Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Evčo, Kiluvi má pravdu, já jsem teď z toho docela hotová, děsím se zimy, aby se mi tam Vládík vešel. Ale tobě se narodí prcek někdy asi v dubnu ne? Jak ti vychází termín? To by jsi měla měsíc k dobru oproti mně :-D Kamarádka má stejný kočárek, její malej je o měsíc mladší a už váží víc a ta je z toho úplně hotová :-| S tím RH faktorem je to tak, že když má matka mínus, tak se musí udělat pak testy i otcovi, je to kvůli protilátkám.
Profilova fotka
Ahoj holky. Jdu Vás ještě pozdravit. Už dobalujeme, pozavíráme, pomuchláme kočky a vyrážíme směr Turecko.Pa Monča.
Profilova fotka
Ahoj Mončo, krásně si to užijte a ať vám vyjde pěkné počasí. Šťastnou cestu. papa
Profilova fotka
evi, to vis ze zvazujeme vlastni bydleni, ale nemame na hyposku, sice hyposka je stejna jako ted nas najem, ale nikdo nam ji neda:-( bohuzel...:-( takze az ja pujdu do prace a budu vydelavat, tak uz na ni dosahneme a budeme si brat tu nejvyssi na 30let... a mizime do vlastniho.ted bohuzel nesplnujeme podminky:-( leni, jj stehujeme se do Reporyji, je to novostavba, krasny slunny bytecek.a klid:) budeme se stehovat v prosinci:-/ale to ja zmizim k nasim a manzel to udela jeste s mym brychou, tchanem atd.
Profilova fotka
jinak MURYNKA je ted v nemocnici, nechali si ji tam, nic vic zatim nevi..
Profilova fotka
Ahoj Miško, tak snad bude Markétka v pořádku :-( Dáš nám kdyžtak vědět?
Profilova fotka
jirinko, jestli napise tak dam urcite vedet....
Profilova fotka
tak me nejak nefunguje konik:-( ale murynka mi ted psala, ze je oki, ze cipek, UTZ vse ok, je tam na pozorovani, zitra udelaji veliky UTZ, asi jak sofi tlaci dolu, tak ma u konecniku skripnuty nejaky nerv.
Profilova fotka
Murynku pozdravuj a že na ní myslím :-) Snad bude vše ok a Sofinka v pořádku
Mončo, na dálku přeju krásnou dovču. Už teď se těším na fotky! ;-) A opožděně i Lenči Hořejší posílám pozdrav do Chorvatska. Holky, šťastnou cestu tam a zpět.
Profilova fotka
Dobré dopoledne holky :-) S tou Markétkou mě to vyděsilo, jak psala Míša, že je v nemocnici :-( Markétko, držím palce, ať je vše v pořádku.. Jinak k těm testům, jak mě na ně doktorka teď poslala, ty NT a NB, to jsou ty, jak jsi si platila? Tebe tam doktorka neposlala? A tam s tebou byl manžel? Mně totiž doktorka říkala, že se ten UTZ dělá ještě spodem a to nevím, zda je vhodné k tomu manžela vodit, jak jsi to měla ty? Mončo, šťastnou cestu a krásnou dovolenou!!!! Kiluvi, já vím, že by byl lepší kočárek s velkou korbičkou, to rozhodně, ale oni v těch nových, zase technicky vymakaných variantách prostě velké korbičky nedělají.. jo, viděla jsem kočárky opravdu s velkýma korbičkama, ale to jsou takové ty starší, co nemají ani pohyblivá ty přední kolečka atd a to nechci, s tím bych se strašlivě nadřela, víš, co. Jinak díky za tipy na to vyzkoušení kufru auta a s tou panenkou, to je super, určo udělám :-) Jen zkouška auta nevyjde, protože teď mám Káčko a tam se nevejde žádný kočárek, to je tak jen na nákup :-D Sháníme teď Sharana, takže tam to bude v pohodě s každým kočárem, prostoru tam má hafo. Jiřinko, termín mám 1.4.2009, na apríla :-) tomu jsem se musela smát, jestli se to opravdu na toho apríla narodí, tak až budem rozesílat informační sms, tak tomu nikdo neuvěří a manžel bude v hospodě nakonec toho piškota zapíjet sám :-D Jinak k tomu RH faktoru, manžel má B RH-, je to ta krev, kterou můžou dát jakémukoliv miminku, je strašně vzácná, jenže pokud já budu mít taky RH-, tak je to špatné.. nevím přesně proč a na co, to musím zjistit. Jo a 17.9. jdu poprvé do poradny, jak to tam probíhá? Jo a kdy jsi poprvé vzala manžela na UTZ?
Profilova fotka
ahojik holky tak info o MURYNCE...... ted mi volala...velky UTZ uplne v poradku, ale musi prijit na to od ceho jsou ty bolesti zad a na konecnik, takze si tam jeste pobyde. Jedna z moznosti je i zanet mocaku, nebo ledvin. Cipek ma kolem 37mm(snad si to dobre pamatuju co mi rekla:-D) miminko odpovida 28tt a vazi kolem 1080g. ale chvili jeste pobyde v nemocnici, mozny i tyden:-( aby vedeli ze je vse ok. urcite mi da dalsi info:) papa jooo a jeste muzou ty bolesti byt i tim jak je murynka mala a hubena, tak ty zada to moc nezvladaji...
Článek se načítá
Profilova fotka
evi, moje doktorka ma kvalifikace na vsechny NT a screeningy. Nevim co to je NB(nikdy jsme o tom neslysela) takze ja jsme za nic neplatila a nikam nechodila, vse mi delala moje gyndarka u sebe v ordinaci, pouze kdyby byl nejaky problem, tak by me posilala do gennetu.
Profilova fotka
evi, jinak dor jan ma extremne malou korbicku, snad mensi uz ani neni:-D koukni se na peg perego, jane atd...ty maji vetsi korbicky..
Profilova fotka
Míšo, děkujeme za zprávy o Markétce, hlavně, že to není nic vážného a miminko je v pořádku :-) K těm kočárkům, tak jsem na to koukala, je fakt, že třeba x-lander má úzkou korbičku, ale na délku jsou všechny +- 2cm stejně velké. Nechápu, proč dělají vůbec korbičky jen třeba 30cm široké, vždyť tam nemůže mimčo ani roztáhnout ručičky. No bude to zajímavé. Včera jsem se v krámu koukala na Casuaplay s4, moc se mi líbil, i korbička mi oproti ostatním přišla celkem prostorná, kolečka nafukovací, takže do terénu jako dělaný, jen jsem si vzpomněla na Jiřinku, co o něm psala, tak nevím.. Jiřinko, ty máš tu S4? Jo, Míšo a kdy jsi vzala ty poprvé manžela na UTZ? Hodí se ho vodit na ten, co je ještě spodem nebo stačí pak na ty, co jsou přes břicho? Jo, jinak NB znamená vyšetření nosní kůstky, už jsem to našla na netu :-) No a kdepak jsou ostatní? Konečně si najdu čas, sem tam sem skočit a tady pusto prázdno..
Profilova fotka
Ahoj Evičko, já taky byla na NT u svého doktora, jen pak čekáš asi týden na výsledky a to je to, jak mě vyšly špatně a musela jsem na plodovku. Ten NB mi asi nedělali, nebo nevím. Jinak my máme Vintage2 a korbičku Playmoon, ještě je makro, ale ta je podle mě hrozná. Já chtěla S6 (není to trojkolka), ale ten Vintage byl lehčí, tak proto jsme nakonec vybrali ten. Do toho terénu se ale ta S4 nebo S6 hodí určitě líp, než ten náš.
Profilova fotka
Jo a já na UTZ spodem nebyla nikdy. Manžela jsem vzala v 16tt na ten 4D, doufali jsme, že už tam budeme vědět pohlaví.
Profilova fotka
evi, manzel se mnou byl asi 3-4 krat na UTZ. ted pujde asi zase:) hned na zac. nevedela jsme ze bude delat spodem, ale delala. potom se mnou byl jeste 2 krat a jednou na 4D. byla se mnou jednou i kamoska a dvakrat mamina:)
ahoj holky, před půl hodinkou jsem došla, ale už ty kurzy finišujeme a budu chodit snad normálně. kam přesně jela Monča do toho Turecka? teď bylo ve zprávách, že jsou tam hrozné záplavy, někde u Istanbulu. Marky, myslíme na Tebe, ať je vše v pořádku a jste s malou Sofinkou zdravé! Jiři, jak jsi mluvila v souvislosti s dovčou u moře u švagrové a jejího malého, oni teda už byli? Jak to zvládal? To je ten malý Kryštůfek, se kterým jsi měla fotku v albu na Koníkovi? Ona je taky ze stejné vesnice? jo a jakým způsobem jsi ty tenkrát řekla manžílkovi, že čekáte Vládíka? Evi, k tomu faktoru, vůbec se neboj. chodím darovat krev a nemusíš se bát. stačí to jen podchytit, říct doktorům a když se to řeší, nemusíš se bát. takových případů je!
Profilova fotka
Leni, oni nakonec nejeli. Švagrová normálně žije v Mostě, ale jezdí denně k rodičům, protože pracuje s taťkou. Teď mu bude osm měsíců. Já to Vašíkovi neřekla, dělala jsem si test a měli jsme akci z práci, hodně jsem spěchala a zapomněla test na umyvadle a Vašík ho tam našel :-D Jenže v tom spěchu jsem ani neznala výsledek, prostě nevím, jak se to stalo, ale vyběhla jsem dřív, než jsem se stačila podívat. No tak mi to vlastně oznámil on :-D
Profilova fotka
ahojik holky, info o MURYNCE... marketka, stale lezi v nemocnici, tvrdne ji brisko a ma citlivou delohu, bere magnezko a zelezo, zitra bude velka vizita, tak se rozhodne co dal. Miminko je ale uplne v poradku ;-) x-) jirinko, tak to jsme nevedela, ze jsi tehu zjistila takhle starsne vtipne:-D:-D:-D
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Míšo, děkujeme za infa, moc Markétku pozdravuj, držím palce, ať je brzo vše ok. Jak se máte, co děláte při tak krásném počasí? Já teď trochu poklidila, chvilku pracovala a teď to vidím na opalovačku někde u vody :-) Můžu na sluníčko, že jo, když už nemá takovou sílu? Chci nasbírat co nejvíc opálení, když nebudu moct celou zimu do solárka. Jiřinko, copak malinkej? Jak vypadá takový váš normální den? Jo a kdy bylo vidět pohlaví? To tvé zjištění těhu je fakt hustý :-D Leni, zatím ten dfaktor neřeším, výsledky budou až za týden, tak se nestresuju :-) Koukám, že práci máš teď frmol, ale je dobře, že tě to baví :-) co tam přesně děláš? Ty zprávy o záplavách v Turecku jsem taky viděla, je to tam dost hustý, nenapíšem pro jistotu Monče sms?
ahoj holky Evíku, tak držím palce, co se výsledků týče! V práci frmol je, ale už se to snad trošičku uklidní, na druhou stranu mě to baví a po létě, kdy jsem byla bez práce, mám energie na rozdávání! .-) V práci mám teď na starosti kurzy pro cizince, jak se rozjedou, musím začít i s dalšími projekty, které budu mít na starosti, jinak se to hodně týká komunikace a poradenství azylantům, imigrantům a těmto lidem, kteří tu mají různé druhy pobytu - co je třeba vyřídit, na co mají nárok, povinnosti, práce, bydlení atd. a taky terénní práce, tedy dojíždění za klienty či doprovod na úřady a tak. Opravdu mě to hrozně baví a vše se jeví výborně. Musím to zaklepat, no zkrátka jsem nadšená. No a jak se cítíš? Moc díky za odpovědi ohledne DR. Monči asi radši písněte, já mám na ni jen email. Dobrou noc.
Profilova fotka
ahojik, holky.... tak jsem zpet z kontroly a jsem v Praze:-D:-D:-D manzilek me vezl do jablonce, ze tam mozna radsi zustanu. tak a ted ke kontrole, nataceli jsme monitor a Amálka nam chrapala:-D nakonec se probudila a deloha je hodne citliva s kontrakcema..no u me nic noveho, ze?:-D tak potom jsme sli k doktorce a rekla jsme ji ze se ted posledni 4 dny necitim vubec dobre, ze citim ze je mala nejak hodne dole, ze mam poslicky atd. Skocila jsem na kozu a vse se potvrdilo, malinka ma hlavicku v male panvi, cipek uz zandy nemam ale drzi u sebe:-D CS 7(nechala jsme si konecne rict moje skore,ona ho jinak nerika:-D) :-D amalka tlaci jak blazen dolu a chce ven, bylo mi receno: Miso, vydrz tyden a muzes rodit:-D na UTZ jsme krasne videla, jak je hlavicka hodne dole, nechala jsme si ji konecne zvazit a ted vazime kolem 2500-2600g, takze uz je to krasny:) no poslala me domu, mam hodne odpocivat a setrit se a KO za tyden, snad na ni jeste dorazim:)
Profilova fotka
ahojky holky jsme zpět doma,sice to není úplně oki bříško tvrdne neustále..ale jinak je vše v pořádku.... ty záda mě asi boleli z námahy protože tam po celou dobu ležení na posteli nic.... ve středu nám dělali UZ tak malá odpovídá 28tt vážila 1080g a dařilo se jí dobře denně mi točili monitor tam žádné kontrakce čípek je také v pohodě...ten mám klid a mám to vydržet do termínu.... mám hrozný strach proč nemůžu mít ani jedno těhu v pohodě.....dostala jsme magnézko a čípky jo a máme streptokokoa v pochvě takže při porodu dostanu antibiotika aby to nedostala malinká evi na NT byl i manžel většinou s eto dělá přes bříško už je to 13tt ale když to nejde dělají to prostě spodem nepřijde mi nevhodné tam brát manžu ;-) vždyt pak uvidí i porod ne :-N ???a to je asi horší určo bych ho sebou vzala je to pro mě hezký zážitek x-) x-) x-) děkuji všem za palečky :-)
ahoj holky, jen v rychlosti zdravím, jsem v práci. Marky, tak ať jste s malou zdravé a vše je v pořádku! ty Míšo to samé holky těhulky! :-) přeju všem hezký víkend
Profilova fotka
Ahoj holky tak se hlasím zpět po dovolené, bylo úžasně a hlavně jsem v tuhle ranní dobu mohla ještě spát :-D Nedočítám vás, jen teď kousek zpět a těhulky držím palečky ať je vše v pořádku!!! Co jinak nového? Bála jsem se jak mi tam ten týden uteče,ale vůbec ne, přišlo mi to, že jsem tm byli dýl a stihla jsem si krásně odpočinout :-)
ahoj holky, Leni, vítej doma. tak až budeš mít čas, trochu se rozepiš. kde přesně jste byli? já byla v Chorvatsku už třikrát (Zadar, Paklenica - Seline a to posl. místo si teď nevzpomenu) a už mě to tam moc neláká, snad jen ostrov Brač, četla jsem, že jsou tam nejkrásnější pláže v Chorvatsku a Dubrovník také musí stát za to! ale asi se tam vypravím, až budou děti. je to tam sice profláklé, ale zas je to relativně blízko spolu s Itálií. já jsem po víkendu úplně KO! v So brzy ráno jsem jela domů na Moravu. v Pá jsem musela být kvůli festivalu, kterého jsem se pracovně účastnila, ještě v Praze. stavila jsem se u mamky na obědě, bylo lečo, pak jsem měla na slavnostech v Hodoníně kelímek burčáku, fakt nic moc. ale už po obědě mi bylo hrozně těžko. jak jsem dojela domů, hned to ze mě šlo, zvracela jsem, pak už neměla co, šílený průjem. Adam se o mě staral a byl mi opravdu velkou psychickou oporou. měla jsem několikahodinové křeče v břiše, už jsem fakt měla dost. ale naštěstí to rychle odešlo, sice mě na druhý den docela bolelo tělo jako při chřipce a měla jsem teplotu, ale odpoledne jsem už mohla vstát a dnes jsem už docela v pohodě, jen tím, že jsem moc nejedla, nemám tolik energie zatím. ale žiju! ;-) už teď se bojím těhotenských nevolností, protože zvracení nesnáším a hrozně mě vyčerpává! dnes jdu k zubaři na bělení jednoho zubu. před pár lety jsem si ho při střevní chřipce vyrazila a mám ho částečně odumřelý, tak jsem si říkala, že do svatby chci, aby vypadal! :-D a odpoledne už zase do Prahy. jaký jste měly víkend vy ostatní?
Profilova fotka
Leni urcite napisu, jen tu toho mam docela dost, tak to vidim na zitrejsi rano. Vecer chci roztridit fotky tak pak dam nejake na rajce. Dej se brzo do poradku ;-) !!
Profilova fotka
Hezký pondělní den holky :-) Markét, to jsem ráda, že jste v pořádku, pěkně odpočívej a bude dobře.. jak se ti tam dostal ten streptokok, vadí to nějak těhu? K tomu UTZ, ještě to promyslím, na ten NT jdu k jinému lékaři, proto jsem řešila, jestli je tam vhodné brát manžela, zvlášť, když to bude spodem.. Je jasný, že u porodu bude, spíš mi jde o to, zda je to vhodné vzhledem k tomu doktoru a tak, prostě jsem nevěděla, zda se tatínci na UTZ spodem taky berou.. Míšo, co to znamená CS7? Ty už máš kontrakce? Jaké to je? Takže s eočekává, ž ekaždou chvíli budeš rodit? Kolikátého máš termín? Tak držím palce, ať malá ještě chvíli vydrží :-) Leni, ten tvůj víkend je teda masakr, hlavně, že už to přešlo, já tohle měla jednou po burčáku taky :-S K tomu bělení zubu, celkem jsem se pobavila, když jsem si představila, jak jsi si při střevní chřipce mohla vyrazit zub.. napadla mě správně záchodová mísa? :-D promiň, že se směju, muselo to bolet, ale ta představa mě dostává.. a to jde vybělit i odumřelý zoubek? Leni H, no a jak bylo na dovče, povídej, přeháněj :-) a co fotky, dáš na rajče? Jinak mi měli víkend pohodový, v pátek jsme byli na oslavě kámošovo narozek, v sobotu na pouti a v neděli mi manžel montoval garnýže a já si věšela závěsy, pomalu to tu začíná vypadat jako u lidí :-) 3.10. mám narozky, do té doby to tu chci dát úplně do kupy, abych tady mohla udělat párty, tak pak to konečně nafotím a dám fotky na rajče. Nafotím to teda radši před oslavou, protože po ní hrozí, že tu z toho bude zase kůlnička na dříví :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?