Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Mílo tak kde jsi pracuješ pracuješ?? Já ještě víkoš a už jdu taky na to, ale ti povím teda vůbec se netěším!! Bleeee!!!
Profilova fotka
JJ, makám, makám :-| Dneska máš nějak brzy vyhajáno ne? Ty jo se nemůžu přihlásit na ajsko, asi budu mít absťák :-D 8-(
No byla jsem s Maxikem a udělala jsem si čaj, měla jsem nějakou žížu tak už jsem si lehnout nešla. Urín tam stejně fuňánkuje tak bych už asi stejně nezabrala!! Vyvalují se tam s Maxikem!! To víš včera mi Jarouš Maxika vyvenčil než odjel tak jsem hajánkovala déle a neměla jsem to přetrhané!! Ono to půjde, to víš v práci je to brzdička! Jdu si udělat chleba, kručí mi tam nějak! Dostává záhul kluk, já mu dám 3x denně jak si užíval v Tunisku, myslím, že mýmu žaludku se domu chtělo nejmíň, ten si tam teda užil!! :-D
Hm tak chleba nebude, je ho tam málo to má tak akorát na snídani tatínek! Tak si dáme křupinky s přesnídávkou, mamka stejně potřebuje skleničky na zeleninku do polévky! Tak musím ujídat! Hihih :-D
Profilova fotka
Tak to věřím, že tvému žaludku se domů chtělo nejmíň, když si tam tak užíval :-D
Profilova fotka
Přijde policajt za doktorem s bolestma břicha. Doktor ho prohlídne a předepíše čípky. Policajt jde domů a všechny čípky sežere. Na druhej den je zpátky s ještě většíma bolestma břicha, tak mu doktor předepíše silnější, větší čípky, že ty určitě zaberou. Policajt je samozřejmě všechny sežere a další den je u doktora zase. Doktor na to: "Tady vám teda dám supersilnej čípek, nesmíte teď pít a ani kouřit, protože můžete mít problémy." Policajt doma čípek sežere, jako obyčejně, a další den je zpáky u doktora. Doktorovi samozřejmě dochází trpělivost a kroutí hlavou:"Člověče, vy ty čípky snad žerete, či co?!" A policajt podrážděně: "Né...! Cpu si je asi do prdele
si piš parchantík jeden, kdyby si to nechal aspoň pro sebe, ale on mi to všude rozložil, na bříšku, na prdelce!! Jo teďka bude trpět chajzlík jeden nenažranej!! Koupila jsem si Mílo ještě pouzdro na brýle, protože na ty moje mouchy jsem tady prostě nesehnala a tam je měli na každém rohu, no tam taky ty brýle! Jsem si zkoušela a měla jsem je od půlky čela a až na pusu, a kdyby si viděla ty staré báby tam v nich normálně chodily, no děs prostě! A některé ty modýlky plavek to jsem šla do kolen teda!! Babky co si na sebe vezmou ty voeeee no němky co chceš!
Profilova fotka
Miru, letěl k tobě mejlík. Počkej jak budeme vypadat my v jejich věku. Mě tam tenkrát hlavně dodělávalo, že mladý holky se tam styděli ukázat kozenky a starý babky by se svlékly nejraději celý... to jsem tam vždycky byla nahoře bez já a pak tucet babek :-D
Profilova fotka
Tak jsem tu ufff je to osklivej atopak,super tome potesilo,sice to ma opravdu az zivy uplne do masicka,ale to se zlepsi,ikdyz takhle to teda nemela jede do Roudnice tak snad ji budou zase cpat karvinama,musime na arelgologii
NO tak to já jsem na tom byla podobně, na celé pláži já a starý báby akorát vedle nás občas dvě mladé holky, ale ty tam byly snad jednom dva dny pak jely domů! ALe to je hrozný Mílo se na některé podívat, když to lezlo z vody! No byl na některé strašný pohled teda ti povím teda!! V tomhle věku bych se už asi nesvlékla no nevím no!! Jo jo jdu na něho!!
Profilova fotka
Miru, tak to jsi ještě nezažila to co já letos v Croatii, šla jsem do vody a tam se většinou muselo po kamenech, takže opatrně a předemnou šla do vody nahá ženská něco jako Milena zezdola =-) no měla jsem co dělat, abych tam vůbec došla :-N
Tak jí tam ségra nedávej, zase bude tcháně remcat co to má né?? Radši si ji nech u sebe, když to má takhle živé! Chudinka malá, Jarouš ještě chrní!!! To jsem zvědavá kdy zase vyrazíme!! Já pořád nevím jestli ta Praha nebo Ústí!! Poraďte!! Hm tak Mílo já jsem měla to samé! A ještě ke všemu měla plavky z toho starého matroše, takže když šla tak ji byla vidět celá chlupatá pinda no Jarouš se na to nemohl ani dívat!! To se fakt nedalo jako!! Já nevím, že to těm bábám dělá radost ty vado!!! A jedna tam měla plácačky až na pindu skoro a chodila tam! Jednou byla s Jaroušem ve vodě tak se bál, aby ho s nima nepleskla!!
Článek se načítá
Vidíš ségra a já už jsem myslela, že se toho zbavila, že to měla jenom jako mimínko!! Hele a dala ti mamka to mýdlo co jsme koupili s našima v těch Lounech?? To bylo přímo dětské na atopický ezém!!
jdu si dát přesnídávku!! :-D :-p
Profilova fotka
Nasedne opilec do taxíku a povídá: "Domů!" "Nemoh byste to trochu upřesnit?" "Jo... Do obýváku..." Řidič k policajtovi: "Měli byste si to líp organizovat. Jeden mi včera sebere papíry a druhej je po mně dneska chce..."
JO jo tak ty mi přišly včera taky!! :-D
Profilova fotka
Péťo, to jste tedy vzaly hopem tu mudru... ale aspoň víš na čem jste.. tak ať se Torča brzy uzdraví ;-)
To víš, že jo Mílo ségra ji zmaže zadek a bude vyléčená!!! Ségra já chci taky do rodinky ty voeeee á jsem tam ještě nikdy nebyla co tam mají za modýlky!!
Paninko přišla mi nová nabíka Last od naší agentky! Je tam Řecko - Kréta na 12 dní all inclusive za 26 tisíc to jde né?? To je super!!! Ale nevím jaké je teďka počasí v řecku to září - říjen!
Profilova fotka
ne prosim te mamka nekoupila na Atopak a ja rikam proc jsi nevzala na Atopak kdyz vis ,ze ho ma neee jamyslela,ze ho nema to taky nevim kde vzala znas mamku ta ma vzdycky pravdu rikam ji furt,ze ho ma ...jenze kdyz s ni jsou tak ho mam malo vidi ji jednou za 14 dni ted to aspon tatinek uvidi jak to vypada furt tomu neverej a ma to od narozeni,tchyne furt to ma od dudlika,nebo,si mysli,ze mam blbej krem no to proste nevysvetlis neustale mi kupje kremy jako kdyz jsem debil a nevim co ji na to dat,ale to je fuk to uz jsem taky nekolikrat resila,vzdycky mi neco koupi co uz tady stejne mam a nepouzivam,proti to u neudelas nic jen musi spravne jist proste,a avivaze uz taky nesmime
Náhodou si neviděla v práci Magdu? Ta už musí být taky pořádná, čeká to cca za měsíc!! A nevíš jestli už mají to jméno? Nemůžou se pořád nějak dohodnout, ale myslím, že už musela jít sepsat porodopis takže už to musí mít vymyšlené!!
Profilova fotka
Miru, tak Řecko teďky už nebrat... Boďa taky chtěla na svatebku do Řecka a rozmlouvali jim to, tak si válí šunky v Turecku
Profilova fotka
Ty vole holky me jebne,ja neverim svim ocim, :-D :-D uz se musim smat to je trapny opravdu :-D co jsme tady Povovky vzor nebo co???desny :-D
Jako Mílo, že už je tam zima?? To chce taky radši v sezónce co?? ALe je to za dobrou cenu no!! NO ségra já jsem věděla, že ho měla, ale jako mimčo a teď jsem na ní neviděla už dlouho, že by něco měla!! Ale říkala paní, že ty mýdla jsou teda výborný no!!
Ségra mě už je to k smíchu dávno, to v tomhle případě ani jinak nejde! To už bych musela být dávno šedivá!! 8-)
No nazdááár prdelky, a dovolenkářko :-D téda v práci se vás nesnažím ani dočíst, zkusím to dom, jen doufám Mirčo, že ste si dovču pořádně užili, alespoň Míla mi to včera na obídku poudala, a že máte kopu foteček! takže je koukej zpracovat a hodit do mejlu. Letím do depa, ale odpolko se ukážu :-N
Čusík Marti!! Marti fakt super, paráda, byla to fakt skvělá dovča, užili jsme si ji teda fakt se vším všudy!! Fakt to nemělo chybičku!! Marti já jsem to tady taky nedočítala, to prostě bych u toho strávila mládí!! To se nedá a kdyby bylo nědo důležitého tak holky řeknou!!
Mirčo to jsem ráda, že jste si to fakt užili, určo to stálo za ty prachy viď? musíme dát aspoň společnej obídek - abysme porádně pokecaly, nebo pak zas dáme kafíčko ju? já to tady fakt nestíhám a nechci bejt úplně mimo ... :-D hele a doufám, že jste něměli střevní potíže z All inclusive =-)
Profilova fotka
Miru, tak Magdu jsem neviděla ani si s ní nepsala :-N Jůůů ahoj Marti... to je dost, že se vokážeš ty vdovo slaměná :-D
Mílo no jůůůů, dyk mě znáš, vdova slaměná budu teď snad ještě do neděle, pak tu Peťa chvilku bude - doufám.. Jo hele - co nakonec říkal ten tvůj známej u Drakouše na ten kupon, ono z něj pak nic nevylezlo, jestli to teda platí nebo ne, že jo? :-S

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?