Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Marti jako fakt to stálo, jako tam si mohla všechno co jsi chtěla, jídlo se podávalo 20 hodin denně, co jsi chtěla si mohla, jídlo, pití, kávu, prostě všechno!! Bylo to super, taky jsme přibrali pěkně teď máme dietku!! Fakt super no, stálo to za to teda!! Krásný to bylo!! Byla to taková svatebka no prostě!! Jasně hodíme kafčo se dohodneme třeba příští týden! Musím ti vrátit ten kryt, ani jsme ho nepoužili, protože tam byly nádherné písčité pláže a akorát rybičky a chobotnice, ale ty nebyly moc v písku vidět!! Ty tam lovil místní domorodec!! JInak střevní potíže nebyly, protože jsme to každý den prolévali Ginem s Tonikem, takže ty fakt nebyly!! A jinak jídlo bylo výborné, ty těstoviny a ty dortíky no prostě úžasný no!!! Vařili fakt výborně, všechno chutný a vybralala sis, dokonce i kašičku mi dělali!! :-D Mílo už jsem Magdě psala meila už taky za měsíc rodí, to to uteklo zase sakra!!
Profilova fotka
No že se zeptá majitele, dneska tam jdu s kámoškou, tu jak jsme potkaly, když jsme odcházeli, tak uvidím co mi na to řekne.... nám jde i o to, jestli ho můžeme použít častěji.... pití zdarma se vždycky hodí :-D
JO holky a měli výborné koktejly, tam byl na ně přímo bar, akorát byly sladší, ale super čuper teda!!
Mílo prosím tě pošli Martě ty fotky co jsem ti posílala všechny! Já už jsem všechna vymázla schránku a mát to pryč! Díkes!!
Marti už máš Péťu zase pryč jo??? No tam bylo rusáků ti teda povím v hotelu!!! Jarouš jim říkal sověti!! Tam jich fakt bylo teda no!!
Profilova fotka
ma ho porad 14 dni po dovoleny to bylo ok ;-)
Profilova fotka
Marti, to budeš muset vydržet z domova, páč tady mi blbne připojení a seznam udělal nový přihlašování a nemůžu být se dvěma registracemi přihlášená najednou, nebo mi to tu alespoň nejde. Miru, dyť jsi předtím říkala, že to hodíš někam na picassa tak šup tam s tím... můžeš to tam i bloknout a když nebudeš chtít tak to nikdo neoprávněný neuvidí ;-)
Ségra pošli mi prosím tě ty fotečky, pošlu je i Blanině!! Jsem ti mohla privézt mořskou vodu!
Profilova fotka
JUpííí, už se mi podařilo nahodit ajsko, ale že jim to trvalo
NO vidíš jak si šikovná, když se chce tak jde fčesko!!! :-D
Ségra tak kde se couráš s těma fotkama!!!
Profilova fotka
No, ona asi byla chybka u nich, páč mi ráno psala kámoška z práglu mejla, že prý jí to taky nejde :-| Ségra je asi fuč.....
Článek se načítá
No je fuč to víš taky to malý zvíře uhlídat to je pomalu na maturitu!! Dneska ji uvidím prdelku malou!! Začnu se pomalu asi chystat!!! Než zase učesu tu kadeř!!! Taky si musím umýt palici a smýt mořskou vodičku!!!
Nemám doma žádnou vodu, nemám co pít sakra!!!!
NO ale problém: co si vezmu na sebe, já se do ničeho nevejdu sakra!! Budu si asi muset půjčit Jarouše hose!! :-D
Profilova fotka
Tak si natoč z vodovodu! Jdu na obýdek... tak zatial!
Tak dobrou chuť!! No tak z vodovodu opravdu ne!!! :-(
Profilova fotka
Ja muzu az za hodku az jio dam spat ted to nejde musim padit zatim
Už mám namalovaný ksicht a jdu hledat velké kalhoty nějaké!! :-D Hihihih Mě smích přejde!!
Tak čusík pádíme do útrob města Ústí nad Labem!!! :-D
Profilova fotka
no a stavite se,,????
Profilova fotka
hele a muzeme na vecu???kdyz budeme bez maly co vy na to este nam ji stejne dluzite takze neustupuj jeeee to jsem to naplanovala hezky vid x-) a dame si vecer vinko ne??? :-) jo jo prosim?
Profilova fotka
Už je asi fuč..... jí budeš muset překecat na místě
jj, koktejly jsou bozi vec. ted nedavno sme si byli v nemecku na koktejlech a parada. maj jich tam asi trista clovek pak nevi co si vybrat. ale srovnani CR/ zahranici je sila, tady to jeste moc neumi. max. v praze
Profilova fotka
No ani nenapsalA,jestli teda prijedou nebo ne?sakra
Profilova fotka
Ja moc koktejly ani nemela,fakt malo,ani na dovce jsem si nedala ani nevim proc,ja jsem vodova me staci voda z vodovodu,tu piju porad a v hospode nebo v restauracce,taky jen vodu,to jsem buran co abych nahodou nestloustla :-D
Profilova fotka
ty voe se poseru oni mi vybourali dlazbu,a ja co to tady furt boucha a dlazba z balkonu v prdeli to je sila,Novak jim to nerek no to je desny,a daji mi novou svetlou,ach jo to az uvidi tata ten mi da on mi ji koupil a este k tomu udelal
Profilova fotka
Péťo, to si děláš srandu ne? Oni se nezeptaj, vidí, ze je tam nová a stejně ji vybouraj jo? NO tak to bych na ně vlítla asi
Profilova fotka
No to jsem tam sla,a taky ten jejich sef mu rek,ze se me mel zeptat mazec no,ted uz je pozde
Profilova fotka
No, tak to je hustý teda =-) 8-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?