.. No to neni no,ja nechapala,proc jak mu to mam jako rikat jsme ¨mu to rekla slusne,ten tiooooon ten tooon ,mela jsem mu ric me siiiilene boli hlava :-D uz se tesim at uz to je hlavne,se tesim na snuryyy
No jasně ten tónnnnnnnn ten t´´onnnnn jakým jsi to řekla! No to jsi měl jestli by mu to došlo hele!! No to nechci kraťoučký když už tak pořádný a celý černý a hotovo!! No to si dneska zrovna nechala dělat Blanina, nechala si je dorůst a dala si na to ten gen jenom, říkala, že to vypadá dobře! Nevím teda jestli si tam nechala dát nějaké zdobení, to jsem se neptala! No a já mám asi co lámačky taky a ještě ke všemu jsem si je zase okousala - hrůza!!
Profilova fotka
Ja vim,zase si to hryzes,nech si je narust a pogelovat,to vypada moc pekne,a je to o hodne levnejsi no prave ;-) ja to ,ale nevydrzim to nechat rust no to je sila,
Profilova fotka
ale holky... vy hryzalky jedny :-D dyť je to úplně jednoduchý to vydržet nekousat :-D Miru, už jednou jsi to vydržela ne? Hele mě pomohl i po těch gelovkách, když jsem si potírala nehty tím výživným olejíčkem z oriflamu, taky ho máš ne? a fakt jsou pevnější a líp rostou bych řekla ;-)
Profilova fotka
Milo kdyz si je hryzes celej zivot tak ne to je jako droga :-D kdyz musis tak musis
Profilova fotka
Tak si dej fidorku :-D
Přesně tak Mílo už jsem do toho zase spadla a je to jak droga, já se tím prostě uklidňuju, ale je fakt, že když jsem nehtíky měla tak to byla úplně jiná ruka no, teď je to hnusý zase okousaný! Budu se muset zase držet no, abych to vydržela! Jo jo ten olejíček mám a z Avonu mám zpevňující lak, tak uvidíme jak to pomůže, ale ten se mi vždycky brzo oloupal! Budu si zase muset udělat ultimátum no!! :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?