Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
No to je osud, :-| hlavne,ze ma schovany az budou zateplovat,ze to tata dodela ty voe pockej jsem rekla,ze ji nechci rovnou,za to,ze mi to zbourali si budu ted rikat jak to chci jim dam :-D zdany rovne to umim i ja si ji dat rovne :-D
Peto to ne ze se neda nic delat. to ti tam daji tu samou znovu. a zapalti to oni
Profilova fotka
Nezaplati daji mi tam ,ale jinou,a ten sefik rikal,ze by ji pry museli stejne vyndat kuli tomu zatepleni ja nevim hele,jstli me jen okecaval,ale proc by to rikal,ze??no at mi tam novou a hlavne poradne :-)
Profilova fotka
To nechápu, proč by museli sundavat dlažbu kvůli zateplení, to ji máš i na stěně nebo co? =-)
Milu, folie pod zatepleni atd. bych rek. kvuli vlhkosti. tak to neres budes tam mit jinou a je to:-) ja myslel ze nechtej vubec.
Uff, jsem doma došmejdila po podlaze ten bordel, co se mi tam nahromadil a jsem totálně splavená. Ještěže jdu večír s kámoškou na pivíčko do vinárny, jinak by mě kleplo z toho 8-) Mirčo tak to je fajn, že jste si to takhle užili a že se vám faraonova pomsta vyhla, je fakt, že mi to teda jistili ruským standartem a nějakým tím mojítkem, a cpali jsme do sebe ještě laktobacily, takže mě tam nikdy nic nepostihlo - díkybohu 8-) Mílu fotešky pošli, doufám, že to doma otevřu - ten net je furt pomalej, to je děs ]-( Hele kafíčko berůůůů, tak zas hodíme aspoň pokec, počebujem to jak prase drbáníííí :-D hele to v té vodě nebylo vůbec nic vidět, že jste ten kryt ani nepoužili? nebo tam těch rybišek bylo tak málo? x-)
jo a Mirko, koukám, že Rusáci jsou fakt všude - my jich tam měli tak 90% v hotelu, takže si Péťa pěkně pošprechtil, za to já byla mimo :-D
Profilova fotka
Pepo,hmmm.. tak neřeším no... ale vím, že občas s těmi dělníky je boj, my jsme si tu taky s nima pěkně užily Marti, jdu je vyštrachat v té mé přehlcené mejlové schránce :-D
Profilova fotka
Marti, tak máš je tam :-)
Profilova fotka
Krasne rano??JojO Pepo kuli vlhkosti mas recht :-) nevadi daji mi novou. Tak ja doma sama si uzivam,ikdyz furt premyslim co delat klasicka,uklidit a pak vyfrcim se podivat na toho naseho tatu jak hraje,a pak pro malou,udelam si vanu to je nezvyk byt sama,nikdo tu na me nerve :-D
Profilova fotka
Péťo, tak to jsme na tom dneska stejně... taky jsem sama doma, ráno jsem vyšůrovala a teďky se mi peče štrůdl v troubě, manža odjel na třídní sraz, takže kocour není doma a myšky mají pré :-D
Ajoooj, Mílo díííkas za foteškyy :-N Mirčo tééda, vypadá to fakt super, noumálně jsem se na té pláži, jak jste se tam váleli - viděla takýýý :-D ja ci takýýý k móooži ]-( to jídlo mě taky dostává, mňam, mořský potvůrky můžu, škoda, že mám doma jen mořskou štiku, na tu moc chuť teda nemám. Holky já byla taky doma sama - no jako vždycky, že jo, ale za chvíli by už manža měl konečně dorazit, tak to tu jdu pofackovat, uvařit - páč bude hladovej a upéct nějakej švestkovej koláč, aby bylo ráno co k snídani 8-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Jede novopečená řidička autem a vedle silnice vidí na sloupě montéra. Opovržlivě se usměje a prohlásí: "Zbabělec!"
Profilova fotka
Krásné ranko, tak jak je na začátku týdne? =-)
Profilova fotka
Cuuuus x-)
Profilova fotka
Jéé, Péťo ahojky... jsem nějak nezaregistrovala, že jsi tu :-N Tak co víkend? Jak sis užívala svobody? Koukám, že dneska asi všici makaj... ráno jsem viděla Mirku a byla vysloveně natěšená, že musí být opět v rachotě :-D
No šauuu při pondělku :-D Mílo ani se Mirce nedivím, já po dovolené v práci skoro vraždím a radši se rovnou uklidím do depa, abych to ve zdraví přežila i všichni okolo mě... :-S Téda já byla z toho počasí dneska hotovson.. radši jsem šla ve dvě dom, jinak bych tam usnula :-p A co vy? co víkoš? u mě vyloženě proleženej na gaučíku 8-)
Profilova fotka
Cusik no parada :-D jsem si doma i zatancovala :-D udelala koupel a pak vyjela za Jardou na zapas,a tam se grilovalo tak jsem se najedla a vyjela k nasim,trosku jsme slavili,a dobry ;-) Na gauci taky dobry ;-)
no tak to sis to Peťul pořádně užilaaaa, já fakt byla zralá jen na ten gaučink s trochou telky a s kopou brambůrků a dneska to teda není o nic lepší :-S
Profilova fotka
jj, u mě byl taky gaučink :-D
Mílo téédy my jsme lemry líný co :-D
Profilova fotka
Krásné ranko, Marti, jj, a proč toho nevyužít když jsi sama doma, že :-D
Krásné raníčko, tak včera jsem moc nestíhala, tak jsem tady ani nebyla, hnedka mě zapřáhli!! Nějak to tu na mě padá, normálně jsem zjistila, že jsem ztratila půdu pod nohama, když tu nemám toho svýho chlapa, ach jo, doufám, že se mi vrátí od Nového roku, jinak je to v háji a s těma kravkama tu nevydržím!! A navíc Mílo Malý ukončil k 1. prosinci stáž takže vyfasuju Šetici, takže super no, ale od Nového roku chce chodit s Jänou, aby si na sebe zvykly holky!! Marti zrovna jsem si fotečky chtěla poslat, ségra mi je přeposlala a koukám, že už je máš od Míly! To bylo bájo, no komu by se po tomto chtělo do práce no řekni?? Jedině bláznovi!! Ach jo mě se stýská já chci na pláž a dát si koktejl Rivieru!! Breeeeeeeee ehm ehmm breeeeeeeee :-( :-( Mílé jedete na ten Karlštejn?? My s Jaroušem jedeme tak doufám, že bude pěkné počasí!! Nevypadá to moc teda!! Jo jinak Mílo ty jsi byla taky včera nějaká přepadlá, když jsem tě potkala ve městě!!
Profilova fotka
Miru, já právě přemýšlím s kým jet, páč Vildovi se tam nechce a asi bude opět makat na baráku rodičovstva.... Marti nechceš se jet podívat na Karlštejn? ;-) Zaplatíš si jen vstupy. Miru, mě totiž nebylo moc dobře, pořád jsem tu přemýšlela jestli nemám jít dom a nakonec jsem tu stejně ztvrdla :-| Hele půjdeš s námi ve čtvrtek na spíňo? =-)
No tak při nejhorším pojedeš sama no! Ale mohla by jet Marťa no, uvidíme jak se vyjádří!! Ale jestli bude mít Péťu doma tak nevím nevím :-p !!! NO já jsem koukala, že ti je nějak špatně!! Ve čt?? No jasně to bych mohla, ale dneska nemůžu, jdu k Elis!!! A s kým vůbec na spinoš chodíš??? Koukám, že tu včéra ségra moc nebyla, měla Járu doma, on byl darovat krev tak dostal volňase!!
Profilova fotka
Miru chodím s Luckou, mojí spolužačkou, určo víš kterou. Nám se to právě taky dneska nehodí, ona má nějakou služebku a neví kdy se vrátí a mě je stejně pořád šoufl :-S , do čtvrtka se to snad srovná. Písla jsem ještě Martě mejlíka, tak uvidím... já právě teďky nevím, kdy se má Petr vrátit, ale někdy teďky jo no!
No právě a většinou snad jezdí na víkoše domu právě!! Takže to bych tipla, že bude asi dělat Marťa něco inšího o víkoš!! Ale uvidíme!! My jedeme já se hlavně těším na ten Karlštejn do těch jeskyň bych ani nemusela!! A to mám ještě večer třídní sraz, tak uvidíme jak to budu stíhat a hlavně Maxika budu muset dát na prázdniny zase!! Paninko četla jsem, že jsou zase permice jo?? Tak to si zabírám!!!! Hele bere si ji vůbec někdo z oddělení jiný než já? Asi nikdo co?? No aspoň zbyde více na mě!! hihihih :-D Budu muset zase začít, abych udržela opáleníčko!! Protože jak s vrátíš domu tak hneska sleze i když jsem se tam každý den cpala kilama mrkve, měli nastrouhanou, měli štěstí!! Jo jo vím asi která to je, taková ta hubená tmavovlasá viď?? Jo holky to jsem Vám ani neřekla pod náma ten debžo si pořídili štěňátko yorkyho, ale je krásnej!! Akorát ty páníčkové no!!! :-S
Profilova fotka
Miru, jj, jsou zas permice, a myslím, že o ně projevila zájem i Radka, ale nikdo si tu od vás zatím nebyl. Tak se stav, až budeš mít cestu na horu. Tak místo hlasité hudby štěně jo? Hmm... to je ale změna. Tak Marta psala, že tu má chotě a že asi pojednou na nákupy, ale jinak by jela, kdyby byla sama doma.... x-)
Radka jaká?? Nemyslíš Renatu spíše??? Jinak co vím tak tady snad žádná Radka není!! Mílo i hudba a včera byla zase Celine Dion, chudák štěňátko a to ho zavírají na balkon, ještě ani jednou jsem je neviděla, že by s ním byly venku, si pořídili yorkiho na balkon ty vole!! Fakt síla! To nechápu!! No já jsem si to myslela, že tu bude mít Peťoucha!! No jo tak pojedeš sama né? A včera psala Milena, že má ještě 10 lístků a to tchýňová, ta by nejela?? :-D
Profilova fotka
Jééé, tak Renča no.... dyť je to jedno Radka nebo Renča :-D 10 lístků? To jsi četla nějaký 14 dní starej mejl ne? =-) Tchýňová asi ne, páč by neměl kdo hlídat Ladynku a Nelču, když chlapi budou na baráku

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?