Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
ahoj holky :-) sraz já tentokrát vynechám :-( mám to přes celou Prahu, jízda po Praze mi teda nevadí, ale teď je to tam samá uzavírka, v Legerovce, na Jižní spojce... :-| kdo ví, jak dlouho bychom se tam plácaly :-| tak si to užijte a příště se snad uvidíme ;-) jinak Evi, na Prevenar 13 se doplácí cca 300kč, Prevenar 7 je plně hrazený a dík za SMS ;-)
Profilova fotka
evi já jedu k míše autem a od míši autem na zkličín míša bydlí tak 5 min od zličína takže u martinyk nebydlí :-| a já přes celou prahu také nepojedu to bych nedala trefím sotva k míše :-N
Profilova fotka
evi, ja bydlim kousicek od Zlicina takze Martinka bydli na druhe strane Prahy jezis Pavliii to je skoda!!!!!! :-( mohla jsi vyjet drive a stavit se u me s malou :-(
Profilova fotka
holky docela me mrzi ze se pripoji malo lidi:-( mohlo se to udelat treba kousek za prahou aby se nemusela praha projizdet, ale treba pavlinka by snad take nemusela jet pres prahu ne? :-(
Profilova fotka
:-( také mě to štve...
Profilova fotka
Míšo, mně to taky šílěně mrzí, že tam budeme jen v pěti :-( Moc jsem se těšila i naše nové přírustky, co jsme ještě neviděly.. No a kde by se to teda mohlo udělat, aby to vyhovovalo všem a nikdo nemusel skrz Prahu? Pavlínko a někudy spodem do na Zličín vzít nemůžeš? Moc bych chtěla vidět Kačenku, má být zítra i vhodné počasí pro cestu, prosím prosím prosím..
Profilova fotka
tak bude tam jiřinka,kačka lenka,evička,já,míša to je 6 :-D :-D :-D kačka psala že by dorazila.. ;-)
Profilova fotka
To je fajn, že i Kačka, jenže v kolik, abych už nemusela domu :-(
Profilova fotka
já jí písnu..
Profilova fotka
jsme jí volala nezvedá to až s eozve uvidíme..
Profilova fotka
Kdyžtak tam pak bude ještě s vámi
Ahoj holky, tak jsem se definitivně rozmyslela, že nepojedeme :-( :-( Boohužel :-( . Manžel s tím nesouhlasil a bohužel nemá volano, aby mě odvezl a pracuje až pozdě do večera ]-( ]-( Ale moc mě těší, že jste vymýšlely, kdo by mě mohl vzít a tak... o to víc se budu těšit na příští srázek. To už pojedu URČITĚ!!! Klidně to pak může být zase na Zličíně, až bude Sofi starší, tak už mi bude jedno, že pojedeme metrem... ale ted se ještě přeci jenom bojím. Možná kdybych už někde byla, tak by to bylo jiné, ale byla by to moje premiéra a zrovna takovou dálku, tak to nechci riskovat:-) Tak se mějte zítra hezky a už můžete domlouvat další srazík :-) Míšo, můžu teda taky někdy přijet na ty vlásky???
Článek se načítá
Profilova fotka
marti je mi to líto..ale chápu to,,...malá je ted přednější ;-) musíš jí opatrovat a chránit... kačce jsme volala ale jiný :-D :-D :-D pak jsme volala té naší ale měla to vyplé :-( tak holky zítra se těším ráno jedu hned k míše tak nenakouknu kdyby něco piště :-) ;-) dobou noc
holky, taky mě mrzí, že vás neuvidím všechny, ale chápu to, je to na rychlo! v létě je horší se domluvit. Marti, já si snad pořídím auto! :-D příští týden se můžeme domluvit u nás, snad bude hezky dobrou holky a ahoj zítra ;-)
Profilova fotka
Markét, tak to byl děsivý příběh. Já také nesnáším, když manžel na někoho troubí, i když ten někdo udělá chybu. Vždycky mu říkám, že tam může sedět někdo, jako já, kdo i přes veškerou snahu udělá chybu a troubení ho jen vykolejí. No, já mám neomezené vycházky slíbené, jen nevím, kdy k nim dospějeme, možná po změně diagnózy, ale to tady nechci rozebírat. Pro začátek bych chtěla, aby mi to doktorka přepsala alespoň na čtyři hodiny v kuse. Míšo, těhotenství opravdu není nemoc, takže alou do práce. No ne? Pokud člověk chce zůstat doma, musí s nějakým omezením počítat. Takže to beru jako fakt i když se budu snažit o neomezené vycházky. Možná až se přestěhujeme do Pece, náš dům jen tak někdo nenajde. Teď se obávám, že by někoho mohli dráždit má dvě neschopenky. Takže nebudu riskovat, jen ve výjimečných případech. Nemám strach o víkendech a večer,pracovníci OSSZ nejsou tak dobře placení, aby chodili na kontroly i po pracovní době. Prostě se toho bojím, nikdy v životě jsem nebyla ani za školou.
Profilova fotka
Ahojky, holky, nestíhám teď nic :-( Jezdíme pracovat do baráčku, do toho tento týden odevzdáváme byt, takže uklízení, balení, žehlení... Myslela jsem, že to bude oukej, ale není, mám toho strašně moc. Do toho nám už doma odstřihli internet 8-( Moc mě to mrzí, doufám, že si to užijete a hodíte nějaké fotečky ;-( Po prázdninách se snad sejdeme všechny! Ach jo, hrozně blbě mi to teď vyšlo...
Ahoj holky!!! :-) Ještě jsem vás ani nepřečetla,zase jste toho napsali docela dost......,tak si to spíš povíme dneska,ju? ;-) Už se na vás moc,moc těším!!! A přijedu tak,abych stihla všechny všecičky co budou moci dorazit....Snad nás tam bude hodně,ani jsem nečetla jak jste se domluvili..... Jen jsem dnes ráno komunikovala s Markétkou.....a tak jsme se domluvili :-) Tak já nevím...mám dočítat???? :-D Jéééé já se na vás moc těším,jen jsem nevzala foťák.... :-(
Profilova fotka
Ahojky holky, jen v rychlosti hlásím, že jsem připravená k odjezdu a malá pořád spí a spí a spí :-D Probudila se v 9h, to jsem jí nakojila a hned to zase zalomila, tak doufám, že se do 11h probudí, abych mohla vyrazit ještě po krámech s Jiřinkou :-) V človíčkovi máme sraz teda v 13H?
Profilova fotka
Ahoj holky uzijte si to dneska, mrzi me, ze nemuzu dorazit :-(
Profilova fotka
Ahoj. Tady jsou všechny na srazu. Závidím. Pěkně pokecejte a večer dejte vědět. Papa
Néé Mončo, my jsme doma!! Akorát si tu ještě domazluju kuchyň než ten návrh pošlu truhláři, tak mám takové kreativní odpoledne ;-) Už se taky těšim na holky a tiše závidím :-(
Profilova fotka
Takže nakonec bude kuchyň přeci jen od truhláře? Chceš pořád tu bílou lesklou? Proč na konce ne Oresi? Jinak se podělím, to mně pobavilo. Ta má stížnost se dostala do ruky slečně, na kterou jsem si stěžovala, nechápu, bylo to adresované vedoucí prodejny. Tak mi volala, tak posměšně, že to má ona, hvězda, já to poslala doporučeně, mám od toho lístek. Prý mi nikdy neřekla, že můžu být ráda, že se tím zabývají. No, já jí citovala, řekla mi to takhle doslovně. Jo a prý mi jen řekla, že tu reklamaci nemuseli uznat. To už jsem se musela smát, řekla jsem jí, jak by mi odůvodnili zamítnutí reklamace na provrtaná dvířka a rozřezané lišty. Říkám jí, že by asi bylo vhodné, když mají ve smlouvě řešení reklamací do třiceti dnů, že pokud to nestihnou, tak by mi mněli zavolat, posypat si hlavu popelem a informovat mně o stavu reklamace, když evidentně najali packala. Prý to je kompetence někoho jiného, tak jsem jí řekla, že to je mi úplně jedno, jakou mají organizaci a že to jsou základy slušného jednání v případě, kdy neplní vlastní smlouvu. Hele, prostě neskutečný. Decodam také hned reagoval. Napsali mi, že vše mají připravené a dají to do první dovážky do Čech. Byli milí a vyjádřili takovou účast. No, já jim to dala jen na vědomí, od nich jsem vyjádření ani nečekala. Tak uvidíme.
Profilova fotka
Jo akorát se musím přiznat, že tentokrát už jsem byla arogantní i já. Po tolika rozhovorech s Askem už mně to prostě nebavilo, byl to bezpředmětný telefonát.
Mončo, to je hrůza s tou kuchyní :-( , ale popravdě řečeno, já to trochu čekala, už jsem slyšela hodně špatnějch referencí na Asko 8-) 8-) . No ale snad to dobře dopadne, hlavně se nestresuj, jsi těhulka ;-) Kuchyň jsem nakonec zvolila od truhláře, páč mám jednoho známého a ten mi řekl, že mi to udělá lépe a levněji než od Oresi ;-) A jelikož ho dobře znám, tak vím, že je moc šikovnej... tak mu budeme ještě zadávat asi nábytek do obýváku, koupelen aj.. no a chci pořád tu bílou v kombinaci s hnědými pulty a barem. Doplňky asi červené, teda pokud mi to projde, páč manžel chce doplňky zelené :-o
Profilova fotka
Ahoj holky, jen se poslušně hlásím, že jsem dorazila. Jen jsem asi 20 min. stála v koloně, byla bouračka osobák s kamionem před Lounama. Vládík padnul hned na parkovišti :-D Bylo to super, strašně ráda jsem vás viděla a doufám, že příště se sejdeme všechny. Jen mě mrzí, že jsem si s vámi moc nepopovídala a malé pochovala snad každou jen 3 minut, ale i tak jsem nadšená ;-) Leni, tobě děkuji za občasné pohlídání ;-)
Profilova fotka
ahojky jsme také doma x-) x-) x-) sraz byl super x-) x-) moc děkuji ráda jsme vám viděla jen ty dítka zlobivý :-D :-D le aspon víte že nekecáme a že je to fakt náročné :-p :-p malou jsme uložila a ted jdu na fotečky 8-) pak je sem hodím ;-)
Profilova fotka
Mast. Já jsem to také čekala, že to nebude na 100%, ale tohle jednání už je drzost. Decodam jsem si projela a zjistila, že je O.k., proto jsem do toho šla. Jen doufám, že se vše vyřeší, než se nastěhujeme. Jsem moc zvědavá na tu vaší kuchyň, je fakt, že truhlář se prostě přizpůsobí prostorům a požadavkům zadavatele a to je super. Koukej ukázat návrh. Já jsem s manželem. Do kombinace bílá+hnědá mi perfektně pasují zelené doplňky. Podlaháři přijdou v pondělí. Ani nechtěli zaplatit 50% ceny. Prý až to udělají, tak jm to proplatím celé. To je přístup. Pochybení uznávají a snaží se ho vyřešit. Ahooooooj holky. Tak povídejte, přehánějte. Jak to tak vypadá, tak jste měli co dělat, aby jste ratolesti uhlídali. Budou fotky??? Jiří, v té zácpě uvíznul i manžel. Dnes jel dřív domů a skejsnul tam. Jedna dobrá zpráva, už jsou houby :-D :-D :-D Hurááááááá. Evi, vyrazíme do lesůůůůů :-N
Profilova fotka
http://murynka.rajce.idnes.cz/sraz_be...
Profilova fotka
tak jsme byli tak přetažení že měla půl hodky před spaním hysterák :-( :-( ale už chrní :-) uvidíme co noc... moni :-D :-D jiřinka vlbec neseděla u stolu my s míšou byli také převážně v hracím koutku evička s leničkou a kačkou seděli u stolu :-) to víš sárinka je ještě ležící miminko :-D :-D my už to měli horší :-D sárinka je kouzelná holčička x-) taková lehoučká a co má vlásků x-) x-) x-) pak jsme si na chvíli popovídali když amálka se sofí usnuly :-D :-D a za tu dobu jsme stihly vypít jen kafe :-p :-p ale místo na sraz s dětmi jako dělané :-) ;-) to s tou podlaho je super!!!to je dobře s tou kuchyní už je to horší :-( :-(
Profilova fotka
Holky a kluku Vám to sluší. Místo jste vybrali opravdu perfektní. Jen mně překvapuje, že se Kačka nenarvala do nějaké dětské atrakce :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?