Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Ty chlapy jsou s tím chrápáním děsný, co? :-| Vilda taky poslední dobou funí a chápe, to je děs a ráno se mě pak ještě zeptá, proč se tvářím jak kakabus... no proč ne, když celou noc nespím, buď mě budí on a nebo Nelča, když si líže packy ]-(
Profilova fotka
To te zbudej i packy jo,?me teda taky vsechno vzbudi hlavne kazdej knour Viktorky,ale zase spendlik jako segra spadnout na zem neslysim :-|
Profilova fotka
Tyyy jo ja se nacpala :-S
no boooze no tak chrapem :-)
Profilova fotka
Péťo, když u toho mlaská a spí s námi v ložnici tak i jo. Pepo, njn, ale kdo má u toho spát :-N V pátek si dal Vilda 6 piv a já se musela odstěhovat na gauč do obýváku, páč to se nedalo... jak chrápal a i přes ty dveře jsem ho slyšela :-S
Profilova fotka
No tak po pivu ani nemluvim ,on si lehne na zada on nejraci chrape na zadech otevre pusu a chrape si ty blaaaho
Profilova fotka
Co je to tadyyyy :-o
nic :-D :-p
Profilova fotka
no prave :-D
tak se neptej :-p
Profilova fotka
Kuk, krásné ranko. Tam je zase kosa, co? Brrr :-x
Profilova fotka
cus Krasne rano Pepo co bych se neptala :-p my mame zabarykadovanej balkon,my nmevidime ven ,je tu pekna tma a jenom vrtaj a vrtaj ach jo to bude den :-| otevrela jsem okna na vetrani,tak zatim nam kosa neni uvidime za chvilku,snad uz bude dneska tepleji :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky, takže dneska probuzení nic moc, co? =-)
to ja si dneska vtipne zaspal:-)
Profilova fotka
Pepo, ale spalo se hezky, co? :-D
Krásné raníčko!! Koukám, že probíráte chrápání :-D ! No tak o tom bych mohla vyprávět, já se kvůli tomu budím každou noc!!! To je děs s Urínem! Přesně na záda, ruce nad hlavu (všichni ruce nahoru) a hubu dokořán a jede! No jenže než ho otočím to je porce holky!! Hrůza!! No já musím mít fakt špendlíkový ticho jinak čumákuju!! Dneska musím makati, abych to všechno stihlo!! Ségra včera jsme si dělali zmrzlinku v novém robotku borůvkovou a byla dobrá!!!
Profilova fotka
juuu kdyz ja boruvky nemusiim my padi me ven nebod je to tu sila mala mi do tohoi stejne saha tak ppaaa zatal :-)
No uvidíme jak budu stíhat, ale zatím je to v pohodě!! Pepčo to se občas stane!! Dneska jsem málem holky ráno srazila vlčáka, vlítnul mi tam, jen tak tak se vyhnul, zastavil před kolem!! To jsou šocky po ránu!
Profilova fotka
Miru, jukni na koníka, jestli budeš mít časík... vypadá to, že Ipuška je asi taky ťapinka :-D No to jo, já bych to rozdejchávala ještě asi celý dopoledne. My měli včera minipidisrazík se střední a byl super, ještě teďky mě bolí huba jak jsme se nasmály dětičkám :-D
Jo a jako myslíš od nás ze školy???
Profilova fotka
Miru, jj... Mě to tu dneska nebaví, nepůjdem radši nějam na kafíčko? :-.
Mílo to bych šla hnedka na latté ke Štěpánovi co?? Hm to by bodlo, včera jsem si doma ani latté nedala doma, dala jsem si čajíček!!! Mě to tu Mílo nebaví už dva roky den co den!! :-D
Profilova fotka
Mno, já tu mám poslední dobou ale nějakou hodně velkou krizi... kdy jako fakt že ne! Bodla by nějaká změna, ale k vám dolů neci :-D
Mílo ty se tam musíš nudit né?? Ale pojď pojď na perníček!! Potřebovali bychom pomoc s mundáží zase ve 4T!! Už to tam přetýká!! Mílo hele pak mi musíš ukázat jak se dávají ty fotky na toho piccasa!! Já tam dám fotky z dovči a pak Vám to taky pošlu než posílat po pár meilem!! :-D
Profilova fotka
Miru to je úplně jednoduchý, stačí se tam zaregistrovat a pak už jen vkládáš, ono tě to tam navede ;-) Hele já tu mám své práce dost... nějak mě ze zdola zásobujete :-D a nevím co dřív. :-N Taky bych čebovala helfnout a to jsem letos vůbec nešáhla na odpisy a nejspíše je už letos ani neudělám, neb za měsíc se už tisknout inventury a to nemá cenu pak něco odepisovat :-|
No to víš to byly ty škváry a za chvilku tam máš další ze 4T akorát to Verča dělá a ty jsou taky staletý už!! Mílo staví se u tebe Jana z podatelny a bude chít ty obrázky těch kožanů tak jestli nějaký máš tak jí je dej! Jsem jí říkala, že si mi je minule nabízela, tak by chtěla nějaké!! Tak mi pak pošleš odkaz akorát kde to je!!
Profilova fotka
Cuus tak uz jsme doma,mala sla spinkat,dneska brzo ,byly jsme brzo rano vzhuru tak uz mazala,Nikci dneska jedno z dvojcat pichla vosa do jazyka to je sila,jsem to nikdy nevidela,ten jecel,tak mazala hnedka k doktorce,a Viktorka tu vosu este prinesla Fifa ji dal co proto uz je mrtva :-D :-( ]-(
Profilova fotka
vy mate zase pauzu co? 8-)
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=sN7hTO...
Profilova fotka
Miru, normálně si najeď na google a tam pak na piccasa web nebo jak to je . Hele kočandy a hlape, jakou máte značku pračky? Mě už ta moje vážně s..e ]-( vyteče, když se jí to zrovinka líbí, minule to bylo 2x za sebou a vůbec se nedá vypozorovat kdy to dělá, neb pokaždé to udělá u něčeho jiného. Tak teďky koukám po jiných, páč whirpoolku už nechci

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?