Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
No nakonec jsem si vzala šatky odsud no, ale to máš jedno!! Májo to víš, že jo vyfoť ho hele a my ti ho rozebereme tady!!
Miru... já bych ho raději nerozebírala :-D :-D :-D
Máji tak dobroš teda, když jinak nedáš, ale dáme si teda závazek, že nám sem hodíš fotečky po svatbě yhobky ju?? Jsme celý zvědavý né??
No jasný, tam budeme tak nějak vypadat tak snad z toho něco vyberu :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jdu veen caaaaau dneska jdeme sami uvidime zda je nekdo na pisku sakra :-D Ty voe Viktorka tu zase udelala brajgl je tu vsude voda s s flasky to se mi zda tak cau ]-(
Profilova fotka
Nestíhám, nesvačím.... Miru teďky tu byla Eva s malým... to je brouček malinkem a kolik má vlásků.... je to prostě broučínek Maji, zrovinka jsem se chtěla zeptat jestli už je Marťa pod čepcem. A kde to měli?
jo jo, ta už to má holka za sebou, obřad měli v přístavu v Píšťanech na Marině, měli to venku, no nááááádhera! Hostinu potom měli tady v Liťáku v jachťáku.... Do Píšťan přijeli na lodích které měli nazdobené, Marťa bulela, já taky, no úžasný :-D :-D :-D
Tady jsem to popisovala holám od nás z 19.9. Ahojky... tak jsem si včera na svatičce poplakala, měli to moc krásný a romantický, měli to v krásném, nově zrekonstruovaném přístavu (její manže totiž od malička dělá do lodiček, jachet atd...), takže přijeli na lodích, ty měli kráááásně nazdobené balónkama, kytičkama, taky kapela tam hrála, no úúúúúžaný! Obřad měli venku ale já zatím nic krásnějšího nezažila! Všude měli dané repráky aby bylo dobře slyšet, přicházeli od té lodi, po molu, k tomu krásná hudba, no nááádhera! Nevěstinka-Martinka už měla szičky na krajíčku, ženichovi to děsně moc slušelo a jejich malý Ondrášek byl suprácký Oddávající mluvil nádherně, písničku měli od Petra Hapky-Motiv pany a to už Marťa začala plakat a já teda taky Při výměně prsýnků a prvního pusiny jim hrála písnička od Petra Bendeho a Lucky Vondřáčkové-Láska na 100 let! No skvělý!!! Tak jsem vám musela vylíčit moje dojmy
Profilova fotka
Maji a nemáš nějaký fotky? Pošli mi je kdyžtak na mejla, díky. Holky musím letět, pošta, nákupy a vaření.... juknu večer
Nemám :-( Ale Marťa brzy něco pošle tak potom přepošlu ;-)
Čusík holky!! Já za chvilku taky poletím dom. Musím dovařit to zelí!! :-D
Jo holky co makáte tady na ouřadě, nehledají tam někoho??? Nevíte o něčem kde stačí střední škola??? :-N
Článek se načítá
NO tak Máji u nás berou pořád na absolventskou praxi na 9 měsíců a pak máš možnost, že tě vezmou do stálého pracovního poměru nebo min. třeba na 3 roky za mateřskou nějakou!! To se chce zkusit zeptat no!
Hm.... zajímavý! A ta absolventská praxe je normálně placená??? :-N A kde ty přesně pracuješ?
Jéééé Mílo to je škoda, já bych ho chtěla taky vidět broučka malinkatýho! Ale ten je teda celej Eva!! To je síla no, aspoň, že je po ni!! Jo jo normálně si Vás vezme pod křídla jedna paní - konkrétně Borecká, která se o Vás bude starat, praxe je placená, to vím tak cca 7.700,-Kč! No přeci jako Míla na soudě, akorát každá jinde! :-D
No já se jdu zítra ucházet o místo asistentky pedagoga a když by mi to nevyšlo tak teda zkusím tohle... díky moc za radu... ;-)
To víš, že jo stačí ti maturita, lépe když máš státnici na stroji, to je další výhoda! A pak už záleží na jaké oddělení se dostaneš! Tak držím palce, aby ti to vyšlo!!
Noooo... tak to teda nemám :-D A ještě se chci zeptat, to je jako nějaký nábor, bude nás třeba 5 nebo 10 jooo??? A to je jako každý měsíc nebo jak to je??? :-N
Nebo takhle... prosím tě, napiš mi všecinko co o tom víš ju??? Nedělá ta paní Borecká nějakou účetní??? Taková né moc vysoká a nosí gelovky??? :-N
Profilova fotka
Teda vy tady zasejc krafete :-D :-D :-D
nafdááár dneska jsem nestíhala, služebka dobrý, ještěže je alespoň hezky :-p jinak koukám, máme tu novou členku jo? Májino máte dobrý datum, koukám, že taky řešíš věci už rok dopředu, no stejně jako my tenkrát x-)
matulinka... díkys za pochvalu, někomu to přijde trapný stejně jako jiná podobná data ale mě se to líbí a hlavně, nebude už takový vedro a je to sobota ;-) :-D :-D :-D Jinak Denis, blahopřeji k těhu ;-)
Profilova fotka
Proc trapny,ja bych si ten datum rada dala,klido,jen kdyby mi to necpala moje tchyne a svagrova jake je zari skvely a jak se oni taky v zari vdavaly :-D me se nechce delat to co se libi jim,jako kdyz mi cpala at dam jmeno Adelku protoze to chtela svagrovaa(cela zhava) :-D :-D :-D Ale je taky 8.8.2009 to je taky pekny,no jejich vic priti rok peknejch
nebo 4.4.2009, to jsem chtěla prvně ale pak se mi víc zalíbilo toho 19.
Profilova fotka
No toje proste nejlepsi toho 19 ale tohle je taky dobry 4.4.09 hele nakonec je to jedno kazdej je stejne zvedavej zda si vdana nebo ne na datum se nikdo nepta :-D Ja se budu vdavat asi az za 15 az 20 let to kalendar takhle dopredu asi este nesezenu :-D :-D
:-D :-D :-D prej 15 až 20 let :-D :-D :-D Tak do toho vlítněte a hotovka... co vám brání???
Profilova fotka
Nic,ale znas to se vemete se nevemete se vemete :-D jo je to v planu
peťul tak do toho koukejte praštit, ať se taky můžem pokochat nějakou další svatbičkou!!! ;-) Maji - hele ty 4.4. taky nejsou špatný, je to jaro, ale znáš to, - je to v čechách ještě apríl, takže těžko říct, jak by bylo..takže ten tvůj datum je v pohodě ajak píšeš, teplo bude, ale ne vedro a trapný to není, páč mi to tu řešily ještě dřív než ty.. :-)
Profilova fotka
Jo jo se chystame,ale nevim nevim nebudu nic rozkrikovat kor tady,vy ste drbny a vsude to vykecate,co kdyz se budeme chtit vzit v Las Vegas jako Kaja :-D sami jen svedci :-D
Péťo, a pak budeš na titulní straně Blesku že joooo???? ;-) :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?