Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
 Ahoj holky,
dneska je den blbec uz od rana. Oblekla jsem maleho ze jdeme na bus a za kamoskou na kafe a najdu prazdne kolecko u kocarku emoticon tak jsem jeli autem a zaposilovala jsem si se sedackou emoticon kafe teda super, jen Filipek ted pres den spi poradne jen v kocarku, no tak se prospal po ceste 20 min a pak uz byl vzhuru a usnul pred chvili, takze od 11-17 byl vzhuru emoticon si to asi dovedete predstait jakou mel naladu. A to jsme v tom jeste byli na cviceni, takze fakt utahanej. A ja s nim.. ale ted jsme s Kamilem upekli posledni pernicky a docela me to probralo emoticon
fotky vcera nesly vkladat,ale uz jsem je tam dala emoticon

Evi ja jsem tomu neverila, ze je to tolik druhu,ale za sebe jsem pekla jen 2 emoticon a kdyz nas bylo 5 tak to mas hned 10 a jedna delala 3 druhy tak proto toho je tolik. Ale na mnozstvi toho moc neni emoticon a delali jsme skoricove hvezdicky, jogurtove a citronove cukrovi (neco jako linecke), rafaelo, kokosky, puncove orechy, nugatove orisky, mandlove rezy, marokanky, solamylove cukrovi a pak takove tri oriskove kulicky a doprostred se dal cely orisek a vypada to jako kvetina emoticon
6. pro 2010 ve 21:47  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 JIřinko, sobík byl za 950Kč v Jisku. Já si na něj brousila zuby už od minilého roku, ale byl drahý. Teď je v akci emoticon
6. pro 2010 ve 22:33  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
 tak ještě to jede přeji hezký den emoticon

u nás zase sněží napadlo dobrých 8cm emoticon asi zapadneme emoticon emoticon
7. pro 2010 v 07:44  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 Ahoj holky,

takže tady bude nová verze, jo?

Mně je už mnohem líp, jen mám oteklé mandle a blbě se mi polyká, ale je to takový rychlý průběh chřipky. Dnes už jdu odpoledne hlídat, snad ty prcky nenakazím. Ale myslím, že spíš nakazily ony mě! emoticon

Jiři, šaty jsem koupila za 8tis. a za stejnou cenu jsem je chtěla prodat, což se moc nedařilo, tak jsem slevnila na 6tis., což je myslím super! emoticon
Náhodou Vládík a Vašík by bylo fajn, souhlasím! emoticon Ale já si stejně myslím, že to bude holka! emoticon

Evi, z Eiffelovky ta vánoční výzdoba ani vidět nebyla, bylo to hrozně moc vysoko! Ale je jí tu všude kolem už hodně a je to krásné, hlavně na Champs-elysée, kde jsou trhy a takové ty domečky s nabídkou různého zboží. Už jsme koštli i na Montmarteru svařák, ale na náš nemá! emoticon
Malá je šikulka, je mi jasné, že každé mámě to musí dělat hroznou radost, když vidí u svého prcka ty pokroky! emoticon

My jsme včera slavili Ádovy narozky, měl 30, tak jsem mu udělala nepečený dortík a moc mu chutnal, na to 30 svíček, tak měl hroznou radost! emoticon
A před týdnem jsme mu koupili krásný kabát, normálně mu tak sekne, že se o něj asi budu bát! emoticon

Moni, u nás se říká včelí úly místo vosí hnízda! emoticon Jak se vám bydlí? Doufám, že je vše už v pořádku. Na zahradě se prcek fakt jednou vyblbne, to musí být nádherný pohled. Já vás tam ale stejně vidím na terásce s vínkem při západu slunce! emoticon

Mějte se zatím hezky a novým stránkám třikrát zdar! (zdar zdar zdar) emoticon
7. pro 2010 v 09:34  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Dobré ráno.

To byla noc. Damián chce ven a řve jak tur a likviduje žaluzie. Včera jsem otevřela okénko na WC asi ve dvanáct večer a najednou koukám Damián běhá po zahradě. Netuším, jak se tam vyškrábal, ale prostě byl venku.

Leni v domečku je nám víc jak dobře. Závidím ti předvánoční atmosféru v Paříži, ale věřím, že se těšíš na vánoční Prahu a na stromeček pěkně doma emoticon
7. pro 2010 v 10:09  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ahojky.. prosim vas zalozila jsme soukromou skupinu... hned tam vsechny nahazu...kdyby nekdo nemel pristup tak jsem opravdu jen zapomnela......

http://www.beremese.cz/diskuse/tema/zacinali-jsme-u-exoticky-dovci-a-koncime-u-rodi/
10. pro 2010 ve 12:42  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
Registrovala se 5. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1159 příspěvků a 2 alba. Má 50 přátel. Region Karviná.
  • Svatba byla 17. července 2009
    Na Zámečku v Havířově, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
Registrovala se 5. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1159 příspěvků a 2 alba. Má 50 přátel. Region Karviná.
  • Svatba byla 17. července 2009
    Na Zámečku v Havířově, Region Karviná
 Ahoj holky....

prosim vas, neznate nekdo pravnicinu?
a zjistila jsem, ze mame dalsi tema k diskuzi a budu mit na vas minimalne tisic otazekemoticon
10. pro 2010 ve 13:03  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Míšo mě to nefunguje emoticon
10. pro 2010 ve 14:18  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 marti zkus to.... ty tam jsi napsana :-O
10. pro 2010 v 15:13  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 @mast ahaaa, promin byl tam preklep emoticon tak ted uz to bude fungovat
10. pro 2010 v 15:14  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
 Ahoj holky, mě pořád blbne net emoticon na notebooku mi už nechce naskočit a nevím, co se stalo.
Musíme se domluvit, jestli zůstaneme tady, nebo na té zamčené.
Já bych klidně na zamčenou, byla bych i radši.

Leni, tak to jsi je prodala nádherně, to je mnohem lepší, než si je půjčit.
Užívej si vánoční paříž, už se vám to krátí.
Koukala jsem, jak tam jsou všichni vykulený ze sněhu a bortí se jim tam doprava. To u nás i přes tu sílu, jsme na tom dobře. U nás je to šílené, dneska vašek tahal známého a nic, tak musel jet traktor. Mě dneska stačila cesta do Mostu, šílené.

Kami, že by? emoticon

Musím mrknout na sobu, snad ještě bude v akci, než se do jysku dostanu, byla jsem včera a kolem a už jsem byla líná se tam jít podívat emoticon Jak to tady nešlo, tak jsem to prošvihla emoticon

Jinak Vládík teď vstával většinou před 7 hodinou a dneska spal celou noc a dokonce do 8:30 to byla paráda a ještě jsme ho dneska po skoro 3hodinovém spánku museli vzbudit, protože usnul až ve 14hod. a před 17 jsme ho budili.
Byli jsme v restauraci a Vládík tam udělal kotoul, opravdu opravdový kotoul, lidi nechápali, protože tam bylo plno, tak ho vidělo hodně lidí a museli se smát emoticon
10. pro 2010 v 19:26  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Jiřinko už jsme v zamčené emoticon
10. pro 2010 ve 20:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.