Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Jo Miru, taková kontrolní otázka... zítra by se ti asi nechtělo na spinoš, viď. :-N
NO asi tak nějak, mě sem posadili a nazdar bazar!! No Mílo to už nestíhám prostě, zítra přijdu domů a jdu balit a až zabalím tak jedeme ke starochům na Třébu a tam přespíme! :-D
Profilova fotka
No, dyť říkám, jen kontrolní otázka :-D
No zítra už to nezvládám, já jsem myslela, že máš spinoš v úterý!!
Profilova fotka
No v úterý jsem to nějak nezvládla, tak bych chtěla jít zítra
No tak to už nestíhám no, ale kostru protáhnout na kole bych potřebovala no!!
Tak se cpu jogurtkem a neodolala jsem a koupila jsem si sójový suk - mňam!! Koupila jsem Jaroušovi na dovču trígo nový tak bude frajer! Potřebuje červený, z něho zvencnu!! A oblíbený červený má špinavý a to už teda jako prát fakt nebudu! :-D
Profilova fotka
MIru, já mám taky jogurtík :-D Tak jsi nakonec koupila jo? Za kolik je tam mají? Vilda by taky nějaký potřeboval, ale on je spíš poslední dobou ulítlej na košile :-N
Košile tam mají taky!! od 400,-Kč - 500,-Kč! Koupila jsem mu FILU a ještě tam skočím asi i pro jedno Reebock to se mi taky líbilo!! Aby měl nějaký pěkný! Ta Fila byla za 400,-Kč! NO dyť jsem ti říkala, než abych prala ještě dneska tam mu ho koupím!! Ale pěkný čoveče a měli i XXL!§ To bude mít radost!!
Profilova fotka
No to já bych mu to radši vyprala, páč já nový věci stejně hnedky peru, páč mi to smrdí :-N
Já to přemáchnu jenom v aviváži!! Ale tamto musí do pračka, to je od potu a to prát v ruce teda nebudu! Tohle přečáchnu v Silanu a frčí se!! NO uvidíme co čeknu, když tak tam zítra skočím ještě pro jedno! :-D
Profilova fotka
To já jsem zase prací maniak ... peru všechno co se dá :-D
Článek se načítá
Milu na kosile bacha. nejlepsi sou nezehlici:-)
Profilova fotka
Pepo, to jo... ale jen tak se lehce sehnat nedají ... a mě by pak stejně vadilo, že vypadají zmuchlaně :-N
nevypadaj. hele my je kupujem bud u Blazka nebo naposledy v tom britskym obchode - mmmmm - nevzpomenu si na jmeno. a tam meli 3 za cca. 700 dohormady v akci. a to jde. a fakt to jen povesis a jsou OK.
Marks a Spencer
Mílo tak nechceš přijít ke mě?? Tam budeš mít na prací věcí a hlavně Jarouše pracovní, těch je!! :-D Když tak ráda pereš!!
Profilova fotka
Mě praní nevadí... horší je to pak se žehlením... to jen hodíš do pračky a pak pověsíš.... to žehlení je horší no! Hmm, tak u M&S jsme zatím nif mof neobjevili. Vilda spíš rád nakupuje v C&A, H&M, club jeans apod.
No mě praní taky, ale mě spíš šlo o to, že nebudu prát dva - tři kousky víš!! Kdyby byla celá pračka tak není problém, ale já mám vypráno a Uričák našpinií tričko co si chce vzít sebou na dovču, no nekopla bys ho?? Čurys jeden!!
Profilova fotka
Caau co je tu noveho??,co nevim
Profilova fotka
Péťo... asi................všechno a nic :-D
Ségra ty víš všechno :-D :-D Malej Matýsek chrní??? Si to dočti né??
Profilova fotka
No jo budu muset se mi nechce,ted jsem ji dala chrnet prdelka byla hotova,byla jsem u Hekci segra vis jaky ne?jak ma Sabinku,jeli jsme do kramu nakoupit,a mala chtela delat haji v postylce ,ale Sabinka to ma este vysoko,a mala prelitkla hlavou na zem au au chudinka a,lae boule zadna :-|
Profilova fotka
Sakra já bych spala i za prachy. se mi tu nějak otevírá kušna...a si si budu muset udělat kafčo. Péťo, jako Sabinka nebo Torča? =-)
Profilova fotka
Jezis vy tady propiste dve strany jen o prani je to mozny :-S :-D
Profilova fotka
Torinka,sabince jsou teprve 4 mesice ;-)
NO jo to budou mít ještě boulí než se holky vdají!! Mě se nějak spát nechce, Uričák dneska chrněl jako blázen, děs, jsem pořád mlaskala!! A když jsem zabírala tak mi zvonil foun, že mám vstávat! Mě se za chvilku rozsvítí oči se Šeticí v jednačce!
Profilova fotka
No Viktorka moc nepada prave,ja kdyz slysela tu ranu ty vaaadoo,sila.
Jooo spanek by se mi taky libil ale nejak na nej neni cas.
Profilova fotka
Me se taky nechce spat,Jara taky chrapal,tak jsem ho vzala za tu jeho oholenou hlavu a soupla jsem ho kus dal,a on to pochopil a otocil se :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?