Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Martin, tak to je nádhera. Kuchyň vypadá krásně. Nechala bych linku v jednom dekoru i se skříňkama. My to máme ve dvou a teď už bych to asi neudělala. Rozhodně by mi k tomu víc seděli zelené doplňky, už když tam chcete mít tu palmu. To bude hezký a dovedla bych si to představit i do konce, byla by to ohromná kuchyň.
Jinak se mi moc líbí prostředí domečku. To vzadu je škola? Můžu se zeptat, kolik jste dávali za pozemek?
6. srp 2010 ve 13:30  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ještě k těm rohovým oknům. Mě se to moc líbí, ale manžel říká, že tam pak jsou veliké tepelné úniky a jaký je pak využití toho rohu. Už víte, jak to budete řešit?
6. srp 2010 ve 13:32  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Pavlí děkuji za pochvalu. K té váze. Já jsem dříve bývala hrozně hubeňoučká, spíš vyzáblá, pak jsem ale odjela do USA na delší dobu a přibrala tam 15 Kg emoticon ,po návrtau jsem se to snažila shodit a podařilo se 10 Kg, ale odjela jsem opět do USA a tam nabrala opět 12 Kg a to už se mi nikdy shodit nepodařilo. Takže ještě před otěhotněním jsem byla fakt koule emoticon emoticon A v těhotenství jsem nabrala dalších 20 Kg emoticon , no a ted už jsem zhubla 24 emoticon emoticon takže už jsem v mínus 4 a ještě bych tak 5 potřebovala, no klidně 10, ale nebudu si dávat nemožné cíle emoticon emoticon

JInak k té kuchyni, děkuji za pochvalu. Taky pořád uvažuju, zda to neprodloužit, ale on je tam ještě problém, že je tam okno a to by zasahovalo do něj, což by asi nešlo...
A dřez není nad myčkou, je vedle, nad myčkou je ten odkládací pultík co patří k dřezu, jestli to dobře popisuju teda..
No a moc jste mě teda nepotěšilyy s těma zelenýma doplňkama, že by manžel tentokrát vyhrál emoticon emoticon. Já totiž moc nemusim zelenou, no ale asi se teda nechám přemluvit, když se to všem líbí..
Jiřinko ty rohová okna jsem si vymyslela já a popravdě řečeno je s tím hrozně starostí. Musel na to být speciální projekt od statika a pořád se tam něco řešilo. NO a budou to asi trojskal, tak doufám, že tam moc tepla neunikne. Ale asi to bude za ně darda emoticon Stěny máme totiž 50 emoticon V obýváku máme naplánováno, že pod tím rohovým oknem bude sedačka emoticon, což nevim jestli není blbý, ale jinam se asi nevejde emoticon No a nejhorší je to nahoře v koupelně, tam nevim jak to naplánovat, ale asi tam bude pod oknem vana emoticon To budou mít ale sousedi atrakci emoticon emoticon
6. srp 2010 v 15:23  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Jiří, copak? Něco špatného jsi snědla? To je mi líto, že je ti zle.

Já budu doma až do porodu. Jinak mateřskou ještě nedoplácí, ale už vyplatili první měsíc v té původní výši. Ta moje kamarádka byla v šoku z toho, že měsíčně přicházela o 3500,-. U velkých platů to bylo o víc. Já to věděla, maminy nám chodili s potvrzeními. Je to fakt síla šetřit na maminách, vždyť to vyplácí jen zhruba půl roku a jen těm, který chodili do práce. Jiří, to porodné vezmou i těm, co mají víc jak dvojnásobek životního minima. Z mé zkušenosti, jsou to všichni, kdo chodí do práce, nebo pokud jeden z rodičů, má slušný plat. My o to přijdeme na 100%. Dostanou to pouze socky a to mně štve. Nechápu, proč to nenechali alespoň na první dítě v rodině bez omezení, nebo ať to vezmou všem. Jo a chtějí zrušit i sociál. Nezasvěcenému se může zdát, jak je to fajn. Opět na tom budou bití pouze ty, co alespoň chodí do práce, jen mají nízký plat. Ostatním to totiž stejně doplatí města, musí totiž zachovat životní minimum. Když jim dávky státní sociální podpory peníze seberou, město to doplatí a naopak. Ušetří se, ale na pracujících.

Holky netuším, kdy se budeme stěhovat. Otrlejší povahy už by tam asi byli. Jenže mně se nechce skákat přes krabice, když nemáme nábytek. Evi, prosím tě, tolik jste dávali za tu šatnu? Dávat jí dohromady Vám pomáhali v Ikee, nebo jsi to zvládla sama?
6. srp 2010 v 15:45  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Pavlínko, tak jsem se podívala na fotečky, jsou nádherné emoticon
Kačenka je prostě úžasná holčička. S těmi třmínky je tak moc roztomilá, ale už aby je tam nemusela mít, viď. Ještě že už to má s těma kyčličkama lepší.
Super houpačka.
Moc ti to sluší v tom bazéně, to jsi nově ostříhaná? Vypadáš tam jak nějaká dvacítka emoticon
A co to plavání? Asi se tam Kačce moc líbí, viď.
Kolik to stojí, když jste tam jen takhle dvě?
6. srp 2010 v 15:55  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Takže mast. Domeček bude super. Ty okna se mi také moc líbí. Chtěla jsem ho nacpat k nám do ložnice, ale bylo by to moc starostí. ta linka vypadá dobře. Jen bych minimalizovala bílou, ale to už jsi psala. Mně nevadí, že není až do konce, nezdá se mi to hloupé. Ta palma tam bude fajn, ale pracovní prostor je prostě pracovní prostor. Jen kdybych to byla moje linka, tak bych jí situovala jinak. Od dveří bych to nechala otevřené a táhla bych jí pod oknem a po té dlouhé straně. Říkala jsi ale, že máte nízko okno. Každý to cítí jinak, my kvůli tomu okno přizdívali. Přijde mi fajn něco dělat a mít denní světlo před sebou. A nebo víš co by se mi líbilo, když je to tenhle moderní styl? Udělat linku po celé dálce té stěny, žádné U,nebo L a naproti tomu, místo pultu ostrůvek široký tak, aby se z jedné strany dalo sedět a z druhé pracovat. Dělali Vám víc návrhů, nebo jen ten jeden? Jinak moc pěkné. A zvaž barvu těch doplňků. Pokud nemáš zelenou ráda, tak chápu. Ale mně k tomu červená moc nesedí, to už spíš oranžová, ale taková ta šťavnatá zelená by seděla jak prdel na nočník. Manžel má holt jednou, ale pouze jednou, možná pravdu emoticon emoticon emoticon
6. srp 2010 v 16:01  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Tak jsme příspěvek o kuchyni psali společeně s Kačkou emoticon
K těm oknům, pak je v tom právě ten problém. Ale to se nějak vyřeší. Myslím si, že ta sedačka pod tím bude dost dobrá. Naše by se tam vešla na výšku, ale musíš dávat pozor, aby jste neměli s vyšším opěradlem a nezabrala by vám kus okna, to by pak podle mě vypadalo blbě.
Sousedi nebudou koukat, dáte tam žaluzky emoticon
Martin a co s tou cenou? A je to škola? To by bylo fajn.

Mončo, tak to jsem nevěděla, to je pak hrozně nespravedlivý, ty co měli vyšší plat jen o kousíček, tak porodné nedostanou a budou na tom hůř, než ty, co nemakali v součtu. To prostě nikdy nepochopím.
Mončo, my taky bydleli v neobydleném, bez fasády, některého nábytku, plotu apod. a po první noci se mi už nechtělo zpátky do paneláku. Přeci jen bych to zvážíla a můžeš si tam dělat průběžně.
Když budeš takhle doma, tak během vycházek se můžeme někdy s Vládíkem stavit, když budeš chtít. Nebo můžeš přijet ty, až je budeš mít delší.
6. srp 2010 v 16:03  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Vzbudili se mi kočky, chodí po obídku chrupkat. Jdu je pomazlit a nakrmit.....................Já jen, aby jste si nemysleli, že mateřské povinnosti máte jen VY emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
6. srp 2010 v 16:04  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Mončo, to je fakt, taky bych to asi udělala spíš k tomu oknu, ale jde o to, jestli to je vůbec možné. Mě se naopak líbí bílá kuchyň. Původně jsem jí taky chtěla, ale nesedělo nám to do celku. Já nevím, spíš bych volila jednobarevnou, jak jsem už psala. Ale je to zase o názoru a jak se co komu lbí.
Kdyžtak se Martin podívej na naší kuchyň, mám dva dekory.
6. srp 2010 v 16:07  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,

chystáme se na vodu, nestíhám, až teď obědvám!
docela se bojím, když tak leje, prý hrozí i povodně, no snad zítra nepojedeme.

Jiři, ty golfky se mi moc líbí! černou miluju, je elegantní!

Moni, to bude mít Pavel radost. taky to chci jednou pořídit Adamovi.

přeju hezký víkend! co plánujete?
6. srp 2010 v 16:08  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 emoticon emoticon emoticon
Je to dobrý trénink na opravdové mimčo emoticon
6. srp 2010 v 16:09  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Pavlínko, ted jsem prohlédla konečně fotečky akrásné. Malá je strašně malinká, takovej malej bobísek... je hrozně roztomilá emoticon A ty třmínky to je chudáček.. ale očividně jí to nevadí, pořád se směje vid??
A kdepak jste koupili to triko Miluju taťku?? to by se mému mužíkovi určitě líbilo emoticon emoticon . Jo a máte taky pěknou houpačku emoticon

Jiřinko golfky parádní emoticon
6. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jíří, to je právě ono, nevíme, jak vypadá zbytek místností atd. Každopádně mast, tak jak to je, se mi to líbí. Jen my když jsme šli kupovat kuchyň do paneláku, tak jsem měla představu, tak mi ten kamarád udělal jeden návrh a druhý jak to vidí on. Nakonec zvítězila kombinace mezi tím. Spoustu věcí člověka nenapadne. V tom Asku to tak bohužel nebylo, ty mi neporadili nic, ale i tak dobrý, ale úplná klasika.

Leni, dávej na sebe pozor. Pavel mi dnes řekl, jaké mělo být překvapení na neděli, máme výročí svatby. Měli jsme jet do Prahy a historickým parníkem po Vltavě. Prý dnes volali a zrušili to, protože se zvedla hladina a má být hůř. Ten starý parník to prý neutáhne. No nic, pojedeme jindy a výročí oslavíme třeba houbařením.

Jiří ty golfky se mi také moc líbí. Já bych volila přesně tyhle. Chtěla bych i černý kočárek.

A někdo se mně ptal, jestli už nakupuji na miminko. Přiznám se, že vůbec. Mám teď hlavní starost dát do kupy domeček. A pak počkám, až se ukáže pohlaví. Spoustu věcí, osvědčených budu mít od kamarádek. A to to před rokem vypadalo, že okolo mně není nikdo s miminkem emoticon. Také se pořád bojím, aby vše dopadlo dobře, nemůžu se dočkat kontroly.
7. srp 2010 v 00:06  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Dobré ráno. Kdepak jste? Venku je hnusně a já dělám marmeládu asi z deseti kilo broskví, které Pavel dostal emoticon .No, v zimně přijdou vhod. Volal táta, že okolo Liberce jsou hrozné povodně, spoustu úrazů proudem atd. Mamča je chudák v práci, ale museli jim na pomoc přijet lidi z okolních záchranek. Je to tam asi hustý.
7. srp 2010 ve 12:29  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky holky ted nedočtu nakecali jste toho milion emoticon emoticon

svatba parádní emoticon emoticon emoticon emoticon naprostá bomba!!!jen to počasí blbé ale obřd byl venku a na co jsme potřebovali tak nepršelo emoticon byla jsem tam jako druhá fotografka mám 1000 foteček emoticon emoticon musím to promazat upravit ale vím že by mě to moc bavilo emoticon fotit svatby atd emoticon nevěsta krásná jídla milion,ubytování na noc super emoticon prostě paráda bavili jsme se do 3 do rána emoticon malá hodná zvládli to perfektně a já si to i užila volala jsem dom jen asi 3krát emoticon emoticon takže tak svatební dar měl úspěch emoticon prostě paráda....
7. srp 2010 ve 13:08  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 martinko já kuchyn něviděla emoticon emoticon

leni však být maminka je jen tvoje rozhodnuutí emoticon já jen říkám že už bys mohla být emoticon

moni fotbálek je super emoticon s tím askem to je super emoticon

jiřinko přepadla by emoticon emoticon už jí chybělo malinko ona je živel a hlavička by jí asi převážila emoticon golfky vypadají super emoticon míša mi o nich už říkala emoticon
7. srp 2010 v 19:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 tak jsme něco dočela nemám sílu emoticon celý den jsme dělala fotečky emoticon z 1000 jsme to dala na 300 emoticon emoticon pošlu odkaz na rajče ale je to uzavřené kdo chcete písněte ip napíšu vám jméno a heslo emoticon a posudte sami ajk se líbí emoticon budu ráda za každý názor emoticon
7. srp 2010 v 19:50  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://murynka.rajce.idnes.cz/Svatba_Nika_Pepa_6.8.2010/
7. srp 2010 ve 20:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky,

vy jste toho teda napovídaly, to je dobře, v tv dnes nic nedávaj, tak mám aspoń co číst emoticon
Dneska jsme měli nakupovací den, jak pořád lilo a nedalo se nic podnikat, tak jsme strávili celé odpoledne po krámech, úplně jsem čučela, dokonce mi to navrhl sám manžel a od 12-18h se mnou ochotně chodil a ani neceknul, někdo mi ho asi vyměnil emoticon Koupila jsem si nové botičky, tenisky, protože žádné slušné nemám a byly v akci, limitovaná edice zlevněná o 70%,stály 1500Kč, jsou to bílé adidasky se stříbrnými proužky, fakt mě uchvátily a to tenisky normálně nenosím. Nikdy jsem vlastně značkové boty neměla, tak tu v nich teď sedím a zbožně na ně koukám emoticon Pak jsem si koupila v Teranově v akci dvoje plátěné kalhoty po 200Kč. No a zase nějaká tričínka a tílečka.. no prostě krásný den emoticon malá za celé odpoledne spinkala snad půl hodinky, když jsme byli zrovna na jídle,jinak koukala se mnou po hadříkách, bude to dobrá parťačka emoticon

Markét, to je dobře, že jste si to tak hezky užili, písni mi prosím heslo do IP, moc jsem na fotečky zvědavá emoticon
A co jste kupovali jako svatební dar? A to jsi je fotila, že jsi si je i stavěla a pozovala nebo jsi fotila jen to, co fotograf?

Jdu vás dočíst emoticon
7. srp 2010 ve 20:31  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi ty brdo manžel překvapil vid? emoticon super nákupy.... emoticon ty tenisky určo josu úžasné emoticon
heslo ti pošlu emoticon

svatební dar víkend na 3 dny v tom hotelu ve špindlu jak jsme byli my emoticon ted už tu to napsat můžu emoticon
jinak k focení fotila jsem detaili rozhodně sama a ne to co fotografka emoticon
za zády jsme jí také nestála to se nedělá takže z jiného úhlu emoticon
sama jsem si je dávala jen pokud tam nebyla fotografka a když to fotila ona tak já z jiného úhlu ale koukají na ní to je vidět emoticon prostě sem se jí tam nemohla plést to nejde a nědělá se to...ale prostě jsem si to chtěla vyzkoušet emoticon a cik je v tomto potřeba emoticon
7. srp 2010 ve 20:36  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 marti kuchyně je nádhernáá emoticon emoticon takouc jsme chtěla jen jsme neměli kam dát lednici emoticon tak sem se baru musel vzdát emoticon ale je to krásná veliká kuchyně emoticon !!!!!!!!!!!!!
7. srp 2010 ve 20:54  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Uf, tak jsem vás dočetla, snad nezapomenu na nic reagovat..

Jiřinko, golfky jsou parádní, pak dej určitě vědět, jak s nima budeš spokojená, takové by se mi taky líbily emoticon Ještě jsem po žádných nekoukala, ale tyhle vypadají moc dobře.
Jinak Sárinka měla teplůtku jen ten večer po očkování, to dostala sirup a po 3 hodinách čípek a spinkala až do rána a v pátek dopoledne ji měla taky zvýšenou, ale to pomohl sirup a od té doby je klid.
No a jak je tobě, už je to dobrý?

Pavlínko, nechala jsem nakonec naočkovat Synflorixem, dr vyloženě nepropagovala ani jedno, jen mi řekla,že jí je tento osobně sympatičtější a očkuje s ním častěji a bez problémů, hodně jsem o tom i četla, tak jsem se nakonec pro něj rozhodla. Já spíš poslední dny hodně řešila, zda vůbec nechat naočkovat, čím víc info jsem o těch vakcínách hledala, tím mi to začínalo být víc proti srsti.
Kdepak jsou nové fotky Kačenky, jak o nich tady holky píšou? Nebo to jsou ty, co už jsem viděla?

Mončo, no tak to jsem nezkoušela přidávat zátěž na tu houpačku, zvykli jsme si na to, jak to houpe a malé se to líbí, zezačátku mi to teda přišlo celkem divoký, že to houpalo moc, ale teď už je to dobrý. A opravdu je to skvělé uspávadlo emoticon Jak se povedla marmeláda? Teda z 10ti kg, to jsi si celkem dala,co. A co houby, byli jste? My včera šli jen na kraťoučkou procházku tady za barák do lesa, asi v 18h, takže les prošmejděnej křížem krážem za celej den lidma, manžel tlačil kočárek po cestě a já chodila kolem a našla jsem 3 pravíky, 4 poddubáky a pár klouzků, no měla jsem radost jako malá,hned jsem uvařila bramboračku a moc jsme si šmákli emoticon Zítra bych chtěla vyrazit na dýl a nasbírat na smaženici a řízky emoticonTo je škoda, že vám neklapl ten parník, to je fakt pech. Ty povodně jsou krutý, koukali jsme na to v tv, je mi děsně líto těch lidí, co je to zaplavuje emoticon
Jo a k té šatně, tak jak je, tak vyšla na 18tis a montoval jí manžel. Jinak v Ikee ti s tím pomůžou to sestavit,ale my měli představu, kolik těch skříní chceme a co v nich chceme mít, jim jsme to akorát nadiktovali a oni to dali do kupy na papír, bála jsem se toho, ale bylo to snadné.

Leni, tak co, vyrazili jste na vodu nebo raději ne?

Martinko, tak pak dej vědět, jak je Sofinka v houpačce spokojená emoticon Ta kuchyň vypadá moc krásně a ta zelená k tomu bude určitě hezčí, taková ta hezká zelená emoticon Ten nápad Monči s tím ostrůvkem se mi teda taky zamlouval, to by vypadalo taky zajímavě emoticon

doufám, že jsem na nic nezapomněla, bylo toho orpavdu hodně, drby jedny udrbaný emoticon
7. srp 2010 ve 21:00  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, tak jsem prohlídla fotky a jsou fakt skvělé, moc se mi líbí, kdybych nevěděla, že to nefotil profík, tak bych se nad tím ani nepozastavila, fakt super emoticon Moc krásně jsi taky nafotila to jídlo a výzdobu a detaily emoticon
No a když znát názor, já tomu sice nerozumím, ale z mého pohledu mi jen 2 fotky přišly trošku "špatné", první ta 6005, tam má ta paní useklou hlavu a nevypadá to na té fotce dobře, a pak ten záběr svatební tabule, tak tam máš zaostřeno na prostředek a vepředu je to mázlé, to by se mi asi víc líbilo, kdyby to bylo zaostřené hned na začátek a ten zbytek tabule plynule tím pádem rozostřený.
Ale i tak tabule parádní emoticon Hodně fotek tam máš vyloženě překrásných, jsi šikulka emoticon
Jo a ohromně ti to teda slušelo, fakt moc, tchýně tě krásně namalovala, fakt ti to seklo a s Jirkou jste byli krásně sladění emoticon
7. srp 2010 ve 21:25  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evičko děkuju emoticon jj o té fotečce vím emoticon jen jsem chtěla vědět co na to třeba vy a nesmazala jsem jí..ta tabule o tom vím ale šíleně jsem pospíchala aby tam nikdo neseděl lidi se tam hrnuly a pak už to není tak hezké když se tam lidi posadí a rozkramaří to tam emoticon emoticon ale není to omluva to vím prostě chyby tam jsou ale fakt mě to baví emoticon
to jsme říkala že fotit nebudu emoticon abych si to užila..foták jsem nechala v autě ale pak tam jirku stejně poslala a už to jelo vžila jsem se do toho emoticon emoticon a už to nešlo jinak... emoticon emoticon jinak děkuju slušelo mi to sama jsme se v tom hezky cítila emoticon emoticon emoticon moc děkujuuuu emoticon emoticon fakt jooo
7. srp 2010 ve 21:34  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jdu do hajan mám deficit emoticon emoticon šli jsme spát ve 3 vstávali jsme v 8 emoticon

dobrou noc emoticon emoticon
7. srp 2010 ve 21:35  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky holčiny emoticon

u nás dneska vstávání o půl 5 emoticon emoticon málem mě trefilo emoticon emoticon odpoledne čekám maminu tak si půjdu lehnout emoticon
a večer jdu s něvěstou do kina na tu serii o upírech na tu 3 čast emoticon a naši manžele budou hlídat mojí sofii emoticon emoticon

jak trávíte neděli vy? emoticon
8. srp 2010 v 11:24  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ááááááááááá míša má narozeniny emoticon emoticon emoticon máme přání jediný štěstí zdraví štěstí zdraví hlavně to ZDRAVÍ!!!!!!!!!!!!!!! emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon vše nej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pořádně to oslav kočko.....
8. srp 2010 v 11:30  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj holky, tak v pátek mi ještě nebylo dobře, ale v sobotu už fajn. Večer jsem šla na oslavu narozenin a vrátila se až ve 3 ráno emoticon Kluci mě dneska nechali spát skoro do 11, ale byla jsem jako bych vypila 3 skleničky vína a to jsem nic nepila. Ale už na to vůbec nejsem zvyklá emoticon
Jinak síla ty povodně. Švagrová byla na Liberecku na prodlouženém víkendu a raději se v sobotu vrátili, houkali jim tam sirény a byli hned u řeky.
No a máme tu toho známého z Belgie, s jeho hokejovým týmem na 14 dní, měli tu být ještě týden v Děčíně, ale zimák je tam pod vodou a led nebude, takže hledají nový stadion, nebo odletí domu emoticon
8. srp 2010 ve 13:23  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Markétko, tak jsem zvědavá na fotečky.
Super, že jste si to užili, koukám že jste taky krásně vydrželi emoticon
Evičko, tak to bude paráda nakupovat s malou, to úpřimně moc moc závidím. Takhle to má kamarádka, co má stejně starou holčičku, v klídku jí nechá nakupovat a zkoušet emoticon
Nákupy super.
Na golfky se moc těším, ale ještě si počkám. Prý budou tak týden po zaplacení.
8. srp 2010 ve 13:29  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Markétko, tak jsem shlídla fotečky. Některé ty detaily se opravdu moc povědly, mě se líbí i ta hostina. Hodně pomáhá, že to měli opravdu krásný a je tam co fotit.
Nejvíce se mi líbí to první černobílý přijíždějící auto.
Co se týče něvesty a ženicha, tak si myslím, že se to nedá moc hodnotit, ty sis je nemohla štelovat, neměla jsi ten pravý úhel a je to o nápaditosti a prostředí, tyhle fotečky mi přijdou jako ještě hezké obyčejné fotky. Některé ale upravené jsou povedené.
8. srp 2010 v 18:58  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.