Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Nazdárek.... Miru, tak to jsi mě pobavila, prej 3 stránky plný :-D ... njn.... jsem tam musela něco vyházet....dělám to každej den po troškách, většinou to stáhnu tak na těch 80-90, ale za dva dny je to tam zase :-N
No právě Mílo to je pořád dokola a když jich tam máš plno tak mě to taky po chvilce nebaví!! Asi se do toho taky pustím!! Koukám z okna a je to tam nějaké černé zase!! :-S
Profilova fotka
No my chtely vyjet hmmm asi nikam nepojedeme sakraaa,a to svitilo sluneecko,segra nechcete prijet??co budete delat vy asi jedete do Praglu vid ja bych jela taky nemam dneska auticko,a jsem cely den samotinka s Viktorkou
Profilova fotka
Ne na hubnuti ne,ikdyz bych ho potrebovala,ale je to caj na zazivani,furt neco musim aktivie,caje je to sileny a stejne chodim jednou za tejden :-p :-D :-D
No to je fakt síla, měla by si s tím spíš jít k doktorovi, protože to není normální!! Já musím začít držet dietu! Koukala jsem fotky z Chorvatska z Pagu a teď z Tunisu a myslím, že je to rozdíl tak cca 10 kg!! No jo stárneme, ale je to děs teda! Všechno mi přetýká z riflí! Musím se sebou něco dělat, to není možný prostě! Tak jako co by jste dělaly Vy, když se tam podávalo jídlo 20 hodin denně a takový dobrůtky, delegát nás varoval, že s námi pak nezvedne letadlo, že vaří výborně a měl pravdu!! JO a ještě jedna takový perlička! Buď to spletla cestovka nebo v Praze na letišti! Když jsme letěli zpátky tak jsem měla obě letenky na moje jméno, prostě Jarouš neměl! I když jsme na letišti byli ve 2:00 hodiny ráno tak s námi byl delegát tak to přespal, ale kdyby tam nebyl tak fakt nevím co by jsme dělali jako! To byl docela šock!! No nevím co budeme dělat jestli pojedeme do té Prahy dneska Jarouš chtěl spíše jenom do Olympie, ale tam moc toho není (pro mě) hihihi! :-D :-D :-D :-D Nebo jenom zajet v Ústí k Obi co?? Ale ty nemáš sedačku ani co?? NO uvidím až přijede Jarin, ještě není doma!
Profilova fotka
jo on je v oraci jo?,no ja nemam sedac,ku tyyy voga,ja chtela do rodinky,tam maji mit dneska zbozi a to je muj kraaamek,hodne za malo prachu,no tak to je husty stim letistem,jako ja co si vzpominam na fotky z Pagu tak to je pravda no to si byla zase az moc hubena :-) ale jidlo 20 hof¨din dene to bych zrala taky ja potrebuju este 4 kg jenze to jde tezko kdyz necvicim,me to cviceni nebavi,tak se domluv a dej vedet,kdy ma Jaroslav prijed??
No říkal mi kolem 12:00 hodiny, ale znáš ho!! No tak Jára má ranní né tak můžeš jet potom!! No právě to děs když se teď podívám na ty fotky, všude špeky fuj hnus!! Prostě nežeru ble, musím se čistit po té dovče jenom ovocíčko! To je fakt hrozný, když se na to podívám no! Jdu věšet prádélko!
Profilova fotka
Jara ma rani,ale ma zapas takze prijede az vecer ;-)
Jo aha! Už mám pověšíno a pere se mi poslední pračka!! Tam bude lejt velebnosti!! Je tam tma jako v peklíčku!
Tak Mílo 141 meilů!!! ;-(
Profilova fotka
Miru, no slušný čísílko..... MIru, tak pojď s námi v úterý nebo ve čtvrtek na spinoš, nevím jak půjdeme příští týden, to něco vypotíš.... vezmeš si karnitin a půjde to samo hele :-D Jedete utrácet? Taky bych jela, ale není za co. Teďky jsem viděla tady v Exe hezkou vestu, tak jsem vlezla do vnitř a chtějí za ní 890 Kč =-) 8-( jsem blázen či co, to už i u sama maj levnější
Profilova fotka
ááá, koukám, že už si čistích schránku :-D
Článek se načítá
Jo jo paninko vlítla jsem na to!! Protože jinak to neudělám, Jarin ještě není doma tam jsem se do toho pustila!! No chceme, ale já chci spíše asi do Prahy! No uvidíme no! Jo jo na spinoš teda půjdu, protože s tím musím něco dělat! To se prostě nedá hele, ten špekoun vepředu! Navíc bude sezóna džín a já se ve finále do žádných nebudu vejít hele!! :-D
Sedí dva zajíci v lese u řeky a kouří trávu. Už jsou totálně zhulený, # # # # > Když se setmí a tak jdou spát. V tom se objeví krokodýl a jednoho # # # # > zajíce chce sníst. Když už je chudák zajíc v krokodýlově tlamě a trčí # # # # > mu už jen hlava,ozve se druhý zajíc: "Ty jsi ale pěkná kurva, ani jsi # # # # > mi neřekl, že máš spacák od Lacoste!!!?" # # # # >
Přijde jeptiška do krámu a chce si koupit flašku rumu. Prodavač jí # # # # > říká: # # # # > "Ale sestro, vy byste přece neměla pít alkohol". Jeptiška: "To není # # # # > pro mě,to je pro pana faráře, jako projímadlo". Prodavač jí flašku # # # # > prodá a odejde. Asi za půl hodiny jde zavřít krám, vyjde ven,aby # # # # > stáhnul roletu a vidí jeptišku, jak se válí před krámem ožralá jako # # # # > motyka a vedle ní prázdná láhev od rumu. Prodavač se vyděsí:"Ale # # # # > sestro,vždyť jste říkala, že je to pro pana faráře jako # # # # > projímadlo..." Jeptiška odpoví značně huhlavě: "Až mě pan farář # # # # > uvidí, tak se z toho posere! # # # # >
Hulič trávy chytne zlatou rybku. Rybka: "Pusť mě a splním ti tři # # # # > přání # # # # > Hulič: "OK, ubal mi jointa!" Rybka ubalí, hulič vyhulí. # # # # > Rybka: "Druhé přání?" Hulič: "Ubal mi ještě jednoho!" # # # # > Rybka ubalí, hulič vyhulí. Rybka: "A poslední přání?" # # # # > Hulič: "Ubal mně i sobě!" Rybka ubalí a zahulí spolu. # # # # > Druhý den přijde hulič zase chytat ryby a z vody na něj volá a zlatá # # # # > rybka: # # # # > "Ani nerozbaluj pruty, už jsem nám ubalila!" # # # # >
Profilova fotka
Maqs speky??nemas??jen si se trosku rozsirila :-) jako ja kdyz priberu mame to v genech hele,jak pribereme tak jsme siroky no,No za vesticku takovy prachy :-o No Milo utracet ja tam vzdycky necham 350 a mam toho hodne pro sebe i pro malou ;-) stoho mam nejvetsi radost znackovy to neni,ale to me nevadi
Profilova fotka
Péťo, tak to by se mi taky líbílo, jenže ty vesty co mají u čongolíků, tak se mi moc nelíběj... jsou takový divný no! Ale ta v exe fakt byla fešná. Hele Miru, zapni si ajsko ;-) Koukám, jak ses pěkně rozjela.... jsme si tu málem kafem poprskala monitor
Profilova fotka
ja nechodim k congolum ;-) to je rodinka
Profilova fotka
já vím, to byl jen příklad... rodinku tu nemáme, jen 39, tedy možná ještě, jinak je to tu samej čongol
Profilova fotka
Na Miraku moc congolu neni u Labe no
Profilova fotka
Ikdyz kvalita asi jako u nich no, :-D
Hele Mílo voco gou! Prachy budou tak co!! Tak když se ti líbí tak si jí kup, tak si nekoupíš celý měsíc nic jinýho no a máš to!! No to teda máš špek, kdybys viděla jednu fotku, to je děs, no ty jsi vlastně uvidíš Jarouš ji dal na CD taky!To je strašný prostě!
Mílo mám, ale ty tam nejsi čéče!!
Na Sibiři. Na břehu moře sedí chlap a chytá ryby. Najednou se z # # # # > vody # # # # > # # # > vynoří americká ponorka, otevře se poklop a vyleze voják. # # # # > # # # > Chvíli se kouká dalekohledem kolem dokola a pak zakřičí: # # # # > # # # > "Směr severo-severovýchod!" # # # # > # # # > Zaleze, zabouchne poklop a ponorka zmizí v moři. # # # # > # # # > Chlap chvíli čumí jak trubka, ale pak se vrátí k chytání ryb. # # # # > # # # > Pár minut nato se vynoří z vody další ponorka, tentokrát ruská, # # # # > otevře se poklop, vyleze voják a kouká kolem. # # # # > # # # > Když uvidí rybáře, začne na něj hulákat: # # # # > # # # > "Hééj, ty tam! Nebyla tady náhodou před chvílí americká # ponorka?" # # # # > # # # > A rybář na to jako že jo, že byla. "A kterým směrem odplula?" # # # # > # # # > "Směrem na severo-severovýchod." # # # # > # # # > "Ty vole, nemachruj a ukaž rukou, ne.!" # # # # > # # # >
Profilova fotka
Páč mit o tu nějak blbne.... byl tu Opi, tak jsem myslela, že mi chce něco na PC.tak jsem to rychle vypnula a teďky se nemůžu přihlásit :-S
aví se dva známí: # # # # > # # # > "Ahoj, jak žiješ?" # # # # > # # # > "Nemůžu si stěžovat. Mám skvělou práci. # # # # > # # # > Představ si, mám pod sebou přes 500 lidí!" # # # # > # # # > "Hmmm, bledá závist, a co vlastně děláš?" # # # # > # # # > "Sekám trávu na hřbitově." # # # # > # # # >
Opilec se připotácí do kostela, zapadne do zpovědnice a mlčí. # # # # > # # # > Zmatenej kněz zakašle, aby upoutal jeho pozornost, ale muž # stále # # # # > nic # # # # > # # # > neříká. # # # # > # # # > Kněz teda zaťuká na přepážku, doufá že hříšník se konečně # # # # > rozhovoří. # # # # > # # # > Z druhý strany se ozve: # # # # > # # # > "Boucháš zbytečně, kámo, tady taky není hajzlpapír." # # # # > # # # >
No jo tak on by jenom řekl, že to není na práci a nic víc! Mě kolikrát taky vleze na pc a já tam všechno otevřený a nikdy mi nic neřekl, jenom, že to není na práci občas prohodí a to je vše!
Přijde Fero za Dežom do nemocnice. # # # # > # # # > Dežo leží v posteli, kapačky v ruce, kyslík na čumáku a Fero mu # # # # > povídá: # # # # > # # # > "Nazdar Dežo, ty vole, ty teda vypadáš po tý bouračce." # # # # > # # # > Dežo začne mávat rukama, tak mu Fero podá papír a tužku. # # # # > # # # > Dežo něco napíše, zaklepe nohama a umře. # # # # > # # # > Fero volá doktora a říká: # # # # > # # # > "Hele doktore von něco napsal, zaklepal nohama a umřel." # # # # > # # # > Doktor vezme ten papír a tam je napsáno: # # # # > # # # > Ty debile, stojíš mi na hadicích! # # # # >

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?