Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 Ahojik Kaci postylka ma 3 polohy do ktere se da luzko polozit a market ji mela ve stredni casti takze kdyz stala tak kdyby se teoreticky Sofi hodne snazila tak to muze po hlave prepadnout. Ja jsme teprve nedavno zjistila ze to mam v te stredni casti a ne uplne dole a ani jse to nevedela, takze sup taky hned dolu emoticon
5. srp 2010 v 10:08  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 marti, to je uzasne kdyz si zacne hrat s hrackama! pamatuji si ze to bylo pro me strasne krasny, porad jsem ji pozorovala zda na ne opravdu kouka a nebo jestli to je jen omylem emoticon emoticon
5. srp 2010 v 10:09  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 evi a ma ta postylka dole ten prulez???? my mame doma cestovni postylku s tmavou siti, pac pres ni krasne kouka a v te bile deti pres to spatne vidi-jako pres zaclonu a boli je z toho ocicka, ma tu otevreny ten pruchod a doufam ze si z toho brzy bude delat domecek emoticon hodim ji pres to deku a bude mit bunkr emoticon
5. srp 2010 v 10:14  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky,

tak jsme naočkovaný, malinká plakala jen chvilinku, jak jsem jí vzala do náručí, tak na to během minutky zapomněla emoticon Ale rvalo mi to teda srdce, jak žalostně spustila. Byl tam s náma i manžel, ten to chudák z nás nesl asi nejhůř emoticon

Martinko, jé, to je malá šikulka, taky jsem z toho měla obrovskou radost, když malá začala koukat a šahat po hračkách emoticon ta houpačka je super, nemůžu si ji vynachválit, dávám tam malou, když už jí nebaví hrací deka nebo když třeba jíme, tak je s náma takhle u stolu a vidí na nás nebo když potřebuji, aby si zdřímla přes den a nemůže zabrat, tak tam jí to uspí zaručeně emoticon Taky je to fajn, když se potřebuješ v klidu vykoupat, umýt hlavu, protože v té houpačce jsem měla vždy jistotu, že se nerozpláče emoticon Malá ta houpačka není, ale zase o moc víc místa než normální lehátko nezabere. Mám ti jí pro jistotu změřit? Jo, jen jedna věc, v popisu uvádí, že má 6 rychlostí houpání, tak to není pravda, už od výroby má sice kolečko na 6 rychlostí, ale na každou to houpe stejně, mají to tak všechny, chyba ve výrobě. Ale to vůbec nevadí. jinak houpe dopředu a dozadu a dá se otočit úplně čelem vzad a taky umí houpat do boků. Kupovala jsem ji na MMB taky za 2100Kč emoticon

Míšo, jojo, ta postýlka má i průlez ven, taky jsem si říkala, že pak z toho může mít domeček, i když na to už jsme jí pořídili takovej domácí stan na hraní emoticon Ohledně té síťky, na koukání asi ta černá bude určitě příjemnější,vidíš, to mě ani nenapadlo, ale my stejně tu postýlku asi doma moc používat nebudem, bude vyloženě na cesty, návštěvy a tak a zkoušela jsem přes to koukat a nepřišlo mi to nepříjemné na oči, myslím, že to bude ok, záclony se taky nepoužívají černé a koukaly jsme přes bílé celý život a v pohodě. Maximálně ta postýlka možná bude sloužit doma pak jako odkládací ohrádka na hraní, když budu potřebovat do sprchy nebo tak, aby malá nelezla nehlídaně po místnosti a něco se jí nestalo. Akorát nechápu, že dělají všechny obaly na tyhle věci tak strašně knop, to je jako na stan, na spacák.. včera jsme měli co dělat to tam narvat zpátky,celkem pakárna, jako by jim ublížilo, kdyby udělali obal o pár cenťáků větší.

Kačko, tak to máš dobrý, že máš v práci takhle pohodičku a nějakou volnost, to se pak hned líp do té práce chodí, viď emoticon

Tebet, jsem na to zvědavá, tak nezapomeň fotečku emoticon

Jdu nahrát fotky ze srazu na rajče, za chvilku hodím odkaz..
5. srp 2010 ve 12:53  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 evi, no prave ze zaclony jsou udelane k tomu aby ti do bytu pres ne nebylo videt emoticonemoticonemoticon ale deti te skrz tu postylku pozorujiemoticon a chteji dobre videt, ale ja ji vyuzila malo, mala mi v tom nechtela byt, mam to jako odkladaci koztek na bordel, az teprve ted to ais vyuzijeme k jejimu hrani.
5. srp 2010 ve 12:56  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Míšo, no jasně, přes záclony není vidět zvenku dovnitř, ale zevnitř ven přeci bez problému vidíš emoticon

Fotky ze srazu: http://evalin.rajce.idnes.cz/sraz/# , přidala jsem to k těm minulým, jméno a heslo písnu kdyžtak do IP.
5. srp 2010 ve 13:11  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 evi, jeeeeeej ale proste tu zaclonu jako vidis, vis ze tam neco mas ve vhledu emoticonemoticon:-d kdyz koukas pres tmavou tak ne, ale je to sumak emoticon
5. srp 2010 ve 13:29  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahoj Evi, tak už to máte konečně za sebou..... emoticon Jo, jo...pohodička,ale né zadarmo..... emoticon někdy mám dny s tím praštit a utéct!!! Hezké fotečky....Leničce to tam moc sluší s těma prckama emoticon úplně z ní sálá ta láska a něha k dětem.... emoticon
5. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Míšo, přesně tak, je to naprosto jedno, jak jsem psala, přes tu černou se určo kouká líp, to je bez debat emoticon

Kačko, tak to jev každé práci, že člověk má chuť to na hodinu zabalit, ale hlavně, že ty lepší dny převažují emoticon jojo, Lenče to s dětma moc slušelo a i jí to šlo emoticon

Jdu s malou na procházku, mrknu se po houbičkách, zatím papa
5. srp 2010 ve 13:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6295 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6295 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 čau holky,

dnes jsem byla v práci jen půl dne a je to parádička! pak jsem šla obejít obchody, dokoupit nějakou drogerii a vínko na vodu. slevy jsou teď úplně všude, koupila jsem fajn triko jen za 99,- (slevněno ze 499,-) a pak šátek na krk. půl úvazek je fakt můj sen, až budu mít malé děti ve školce a prvním stupni. člověk má čas si vyřídit, co potřebuje, nakoupit, uvařit, uklidit a mít čas i na sebe! emoticon
neuvažujete o tom některá? horší je to s vyjítím vstříc ze strany zaměstnavatelů. emoticon
nebo podnikat jako Evička, to je pak člověk svým pánem

Evi, díky za fotky! Kači, díky za kompliment, děti jsem měla vždy ráda a třikrát dělala au-pair. snad se do roka taky dočkáme. zatím neplánujeme, až se vrátíme, budeme řešit bydlení a já si budu muset najít práci, tak potom se snad zadaří. emoticon
A Tobě budu držet palce! emoticon

teď jsem tady objevila supr album, fakt hrozně originální, musela jsem pochválit, nedalo mi to!
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=650912&vReferer=
5. srp 2010 v 16:07  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky

dočetla jsem jen letmo omluvte mě jsem vyřízenáá emoticon emoticon emoticon ze svého dítětě emoticon emoticon

leničko já to viděla dneska v blesku ty 5terčata emoticon to je síla to bych si šla hodit emoticon a album té holčiny je opravdu moc krásnééé emoticon emoticon ty slevičky jsou super co také jsem něco pokoupila emoticon na fotečkách od evičky ti to moc sluší emoticon už bys mohla být maminka emoticon

kačko jak to napsala míša ta postýlka má 3 polohy emoticon ale já jsem myslela že na nejníž to už máme emoticon emoticon chybá lávky emoticon emoticon fakt šok...ale už to má úplně dole sice se postaví ale nepřepadne pokud se nevyšplháá emoticon emoticon emoticon jinak z toho si nic nedělej že plakaly naše neměla náladu jak málo spinkala emoticon

martinko tak malinká už začíná pozorovat jéé gratuluji emoticon to je krásný emoticon

evičko dneska jsem měli den pro sebe malou jsme nechali u mamky a jeli po nákupech koupila jsem si mikinu za 99kč a menžel schání telefon tak jsme to omrkávali emoticon ale bylo to bez malé fajn uznávámm emoticon emoticon a zítra bez ní budu celý den bude se mi stýskat emoticon ale chci si to i užít jsem ráda že očko dopadlo dobře hlavně at je bez reakce emoticon a máte klidnou noc emoticon a postýlka je fakt parádní emoticon my máme s černou sítkou emoticon emoticon fotečky pěkné emoticon

já jdu ted ještě přiopravit věci na svatbu emoticon zítra se asi neukážu ráno ke tchýni ona mě namaluje a před 10 vyrážíme emoticon a jelikož tam budeme spát emoticon emoticon tak se ozvu až v sobotu strašně se na zítřek těším emoticon emoticon
5. srp 2010 v 19:33  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, tak si to zítra moc užijte!!! emoticon Pak napiš, jaké to bylo poprvé takto dlouho bez maličké emoticon
Sárinka teď dostala po tom očkování teplotku, 38.5, je ale hodná, nepláče, naprosto v pohodě, celý den teda prospinkala, budila se akorát na kojení, jako v šestinedělí, tak jsem zvědavá, jaká bude noc. Dala jsem jí teď na snížení teploty sirup Nurofen, co mi doporučila dr, tak snad zabere. Mám ji v noci budit kvůli měření teploty nebo ji mám nechat spinkat, když bude spinkat celou noc v kuse jako vždycky?

Leni, půl úvazek musí být určo super, člověk toho fakt hodně stihne a navíc má pořád nějaký režim, kdybych někdy šla ještě do práce, tak by se mi to takhle líbilo emoticon To album je fakt krásné, strašně netradiční fotky, má to něco do sebe emoticon
5. srp 2010 v 19:58  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi děkuju emoticon také jsme měli jednou po hexe 38,5 dala jsem panadol a večer jí nebudila emoticon jen jsme po ní šáhla už horká nebyla tak jsme to neřešila a ráno měla teplotku normální emoticon také jsme to snášeli super emoticon jen ta teplotka a mě to tenkrát vyděsilo.. emoticon
5. srp 2010 ve 20:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Ahoj holky.

Tak jsem měla dnes cvičnou jízdu s kočárkem a myslím, že dobrý. Byla jsem s kámoškou a její malou princeznou na vycházce. Našli jsme čtyři babky, tak jsem udělala trochu bramborajdy. Od strejdy jsem dostala kus pýchavky, takže je obalená, připravená a čekám na manžu. Co chodím pěkně, hezky ven, tak mně nic nebolí, dokonce mi chutná a jsem úplně v pohodě. Musím to zaklepat. Držím se vycházek, ale maximálně je využívám.

Holky google na mně mluví anglicky? Nevíte, jak to přepnu na češtinu. Vždy tam bylo vyhledat jen na ČR stránkách a teď to nemůžu najít. Hledám recept na caciki a mluví to na mně polsky, německy atd. emoticon emoticon emoticon
5. srp 2010 ve 20:27  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Mončo, vpravo nahoře máš napsáno nastavení vyhledávání, tak tam si zvol češtinu. Ten recept ale najdeš i na seznamu, napiš si do vyhledávače tzaziky emoticon Tak to jsi dnes měla krásný den, už aby ti ty procházky aspoň prodloužili, viď emoticon Jo, s manželem si chceme udělat výlet do toho lesoparku v Chomutově, stojí to za to? Viděla jsem to na fotkách Jiřinky a přišlo mi to moc hezké emoticon

Markét, taky jsem z té teploty trošku nervozní, už ji klesla na 38, ale níž nejde a hodně hicuje, ale je hodňoučká, jakoby jí nic netrápilo, ani nekňourá. No snad to ještě klesne, nebo ji pak po 3h dám čípek, to vychází na 22h, pak by to mohla už zalomit, zatím nespinká, ale usíná mi teď pomalu u prsa emoticon
5. srp 2010 ve 20:52  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Evi, pokusím se to najít, mluví to ne mně po anglicku. Už jsem je udělala dle svého, tak uvidíme.

Ráda bych se koukla na fotky, ale PC mně pravidelně vyplivne. FAkt už mně to neba, musím to nechat vyčistit.

Vládík atakoval kudrnatou holčičku jo? Třeba jí chtěl za ženu. Minule se myslím Vládík tulil k Amálce, pokud se nepletu. Bude to velký milovník.

Tebet. Opravdu nás chtějí všichni jen oč...at, a někdy se to i daří. Milá slečna z Aska se malinko přepočítala. Včera mi volal pán z oddělení styku s klienty, myslím,že z Prahy. Moc se mi omlouval, chybu v montáži uznává bez jakýchkoliv dohad, prý nejsem jediná, zkazil z deseti zakázek čtyři, dvířka si zjistil, ještě než mi volal, že už jsou připravená, slečna z Aska bude mít srážku ze mzdy a mně pošlou na účet 1000,-. Pán byl velice milej a já také nemněla důvod prudit. A pak, že to nepůjde.

S tou houpačkou můžu potvrdit, že je perfektní. Evi, ta kámoška mi říkala, že rychlost houpání je závislá ne váze dítěte. Když byla Nelinka malá, musela jí tam dávat těžkou deku, aby to houpalo pomaleji. Já jí budu mít po Nelince. Vypadá dobře a je opravdu účelová. 100% uspávadlo.

Leni, ten poloviční úvazek by se mi také moc líbil. Jenže, náš úřad to neumožňuje a pokud, tak né na našich pozicích a ještě člověk přijde o stravenky a víc jak půlku platu, přitom většinou musí stihnout stejnou práci, za méně času. Ale s dětma by mi to vyhovovalo.

Evi to je trápení s tou teplotkou co? No na druhou stranu,je naočkovaná a to jí ochrání před větší hrůzou. Malé děti prý mají teploty celkem často, ale jak rychle přijdou, tak odejdou. Nevím, to mám od zasloužilé matky, mé kamarádky emoticon
5. srp 2010 ve 21:05  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Evi, děkuji už to mám česky. Huráááá
5. srp 2010 ve 21:06  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Evi díky, houpačka objednána!! Už se na ní moc těšíme emoticon emoticon A doma se už ani nehnem emoticon emoticon

HOlky koukaly jste na tu mojí kuchyň, napadá Vás nějaké vylepšení????
5. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj holky,jen zdravím v rychlosti!
Dneska spím u mamky,tak jsem se sem dostala večer.....
Evičko,malé držím palečky ať ji rychle klesne teplotka a ať nemáte problémy a klidné spaní v noci....
Markétko,to je fajn kup za mikču emoticon , zítra si to užijte v plné parádě. Potom nám budeš vyprávět emoticon

Mast - já jsem neviděla kuchyň........... emoticon
Holky,tak hezký zbytek večera.......a zítra je konečně pátek....!!!
5. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Marky, díky. No já už si umím představit být mamča. Nejradši bych do toho praštila hned po návratu z Paříže, vlastně bych mohla už tam, ale potřebuju mít taky nějakou lepší mateřskou pro začátek, takže určitě ještě nastoupím do práce a když bude fajn, tak tam snad nějakou dobu vydržím!
ono si to člověk uvědomuje, jak mu to dítě dává zabrat, že je dobře někdy i bez něho, viď? a přitom na tom není nic špatného, i když ho celým srdcem miluješ! emoticon
užij si svatbu, já si ty cizí užila náramně! a dnes jsme naplánovali, že příští rok uděláme na stejném místě takový svatební revival a spojíme to s oslavou Ádových třicetin a mých narozek. jen kámoši a blízká rodina. normálně se už těším! emoticon

Evi, ty máš vůbec fantastické dítě! takto hodné snad ani neznám! emoticon
nerozumím tomu, ale nebudila bych ji. myslím, že kdyby jí nebylo dobře, že by se vzbudila nebo by plakala.

Moni, tak to je dobře, že je Ti dobře!
5. srp 2010 ve 22:35  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 jsem to ještě nedopsala a omylem odeslala! ten noťas je hrozně citlivý a dělá si co chce! emoticon
Moni, já bych si tak dala houby! všude se píše, jak rostou!
dej si google.cz
nebo třeba tzaziki na seznamu. já je taky dělala. jogurt, česnek, sůl, pepř, nastrouhanou okurku a můžeš i kopr. v Řecku jsme si je dávali furt!
ááá, vidím, že Evička už poradila
s tím polovičním úvazkem, v Praze je to ještě reálné, ale u nás na j. Moravě asi těžko, max v Brně a to je hodinku cesty, takže s malými dětmi bych to tak nechtěla!
časem snad zaměstnavatelé pochopí, že to má smysl!

Marti, mně se moc líbí! a co bude v tom rohu, v té mezeře, jak se ptala už Evča? možná jsi už odpověděla, nevím

Kači, dobrou emoticon
5. srp 2010 ve 22:40  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Dobré ráno emoticon
Tak co je tady nového??? Holky já jsem docela hotová.....ponocovala jsem...,dali jsme pět lahviček šampusu a teď bych trochu spala,ale káva to spravý emoticon
Leni.......Evička je vůbec fantastická....se vším všudy,když se to shrne emoticon emoticon
Marti, taky se mi líbí návrh té kuchyně....... emoticon

Jééé Tzatziky..... emoticon emoticon klidně samotné!!!!!!! Nebo jen tak na rohlíček - tmavý...... emoticon
6. srp 2010 v 08:40  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Jéé holky, já ten Evičky příspěvek ohledně kuchyňe přehlédla- No tak jak jste se ptaly, tak v tom rohu bude palma emoticon Kdyby to bylo až do konce, tak by to prej vypadalo divně a hlavně ta kuchyň už by byla extra mega... ta místnost má totiž na šířku přes 5 metrů emoticon . NO ale poprvadě, taky se mi to nějak nezdá, ale když mi to ukazovali, jak by to vypadalo až do konce, tak by to vypadalo mnohem hůř..
no ta zelená jak tam je, tam nebude, ani ta podlaha tam taková nebude. Chtěla bych kuchyň celou bílou + hnědé pulty a bar + kdyby to šlo tak ve stejné barvě ty horné skříňky (jsou tam vždycky dvě nad sebou, tak ta horní by byla hnědá, dolní bílá emoticon ) a všechno v lesku, no a já jsem pro červené dopľnky..
a za skříňkama bude asi sklo a pod ním nějaká tapeta ˇa nevím co na podlahu??

Jinak holky já bych taky brala poloviční uvazek, ale u mé práce to fakt nejde emoticon emoticon

Mončo, dobré Tzaziky bez toho řeckého jogurtu neuděláš. Tak šupky dupky pro řecký jogurt, to je základ emoticon

Markét, užijte si svatbu emoticon My jdeme kamarádům v září a taky se už moc těšim. Ale my budeme muset s malou, je ještě moc malinká. nO ale dostala svou vlastní pozvánku emoticon emoticon

Leni, s tou mateřskou máš pravdu. Normálně já jsem vůbec netušila, že je mateřská takhle velká. Já myslela, že má každý nějakých 13 tis., tak když mi to přišlo, tak jsem myslela, že je to omyl.... nevim proč, ale měla jsem zafiksováno, že mateřská má nějaký strop a ten je nízký a nevěděla jsem, že jsou to vysoká procenta z platu. Takže doporučuji se zaměstnat alespoň na 3 měsíce za dobré peníze emoticon emoticon
6. srp 2010 v 09:03  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky
koukám podle fotek, že jste si sraz pěkně užily a dětičky se vyblbli emoticon jen škoda, že tam nevaří emoticon
my jdeme na svatbu v říjnu a doufám, že Kačka vydrží ten den u babičky a u lahvičky emoticon
Kačka má taky houpačku, ta její sice rozlišuje rychlosti, ale s její muší váhou mi přijde i to nejpomalejší houpe strašně rychle, a s těžkou dekou to zase nehoupe vůbec emoticon

Marti - můžu taky kouknout na kuchyň ?
my máme na podlaze lino, jsem spokojená, jen je dost tmavý a je na něm vidět každý drobeček emoticon
jo mateřská je teď slušná, škoda, že mi už v září končí

Evi - co Sárinka po tom očkování, už je OK? a pro jakou vakcínu pneumokoka ses nakonec rozhodla?

Moni - tak v Asku alespoň někdo slušnej emoticon
6. srp 2010 v 11:39  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Mast, omlouvám se, ale ještě jsem na kuchyň nekoukala. FAkt mně ten PC zlobí, ale dnes si to prohlédnu na 100%. Venku leje, tak když mně to párkrát vyhodí, tak neva, dnes nikam nejdu. Plánovala jsem houby, ale v tom mokru je to opruz.

Holky, koupila jsem Pavlovi k čtyřicátým narozeninám stolní fotbálek
http://www.aukro.cz/item1167313094_legendarni_stolni_fotbalek_hop_sport_na.html
Snad bude mít radost.

Mast, ty jsi dobrá, nechceš mi říct, kde u nás v klacíkově seženu řecký jogurt emoticon ???? Udělala jsem to z kysané smetany, česnek a kopr¨a povedlo se. Pavel stejně neví, jak to má chutnat a já už si to také živě nepamatuji.

A z Aska mi volají každý den, jak pokračuje vyřizování reklamace. Je to ona slečna, nějak se najednou snaží holka. Z Decadomu mi psali také několikrát, vypadá to, že Asko z toho mělo asi průšvih. Psali mi, že velice děkují, že jsem je upozornila na špatnou montáž jejich výrobku a že zařídili, že už se to nikdy nestane. To je obrat o 180 stupňů. Jen mně mrzí, že se člověk musí takhle namíchnout, aby něčeho dosáhl. A příští týden už budou i interiérové dveře. Držte palce, jsem první, komu ten dekor vyráběli. Na fotkách budou asi vypadat bílé, ale bílé nejsou. No uvidíme.
6. srp 2010 v 11:48  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Moni - a na kdy je v plánu stěhovačka? emoticon
6. srp 2010 v 11:51  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holčiny, vůbec jsem vás nestíhala. Včera jsem byla pryč a odpoledne se mi udělalo šíleně zle - motala se hlava, 6x zvracení, průjem, bolesti břicha, nohou a zimnice.
dneska o dost lepší, ale pořád se mi nechce jíst, měla jsem jen rohlík.

Mončo, ty už zůstaneš na nemocenské do mateřské?
Jinak super, že alespoň ta domluva takhle dopadla, teď ještě, aby to dobře opravili.
Už vybíráš kočárek a věcičky pro prcka? Tím stoleček připravuješ Pavla na kluka ne? emoticon

Markétko, ona by ti teď Sofí asi nepřepadla, zatím je ráda, že stojí. Vládík přepadl až asi po 3 měsících, co tam stál, možná i dýl, protože už se dokázala přehoupnout, taky my nedošlo, že se to dá dát až k zemi. Určitě je dobže, že to snížíte.

Evičko, tak co Sárinka, už je bez teploty?
Ta postýlka je fajn, já myslím, že Sárinka je typ dětiček, co je ještě dlouho baví tyhle věci pozorovat. Tu postýlku máme u našich a Vládíka ten průlez moc baví. Ś tím obalem máš pravdu, je pak hrozný to tam zasunout a ta naše jde i špatně rozkládat.
Jinak lesopark za návštěvu stojí, určitě vyražte. Jen tam třeba není žirafa, sloni apod. Jde o evropská zvítřata a se severní afriky.

Takže jste po srakzíku ještě pokoupili, to je fajn, můj drobek by to už nezvládl. Večer pak usnul ve 20:30. Fotky všechny parádní, jen já se všude šílině ksichtím.
Vládík byl na Sárinku hodňoučký, ale ostatní chtěl stále atakovat emoticon emoticon

Martinko, pošli mi odkaz na kuchyň, ať se můžu taky zapojit.
Mateřská my vycházela stejně jako čistý plat, jen jsem byla bez odměn.
A co holky, vám tu mateřskou už doplatili?

Jinak jsem objednala golfky, teď je jen musí manžílek zaplatit:
http://www.miminka-deti.cz/miminka-deti/eshop/2-1-KOCARKY/289-2-DOPRODEJ-MODELU/5/3421-Cybex-Topaz-slate-grey

Leni, mě by se polovičný úvazek libil, ale už asi ne finančně. Chtěla bych se mít jako Evička emoticon
6. srp 2010 ve 12:53  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Jiři - tu mateřskou budou doplácet snad až od října, jestli to ta nová vláda neseškrtá emoticon
golfky pěkný, podle čeho jsi je vybírala?
6. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Chtěla jsem, aby měli polohování zádíček a nožiček a madlo. Pak jsem koukala na diskuze a samozřejmě design emoticon
Já jsem měla vybrané jiné, levnější od té firmy, jenže pak mi tam právě ty věci chyběly. Původně jsem je chtěla jen na dovču, ale už mě nebaví skládat pořád ten kočárek a těžký ho dávat do auta, hlavně když budeme chtít další miminko, tak aby to pro mě bylo jednodušší. Hlavně jak jsme byli na tom Zličíně a Vládík byl i venku z kočárku, tak by se mi líb obsluhovali golfky.
samozřejmě v zimě, nebo na nějaké horší cesty budu brát sporťák.
Doufám, že je tak do října a pak tak od března ještě využiju. Pak jsem si říkala, že u druhého dítěte bych je už využívala dřív.

Říkali, že mateřskou škrtat nebudou, jen vezmou porodné pro druhé a další dítě.

Ještě jsem vlastně nekoukla na Kačenky nové fotečky
6. srp 2010 ve 13:24  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Marti - ty jsi fakt po porodu hubeňoučká emoticon sluší ti to s kočárkem emoticon
kuchyň máš obrovskou emoticon my jí měli mít taky takhle useklou, ale pak jsme jí dali po celé stěně, vypadalo to líp, ale u nás je to "jen" 4,5m emoticon já bych to asi u vás taky dala přes celou tu stěnu a pokud by to bylo už moc metrů kuchyně, tak bych to "U" jakoby víc uzavřela, zkrátila bych ten prostor mezi stěnou a pultíkem
a ty horní skříňky bych dala taky v hnědé, přesně jak píšeš, jednu bílou, jednu hnědou emoticon
a kde bude dřez? nad myčkou? emoticon
6. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.