Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Market, mě právě vůbec nejde o to kafíčko tam, to si myslím, že by bylo naprosto v pohodě ;-) , ale spíš o tu cestu, máte to přes celou Prahu, musela bych autobusem a pak metrem a to se právě bojím jestli to není nebezpečný, přeci jenom... hlavně až bychom jeli zpět, tak to už budou jezdit lidi z práce a bude všude narváno... tak proto se bojím ]-( , ale na druhou stranu bych Vás tuze ráda viděla, tak pořád nevim jak se rozhodnout :-o No a to spaní mi je jasný, že to takhle nebude pořád... přeci jenom jsem si pořídila dítě a né spící panenku :-D :-D
Profilova fotka
marti a jiny zpusob nez MHD neni? kdepak bydlis???
Profilova fotka
marti to je na tobě no...to je tvoje rozhodnutí...malé už je 6 neděl ne?
No je nám 6 týdnů, ale právě je to půl hodiny autobusem a pak půl hodky metrem. bydlíme v Modřanech :-(
Profilova fotka
marti tak to nech na příště stejně se zítra nesejdeme všichni :-|
No já to ještě promyslím ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, já si vás ještě nestihla dočíst, jen zběžně :-| Martinko, tak uvidíš. Já bych asi nejela a to si vás přeji moc vidět. Ale být tebou, tak bych se netrápila a nechala to na příště, aby sis pak nic nevyčítala. Jak já bych si přála mít alespoň na dva dny spící panenku :-D Jinak holky děkuji za opětovnou pochvalu ;-) Pro mě je Vládík taky krasavec x-) Někdy si hraje sám a někdy má dny, kdy nevím, jak ho zabavit a nic ho nebaví a je "otravný". S bratránkem si zatím nehrajou, Vládík po něm útočí, asi v něm cítí soka. Ale jak jsem psala, potřebuje pošťouchávat skoro všechny děti, ale u něj je to nejhorší. Evičko, jojo připravuji vás na něj :-D Nejraději bych na to připravila všechny v tom dětském "koutku", ale to bych musela vyhlásit rozhlasem a to opravdu nechci ;-) Poslední dny byl Vládík perfektni, ale jindy zase zlobí a pěkně se vzteká, musí být po jeho. Tohle má asi po mamince ;-) Markétko, my ty rohy na nábytku máme a je to k nezaplacení. Nám to nábytek neničí. Mončo, ty podlahy takhle nejdou vidět, ale určitě to naštve. Jinak tě chci připravit na to, že až budete mít miminko, tak je budete mít poškrábaný - my je máme hrozně, ale s tím se nedá nic dělat. To je super, že vám strejda pořídí ovečku a toho páva si pořiďte vy, my k vám budeme jezdit na návštěvu :-) Tebet, tak to máte opravdu veliký baráček. Evičko, malej má synflorix, když ještě nebyl prevenar 13, tak byl proti více typům pneumokoka a byl levnější. Takhle má vládík 4 injekce a jedna stála 1650,- jen ta poslední 1100,- + 100 za píchnutí Kami, srazík už je naplánovaný, ale je to narychlo, na podzim se musíme domluvit víc dopředu a asi na víkend, abyste mohly všechny ;-)
Profilova fotka
Jinak jste mi připomněli, že už mám asi měsíc pas na úřadě :-.
Profilova fotka
evicko, amalka ma take synflorix, prevenar 13 jeste nebyl, ale my uz meli synflorix zadarmo a myslim ze prevenar 13 se ted stejne plati :-/.
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mur... mám tu nové album :-)
Profilova fotka
holky kdo tedy zítra dorazí??? :-) jiřinka-určitě.. kačka-ozvi se... leni ty dorazíš ne? =-) :-) míša :-D přijdeme spolu x-) martinka-ty to hezky zvaž... moni co ty???? :-o :-o dlouho jsi tu nebyla... :-x evičko-ty jsi to přehodila nebo ne? =-) a co ostatní TEBET A KAMINI??
Profilova fotka
Ahoj holky. Tady se plánuje sraz? Ach jo, já se bojím někam vyrazit, mám pořád ty debilní vycházky. Plánovali jsme s Kačkou, že by jsme se mohli sejít v sobotu u nás na baráku, jen na chvilku na kávičku a prohlídnout si dům. Ani jsem nestihla odepsat Lenče, nějak teď nestíhám :-N . Takže pokud někdo chce dorazit, ráda Vás uvítám, třeba Jiřinka to má kousek. Mimo víkend se opravdu zatím bojím. Mám vysokou nemocenskou a nemůžu si dovolit přijít o ní :-( . Jinak než Vás úplně dočtu. Dnes jsem odeslala oficiální stížnost a reklamaci do Aska u nás, na centrálu do Prahy a do Decodomu, protože linku vyrábí oni. Byl jsem se totiž zeptat, proč, když mi 29.7. přišli namontovat mnou doobjednaná dvířka, nepřišli dodělat i zbytek a kde je zničený materiál, který jsem reklamovala v červnu. Jaké bylo mé překvapení, když mi bylo sděleno, že můžu být ráda, že se reklamací vůbec zabývají, protože to zničil montér a do srpna ať s vyřešením nepočítám. Tak jsem milou paní ujistila, že mám smlouvu s Askem a to i na montáž a dle smlouvy zodpovídá za škody Asko. No přijela jsem vytočená. Paní mi také řekla, že si můžu stěžovat kde chci, že to nikoho nezajímá. To je možný, ale mně se ulevilo. Takže tak. Jinak Jiří doufám, že podlaha se až zas tolik nezničí, ten termofix je vysoce zátěžový a dává se do provozoven a průmyslových hal, tak snad..., no uvidíme. Jinak už se to začalo na jednom místě odchlipovat. Neštěstí jsem ještě fakturu nezaplatila. Myslím si, že je to jen drobná vada, kterou bez problémů vyřeší, tedy pokud to podmíním proplacením faktury.
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jsem dočetla. Markét, ty zoubky jsou super, ty fotky jsou fakt kouzelné. Mast co ty záda? Nemůžou to být plotýnky? To musí být opruz. Jak to tak vypadá, tak úplnější sraz bude zase v zimě, až přestanou být fesťáky, grilovačky, opalovačky atd. :-D . Ale holky já myslím, že i když se na pokec nesejdeme všechny, tak je stejně super, že se vůbec scházíme. Já doufám, že do příštího srazu už budu mít neomezené vycházky, nebo se doma ukoušu. Akorát mně po jídle budete muset uložit do dětského koutku, usínám totiž i v sedě. Prostě šípková Růženka :-D. Jinak na fotkách podlahy určitě nic neuvidíte, ty, které jsou v albu, tak ty jsou z jiného úhli. Ono to má i jinou stránku věci než estetickou. Pokud je pod linem nějaká nerovnost, tak se to v těch místech časem prošoupe a tohle je jak na potvoru v místech, kde není nábytek a bude se nejvíc chodit. Jako určitě to není nic na oběšení, ta linka je větší oříšek, ale zamrzí to. Jo a Damiánek si užil dvakrát a pokaždé tři dny, to zas nejsem takový sobec. Koťátko si nechá jedno majitelka Lucinky a ostatní prodá.
Profilova fotka
Ahoj Mončo, takže ty už jsi doma a zůstaneš? U nás se dávají neomezené vycházky, tak se na to zkus zeptat. Vůbec mi nedošlo, že vlastně máte lino. V tu sobotu by to možná šlo, ještě se domluvíme s Vaškem, ju :-) S tou kuchyní je to doslova v prdeli. Vůbec by mě nenapadlo, že by mohly být takové problémy |-|
Profilova fotka
moni ja byla doma cele tehu a neomezene jsme nedostala a pry se to nesmi davat... tak nevim:-O ja ale byla porad nekde, uplne jsme na to srala, jako tehotenstvi neni nemoc a abych 9 mesicu byla venku 2 hodiny dopo a 2 odpo??? a navic kdyz nebudes doma a navstivi te, tak ti to lekar muze omluvit!!!! a kdyz reknes ze v obdobi vychazek jsi napr sla ke kamaradce, mame atd ale tam se ti udelalo zle tak jsi tam zustala a to ti kazdy gynekolog omluvi!!!!
Profilova fotka
Jojo Míšo, někde to dávají a někde ne. Taky mi ty vycházky připadají blbé, hlavně když už třeba máš dítě, tak si to vůbec nedovedu představit. Pak jde právě o to zneužívání. Zítra se na vás všechny moc těším :-) vyrazím o něco dřív, chci se podívat na něco pro vládíka.
Profilova fotka
jirinko, take se tam na neco podivam ale az po sraziku, dopolko osmikam mury :)
Profilova fotka
mě také neomezené nedali :-| a edodržovala jsem je..moni pokud ti ted dali omezené nepočítej s tím že ti to změní... :-| :-( jako chápu že se bojíš já se také bála ale prostě jak píše míša je to na zbláznění a nejsi nemocná jsi těhotná ;-) a určitě by ti to někdo omluvil...copak nedělají vaši ve zdravotniství?? ;-) tím tě nechci navádět ale říkám jak to u těhulí funguje :-D :-D :-D s tou kuchyní to mě tedy mrzí |-| |-| to je fakt v háji.. :-( alespon že se ti ulevilo :-N to jsou hajzlíci fakt ]-( ]-(
ahoj holky, před chvíli jsem dorazila do bytu. jela jsem od nás s kamarádem autem, dálnice byla skoro prázdná a byli jsme v Praze za tři hodinky, paráda! vlakem se trajdáme čtyři a ještě musíme popojíždět busem a přesedat. takto je to pohodlnější. jste tu některá odbornice přes auta? nebo vaši chlapi? až dojedeme, budeme si pořizovat. ale chceme ojeté, tak 100-120tis., spíš kombíka, aby se tam už vlezl i kočárek. já dorazím. je fakt, že jsem řekla, že v úterý půjdu do práce, ale ne na celý den, že? snad mi to nikdo nezatrhne, když už mám jen půl úvazek! mám to kousíček na metro a pak směr na Zličín tak 20min. to tam budu asi jediná bezdětná, co? snad si pomuchlám aspoň Sárinku, když ty ostatní vaše dítka už zřejmě nebudou chtít! ;-) Marti, já bych Tě zítra taky ráda viděla, no uvidíš. fakt Tě nemá kdo hodit? mít auto, tak Tě naberu. ale s holkama se určitě ještě letos uvidíte a k nám můžeš přijít s malou na zahradu a na lattéčko ještě teď v srpnu! ;-) my si na konci srpna budeme stěhovat věci k nám na j. Moravu, po víkendu už tam máme dva krásné pokojíčky, příště ještě vytřídíme bordýlek a hadry ze skříní. manžel 1.září odlétá do Paříže, já pak po něm asi na víkend. až se vrátíme (v prosinci či lednu), tak si budeme shánět byteček zase v Praze, já bych znovu ráda v Modřanech, ale větší 2+kk aspoň. vy tu budete jak dlouho ještě? pošleš mi odkaz a hesla na fotečky, prosím?
Profilova fotka
jejda holky to jsme vám ani nenapsala co s enám stalo v sobotu když jsme jeli do prahy :-( :-( jirka vjel na dálnici a jelikož v pomělejším kruhu v tom úseku jsou díry tak přejel do rychlejšího pruhu za námi tak 200-300m jel džíp když nás předjížděl jel těsně vedle nás tak opravdu kousíneček a šíleně nás vytroubil...pak jel jel ale zpomaloval a čekla na nás v odstavném pruhu...tak jirka že zastaví a já at neblbne a jede dál ale zastavil a on ten debil na nás začal nacouvávat...tak jirka couval také ale on pořád nacouvával až jsme byli na konci toho pruhu |-| vzadu malou no sšíleně jsme se bála pak to jirka zastavil at nám to debil klidně napálí ale že za ním půjde a vystoupil jsme se bála že se snad pozabíjí ten debílek ani nevystoupil z auta jirka mu něco řekl prý to byl chlap tak 35 let a vzadu 2 malé děti!!!!nějaký anmachrovaný idiot v džípu kretén...no pak jsme odjeli a on odbočil na kladno..,nechápu co to jako mělo bý :-S
Profilova fotka
Tohle taky nesnáším. Nechci ani, aby Vašek na nikoho troubil, když jezdí jak debil, nikdy nevíš, co ti můžou udělat. Leni, jsem ráda, že dorazíš. Evičko, v kolik přijedeš ty? Jinak my kamarádka řekla, že tam budu muset Vládíka hodně hlídat a prý mě nechce strašit, ale že si snad ani nevychutnám kafíčko :-| To nevadí, hlavně aby byl Vládík v pohodě a já vás viděla :-)
Markét, někteří řidič jsou fakt kreténi, nechápu! já jednou jednomu tady v Praze trochu vjela do cesty, jen jsem ho maličko zbrzdila a ten se mohl po! když jel kolem, troubil a rozhazovat rukama jako blázen! holky, takže od 13? Jiři, tak jestli se Vládík nechá, chviličku zaskočím, ať můžeš s holkama taky pokecat, přeci jen se znáte dýl. ;-)
Profilova fotka
jiřinko my jsme ale netroubili.... :-o :-o
Profilova fotka
Ahojky holky, moc děkuji všem za pochvalu foteček :-) Mně přijde teda malá pořád stejná, ale to je asi tím, že ji vidím každý den, jen vlásky ji povyrostly :-) Tak kdo teda zítra přijede? Co Pavlínka a Lenča H? Kamarádku jsem přehodila,takže zítra mám volno, ale zase pokud by zítra neměla dorazit většina z nás, tak se mi popravdě moc do Prahy hnát nechce, přece jen to je 100km tam a 100 zpátky.. Strašně ráda bych vás viděla, tak dejte vědět, kdo teda určo přijede. Jiřinko, to bych nevěřila, že je malej takovej lumpík, na fotkách vypadá jako andílek :-) Ta chata na fotkách je našich, to místo je fakt úchvatné, mám to tam moc ráda. Martinko, je fakt, že pak odpoledne by mohlo být mhd přecpané, tak mě napadlo, co tam s mhd a zpět s manželem, nemohl by tě třeba vyzvednout? Škoda,že jsi přes celou Prahu, jinak bych pro tebe zajela, ale nejsem zrovna znalec Prahy a s malou bych tam nerada někde bloudila. Jak jsi se ptala, jak je velká, tak má 5200g a 60cm. Hadříků máme opravdu požehnaně, já toho tenkrát nakoupila hafo, chytla jsem to za super penízky. K tomu spinkání, my to měli první 2 měsíce taky tak, spinkala pořád a budila se jen na papu, no a pak postupně byla víc a víc vzhůru, a asi tak od těch 2 měsíců spinká do 9-10h a po krmení hned zase neusíná, tak tomu říkám, že vstává. Už se nám začíná dělat režim, poslední dny jsou všechny už stejné, probuzení po 9h, pomazlení, přebalení, nakojení, pak si 2h hraje na hrací dece, pak zase mazlinky, přebalení, kojení, to vychází vždy kolem poledne, no a pak buď sama usíná na hrací dece, nebo v kočárku nebo v autě, ale prostě kolem poledního spí půl až hodinku, pak to samé po třetí hodině a někdy ještě kolem 18h, ale vždy tak max.hodinku, no a večer usíná kolem 21h a spí nonstop až do rána. S těma zádama je to nářez, to by mě teda taky naprdli. Zkoušela jsi tu reflexní masáž? Mončo, z toho prošoupání podlahy bych strach neměla, pokud je to takto vysoce zátěžové, tak by to neměla nějaká nerovnost nějak moc ovlivnit,ne? Když je to do průmyslových hal atd, tam určo taky nejsou ideální podmínky. Míšo, myslíš, že se Prevenar i teď platí? Já měla pocit, že dr mi říkala, že je oboje hrazené, jen u Prevenaru se doplácí nějakých pár stovek, ale teď nevím, jestli jsem to teda dobře pochopila..budu se muset ve čtvrtek ještě optat. Markét, fotečky krásné, malá jde teď hodně do tebe, viď :-) Jojo, na těch fotkách je moje mami, trefila jsi se :-) Leni, v kolik by jsi teda zítra tak dorazila? Jojo, Sárinka se ještě nechá muchlovat, to jí baví :-) Jen párkrát se u cizích rozbrečela, ale to bylo spíš více afektama dohromady, jako moc lidí a podmětů, ale jinak je v pohodě a cizích se nebojí:-)
Evi, v práci se budu snaži skončit kolem 12, tak hned pak dojedu. když tak se tam ještě někde pomotám. a to budeme někde přímo tom obchodním centru? bude tam místo? mně přijde, že kolem poledne je MHD docela v poho, ale zpět už plnější, jak píše Evička, tak leda kdyby dojel pro Martinku ten manža, hm?
Profilova fotka
Ach jo, já zase než to nadatlovala, tak tady x nových příspěvků :-D Markét, no tak to je debil, tyhle lidi nechápu, věřím, že jsi musela mít strach. Jiřinko, ještě nevím, na kolikátou bych dorazila, záleží, kdy se malinká probudí, když zase v 9h, tak po 10h bychom mohly vyrazit, takže v 11h jsme tam, v kolik tam budeš ty? Kdyžtak bych šla s tebou po krámech,hm? :-)
Profilova fotka
evičko to tě chápu že 100km je docela dálka ale ráda bych tě viděla :-) jinak lenka H psala že ne..a o pavlínce nevím =-) té někdo psal...???také se mi zdá že se malá hodně mění ;-) jak tvoje tak naše :-D :-D no jo sárinka je malinká to je jasný že s enebojí oni začínají být mamánci až kolem toho 8 měs ;-) ;-) naše tedy snese babičky a lidi které vidí často ale které nezná u nich pláče a natahuje po mě ručičky |-| bobína malinká x-) x-) leni tam je místa ;-) ;-) úplně jed v zadu k tim posledním vchodům tak to necháváme s míšou :-D :-D
Profilova fotka
Evičko, já počítám, že bych tam mohla být tak před 12. Ono nakupování hoďku s Vládíkem úplně stačí, i tak to bude boj, ale třeba bude náhodou spinkat ;-) Tak si tam dáme srazík kolem toho poledne a zajdeme do krámků? Budu moc ráda, když dorazíš, tak prosím přijeď |-| Máš to bezvadný, když ti takhle Sárinka celou noc spinká. Vládík teď spal 2 noci celé, ale vstával před 7. V sobotu dostal v 6 mlíčko (první probuzení) a pak spinkal do 8:20, to bylo super 8-) Vládík vypadá hodňoučký, ale je to malý zlobidlo. Poslední dny je super, ale musíme se mu hodně věnovat a zabavovat ho. Jinak se dokáže vztekat i v leže a kopat nožičkama :-D Leni, jemu cizí lidi vůbec nevadí, ale to po tobě nechci ;-) My to máme taky 90km, ale jsem ráda, že uvidím alespoň některé z vás, teď v létě bychom se už těžko domluvily všechny. Snad nám to vyjde na podzim. Už se moooooc těším x-)
Profilova fotka
leni pokud jsi myslela jako místo v tom človíčkově tak to netuším... :-| nevím jaké místo si myslela..víš tak promin :-)
Profilova fotka
Markét a Míšo, jak vy teda jedete? Jestli jsem pochopila správně to ohledně toho místa, tak to jsi Markét myslela asi na parkování, takže autem? Nebydlí teda Míša někde blízko Martinky nebo že by jste jí aspoň někde na půli cesty nabraly nebo tak? Teď jsem psala Pavlínce sms, aby to věděla, tak uvidíme. Jiřinko, písnu ti do IP číslo a dáme si tam teda někde sraz :-) No vida, tak Vlásík se už s tím spinkáním taky umoudřil, už bude jenom líp :-) Leni, já to tam vůbec neznám, jak je to tam s místama, tak snad se tam nějaký stůl najde, zase tolik nás bohužel nebude :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?