Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
míšo ona tam zůstane ale jde o TOPENÍ!!to tam sice je ale není dodělaná voda nejdříve se musí udělat obklad a dát sprcháč záchod atd pak se může dodělat voda a pak spustit topení bez vody topení neuděláš!!! takže ona tam bude mrznout o to jde 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(
Profilova fotka
Chudák babča. Tak jí koupíte přímotop :-D . Jinak tě úplně chápu, já si užila své s koupelnou a teď se vrhneme na dům a to bude určitě na provaz.
Jak jako mrznout? To si jí nemůžete vzít nikdo k sobě? :-N
Profilova fotka
moni to bude :-N :-N :-N míšo prosím tě dostan někam babičku které je 73 let ona se tam odsud nehne :-( i když jí dělali okna a topení v tom bordelu byla a mohla jít vedle ke své dceři kde mají volný pokoj!!!!to jsou prostě staří lidi... mě jde o to že jí prostě zklameme že jsme to enzvládli :-( :-( :-( chtěla tam oslavit 25.9 narozky už nahoře v novém :-x ach jooooooo :-(
Což to je pravda, že staří lidi neradi opouští svoje místo....to mě nenapadlo. =-) Ale pokud babička má ještě nějaký zdravý myšlení, určitě to pochopí, neboj ;-) A ty myslíš, že se to nestihne? Podle mě se počasí zase umoudří a ještě tak 14 dní minimálně bude relativně ok. Nebo kupte ten elektrickej přimotop a babičce občas zahřejte cimru. Sice to je dražší řešení, ale lepší než koukat, jak tam sedí v klendře.
Profilova fotka
míšo sehnat jako do 25.9 obkladače to bude asi těžké :-( uvidíme co zítra ten pán až na to jukne.... hned jak s eto udělá je babička nahoře během dvou dnů přestěhovat už je aličkost a tam už je vše připravené :-) no budu se modlit a doufat kéž by tam ty narozky oslavila to by měla největší radost x-) x-) x-)
Ale dodělat sprcháč a záchod můžete i bez obkladaček a pak to dodělat až na konec...Samozřejmě by to bylo lepší celý najednou a jakoby to oslavit už sakumprdum v novém.... Ale určitě to babička vezme dobře, když se to nestihne.
Profilova fotka
holky jestli chcete tak se mrknete do meho albicka, mam tam plno fotecek:) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Já tě tam pipiii kontroluju pravidelně :-D Hele, vysvětli mi, co to znamená "otevřená na jeden prst"? To já si myslela, že to je jako začátek porodu. Že jakmile začneš, prostě rodíš? To ne? =-)
Profilova fotka
amimi, nn neznamena to zacatek porodu. aby jsi rodila tak musis byt otevrena na 10cm:-) cipek ma byt tvrdy, dlouhy a u sebe. Ale moje malinka je starsne nizko, vytvari starsne silne tlaky na cipek a ten uz to moc nemuze udrzet. Ale stale se drzi:) proste cipek uz mam kratsi(potom vymizi uplne) mekci a pootevreny(doktorka se dotne spickou prstu miminkovy hlavicky) ale mimi je v plodovem obalu, ve vode. no takze mam narizeny klid, odpocivat, aby se to prave rychle nerozjelo a nezacala rodit, vetsinou se cipek zklidni a treba si nalez i zlepsi do pristi kontrolly, ale kdybych delala nejaky hovadiny tak se to povoli a cipek se zacne vice otevirat a ja jdu rodit, ted by me uz nechali odrodit, kdybych byla na 1 prst otevrena kolem 23tt napriklad, tak me hospitalizuji, a snazi se porod hodne oddalit a davaji mi ruzny kapacky, vyzivy a treba by me i sesili cipek..
Profilova fotka
Ahoj holčiny moje :-) Dneska jsme byli na první vakcíně proti pneumokokovi a vážili Vládíka, už má 6,5kg. Je to pěkný macek. Sestřička mu řekla, že je pěkný tlusťoch, samozřejmě ze srandy :-) Evi, já žádné zvláštní chutě neměla, spíš jsem nějaké ztratila. Ale víc jsem chtěla ovoce, jako něco šťavnatého. Leni, hezkou dovču a ať vám vyjde počasí. Míšo A: 12 shlédnutí je OK, já tam byla 3x, než jsem si stačila prohlédnout všechny fotky :-D Mončo a jak to chcete udělat s baráčkem vy, nejdříve to zrekonstruujete (ježíš, to je slovo, ani nevím, jak to napsat) nebo bude dělat a už tam bydlet?
Míšo - jo tak...sešijou čípek? To jsou věciii =-) Jiřinko - těch 12 shlédnutí je na skrytém albu, které jste žádná z vás neviděly...na tom Egyptě toho mám dost, ale taky to vidělo dost lidí :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Miško, já byla na 1prst ve 37 i 38 tt, na 2prsty ve 39tt a nakonec jsem přenášela. Ale je možné, že nakonec porodíš dřív. Hlavně se hlídej, ju :-)
Profilova fotka
Jo tak :-)
Profilova fotka
Tak tomu prstokladu nerozumím :-D . Zrovna jsem v práci říkala, že vůbec netuším v kolika měsících či letech má dítě sedět, chodit , mluvit atd. Jednou si budu muset pořídit nějakou studijní literaturu. Jiří nejdřív budeme rekonstruovat :-D . Já nechci bydlet v domě ve kterém se maká. Pořád se něco přesouvá, všude je bordel a tak. Ale uvidíme, jak to budeme zvládat finančně. Nějak si to pořád neumím představit. No já bych s babčou asi také nehla, její 73, všech pět má pohromadě až moc dobře, ale když si něco usmyslí, tak s ní člověk nehne. Jenže já bych s ní nechtěla ani bydlet. To by mně asi hráblo, i když jí miluju. :-D Té da, to bude mít babča úplně nový byteček. Ta se má. Já bych to tak černě neviděla, aspoň bude na Vánoce v novém a nestihle tam udělat binčus. ;-) :-)
Profilova fotka
Holky ty Vietnamci jsou šikovný.Koukám na zprávy a v Havrani je velkopěstírna konopí. Já tam s manželem ještě před nedávnem jezdila nakupovat, Vietnamci tam tenkrát mněli velkoobchod s nápoji.
Profilova fotka
Mončo, to je v tom bývalým cukrovaru nebo kde? Jinak já taky vůbec nevěděla, kdy děcka mají uměto to a to, zjišťuji to průběžně až teď. A ono je stejně každý dítě jiný ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Zrovna tu je děsná vichřice a nechce se mi vůbec spát, mám strach, aby nám to nevzalo střechu.. ještě jí totiž nemáme podbitou palubkama, takže pod ní klidně může fouknout, ten vítr je šílenej, hučí celej barák.. Pavlí, fotky baráčku mám, ale když už jsem je nedala do teď na to rajče, tak počkám, až to tu bude eňo ňuňo vyšperkované, a pak to vystavím, víš jak :-) Míšo A, jojo, máme 2 koupelny, jednu fakt obr, tam je dvojvana, sprcháč, wc, dvojumyvadlo a ta druhá slouží víceméně jako technická místnost, je tam kotel, bojler, pračka, umyvadlo a wc. Ta dovča musela být fakt super, fotky máte nádherné :-) Míšo P, tak jsem prohlídla tvé albíčko a z těch pupkovatejch fotek jsem fakt unešená, moc krásně nafocené, sluší vám to x-) A co to, že malá tak kope, to je normální a u každé tak hodně a bolestivé? Jiřinko, jak jsi to měla ty? K těm chutím, taky mě žádné nepřepadají, tak jsem si říkala, zda jsem normální :-D Mončo, kam razíte na dovču a na jak dlouho? Tiše závidím, letos jsem u moře ještě nebyla a vypadá to, že už asi ani nebudu a následující min. 1.5roku ho neuvidím :-( Ale už to mám vymyšlené, na mé 30.narozky bude prckovi již půlroku, tak to plánuji odstavení, pořádné oslavení narozek a pak tradá na nějakou parádní dovču jako k narozeninkám a prcka necháme na krku babičkám.. teda takhle to vidím teď :-D Leni, hezky si užijte dovolenou :-) Teď jdu najít nějaké špunty do uší, abych neslyšela tu vichřici a hurá do hajan, dobrou noc :-)
Profilova fotka
moni :-o :-o :-o :-o do vánoc tam potřebujeme bydlet my :-N :-N :-N :-N babička se prostě musí přestěhovat v září ;-) ;-) dnes tu byl zedník a může ve středu 8-) :-D ještě nám napíše cenu ale berem to hned jen aby to bylo x-) x-) dnes jsme složili postýlku a já už jí nazdobila x-) x-) úplně mi dojetím tekly slzy x-) x-) je nádherná x-) x-) x-)
Profilova fotka
ahojik jirinko, ja jsem otevrena na jeden prst od 32tt. odeslo mi cast zatky a ted mam zkraceny cipek atd..doufam ze mimi prijde na svet driv:-D uz ji chci mit u sebe:) evi, jsem rada ze se ti ty fotecky libi:) amalka hodne vyvadi, je to dane polozenim placenty, mam ji spravne na zadni strane a hlavne jsem byla dost hubena a amalka je rostak. Nekomu se takovyhle boule vubec nedelaji a kopance ani tak neboli. Je to strasne individualni a u me se dost holky divy jak mi tam radi:-D
Profilova fotka
Evi jedeme na deset dní. Já neplánuji další dovču na příštích 20 let. Až nám skončí hypotéka, tak to možná oslavíme pod stanem v Chorvatsku, nebo v Itálii :-D . Včera přijel Pavel pozdě, ale až se vrátí dnes z práce, letíme do nemocnice za malou Justýnkou. Nakoupila jsem růžové nesmysly a už se těším.
Profilova fotka
Miško, já taky měla boule a kopance, ale myslím si, že takový jako ty ne :-D Mě to bolelo jen večer, ale nebylo to nic hroznýho. Evičko, vymyšlený to máš hezky, ale zrovna jsem četla, že odstavení není nic jednoduchýho a chce to čas a trpělivost ;-) Já doufám, že my ten příští rok k moři pojedeme s prckem a s rodiči. Už mu bude přes rok, tak ho občas pohlídají a budeme mít taky chvíli pro sebe :-)
ahoj holky, zdravím. trochu nestíhám, jsem kvůli práci v jednom kole. spadla jsem do toho rovnýma nohama, ale jsem ráda a moc mě to baví. mám teď na starosti kurzy pro cizince a je potřeba být i na zahájení, takže jsem chodila pozdě domů. ještě tyto dva týdny budou takové hektické a pak se to snad uklidní. včera jsme pořádali v Ústí n.L. festival Barevná planeta, takže tam jsem taky musela jet a v So bude další tady, takže opět musím do práce. Evíku, ahoj, ráda Tě tu zase vidím!moc gratuluju k potvrzenému těhotenství a tím tedy k mimíškovi. přeju oběma hodně zdraví a ať se dobře cítíš! kdybych Ti měla krátce shrnout, co nového u mě, tak hlavně asi ta práce. chodila jsem tam už v srpnu jako dobrovolník, tak jsem k tomu aspoň přičuchla a teď už to pro mě není taková novinka. jsem tam moc spokojená, snad je to konečně ono! my byli na dovči ve Francii, fotky jsem sem taky dávala, tak můžeš mrknout. jen nejsou moc kvalitní, protože jsou z mobilu. my si foťák musíme teprve pořídit. takže tolik u mě. ;-) moc ráda bych viděla ty fotky vašeho domečku, tak snad se brzy dočkáme. Pavli, i Tebe zdravím, dlouho jsi tu nebyla. vy jste byli někde na dovči? třeba to tu ještě dočtu, tak uvidím. Jiři a kam k moři by vás to lákalo za rok? holky mě tu docela ovlivnily a mám pocit, že bych taky vyjela i malým prckem. povídala mi o tom kámoška, že jejich známá jeli s pár měsíčním mimčem a bylo to v pohodě. výhoda byla, že kojila, tak jídlo bylo vyřešené. ono záleží, jaké to mimčo je a jak reaguje třeba na teplo a podle toho.
holky, ještě mám prosbu. hodně uvažuju o DR jako svatebce a už jsem nakousla i Adama. psala jsem do diskuze o DR nějaké dotazy a nikdo mi neodpověděl. byly by jste tak hodné a odpověděly mi na ty otázky, prosím? už jsem se o tom bavila s Miškou P., ale zajímalo by mě, jak jste to měly vy ostatní. byla bych vám moc vděčná, díky.
přidávám ještě nějaké fotky z Francie, konečně od kamarádů z foťáku. ;-) http://picasaweb.google.cz/andrea.ska...
Profilova fotka
leni už jsme ti tam odepsala :-)
Markétko, moc děkuju. :-)
Profilova fotka
nemáš zač snad jsem pomohla a fotečky jsou hezké x-) x-) x-)
určitě, ještě jsem tam něco napsala a ptala se. vy jste tady pro mě nejlepší ta reference a reklama. :-N tu diskuzi si samozřejmě pročtu, ale je to na dluho. díky za pochvalu. snad přidám za rok i fotky z DR! ;-)
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... tady můžete juknout na připravenou postýlku x-) x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?