Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
HOlky, jéé to muselo být super, už jsem okoukla fotečky a paráda, všem Vám to moc sluší :-) :-) A dětičky si super vyhrály :-) Mončo, návrh kuchyně jsem dala na rajče k albumu Nas domeček, do IP ti pošlu heslo a kdo bude chtít, tak taky zašlu ;-) Budu moc ráda, když mi holky poradíte, co by jste tam třeba ještě změnily, předělaly, upravily apod... jenom ta podlaha a stěna je tam doplněná náhodně, takhle to určitě nebude ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak už jsme taky doma, cestou jsem stihla i uvařit u KFC, takže akorát všichni večeříme :-) Malá je taky přetažená, má strašně malinké očička, počítám, že dojí a usne :-) Jsem moc ráda, že jsem vás všechny viděla :-) Jen je škoda, že jsme si nestihly normálně v klidu popovídat, s těma dětma je to strašnej šrumec, příště to musíme vymyslet nějak líp, třeba jako hodinku s dětma, a pak předat tatínkům :-D Markét, fotečky se ti povedly :-) ty jak krmíš malou jsou taky krásné, že? :-D Jiřinko, tak to je super, že ti Vládík hezky prospinkal cestu, copak teď, spí dál? Musí být utahaný, vždyť se celý den nezastavil :-D Bylo strašně hezké, jak se k nám se Sárinkou tulil, to by ho člověk láskou snědl a neřekl do něj, že by snad mohl někdy zlobit :-) Byl fakt super, jakoby věděl, že je to malinká holčička a musí být hodňoučký. dokonce si od ní nechal tahat za ouško :-) Mončo, to je super s tou podlahou a ta reklamace v Asku mi jen při čtení zvyšovala tlak, úplně si umím představit, jak tě musela ta slepice vytočit. Rostou houby? Super, zítra mám celoddenní rande s kámoškou, tak jí asi zatáhnu do lesíčka :-D
Profilova fotka
Martinko, taky to chci vidět, pošli mi to prosím :-)
Profilova fotka
evi tobě se moc povedly x-) x-) šikulka jsi.. :-) malá byla strašně hodná vzpomínám jak byla hodná takto naše :-D :-D to uže se asi nevrátí.. :-N :-D ale ani bych nic nevracela...uavřit u KFC :-D :-D přeji dobrou chut :-) já tu měla obídek také nechaný houbovku :-D :-D zas ety houby :-D s rýží :-) tak jsme si dala...
Profilova fotka
Martinko, tak jsem koukala na tu kuchyni, vypadá moc krásně :-) Jen mě napadlo, co bude vedle té linky, jak není dotažená až k té stěně, jak je okno? To je prostor na lednici nebo proč to tam je? ta zelená se mi k té bílé a hnědé taky moc líbí :-) Markét, no vidíš to a já si zrovna říkala,že Sárinka dnes neměla nej den, chvíli mi plakala u prsa,to nikdy nedělala, ale to bylo asi tím hlukem tam, přece jen byla x hodin v rámusu a nemohla se v klidu prospinkat, tak toho na ní taky asi bylo moc. Ale jo, byla hodná, tak u ní je výhoda, že ještě nikam neuteče, po ničem se nesápe a tak :-D Ale Sofinka s Amálkou byly taky zlaté :-) A Vládík až na tu příhodu s holčičkou taky :-) čemu se vlastně říká, že děti zlobí? Takhle malé děti snad ani nemůžou doslova nějak zlobit nebo jo?
Profilova fotka
evi :-D :-D to poznáš dokážou :-D :-D prostě už je to nápor každý den hlídat takto živé děti....a už se těším až jí dám na víkend k mamině a dělám to brzy ;-)
ahoj holky, srazík byl moc fajn, škoda že jsem vás neviděla víc, ale na podzim na vás budu myslet a pak se snad zase někdy uvidíme. dětičky máte opravdu kouzelné a ráda jsem si je všechny pomuchlala! ;-) Jiři, nemáš zač, já ráda, Vládík je nejhezčí chlap na svatě! ;-) s Evčou jsme ještě nakoupily pár hadříků pro manžílky. Evi, ještě jsi pak něco objevila? hm, tak že bych zašla na houby? Moni, a jak se cítíš? na kdy je reálné stěhování? kdy máš vůbec termín? Kačka se bohužel zdržela jen chvíli, měla to jako obědovou pauzu. už se těším, až za vámi jednou taky dojedu s prckem. tak třeba ještě pár srazíků a bude to! ale to už budete mít druhé a bude tam dětí jako smetí! :-)
Marky, hezké fotečky. jsi rychlovka! prosím Tě, přemýšlím nad tím foťákem, už jsem to řekla i Adamovi. je fakt, že na to nespěcháme, takže kolem těch vánoc by to bylo ideální. tak na mě mysli a pak uvidíme. poslala bys mi nějaký webový odkaz, co je to za foťák? díky Marti, hezký pozemek. jo a přijde mi, že jsi po porodu hezky zhubla, je to tak? ;-)
Profilova fotka
Holky, dělala jsem fotečky a stačila je dát ještě na net: http://www.vevercata.estranky.cz/foto... Jsou tam přidané nové včetně srazíku, ale moc jsem nefotila, je tam jen Vládík. Nové fotečky jsou od toho stolečku s bratránkem ;-) Mějte se hezky, dobrou noc a pa zítra :-)
Profilova fotka
leni pošlu ;-) http://www.megapixel.cz/sony-alpha-a2... mám k tomu i makro čočky,brašnu,a tento objektiv co je na odkazu ;-) budu na tebe myslet pokud na mě bude myslet ježíšek a ten nový donese :-) :-D
Markét, díky. jasně, chápu! jak dlouho ho vlastně máš? s Jiřinkou máte úplně stejný? fakt jste mě všechny dost nalákaly! Jiři, dobrou, i Vládíkovi. jdu omrknout fotky.
Profilova fotka
mám ho od dubna loňského roku ;-) takže rok a půl...nemáme stejný ona ma jiný ale jen v tom že má živý náhled ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojik, holky srazik byl uuuuzasny!!!! musim do clovickova zase nekdy zajit treba tam bude ten ,,tatinek,, :-D:-D:-D Bylo mi s vama moc fajn a nemohla jsme uverit tomu jak byla Amalka hodna, fakt jsem byla v mega soku :-O Sarinka je uzasna panenka, Evi uzivej si tohodle obdobi!!! zachvili to bude uplne na palici :-D, ze holky? :-D tady nejaky fotky, mam tam milion amalky, fotkam jsem stahla sytost, nesnasim ty fotky s timhle bleskem :-N http://pipiii.rajce.idnes.cz/srazik_C...
Profilova fotka
Jaká příhoda s holčičkou??? :-D :-D :-D
Profilova fotka
Zdravím z práce! Téda, koukla jsem na fotky, sraz musel bejt parádní. Jsem vůbec netušila, že existuje pro děti takovýhle místo! A dá se tam i najíst? Jiřinko, fotky máš suprový, nejlepší je Vládík ve vaně s dudlíkem, to je děsně roztomilý x-) Markét, Míšo, vaše fotky jsou taky parádní, Lenča na nich vypadá, jak profesionální babysitter :-D A dětičky teda živoučký, co? Moni, s tou kuchyní je to hustý! My se takhle handrkujem s každym kousíčkem stavby (vím, že vy teda taky...). Všichni chtěj všechno vochc.t - pardon. Hlavně se nedej, slečna je neskutečně arogantní, to se tedy jen tak nevidí. Většinou jsou v těchto sítích slušní, no, jí to teda trochu ujelo :-x Marti, můžu taky kouknout na fotky příprav domečku? My si o víkendu vylepšili předsíň a mezi technickou místnost a sousedící WC jsme si nalepili dekoraci - strom s padajícími lístečky. Je to supr, jsem z toho hrozně nadšená ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky zdravim nez vyrazime ven...sraz musel byt super podle fotek a jak jsou prckove jiny oproti zimnimu srazu, fakt rostou strasne rychle Moni rostou houby jo? Byli jsme o vikendu na Sumave na Lipne a pry tam jeste nic neroste :-( a ja mam takovou chut na houbovku :-D Tady krasne sviti slunicko tak vyrazime ven a odpo prijde kamoska tak se za nudit nebudeme :-D :-D Nekteri lidi kolem me, co jsou bez deti si totiz mysli, ze se doma nudim a porad se me na to ptaji =-) :-D
Ahoj holky :-) Ráda jsem vás včera viděla,i když to byla taková rychlovka,ale aspoň něco. Teď se podívám ještě na fotečky,protože jsem tady viděla nějaké odkazy.... Jinak já jsem včera zůstala v té zácpě také...,ale nestála jsem dlouho a ono to vcelku i jelo,pouštěli to kyvadlově. Jiřinko,chtěla jsem tě na to upozornit a zavolat ti,ale když jsem přemýšlela jak jsem přemýšlela,tak vy by jste nemohli nikudy jinudy.... :-( Ale byl to dobrý masakr,ty osobáci..... :-( Moni,tak to je síla s tou kuchyní a hlavně to jejich jednání a přístup....,asi bych se ještě informovala proč dotyčná otevřela stížnost - pokud to nebylo přímo na jméno........nebo na centrálu....Dnes si lidé neuvědomují kdo je platí a že mohou být z hodiny na dlažbě.... Ještě vás budu pomalu dočíta,dorazila jsem před chvilkou do práce,tak se musím nějak zapojit ;-) Jiřinko,Vládík je k sežrání!!!! Je krásnej!!!!!! x-) To samé holčičky.....,také jsou krásné...naposled byli jen na chování,včera krásně lezli........no a Sárinka.....ta byla jako třešinka na dortíku x-) A musím říct,že to všem moc slušelo,jste moc pěkný maminky!!!!!!! A já jdu na fotky a dočítat.....
Profilova fotka
ahojky tak jsme zažila šok ráno se postavila v postýlce neměla to úplně dole jsme se úplně lekla |-| tak ted už to má úplně dole sice se postaví :-D :-D ale zatím by neměla vypadnout :-N mě z ní trefí :-p dneska jsem byli doma vyprala jsem vyžehlila doma uklidila vyřadila malé věcičky vše dala do krabice takže mám pořádek :-) zítra jdeme nakupovat k našim na oběd a v pátek ta veselka x-) :-D strašně se těším!!!!!!!!!
čau holky, mrkněte, to je mazec! :-) http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-ze... tebet, jojo, ty dětičky jsem si tam užívala a už se moc těším na vlastní. vy plánujete kdy? jo a teď si nejsem jistá, ty už jsi v DR byla nebo se chystáš? nám to letos bohužel nevyšlo, i když na ni bylo, ale dovči jsem si tolik vzít nemohla. každopádně holky mě tu hodně nalákaly! uvidíme, co příští rok, nějakou exotiku bych ráda. ten Človíčkov byl pro děti super, spousta místa, ale pro hodně maminek už ne. holky si daly jen toust, ale prý nic moc. jinak tam nevaří. Moni, vy s tím máte ale patálie, viď? snad už je to poslední problém a zdárně to dokončíte. některé lidi fakt nechápu! nám třeba v poradně slíbil pán postýlku pro jednu rodinu a dnes se z toho vykroutil. lidi jsou různí! já za školou taky nikdy nebyla, jsem posera a hrozný poctivec. já bych si tak udělala něco z hub! v Albertovi jsem si vzala takový ten časák zdarma a je tam dost receptů. ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, dneska jsem tu měla celý den tu nej kámošku, co má o 9týdnů mladšího chlapečka, normálně už nás přerostl, má o půl kila víc, větší hlavičku,nos a ručičky :-) Položily jsme je vedle sebe a Sárinka ho tahala za ouško a čapla jeho ručičku a narvala si ji do pusinky :-D Malej ani necekl, držel jako včera Vládík, kluci jsou k Sárince vyloženě gentlemani :-D Jooo a dnes nám dorazila cestovní postýlka, je úžasná, má hrazdičku s hračkama, přebalováček, stříšku, moskytiéru, hraje, svítí, vibruje, houpe, a je celá žůůůžová :-D Zítra jdeme na první očkování, dostane do každé nožičky jednu, už teď jsem z toho celá přešlá.. zatím je malá u dr vždy vysmátá a hodná, bojím se, aby pak neměla z dr strach.. jak to měly vaše dětičky? Markét, Míšo, Jiřinko, fotky máte krásné :-) Pak dám na rajče ty moje, já tam mám zase víc vás, než děti :-) Markét, tak to bylo štěstí, co, že malá nepřepadla, já myslela, že už postýlku máš dole od té doby, co si malá začala stoupat. Copak jdete zítra nakupovat? :-) Tebet, najíst se tam bohužel nedá, dělají tam jen palačinky a hodně ošklivé tousty, s Jiřinkou jsme byly hladové, tak jsme si je daly, ale fakt bída. Ten strom to je nějaká samolepka? Musí to vypadat parádně, myslím, že jsem to někde na obrázku na koníkovi už viděla, tam z toho měli ještě háčky a sloužilo to jako věšák. Vyfotíš nám to? :-) Kačko, copak v práci, nevadilo, že jsi přišla dýl? Bylo fajn, že jsi přišla aspoň na tu chvíli :-) Moni, tak co, byla jsi na houbách? Ta příhoda s Vládíkem- malinko atakoval stejně velikou holčičku, mooc se mu asi líbily její lokýnky, tak si je chtěl vzít nejspíš na památku.. ale jinak byl zlatej, od Sárinky se nechal oždibávat a ani se nehnul a ještě se tulil brouček :-) Leni, já se pak courala po krámech ještě skoro hodinku, koupila jsem si ještě pár tričínek, ty slevy byly neodolatelné :-D
Evi, držím palečky, ať maličká moc netrpí! a co je to za očkování? jaká očkování musí děti mít? Marky, malá je fakt už divočka, takový rarášek! :-)
Profilova fotka
evi, myslim ze mame stejnou nebo podobnou cestovni postylku a ten prebalovak bude Sarince uz uro maly :-D nam vydrzel tak do 3 mesicu..(mame to u nasich v jablonci) a to zvysene luzko je tak do pul roku, ty vibrace a svetylka jsem vyuzila kdyz byla amalka malinka tak take do 3 mesicu, i jsem to vyndavala a davala jsem ji to na lehatko, ted je to obyc cestovni postylka :-D leni, ten clanek byl hustej, uz jsem to cetla dopolko a vcera tam meli i palacinky a pod..meli to na baru ten jidelak.
Míšo, to si vůbec neumí představit tolik děti! si vem jak dá zabrat jeden prcek, viď? :-D hm, tak palačinky bych si dala, škoda že jsem to nevěděla. no a jak jsi psala, Amálka byla zlatíčko, úplně jsem čučela! ;-)
Profilova fotka
Míšo, ta postýlka je tato: http://www.aukro.cz/show_item.php?ite... Už jsme ji dnes rozložili a vyzkoušeli, malé se tam líbilo, sledovala ty hračky, blikátko a poslouchala melodii, to jí stejně dřív ještě moc nebavilo a na přebalovák se v pohodě vešla a myslím, že ještě nějaou dobu určitě vejde. Ona ta postýlka byla za super peníze, tolik normálně stojí ty obyč, tak jsem jí vzala, jsem ráda i za tu moskytiéru, že na ní nepolezou žádné potvory :-) Leni, zítra jdeme na to povinné očkování, ani nevím, proti čemu všemu to je, to by věděly holky, a pak nám do druhé nožičky rovnou píchne tu vakcínu proti pneumonokům. Bojim bojim.
Profilova fotka
Leni, teď jsem si přečetla ten článek, tak to si teda taky vůbec nedovedu představit mít tolik miminek, to musí být strašnej masakr.. k tomu už dostanou určitě chůvu, jinak se to nedá ani zvládnout. Musí to být hodně náročné i finančně, ale někde jsem četla, že takhle většímu počtu dětí poskytuje spousta firem sponzorské dary, plenky, drogérii, jídlo atd, takže je to pro ty rodiny méně náročné. Mončo, tak mě teď napadlo, máš už potvrzeno jen jedno miminko v bříšku? :-)
Profilova fotka
to je strasne podobna te nasi postylce. Ale hele uidis kdyz byla za super prachy tak proc ne :-D
Profilova fotka
Míšo no přesně tak, obyč cestovní postýlky bývají dražší, tak jsem prostě neodolala a koupila jí, i kdyby ty vychytávky měla malá využít jen párkrát, tak je to pořád super :-)
Dobré ráno holky :-) Markét jako ta dřevěná ohrádka v té postýlce byla nízko a Sofií se postavila??? =-) No jejda....to musel být fakt šok! Leničko,ty sis evidentně dětičky mooooooc užívala!!! Jen u mě nějak plakali..... :-( .....teda Sárinka,další jsem neměla odvahu chovat :-N Ale potom mě potěšil Vládík...,ten se semnou pěkně smál nahlas x-) je to nebezpečný rošťák...po kom to má.....Jiřinko ???? ;-) ;-) 8-) Evi,tak držím palečky aby jste zvládli očkování bez větších slziček!!!!!! Jinak v práci v pohodě,nepočítáme minuty na obědy,myslím že jsem si ještě mohla dát kávičku,nebo něco k pití. Já jsem potom volala Markétce,ale prý jste to akorát balili,když jsem jela domu. Jééé palačinky,tak to bych si je tam také dala!!!! x-) Jdu kouknout na tu postýlku.... ;-)
Profilova fotka
Dobré ránko! Leni, paterčata? Týjo, tak to je mazec, to musí být mazec, teda! Jinak v DR jsme byli na svatební cestě, dva dny po svatbě a bylo to super! Jako většina holek tady jsme byli v Bayahibe. Evi, postýlka luxusní, jé, ta je! Chudák Sárinka, daj jí dvě piďára najednou... Ale ona si to za pět minut nebude pamatovat, si myslím... Ten strom je samolepa, jen jako dekorace, háčky z něj nejsou. Vyfotím, slibuju, jen o víkendu jsem se k tomu nedostala, vzpomněla jsem si, až když byla tma a to je na nic. :-( Markét, to věřím, že ses lekla, takhle přijdeš do pokoje a tam stojící Sofi :-D , jsem se fakt zasmála. Takže je po klidu definitivně, žejo? Horejsi, myslim, že s dětma se fakt nikdo doma nudit nemůže, to musí bejt celkem slušnej zátah a ty lidi, si to asi moc neuvědomujou...
Ahoj holky, tak malá si dneska poprvé prohlížela ty hračky na hrací dece, je to krásný!!!! Evičko, chtěla jsem se tě zeptat, jak jsem viděla u tebe na fotkách tu houpačku, docela mě to nadchlo, vypadalo to, že to Sárinku dost zajímá, tak uvažuju, že bych jí taky objednala. Můžeš mi prosím napsat, jestli to je fakt dobrý a hlavně kolik to tak zabere místa. Koukala jsem že bych to objednala přes MMB (mají tam akci za 2100,- Kč), ale nejsou tam uvedené rozměry :-o , tak aby se nám to sem vůbec vešlo :-o Děkuji předem!!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?