Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 Moni - já bych na ní s.ala, kdyby s.ala ona na ně emoticon

Amimi - nejsem... emoticon

já pořád bojuju s domečkem, tchán mě usadil, že letos je stěhovačka opět nereálná... když jsem se ptala, na kdy mám objednat řemeslníka na položení podlah, tak to se prý dělá až úplně na konec po všem "stavebních úpravách", co tím chtěl básník říct netuším emoticon oni zase netuší, že řemeslník přijde v říjnu úpravy/neúpravy emoticon
3. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Míšo, já si myslím, že to normálně tamti admini - ono internet není bezpečnej nikdy nikde - že ses jim líbila a tak na tebe chodili čumět oni a bůhví, jestli to nerozhodili po kamarádech a tak.....protože 30 tisíc je fakt masakr moc. Jsou to svině.

Jo Pavlí, už to asi chápu. emoticon emoticon emoticon
3. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Míšo, každopádně všechny ty fotky jsou nádherná, ale máš pravdu jsou intimní a mně by to také naštvalo.

Pavlí a máš na rajčeti, nebo na střeše nějaké nové fotky? Jak dlouho už budujete? Já mám pocit, že docela dlouho?
3. zář 2009 v 15:00  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Míšo - Gertruda je něco jako ti slídiví admini u Pipiii emoticon

Moni - budujeme 2 roky, ale víceméně jen tchán a manžel po víkendech... když to vidím v okolí, tak nejsme žádná extra vyjimka, ale já už to prostě vidím hotový - osadit vypínače, položit podlahy a bydlím emoticon
3. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Dva roky to je dost, ale jak píšeš, když se to dělá po víkendech, je to normálka. Ovšem člověk je od přírody netrpělivej, úplně se vidím v tvé situaci, jak stojím se záclonou za dveřmi, dupu nožičkou a čekám, až to bude emoticon .

Gertruda je prostě prudič.
3. zář 2009 v 15:13  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Pavlí - tak dva roky na barák jsou tak nějak v normě?
3. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Míšo - u nás se staví asi 17 domů a všem to +/- ty 2 roky trvalo, ale třeba Evička a Jiřinka bydleli ani ne do roka emoticon
3. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 ale vy máte dům větší a patrovej nebo to staví někdo jinej?
3. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Holky jsem Vám zapomněla říct, že dnes odvezli neteř s prasklou plodovou vodou a asi bude každou chvilkou maminka.

Evča s Jiřinkou to stihli opravdu perfektně, asi je to i o tom, jestli stavíš, tím pádem tě tlačí čas, nebo přestavuješ a tam tolik čas asi netlačí, kort pokud máš kde bydlet a další věc jsou korunky, které buď člověk má, nebo nemá pohromadě. Naši stavěli deset let, hrůza, ale z výplat a bez velkých dluhů. Já se snažím získat větší hypotéku a udělat to do raka, jestli to bude hrůz nebo ne, to se teprve uvidí emoticon
3. zář 2009 v 15:33  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 roka emoticon
3. zář 2009 v 15:35  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky holky emoticon

pavlí já enchápu emoticon emoticon jsi těhu nebo ne???to sthování je tedy blbý to bych nevydržela četat tak dlouho emoticon emoticon emoticon
mě vyčerpávají ted ty 3 měsíce co to děláme emoticon

moni také doufám že to stihneme máme na to 3 měsíce emoticon a už se blížíme do finále jako na naše patro emoticon emoticon
ale jinak se připrav pořád nějaké komoplikace a peněz emoticon

evičko vy už jste obrovský emoticon emoticon jen tak dál mamino a jsem ráda že jsi nakoukla emoticon

naše malá už má tak 30cm a co vyvádí v tom břiše snad není možný emoticon emoticon
3. zář 2009 v 15:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Markét - nejsem, to byla jen Evičky dedukce, když mě Mag nezahrnula do výběru netěhulí emoticon
já nejdřív myslela, že když začneme jedno léto, tak to stihnem další rok do zimy, pak mi umřel taťka... emoticon no a potom jsem doufala, že letos by to šlo, ale jsem jediná, kdo si to myslí emoticon

Míšo A - dům máme patrový, takže se museli obkládat 2 WC, 2 koupelny..., navíc jsme dělali hodně změn za pochodu a to taky dost zdrželo...
3. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 pavlí děkuji za vysvětlení emoticon chápu emoticon jak říkám člověk myslí a pak je vše jinak emoticon
já dnes říkám že ybch nepředělávala emoticon koipial bych byt hotový malý utulný a konec emoticon emoticon
také právě děláme celé patro jako obytné to nás hrozně zdržuje emoticon emoticon
už chybí jen obklad té horní koupelny a babička se stěhuje nahoru emoticon
3. zář 2009 v 15:52  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
 Ahoj holky, tak dnes máte po dlouhé době zase nakecáno emoticon
Nám nešel od rána net a odpoledne jsem byla v Mostě s kamarádkama a se švagrovou. Teď manžílek uspává Vládíka emoticon

Evičko, jsem moc ráda, že to nebyl planý poplach a krásně Vám to vyšlo - na jaro jak sis přála emoticon Ale zjistila jsem, že každá doba má plusy a mínusy a je to opravdu jedno. Holkám už si budou v létě krásně hrát a bude s nima větší sranda.
U nás to teď začíná, už si hrozně moc všímá, už si hraje na dečce a s chrastítkama, pořád žvatlá, směje se atd. Je to naše zlatíčko a opravdu je moc hodný. Některý noci nám nevyjdou, ale to se nedá nic dělat, on mi to vždy něčím vynahradí emoticon

Jinak po dlouhé době zdravím taky Evičku emoticon Ty cestovatelko, neměli jste zase nějakou letenku od Sky Europe?
3. zář 2009 v 19:48  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
 Ahojky holky emoticon

Pavlínko, tak to doufám, že jsem svojí dedukcí neudělala po vsi nějaké drby.. pořád tu šmejdí?
K tomu baráčku, já věřím, že se do Vánoc už nastěhujete, prostě se na tchánovo skeptické pohledy vykašli, nech položit podlahu a bude emoticon Nám třeba podlahu pokládali a ještě jsem neměli druhou koupelnu obloženou, krb nebyl obložený šutrem atd, to se vše dodělávalo až potom a taky to šlo a jde.. pořád není komplet vše hotovo, nemáme zatím parapety a žaluzie, na ty nastoupí v sobotu, technická místnost taky není dodělaná atd.. představovala jsem si, že se nastěhujeme do vypulírovaného hotového domečku, ale to by ještě chvíli trvalo.
Tak držím palce, ať to brzo doladíte emoticon

Mončo, dobrej nápad s tím maroděním už teď emoticon Ale pamatuj, že ta pojistka plní až po 14ti dnech marodění, takže pokud chceš teď jen tak, tak aspoň na 3 týdny, aby jsi z toho něco měla emoticon Taky mám skoliozu, ale to nesmí doktor uvést do neschopenky jako diagnózu, musí tam uvést jen bolest zad nebo něco takového, protože na nemoci vzniklé před uzavřením pojistky se to nevztahuje, tak pozor na to..

Míšo A, prolítla jsem v rychlosti stránky zpět, všimla jsem si odkazu, že jsi byla na dovče, supeeer fotky, jsi fakt kost a ty plavky to je síla emoticon Tohle obdivuji, protože já váha se nejsem schopná rozhodnout mezi dvěma, natož tolika, které bych si zrovna ten a ten den vzala, to bych se dostala na pláž až odpoledne emoticon A jak bylo na dovče?

Míšo P, pošlu ti ten mail do IP a čekám taky na fotečky emoticon Jinak s tím rajčetem je to celkem nářez!!! Neudávala jsi to někde na nějaké veřejné místo? 30tis je fakt děsnej hukot. Jo a narazila jsem na odkazy na to video bříška, málem mi vypadly oči z důlků, to je neuvěřitelnej mazec emoticon

Markét, už se těším, až to bude mít taky 30cm emoticon hormony se o mě postaraly fakt dokonale, nikdy bych si nemyslela, že zrovna já z toho budu taky tak vydřená emoticon
No a na pařby chodím dál, teď je většina venku, tak je to v pohodě, akorát už nechlastám a nekouřím jako zjednaná emoticon

Jiřinko, to je super, že je malej tak hodňoučkej, snad se mi takový poklad taky podaří emoticon
Jo, to jsem se chtěla zeptat, měly jste holky na něco nějaké spešl chutě nebo tak? Já na sobě nic nepozoruji, až mě to zaráží.. píše se, že když má třeba ženská chuť na čokoládu, tak to bude např holka atd, fungovalo to u vás?

Jdu do hajan, zatím papapa
3. zář 2009 ve 23:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobré ráno,

Budějce hlásí chcanec a hnuj. Ble emoticon

Evi - když jsem měla na každý den jedny, tak jsem neměla žádný důvod se rozhodovat - věděla jsem, že na všechny se dostane emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
Horší to bylo zabalit, když jsem musel troje nechat doma emoticon emoticon emoticon
Na dovče bylo super, dokonale a úžasně emoticon
Od 14. mám dovolenou týden, tak to pojedem asi na chatu, protože Michal řekl, že by rád jel třeba do Chorvatska nebo do Itálie autem, ale takhle "brzo po sobě" k moři nechce a já asi taky ne.

Vy máte dvě koupelny v domě?
A muž už ví, že čekáte sviště? Povidej reakceeee emoticon emoticon
4. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Dobré ráno.

Tak já hlásím, že neteř má holčičku Justýnku. Je krásná. Petra chudák rodila šestnáct hodin, ale už to má za sebou.
4. zář 2009 v 09:10  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 ahoj holky,
Míšo A - mě si fotky z dovči neposlala emoticon taky bych se ráda pokochala, nejen plavkama emoticon

Moni - gratuluju k Justýnce emoticon

Evi - my se taky nebudeme stěhovat do vypulírovaného, ale dost věcí snad bude hotovo
máš nějaké aktuální fotky domečku?

Jiři - super, že je Vládík tak hodný emoticon tak ať vám i dál dělá jen samou radost
4. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Jéé, Pavlí - já na tě zapomněla - posílám emoticon

Věř, že to nebyl žádný postranní úmysl ani temná pohnutka emoticon
4. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 Ahoj holky, hlasim, ze mame vse zabaleno, v noci sedame do auta a frcime smer Chorvatsko. jen tam ma zitra prset emoticon ale pak uz by melo byt pekne. A co je hlavni, nemusim tyden vstavat do prace emoticon
4. zář 2009 v 10:33  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ahojik evi, pisni mi ten mailikemoticon jinak uz ty fotecky mam i tady na konikovi.

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=229382&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

jinak ten odkaz jsme nikde oparvdu nedavala...videly jste je myslim vy(nekteri) byli to fotecky ze Saony kde jsem se polevala musli(naha atd) a potom slozka co jsme fotila pred Vanocema pro toho manzilka, tam jsme byla i v tom latexu atd. :-/ to jak rikam asi 8 lidi melo odkaz..:-/ nevim jak se to mohlo stat, ale rozbrecela jsme se, pac obe byli na heslo a jeste skryty, smazla jsme to...:-/ ted jsme to dala na konika a jestli si to nekdo stahne tak o tom nebudu alespon vedet.. ale na rajce uz zadny skryty nikdy nedam.. je tam plno chytrych kluku z FELU atd ktery si bez problemu odhesluji kterykoliv vstupy:-/
4. zář 2009 v 11:26  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 jo a prave ted amalka opet ve me skotacila, jsou toi strasny dela, jak je uz velika, tak se tam starsbe spatne otaci ale ona za kazdou cenu samozrejme strasne chce se otocit, takze to je nejdriv tlak jak blazen(mam pocit ze mi praskne brisko) a potom se to rozvlni, cipek starsna bolest, mocak take, loket tady, zada tady, zadeckem se opre o zebra...noooo holky mate se na co jednou tesitemoticonemoticonemoticon kazdopadne uz to neni vubec prijemne, nekdy se u toho klepu a prosim ji at uz toho necham, protize to fakt starsne boli.
4. zář 2009 v 11:28  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Míšo - to je mi moc líto s těma fotkama, mně by Michal nějaký odvážný fotky nikdy na net dát nepovolil, protože se mezi takovýhlema lidma taky občas pohybuje a oni jsou fakt schopný udělat sviňárny.
Hodim příklad - jeho spolužák se navrtal jejich třídní ze střední do mailu a vyšťoural tam nějaký fotky, co fotili s manželem na dovolený - na jedný ukazuje na čůro močícího koně a děsně se tomu gebí, on tu fotku uložil, pak se naboural na stránky tý střední školy a tuhle fotku hodil jako plochu. Jo pro tu prdel, člověk se zasměje, ale docela si umím představit, jak tý ženský bylo emoticon
Michal říkal, že by nikomu z těhle lidí nikdy nepůjčil ani flashku (i když to smažeš, jsou programy, který to dokážou vytáhnout) a ani ho nikdy nenechal sedět u PC nebo notebooku bez dozoru emoticon

Mmch - jak jsem ti říkala, že se mrknu na to moje skrytý album - tak ještě nikomu jsem nedala odkaz a heslo a stejně už tam je asi 12 shlídnutí a fakt jsem se na to 12x nedívala. emoticon Sice to nejsou kdovíjak tajný fotky...ale beztak. Říkám, sráči to jsou. emoticon
4. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Tak to je dobré o tom rajčeti vědět. Já tedy žádné odvážné fotky nemám, což mně tedy mrzí.

Jinak musím pochválit Chomutovský katastr, v pondělí budu mít připravené podklady, které jsem zbabrala u nich v kanceláři a řízení je ukončené a můžu to podat znovu a doufám, že tentokrát už dobře. Jsou fakt hodné. Takovou ochotu jsem nečekala. Ještě před dovolenou stihnu podat nový přepis. Tedy doufám. Pokud budu mít opět štěstí na úřednici, tak by během dovči mohli udělat ten přepis.
4. zář 2009 ve 13:23  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

holky 3týdny!!!!!!!!!!!!!!!!čekáme na zedníka měl přijít ve středu volal omlouval se že přijde ve čtvrtek myslíte že přijel a od včéra nezvedá telefony....já to nechápu tak jsme dnes volali přes net někomu jinému přijde se zítra podívat..tady už nejde o nás a naše stěhování ale o babičku která musí za měsíc topit!!!a jakmile nebude ta koupelna neudělá se voda a tím se nespustí ani topení
no fakt jsme jako nasra....
4. zář 2009 ve 13:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Holkytak se tu měj te pěkně, já už to tu pomalu balím. Moni užijte si dovču!!!
4. zář 2009 ve 13:44  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 No tak to sem hoď, Markétko, jeho jméno emoticon
Já takovýmhle hňupům většinou zavolám a řeknu jim, že už jsem si vybrala jinde, ať se laskavě neobtěžujou a že jim udělám takovou reklamu, že si vo ně nikdo neopře ani kolo! emoticon

A kde babička bydlela doteďka, že tam nemůže počkat, než se to dodělá?

Moni - však nikdy není pozdě emoticon
4. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 míšo ale on nezvedá telefony..idiot!!!!!!!!

babička bydlí pořád tam ale ted se nepotřebuje topit...oa bydlí v tom patře jak budeme my a jí to děláme nahoře....jako dnes jak se ochladilo už možná zavlažit chtělo a co až přijdou větší zimy emoticon emoticon emoticon

moni kdy letíte emoticon pořádně si to užijte a přivezte sluníčko emoticon emoticon emoticon

leni hezký víkend emoticon
4. zář 2009 ve 13:51  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak bych mu poslala smsku emoticon

No a proč by teda babička nemohla zůstat tam, kde je (tedy tam, kde budete vy)?
Však vy máte kde bydlet...
4. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 horejsi také si to pěkně užijte, budeme si navzájem přát krásné počasí emoticon .

My odlétáme v úterý v 18:30 z Drážďan. Přijedeme tam v noci. Vyjíždět budeme po brzkém obědě. Holky nevíte jak dlouho se letí do Turecka? Mně se ty časy moc nezdají, asi tam bude nějaký posun.
4. zář 2009 ve 13:57  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.