Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
No to chci byt zajimava :-D :-D (sranda )
Budeš jako VIP.... hotová stááááár :-D :-D :-D
čusík!! No Máji ty, tady, sama, večer! No čus ženská!! Kecáš se ségrou a koukám, že řešíte datumy!! Hele je to jedno, když se mají dva rádi tak je to jedno, ale když to jde tak proč si nevybrat co?? Ségra doufám, že v Las Vegas budu já ten svědek!! :-D
Profilova fotka
to viis mame posleme pohled :-D s fotkou ty voe takovou dobu ticho a ted tam piska vzadu v pokoji auticko,ze by mala vylezla no to je divnyyy,nemuzu tam jit hned by chtela ven potvora :-D No hotova star ty vado to by byla sooou ,hele blesky od fotakuuu hmmm jako kdyz mela mala rok vid segra :-D jak Hooliwod nebo jak se to pise uz si to nepamatuju,kdyz jsem tam pracovala tenkrat este :-D
NO hele hotovej ceremoniál v Pekinku hele, to jim tam těm rákoskám jeli ty foťáky!! :-D
Profilova fotka
Hele Majo a co mimi je v planu??
Profilova fotka
hele dneska je Armagedon ja u toho rvala v kine jako jako blaaaazen :-D
No já jsem u toho taky řvala a nemusela jsem být ani v kině!! Já jsem hrozná u filmů, brečím furt!! :-(
Kdepak jde dneska Míla čoveče!! Ani není na skype, asi byli u tchýňáků, tam se zase přejedli a už se jí sem nechtělo to je jasný!! :-D
Profilova fotka
No se valej na gauci jako Jarou prezrany :-D Brecis jo??ja nikdy nervala a ted rvu jak zelva u vseho jsem desna,nikdo si nemuze dat ani pusu nebo byt naky hezky zamilovany zaber,hned rvu jak kraaa....od doby co mam malou jsem jak prdla :-D
No já řvu jak želva a Jarouš o to mě ví a tak na mě schválně vždycky kouká nebo rozsvítí, bych o trefila a já tam žmoulám oči no!! Naposledy jsem brečela asi u Willyho!! To je dobrej trhák no!! Nebo když jsou ve filmu dva, pořád k sobě nevědí cestu a nekonec se vezmou a dobře to dopadne, tak to mi nestačí dva kapesníky! No já nevím, že mě to tak bere!! Hnedka očko mokrý!! A to nemám dítě ještě, tak to nevím co budu pak dělat, to nebudu smět ani moc koukat na filmy nebo co!
Profilova fotka
No tak to te nechci videt po diteti to bude sila jako :-D :-D Urvanek
Článek se načítá
Hele tak já před svatbou řvala i u reklam v televizi, takže tě Mirčus chápu. hele naposled jsme v kině byli na tom novým batmanovi a čéče, to bylo super! ten film doporučuju fakt, a Ledger co pak umřel, tak to hrál fakt fantasticky! ;-) u toho můžeš řvát taky hele :-D hele tak vy už to peťul máte v las vegas jo? nesejři čééče, dyk čechy krásné čechy mé jsou taky dobrý :-D :-D
Profilova fotka
Ne ja chci Las Vegas proste :-D :-D Ne kecam si delam srandu,tak jak mam v albu bud Libo nebo Ploskovice ;-) ale asi LIbo
No jo ségra chce mít něco echt gold!! Marti tak to mi říkala Míla, že je to super film, že na něm taky byli!! A taky řvala taky řvala!!! Slzičku uronila!! Si piš, to budu zkupovat všechny papírový kapesníky v Liťáku!!
Profilova fotka
zADNEJ GOLD????!!!! NE NECHCI NIC EXTRA,ALE holky ty prvni sa¨ty co mam v albu myslite,ze nekde treba sezenuu,me se zda,ze ne ,ze jsou vsude takovy ty nacincany bohaty saty
no peťul to je jasný, že libo, dyk jste pomalu porád ještě místní, tak se na las vegas vyprdni, tam byste byli moc na vočích, ať se tam žení Kája, tam je to moc profláklý :-D :-D mirčo jo, jděte na to, hele my byli v cinemas letňanech a to byl hukot teda :-)
Profilova fotka
Mato to je fakt,to bych byla za opici vid :-D No tak to nechame na Libo no :-D kdyz tam budou zase vsichni Libochovicky cumet mamka ta to vsude vykeca heleee :-D :-D
No jasně ségra zlatý dobrý Libo hele!! Ale já jsem tam nechtěla ani nevím proč, asi, že je tam moc fofr na ty svatby a nemáš moc prostoru no!! No Míla tam snad byla taky!! No asi vyrazíme teda!! Kapesníky sebou a jedeme!!
mě ty první peťo přijdou asi něco jako st. patrick nebo la sposa, těžko říct, už se v tom moc nevyznám, ale sehnat by se snad daly - jenže nevim, jak v ústí, v práglu snad jo, jenže kde je mají, to těžko říct :-.
Mirčo, já nevim jak kapesníky, ale popcorn si vem sebou určitě, je to dlouuuuhý jako prase! už jsem měla skoro proleženiny z toho kina :-D jo a ten co hraje batmana je fakt fešáááák :-) :-)
Profilova fotka
Tyyy jo ty se vyznas tak na tohle jsem kratka ja nevim nic ,ale tyhle by se mi zamlouvali,nesmim se zamilovat jak se do nich zamiluju je to v riti :-D pak se mi jiny nebudou libit to je jak s telefo¨nama
vyznám jo, no to bych moc neřekla x-) , možná by ti řekla spíš Maja nebo Ilonne, ty to teď mají určo všechno v malíčku, mě to jen tím střihem a barvou tenhle typ šatů trochu připomíná. nejhorší je se ale upnout na jedny vysněný šaty, na to kašli, páč když je pak seženeš, tak ti pak třeba střihově vůbec nepůjdou, to se občas stane, musíš nejdřív prošmejdit ty salony u vás a pár šatů si zkusit abys viděla, na který se pak zaměřit. :-)
No já myslím, že to jsou taky St. Patrick ten styl tomu odpovídá no!! Jsou krásný teda! Jsou šampáňo! Ty mají v Terce ségra v Ústí nad Labem!! Momento jdu se na ty stránky podívat!! Fešák jo?? Hm tak to bude něco pro mě!! Chce to vyzkoušet no, každý šatky sednou jinak, ale ségra tobě by mohly jít ty nejsi zase prcek a huvbená seš, na tobě by byly krásný! :-p
Marti tak jsem se jukla na kolekci St. Patrick 2008, normálně řvu ty voe, já chci šaty, já chci svatbu!! To je prostě nádhera, to se nedá popsat!! Úžasný prostě!!! Já je chci na sebe!!
hele neřvi a neser blážo!! vdaná už jsi, to máš peška! leda se rozvést a pak znovu vzít - ale to nejni moc dobrej nápad, no ale půjčit si je můžeš a vyfotit jen tak, dáš za to leda půjčovný :-D
Profilova fotka
tak si je pujdes vyskouset hele coo sundas prsten a bude :-D
Profilova fotka
ja jsem taky hrozna ja chci furt naky saty treba princeznovsky mit je doma ,a Jara rika ,ze jsem blazen at si naky koupim od divadla :-D hele naky stary kliiido bych se fotila doma :-D
No si kup hele, budeš doma dělat nevěstu!! Hihihi No tak jako problém to není, sundám prsten a jdu zkoušet, občanku chtějí až když si je závazně objednáš, takže bych mohla klidně zkoušet do hrdlo ráčí!! Ty vado ty bych na sebe natáhla hnedka tu novou kolekci teda, to je fakt nádhera!! :-p
no fidíš tak šup na to, stáhni prsten a je to :-D téda, kdyby tě slyšel manža :-D jdu na kutě, jsem nějaká zvadlá :-S tak brou broučci :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?