Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Market, mě právě vůbec nejde o to kafíčko tam, to si myslím, že by bylo naprosto v pohodě emoticon , ale spíš o tu cestu, máte to přes celou Prahu, musela bych autobusem a pak metrem a to se právě bojím jestli to není nebezpečný, přeci jenom... hlavně až bychom jeli zpět, tak to už budou jezdit lidi z práce a bude všude narváno... tak proto se bojím emoticon , ale na druhou stranu bych Vás tuze ráda viděla, tak pořád nevim jak se rozhodnout emoticon
No a to spaní mi je jasný, že to takhle nebude pořád... přeci jenom jsem si pořídila dítě a né spící panenku emoticon emoticon
2. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 marti a jiny zpusob nez MHD neni? kdepak bydlis???
2. srp 2010 ve 12:15  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 marti to je na tobě no...to je tvoje rozhodnutí...malé už je 6 neděl ne?
2. srp 2010 ve 12:21  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 No je nám 6 týdnů, ale právě je to půl hodiny autobusem a pak půl hodky metrem. bydlíme v Modřanech emoticon
2. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 marti tak to nech na příště stejně se zítra nesejdeme všichni emoticon
2. srp 2010 ve 13:17  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 No já to ještě promyslím emoticon
2. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, já si vás ještě nestihla dočíst, jen zběžně emoticon
Martinko, tak uvidíš. Já bych asi nejela a to si vás přeji moc vidět. Ale být tebou, tak bych se netrápila a nechala to na příště, aby sis pak nic nevyčítala.
Jak já bych si přála mít alespoň na dva dny spící panenku emoticon
Jinak holky děkuji za opětovnou pochvalu emoticon Pro mě je Vládík taky krasavec emoticon
Někdy si hraje sám a někdy má dny, kdy nevím, jak ho zabavit a nic ho nebaví a je "otravný". S bratránkem si zatím nehrajou, Vládík po něm útočí, asi v něm cítí soka. Ale jak jsem psala, potřebuje pošťouchávat skoro všechny děti, ale u něj je to nejhorší.
Evičko, jojo připravuji vás na něj emoticon Nejraději bych na to připravila všechny v tom dětském "koutku", ale to bych musela vyhlásit rozhlasem a to opravdu nechci emoticon
Poslední dny byl Vládík perfektni, ale jindy zase zlobí a pěkně se vzteká, musí být po jeho. Tohle má asi po mamince emoticon

Markétko, my ty rohy na nábytku máme a je to k nezaplacení. Nám to nábytek neničí.

Mončo, ty podlahy takhle nejdou vidět, ale určitě to naštve. Jinak tě chci připravit na to, že až budete mít miminko, tak je budete mít poškrábaný - my je máme hrozně, ale s tím se nedá nic dělat.
To je super, že vám strejda pořídí ovečku a toho páva si pořiďte vy, my k vám budeme jezdit na návštěvu emoticon

Tebet, tak to máte opravdu veliký baráček.

Evičko, malej má synflorix, když ještě nebyl prevenar 13, tak byl proti více typům pneumokoka a byl levnější. Takhle má vládík 4 injekce a jedna stála 1650,- jen ta poslední 1100,- + 100 za píchnutí

Kami, srazík už je naplánovaný, ale je to narychlo, na podzim se musíme domluvit víc dopředu a asi na víkend, abyste mohly všechny emoticon
2. srp 2010 ve 13:56  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Jinak jste mi připomněli, že už mám asi měsíc pas na úřadě emoticon
2. srp 2010 ve 13:59  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 evicko, amalka ma take synflorix, prevenar 13 jeste nebyl, ale my uz meli synflorix zadarmo a myslim ze prevenar 13 se ted stejne plati :-/.
2. srp 2010 ve 14:13  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.modrykonik.cz/fotoblog/murynka/album/sofinka-od-9-mes-dale/

mám tu nové album emoticon
2. srp 2010 v 15:51  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 holky kdo tedy zítra dorazí??? emoticon

jiřinka-určitě..
kačka-ozvi se...
leni ty dorazíš ne? emoticon emoticon
míša emoticon přijdeme spolu emoticon
martinka-ty to hezky zvaž...
moni co ty???? emoticon emoticon dlouho jsi tu nebyla... emoticon
evičko-ty jsi to přehodila nebo ne? emoticon
a co ostatní TEBET A KAMINI??
2. srp 2010 v 16:30  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Ahoj holky.

Tady se plánuje sraz? Ach jo, já se bojím někam vyrazit, mám pořád ty debilní vycházky. Plánovali jsme s Kačkou, že by jsme se mohli sejít v sobotu u nás na baráku, jen na chvilku na kávičku a prohlídnout si dům. Ani jsem nestihla odepsat Lenče, nějak teď nestíhám emoticon . Takže pokud někdo chce dorazit, ráda Vás uvítám, třeba Jiřinka to má kousek. Mimo víkend se opravdu zatím bojím. Mám vysokou nemocenskou a nemůžu si dovolit přijít o ní emoticon .

Jinak než Vás úplně dočtu. Dnes jsem odeslala oficiální stížnost a reklamaci do Aska u nás, na centrálu do Prahy a do Decodomu, protože linku vyrábí oni. Byl jsem se totiž zeptat, proč, když mi 29.7. přišli namontovat mnou doobjednaná dvířka, nepřišli dodělat i zbytek a kde je zničený materiál, který jsem reklamovala v červnu. Jaké bylo mé překvapení, když mi bylo sděleno, že můžu být ráda, že se reklamací vůbec zabývají, protože to zničil montér a do srpna ať s vyřešením nepočítám. Tak jsem milou paní ujistila, že mám smlouvu s Askem a to i na montáž a dle smlouvy zodpovídá za škody Asko. No přijela jsem vytočená. Paní mi také řekla, že si můžu stěžovat kde chci, že to nikoho nezajímá. To je možný, ale mně se ulevilo. Takže tak.

Jinak Jiří doufám, že podlaha se až zas tolik nezničí, ten termofix je vysoce zátěžový a dává se do provozoven a průmyslových hal, tak snad..., no uvidíme. Jinak už se to začalo na jednom místě odchlipovat. Neštěstí jsem ještě fakturu nezaplatila. Myslím si, že je to jen drobná vada, kterou bez problémů vyřeší, tedy pokud to podmíním proplacením faktury.
2. srp 2010 v 18:04  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Tak jsem dočetla. Markét, ty zoubky jsou super, ty fotky jsou fakt kouzelné. Mast co ty záda? Nemůžou to být plotýnky? To musí být opruz. Jak to tak vypadá, tak úplnější sraz bude zase v zimě, až přestanou být fesťáky, grilovačky, opalovačky atd. emoticon . Ale holky já myslím, že i když se na pokec nesejdeme všechny, tak je stejně super, že se vůbec scházíme. Já doufám, že do příštího srazu už budu mít neomezené vycházky, nebo se doma ukoušu. Akorát mně po jídle budete muset uložit do dětského koutku, usínám totiž i v sedě. Prostě šípková Růženka emoticon. Jinak na fotkách podlahy určitě nic neuvidíte, ty, které jsou v albu, tak ty jsou z jiného úhli. Ono to má i jinou stránku věci než estetickou. Pokud je pod linem nějaká nerovnost, tak se to v těch místech časem prošoupe a tohle je jak na potvoru v místech, kde není nábytek a bude se nejvíc chodit. Jako určitě to není nic na oběšení, ta linka je větší oříšek, ale zamrzí to. Jo a Damiánek si užil dvakrát a pokaždé tři dny, to zas nejsem takový sobec. Koťátko si nechá jedno majitelka Lucinky a ostatní prodá.
2. srp 2010 v 18:30  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj Mončo, takže ty už jsi doma a zůstaneš? U nás se dávají neomezené vycházky, tak se na to zkus zeptat.
Vůbec mi nedošlo, že vlastně máte lino.
V tu sobotu by to možná šlo, ještě se domluvíme s Vaškem, ju emoticon
S tou kuchyní je to doslova v prdeli. Vůbec by mě nenapadlo, že by mohly být takové problémy emoticon
2. srp 2010 v 18:36  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 moni ja byla doma cele tehu a neomezene jsme nedostala a pry se to nesmi davat... tak nevim:-O ja ale byla porad nekde, uplne jsme na to srala, jako tehotenstvi neni nemoc a abych 9 mesicu byla venku 2 hodiny dopo a 2 odpo??? a navic kdyz nebudes doma a navstivi te, tak ti to lekar muze omluvit!!!! a kdyz reknes ze v obdobi vychazek jsi napr sla ke kamaradce, mame atd ale tam se ti udelalo zle tak jsi tam zustala a to ti kazdy gynekolog omluvi!!!!
2. srp 2010 v 19:05  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Jojo Míšo, někde to dávají a někde ne.
Taky mi ty vycházky připadají blbé, hlavně když už třeba máš dítě, tak si to vůbec nedovedu představit. Pak jde právě o to zneužívání.
Zítra se na vás všechny moc těším emoticon
vyrazím o něco dřív, chci se podívat na něco pro vládíka.
2. srp 2010 v 19:10  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 jirinko, take se tam na neco podivam ale az po sraziku, dopolko osmikam mury emoticon
2. srp 2010 v 19:14  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 mě také neomezené nedali emoticon a edodržovala jsem je..moni pokud ti ted dali omezené nepočítej s tím že ti to změní... emoticon emoticon jako chápu že se bojíš já se také bála ale prostě jak píše míša je to na zbláznění a nejsi nemocná jsi těhotná emoticon a určitě by ti to někdo omluvil...copak nedělají vaši ve zdravotniství?? emoticon tím tě nechci navádět ale říkám jak to u těhulí funguje emoticon emoticon emoticon s tou kuchyní to mě tedy mrzí emoticon emoticon to je fakt v háji.. emoticon alespon že se ti ulevilo emoticon to jsou hajzlíci fakt emoticon emoticon
2. srp 2010 v 19:21  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,

před chvíli jsem dorazila do bytu. jela jsem od nás s kamarádem autem, dálnice byla skoro prázdná a byli jsme v Praze za tři hodinky, paráda! vlakem se trajdáme čtyři a ještě musíme popojíždět busem a přesedat. takto je to pohodlnější. jste tu některá odbornice přes auta? nebo vaši chlapi? až dojedeme, budeme si pořizovat. ale chceme ojeté, tak 100-120tis., spíš kombíka, aby se tam už vlezl i kočárek.

já dorazím. je fakt, že jsem řekla, že v úterý půjdu do práce, ale ne na celý den, že? snad mi to nikdo nezatrhne, když už mám jen půl úvazek! mám to kousíček na metro a pak směr na Zličín tak 20min.
to tam budu asi jediná bezdětná, co? snad si pomuchlám aspoň Sárinku, když ty ostatní vaše dítka už zřejmě nebudou chtít! emoticon

Marti, já bych Tě zítra taky ráda viděla, no uvidíš. fakt Tě nemá kdo hodit? mít auto, tak Tě naberu. ale s holkama se určitě ještě letos uvidíte a k nám můžeš přijít s malou na zahradu a na lattéčko ještě teď v srpnu! emoticon
my si na konci srpna budeme stěhovat věci k nám na j. Moravu, po víkendu už tam máme dva krásné pokojíčky, příště ještě vytřídíme bordýlek a hadry ze skříní. manžel 1.září odlétá do Paříže, já pak po něm asi na víkend. až se vrátíme (v prosinci či lednu), tak si budeme shánět byteček zase v Praze, já bych znovu ráda v Modřanech, ale větší 2+kk aspoň. vy tu budete jak dlouho ještě? pošleš mi odkaz a hesla na fotečky, prosím?
2. srp 2010 v 19:23  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jejda holky to jsme vám ani nenapsala co s enám stalo v sobotu když jsme jeli do prahy emoticon emoticon
jirka vjel na dálnici a jelikož v pomělejším kruhu v tom úseku jsou díry tak přejel do rychlejšího pruhu za námi tak 200-300m jel džíp když nás předjížděl jel těsně vedle nás tak opravdu kousíneček a šíleně nás vytroubil...pak jel jel ale zpomaloval a čekla na nás v odstavném pruhu...tak jirka že zastaví a já at neblbne a jede dál ale zastavil a on ten debil na nás začal nacouvávat...tak jirka couval také ale on pořád nacouvával až jsme byli na konci toho pruhu emoticon vzadu malou no sšíleně jsme se bála pak to jirka zastavil at nám to debil klidně napálí ale že za ním půjde a vystoupil jsme se bála že se snad pozabíjí ten debílek ani nevystoupil z auta jirka mu něco řekl prý to byl chlap tak 35 let a vzadu 2 malé děti!!!!nějaký anmachrovaný idiot v džípu kretén...no pak jsme odjeli a on odbočil na kladno..,nechápu co to jako mělo bý emoticon
2. srp 2010 v 19:31  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Tohle taky nesnáším. Nechci ani, aby Vašek na nikoho troubil, když jezdí jak debil, nikdy nevíš, co ti můžou udělat.
Leni, jsem ráda, že dorazíš.
Evičko, v kolik přijedeš ty?
Jinak my kamarádka řekla, že tam budu muset Vládíka hodně hlídat a prý mě nechce strašit, ale že si snad ani nevychutnám kafíčko emoticon
To nevadí, hlavně aby byl Vládík v pohodě a já vás viděla emoticon
2. srp 2010 v 19:39  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Markét, někteří řidič jsou fakt kreténi, nechápu! já jednou jednomu tady v Praze trochu vjela do cesty, jen jsem ho maličko zbrzdila a ten se mohl po! když jel kolem, troubil a rozhazovat rukama jako blázen!

holky, takže od 13?
Jiři, tak jestli se Vládík nechá, chviličku zaskočím, ať můžeš s holkama taky pokecat, přeci jen se znáte dýl. emoticon
2. srp 2010 v 19:42  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko my jsme ale netroubili.... emoticon emoticon
2. srp 2010 v 19:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky,

moc děkuji všem za pochvalu foteček emoticon Mně přijde teda malá pořád stejná, ale to je asi tím, že ji vidím každý den, jen vlásky ji povyrostly emoticon

Tak kdo teda zítra přijede? Co Pavlínka a Lenča H?
Kamarádku jsem přehodila,takže zítra mám volno, ale zase pokud by zítra neměla dorazit většina z nás, tak se mi popravdě moc do Prahy hnát nechce, přece jen to je 100km tam a 100 zpátky..
Strašně ráda bych vás viděla, tak dejte vědět, kdo teda určo přijede.

Jiřinko, to bych nevěřila, že je malej takovej lumpík, na fotkách vypadá jako andílek emoticon Ta chata na fotkách je našich, to místo je fakt úchvatné, mám to tam moc ráda.

Martinko, je fakt, že pak odpoledne by mohlo být mhd přecpané, tak mě napadlo, co tam s mhd a zpět s manželem, nemohl by tě třeba vyzvednout? Škoda,že jsi přes celou Prahu, jinak bych pro tebe zajela, ale nejsem zrovna znalec Prahy a s malou bych tam nerada někde bloudila. Jak jsi se ptala, jak je velká, tak má 5200g a 60cm. Hadříků máme opravdu požehnaně, já toho tenkrát nakoupila hafo, chytla jsem to za super penízky. K tomu spinkání, my to měli první 2 měsíce taky tak, spinkala pořád a budila se jen na papu, no a pak postupně byla víc a víc vzhůru, a asi tak od těch 2 měsíců spinká do 9-10h a po krmení hned zase neusíná, tak tomu říkám, že vstává. Už se nám začíná dělat režim, poslední dny jsou všechny už stejné, probuzení po 9h, pomazlení, přebalení, nakojení, pak si 2h hraje na hrací dece, pak zase mazlinky, přebalení, kojení, to vychází vždy kolem poledne, no a pak buď sama usíná na hrací dece, nebo v kočárku nebo v autě, ale prostě kolem poledního spí půl až hodinku, pak to samé po třetí hodině a někdy ještě kolem 18h, ale vždy tak max.hodinku, no a večer usíná kolem 21h a spí nonstop až do rána.
S těma zádama je to nářez, to by mě teda taky naprdli. Zkoušela jsi tu reflexní masáž?

Mončo, z toho prošoupání podlahy bych strach neměla, pokud je to takto vysoce zátěžové, tak by to neměla nějaká nerovnost nějak moc ovlivnit,ne? Když je to do průmyslových hal atd, tam určo taky nejsou ideální podmínky.

Míšo, myslíš, že se Prevenar i teď platí? Já měla pocit, že dr mi říkala, že je oboje hrazené, jen u Prevenaru se doplácí nějakých pár stovek, ale teď nevím, jestli jsem to teda dobře pochopila..budu se muset ve čtvrtek ještě optat.

Markét, fotečky krásné, malá jde teď hodně do tebe, viď emoticon Jojo, na těch fotkách je moje mami, trefila jsi se emoticon

Leni, v kolik by jsi teda zítra tak dorazila? Jojo, Sárinka se ještě nechá muchlovat, to jí baví emoticon Jen párkrát se u cizích rozbrečela, ale to bylo spíš více afektama dohromady, jako moc lidí a podmětů, ale jinak je v pohodě a cizích se nebojíemoticon
2. srp 2010 v 19:58  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Evi, v práci se budu snaži skončit kolem 12, tak hned pak dojedu. když tak se tam ještě někde pomotám. a to budeme někde přímo tom obchodním centru? bude tam místo?

mně přijde, že kolem poledne je MHD docela v poho, ale zpět už plnější, jak píše Evička, tak leda kdyby dojel pro Martinku ten manža, hm?
2. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ach jo, já zase než to nadatlovala, tak tady x nových příspěvků emoticon

Markét, no tak to je debil, tyhle lidi nechápu, věřím, že jsi musela mít strach.

Jiřinko, ještě nevím, na kolikátou bych dorazila, záleží, kdy se malinká probudí, když zase v 9h, tak po 10h bychom mohly vyrazit, takže v 11h jsme tam, v kolik tam budeš ty? Kdyžtak bych šla s tebou po krámech,hm? emoticon
2. srp 2010 ve 20:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evičko to tě chápu že 100km je docela dálka ale ráda bych tě viděla emoticon jinak lenka H psala že ne..a o pavlínce nevím emoticon té někdo psal...???také se mi zdá že se malá hodně mění emoticon jak tvoje tak naše emoticon emoticon no jo sárinka je malinká to je jasný že s enebojí oni začínají být mamánci až kolem toho 8 měs emoticon emoticon naše tedy snese babičky a lidi které vidí často ale které nezná u nich pláče a natahuje po mě ručičky emoticon bobína malinká emoticon emoticon

leni tam je místa emoticon emoticon úplně jed v zadu k tim posledním vchodům tak to necháváme s míšou emoticon emoticon
2. srp 2010 ve 20:07  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Evičko, já počítám, že bych tam mohla být tak před 12. Ono nakupování hoďku s Vládíkem úplně stačí, i tak to bude boj, ale třeba bude náhodou spinkat emoticon
Tak si tam dáme srazík kolem toho poledne a zajdeme do krámků?
Budu moc ráda, když dorazíš, tak prosím přijeď emoticon
Máš to bezvadný, když ti takhle Sárinka celou noc spinká. Vládík teď spal 2 noci celé, ale vstával před 7. V sobotu dostal v 6 mlíčko (první probuzení) a pak spinkal do 8:20, to bylo super emoticon

Vládík vypadá hodňoučký, ale je to malý zlobidlo. Poslední dny je super, ale musíme se mu hodně věnovat a zabavovat ho. Jinak se dokáže vztekat i v leže a kopat nožičkama emoticon

Leni, jemu cizí lidi vůbec nevadí, ale to po tobě nechci emoticon

My to máme taky 90km, ale jsem ráda, že uvidím alespoň některé z vás, teď v létě bychom se už těžko domluvily všechny. Snad nám to vyjde na podzim.

Už se moooooc těším emoticon
2. srp 2010 ve 20:35  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni pokud jsi myslela jako místo v tom človíčkově tak to netuším... emoticon nevím jaké místo si myslela..víš tak promin emoticon
2. srp 2010 ve 20:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét a Míšo, jak vy teda jedete? Jestli jsem pochopila správně to ohledně toho místa, tak to jsi Markét myslela asi na parkování, takže autem? Nebydlí teda Míša někde blízko Martinky nebo že by jste jí aspoň někde na půli cesty nabraly nebo tak?
Teď jsem psala Pavlínce sms, aby to věděla, tak uvidíme.

Jiřinko, písnu ti do IP číslo a dáme si tam teda někde sraz emoticon No vida, tak Vlásík se už s tím spinkáním taky umoudřil, už bude jenom líp emoticon

Leni, já to tam vůbec neznám, jak je to tam s místama, tak snad se tam nějaký stůl najde, zase tolik nás bohužel nebude emoticon
2. srp 2010 ve 20:50  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.