Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
JO holky nevím jestli jsem Vám to psala, ale našla jsem naušnici doma pod postelí, to absolutně nevím jak se tam dostala teda zrovna pod postel a tam kde mám nohy!! To teda fakt nechápu!! Jo a roste mi zoubek přesně jako loni než jsme jeli na dovču to je prostě normální!! Ten jak cítí dovču tak roste!! :-D
Profilova fotka
Miru, holt jste byly trochu náruživější určitě, tak nevím co se divíš anebo si s ní Maxík pak hrál :-D A co, už pomalu balíš? a chytá tě cestovní horečka?
No Jarouš říkal, že si ji tam schoval pro nějakou čubičku a já jsem mu ji našla!! No Mílo ještě nebalím a zatím mě to nějak nechytá to spíše Jarouš, ten se hlavně těší jak to bude probíhat na letišti a jak tam budeme zmatkovat! Já jsem tak nějak zatím v klidu čoveče až se divím. Včera zrovna mi říká Jarouš, že se doma nic neděje na to, že v pátek letíme ráno. Já jsem říkala a proč se jako budu stresovat, že si zabalíme jenom oblečení a drogošku, všechno ostatní tam bude. Jo Mílo a jak to je s ručníkama na hotelu?? Můžu je nosit ven nebo na pláž radši sebou vzít svoje!! Někde jsem totiž četla, že si taky rádi vezmou tvoje z pokoje, že to berou jako, že to patří k nim! Tak bych nerada o ně přišla teda!! ]-( Zabalím až ve čt po práci v klidu a pojedme na Třébu tam přespíme, protože tam stejně necháme auto a táta nás ráno odveze, pojeme už v půl pátý! Dneska jde Jarouš vyměnit peníze a táta nám ještě 150 EuRo půjčí kdyby něco, ale já myslím, že by nám stačilo jenom těch 150 EUR! Nebo co sem tam tak dá Mílo koupit, to budou samý cetky né?? Já právě nevím kolik sebou no!! Pojedeme ráno už v půl pátý ty voga!!
Profilova fotka
No ručníky jak kde...já jsem tenkrát taky nevěděla a táhla s sebou svoje, ale pak jsme používali ty jejich a oni když vidí, že to nejsou ty jejich tak si zas tak nedovolí je zbalit. My si většinou měnili tak 5 tis. Kč na naše a v pohodě to stačilo.. tak nevím jak moc tam budete utrácet no! Ikdyž ono je lepší mít raději víc než míň, jo a eura si měňte postupně, ne všechno na ráz, páč pak kdyby vám zbyly dináry, tak se nesmějí vyvážet ze země, nevím jestli ti to holky v diskusi o Tunisku psaly
Tak já sebou vezmu osušky, protože na pláži budeme mít slunečník a lehátko tak na to šupnu tu osušku a v hotelu budu používat ty jejich, páč oni tam jsou i nějaké lázně víš tak tam asi taky zajdu, tak snad tam bude ručník taky k dispozici no!! Jo jo Jarouš mi akorát volal, že vyměnil ráno 100 EUr a 150 nám dá táta, tak to je snad v pohodě! Jo jo to mi holky psaly, protože ti to pak kurvy nechtěl měnit zpátky nebo snad jenom 10% z vyměněné částky a máme si schovávat ty papírky od toho, kvůli té výměně na zpět, ale my to uděláme tak no, že budeme měnit třeba 20 EUR a tak!! Oni to totiž prý mají 1 dinár - 1 Euro, což pro nás se jaksi nevyplatí, když dinár je 13 Kč že?? Tak Mílo vzpomínej ještě na rady do Tunisu včera jsme to ještě četli s Jaroušem tak snad to zvládneme, půjčili jsme si ještě jednu kartu do foťáku tak budeme fotit jako vzteklouni! A ještě musíme koupit jedny baterky na výměnu a samozřejmě střívko jsem nedala Jaroušovi kartu do NPB tak tam sjedeme pak! Dneska se pojedu asi číhnout do Taka na letní hadříky mají to pak dost zlevněný! Takovej záchvět a zítra musím so špáru, no mám já to lítání před tím letem!! :-D
Profilova fotka
Hele segra tak ty boticky uz nejsou vubec na sklade je to lonska kolekce,bohuzel,pokusim se je este schrastit,ale asi objednam,ty svetle ruzove taky byly pekny co myslis??je to skoda no,ale zase nevim nechce se mi moc do onosenejch kdyz je bude mit celou zimu mozna i podzim na noze,jedine kdyby nebyli moc onosene :-| ted babo rad
Profilova fotka
kde vezite vy princezny? :-o
Tadýýý!! Byly jsme venku!! Je tam žimmaaaa!!! No já si taky myslím ségra, že to chce nový asi a kor když to budou její zimní první!! No nevím no!!! Jak chceš, záleží taky jakou jí seženeš zimní bundičku!! Aby ladila sakriš né??
Profilova fotka
Na pauze, krásko :-D
Profilova fotka
Bundicku uz mam je to kabatek hnedej vysivanej s kytickama to se hodit bude hele ja je objednam ne?
Profilova fotka
Milo ja ti je ukazu uz jsem je ukazovala,ale ty nemaji tak ti ukazu ty v jiny barve taky jsou pekny,ale na tamty nemaj proste byla jsem se zeptat i v Praze v Nextu a niiiisss :-(
Profilova fotka
Péťo a jaký? Uka? =-)
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1...
Profilova fotka
Co??jim zikaaate?? 8-)
No ty jsou bomba ty botky!! No tak když se jí to bude hodit tak je objednej no!! A nějakou sportovní bundičku budeš kupovat?? To taky né? Aby nechodila celou zimu v jedný bundě!! Koupila jsem nový nátělníčky, ale vzala jsem už 96 větší!! Aby taky měla něco do zásoby!!
Profilova fotka
Jůůů, ty jsou skvělý :-D
No já je znám, mě si je už ukazovala!! Tamty byly takový výraznější no ty tmavší, ale tyhle jsou taky super!! :-D Tak jí je vem jsou super hele a je to značka!! Stejně je bude mít na jednu zimu! Hele ať nám je pro Nelouše moc neošoupe!! hijihi Holky jdu se juknout na fotečky z her z Litívnova - to bude ostuda!! :-D
Profilova fotka
ted jsem kupovala bundu na jaro,plastenku ,gumaky,este potrebuju boty na podzim,a zimni bundu,boty,oteplovaky,a jako na nakou druhou zimni bundu to teda nevim jestli bude,jestli uvidim nekde nakou levnou ,ale jako dve zimni bundy za 600kc to se mi krivej prsty,ted este deku do kocaru,koupili jsme v Ikee a je moc velika do prde.. :-D takze nevim
No tak já jsem koukala u čímanů mají kolem 200,-Kč, ale ještě jsem neviděla žádnou takovou pěknou!! Já budu koukat a nebo se juknout ještě v Tescu Cherokee!! By taky mohli mít pěknou!! Tak to je ještě čas!! Ale když ji dáš nějaký kalhoty sportovní tak k tomu je lepší bundičku!! Já jí když tak nějakou koupím k Vánocům tu sportovnější a hele jaký mám vzít číslo já to fakt už nepoznám jako, pod tím bude mít ještě svetřík a tak, aby jí to pak na Vánoce bylo!!
Profilova fotka
No v CHerokee jsem vybrala prave ten kabatek,zimni bundicky tam memli taky ,ale nic moc ale este uvidime,tu bych koupila u cincaku,jak se udelala zima tak uplne cumim co vsechno nemame jooo pohoda v lete trido kratasky pcheee a ted sakraaa :-D
Profilova fotka
Miru, minule jsem viděla i hezkou nextáckou v tom sekáči naproti trže a byly fakt pěkná, jen nevím tu velikost no!
Profilova fotka
Velikost tak 96
Profilova fotka
Tak jsem si zasila kosilku,maly knoflicek ja stiham vsechno proste,i umyt kupelku :-D hihiii
Profilova fotka
Segra tak pani mi je objedna,za 546kc a postovne hradi ona to je bombaaa takze si je objednam,ale az pristi mesic ted je este brzo a kuli noze ja to neumim odhadnout to je sila treba aby ji nevyrostla atd ;-)
Profilova fotka
co jeeeeeeeeeeeeeeeee
Profilova fotka
Sakra se mi to tu nějak seká.... :-S
Profilova fotka
dneska budeme zase pracovat,Jara musi vyvrtat diru do zdi kuli kabelu,nemuzeme zavirat dvere sakra :-) a policky do pokojicku,holky poradte asi znate policky jako na knizky,ale ja je muzu udelat jako klasicky,kamoska rika,ze to mam udelat jako na knizky ja to taky rikam,a Jarda opak noo podstate jako vzdycky,my se na nabytku neschodnem malo kdy :-D mrknu a poslu odkaz jak vypadaji
Profilova fotka
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... hele ja uz mozna vim jen mi chybi teda este jedna mam dve modrou ,a zelenou,meli tam este cervenou tu bych taky mohla mit nebo este,jednu modrou sakra ikdyz ty dve by taky mohli stacit hrrrrrr mam dilema
Profilova fotka
Pošly odkaz, ať si to dokážu přestavit, páč teďky nějak nevím co myslíš =-)
Profilova fotka
Miroooooooooooooooooooooo ;-( :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?