Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
mILU DYK TAM UZ NEJAKOU MISTNOST MATE NE? KAM SE VYTRATILY HOLKY ODSUD
Profilova fotka
ale tam už jsou všichni maminy.... a pro nás co ještě nejsme těhu jsou lepší snažilky.... ;-)
no to mas pravdu. ale tak ze snazilek sou stejen za nejaky cas maminy. nebo aspon tehotny
Profilova fotka
to jo, ale prozatím tam "už maminy" probírají ouplně něco jiného, takže asi tak
Profilova fotka
kdyby náhodou někdo zabloudil http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
Mílo tak koukám máme nový prostor, sice tam budu mimo téma, ale to je jedno né??? :-D To už kor nebudu stíhat hele!! Vám to tady nestačí nebo čo??? Ale zase se tam připojí třeba nový přírůstky!!
Profilova fotka
Jo to je fakt,to se asi stihat nebude :-|
Profilova fotka
Miru, jak že budeš mimo? Vždyť jsi kolikrát vzdělaná víc než my :-D
Profilova fotka
ja nejspise taky ja nevedela,ani co je ovulacni test?? :-D
Profilova fotka
No a už to víš, ne? :-p
Profilova fotka
Tak ted uz to vim :-)
ale budete to stíhat, tyvoga, dyk vy stíháte fšecko :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
No uplne vseckoo :-D
Profilova fotka
mizím na růžovku, pááááá
Profilova fotka
hmm ja jdu strihat,a pak na tv mozna sem Jara ma hokejik a fodbalek paaaa
Tak už tu asi nikdo není čo?? Jo jo Mílo tak když to vidím kolem sebe tak se snažím číst o tom no! A hodně čtu taky na seznamu a pak v té stoleté knížce!! Ale je tam je spíš jak to funguje a tak!! Ta problémy s početím neřeší!! Hele rady a porady, když nevíš zeptej se! Dyť my tady dáme vždycky fšecko dohromady no né?? :-D
Profilova fotka
Co je JaRA NEHRAJE
Ne ne čučí na krimošku tak mě sem pustil!!Chtěla jsem si stáhnout jednu písničku!! :-D
Profilova fotka
Krásné ranko x-)
Profilova fotka
Caaau x-)
Profilova fotka
Niisss
čusík!!! Nějak nestíhám holčiny, musím všechno zpracovat než odjedu!! Zítra naposledy!! A to ještě votravuje jeden soudce se psaním (Mílo Svoboda), on si myslí, že pro něho budeme dělat všechny nebo co, já Verča a Renata, ta mi taky přijde pomalá! Jenom sedí a ztěžuje si, že nestíhá!!! Už je tady ale dost dlouho jako!! Já prostě musím pomáhat 4T to je taky zasekaný no!! Děs prostě! Už abych byla na dovče a ani si nevzpomenu hele!
Profilova fotka
Juu Mirusko nase uz toho tam mate dost co,furt vas honej neboj za chvilku se budes valet na plazicce a ani si nevzpomenes ;-) :-)
Profilova fotka
Miru, klíííd.... ještě se 2x vyspíš a už poletíš :-D
Profilova fotka
Jo jo za chvilku ja se jdu obleknout a malou taky jdeme na kavu venku je to desny mala kycha a krici ,ze chce bobon ty voe uz je to tady bobon bobon :-o me odvezou me matku ze zdrave vyzivy :-D
Profilova fotka
Tak jí dej nějaký ovošéééé, žádnej bobon! :-p To víš, jednou ochutná a chce víc :-D
No holky už se těším, tady prásknu dveřma a nazdar! Né víš co Mílo k Renatě byla přidělená Verča a dneska přileze zamnou, že tu nemám předsedu, je to fakt sobec, ale že se Janě valí spisy ze skříně to nikoho nezajímá, ale hlavně, že budeme všechny u Svobody! To bude hroznej konec roku, už aby to bylo na jednu stranu, jenom doufám, že se Huťka od Nového roku vrátí jinak to teda asi nevydržím tady! Včera jsem měla zase slzu. Psal mi Huťka, že nám přeje krásnou dovolenou a hlavně šťastný návrat! No tak neukápla by Vám slza?? Včera jsem si psala ještě s Katkou tak chtěla nové koťátko, ale nakonec si to rozmyslela! Prý kvůli malému, aby ho třeba nepoškrábalo!
Profilova fotka
Na to jsem se ptala Káti taky jestli si pořídí novou čičinku a prý až bude Davča starší, že se tedky bojí, aby mu číčák něco neudělal. Což je i rozumný no, když koťátka jsou taky dost divoký. Miru neboj, ono se to tam srovná. Jen se holky musí pořádně zapracovat a pak to půjde. Jen se nesmí Renče povolit, nebo toho opravdu bude využívat. Neboj.... lepší časy nastanou :-D už za chvíli
Mílo já už si právě myslím, že toho dost využívá od té doby jak jsme jí pomáhaly s tou porozsudkovou a ona si od té doby zvykla hrozně!! Verča jí třeba dá něco na stůl a ona, že to nestíhá tak Verča to nese mě! No my jsme se zaučovaly za trochu jiných podmínek no!! Ségra ty jsi teda matka!
Profilova fotka
JJ, to já taky, taky jsem se ze všeho musela vylízat sama :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?