Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 Marky, moc hezké!
jinak jsem nadšená z vašeho kočárku, to je můj favorit! už když to řešila Míša P. tak mě zaujal. černou mám moc ráda.
6. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Teda Markét Vy už to máte krásně připravené.

My se byli v sobotu podívat na Justýnku. Je opravdu nádherná, má maličko žloutenku, takže vypadá, jak kdyby přijela od moře. Fotky mám jen z mobilu, ale až mi je manžel pošle, tak Vám jí ukážu.

V sobotu večer byla v Žatci dočesná, holky máme to za humny a já tam nikdy nebyla. Pavel mi řekl, že tam nejedeme. Ale pak nevydržel na mně koukat a v půl desáté jsme se tam jeli podívat. Sice už bylo po hlavních akcích, ale i tak super. Příští rok jedem na celé dva dna. A pokud nebudete vědět co s volným časem, tak Vám to doporučuji. Letos vstup žádný, účinkovali Michal David, Helena Vondráčková, Čechomor a spousta dalších.
7. zář 2009 v 09:47  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Lenus, to je přesně to, co jsem tvrdila, když nás z té diskuze vykmitli, i když jsme jí zakládali my. Až bude chtít někdo něco vědět o DR, tak se nic nedoví, protože ta diskuze je více méně mrtvá. Je to škoda. Klidně se ptej, co budeš potřebovat, tak ti řekneme.
7. zář 2009 v 09:52  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Dobré ráno holky,

jak je po víkendu? Já ho měla celkem náročný, celou neděli jsem prospala emoticon
Dnes jsem byla na odběru krve, tak jsem zvědavá, zda bude vše ok, holky těhulky a maminky, za jak dlouho budou tak výsledky? No a dala mi doporučenku na ultrazvuk j jinému doktorovi, asi má lepší, kvůli vyloučený downoho syndromu atd, tak tam musím zavolat a objednat se.. jinak podle MS jsem 10+2, ale jelikož mám dlouhé cykly, tak jsem tak 9.týden emoticon

Markét, tak postýlka vypadá naprosto božsky, máte to krásný a ten kočárek se mi taky moc líbí, kolik stojí a jak se s ním jezdí, zkoušela jsi to?

Mončo, s tou dovčou je to super, pěkně nabereš síly před rekonstrukcí a třeba změna prostředí vykouzlí i něco v bříšku emoticon Jinak si myslím, že na dovolené budete jezdit i nadále, hypotéka, nehypotéka, zvládnete to, Pavel je šikovnej chlap emoticon

Leni, koukala jsem na ty fotky z Francie, byla to famózní rezidence, museli jste si to parádně užít emoticon

Jiřinko, ten nápad na dovču s rodiči je super, naši takhle sebou brali na dovolené babičku, když jsem byla malinká, no a ta po večerech hlídala a oni mohli trajdat emoticon

Holky a kdy se dělají takové ty první testy, aby se vyloučilo postižení a vady?

Jdu trochu makat, zatím papa
7. zář 2009 v 10:25  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Evko beru sebou ovulační testy, tak jsem zvědavá, jestli mám vůbec ovulaci. Musím si pospíšit, za chvilku tu bude dostavěno a začnou mimča, abych nebyla mimo mísu emoticon. Normálně si připadám jak zvířátka s falešnou březostí. Pořád se mi chce brečet, bolí mně prsa, mám zvláštní pocit v podbřišku a nic. Asi už mi fakt hrabe emoticon .
7. zář 2009 v 10:36  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Moni, ono na té psychice opravdu něco bude, já dokud na to taky myslela, tak nic a když jsem teď měla ty jiné starosti a zájmy a mimi se mi do toho zrovna moc nehodilo, víš jak, tak bum a je to tady, jako blesk z čistého nebe a to doslova emoticon A co vlastně Pavel, byl na tom spermiogramu? stejně mám takové tušení, že si přivezete ten poklad z turecka emoticon
7. zář 2009 v 10:51  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Evi nebyl a jen tak nepůjde. Nejdřív se dám dohromady já a pak se uvidí. Já si také myslela, že si mimčo přivezeme z DR , nebo z Francia a nic. Ono to naplánovat nejde...................ale dle plánu by bylo mimčo na jaře emoticon emoticon emoticon emoticon
7. zář 2009 v 11:04  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 Ahojik holky, market ma krasny kocarek, je strasne podobny jako ten muj Jumper, potom treba jako v-cross a x-lander. vse to jsou polske kocary, rekla bych ze jsou delane v jedne tovarne a pote na kdyz prdnou jinou znackuemoticon je velice lehky, ale rekla bych ze treba k tobe evi by nesel. My jsme takovy prcci s market, takze nam vyhovuje i ze je lehky atd. vnitrni rozmery jsou dost male ale chce to idet na zivo, kazdy si na to udela svuj nazor. Jirinka ma take karsny kocarek a myslim ze ty vnitrni rozmery jsou take docela male. Chce to se sbalit, vyjet nekam kde je plno kocaru po hromade a porovnavat a hlavne si rict co je pro vas dulezite, zda bylute na vesnici, kde je plno snehu, nebo ve meste, kde se soli atd. stejne tak kdy se mimi narodi. Treba evax bude rodit nekdy na jare, tudiz na podzim by prcka do hlubokeho uz nenarvala(zalezi na korbicce) ale do toho meho uz asi ne a to mam asi 2 cm na siri vice jak marketemoticonemoticonemoticon takze pri kocarku hodne stestiemoticon
7. zář 2009 v 11:45  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jiřinko jak vůbec dopadl ten pupík roku?
7. zář 2009 v 11:56  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky Míšo, chtěla jsem se podívat na ten tvůj kočárek, ale nemáš ho v albíčku, jaký je?
Proč myslíš, ža by se ke mně ten Markét nehodil, že je malý? Měřím 170cm a vážím 52Kg, nejsem žádná almara emoticon teda zatím emoticon Mně se právě líbí takové ty malé, hladké kočárky, třeba i ten x-lander, v černé je super, chci rozhodně a jedině černý kočárek emoticon V Praze je prý nějaká giga prodejna tohoto zboží, nevíte kde?
No a v kolika měsících se dítě už nemusí dávat do hluboké korbičky? Nechci kvůli tomu, aby se tam na zimu s pytlem vešlo nějaký obr kočár..
7. zář 2009 v 11:57  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 No pak člověk vrhne na svět skoro šestikilové mládě jako byl můj Michal a máte po ptákách, ten se nemůže do žádných malých korbiček vejít emoticon emoticon
Ne dělám si srandu, to se snad ani neděje už dneska, takoví obříci. emoticon

Jinak zdravím po víkendu emoticon emoticon
7. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Mončo, no máš pravdu, to taky nevím, zda Jiřinka něco vyhrála emoticon a jak dopadla ta tvoje soutěž s kytičkama?
7. zář 2009 v 11:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 evi mam ho v albickuemoticon

tady mam dve albicka, evi myslim ze je pro prcky ten nas typ kocarkuemoticon

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=370734&vReferer=%2Fphotos%2Fpipiii
7. zář 2009 v 11:59  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 evi www.detskyraj.cz
7. zář 2009 ve 12:00  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Míšo, díky, to je ono, jdu na to hned mrknout emoticon Jinak já koukala do toho druhého albíčka, tohle jsem neviděla, máš taky krásně připravenou postýlku atd, to je paráda emoticon Kočárek je hezký a nezdá se mi jako pro prcky. Já te´d tak hledala, jaký bych chtěla, tak možná upustím od té vytoužené černé, x lander má limitovanou edici a je to něco jiného a líbí se mi to, koukněte: http://detskezbozi.com/inshop/kocarky/kombinovane/x-lander-xa-limitovana-serie-x-board-girl.html , http://www.e-broucek.cz/kocarky/kombinovane/x-lander-limited-2009-xa-luzko-autosedacka-board-boy , no a jinak je favorit tento: http://detskezbozi.com/inshop/kocarky/kombinovane/x-lander-xa-luzko-2009.html , a tyhle taky nejsou špatné: http://www.kupsikocarek.cz/detail.php?idzbozi=1052&barva=12037 , http://www.kupsikocarek.cz/detail.php?idzbozi=1958&barva=13150

Míšo A, a to mami rodila to slůně normálně spodem? to musel být nářez.. nedávno ve zprávách ukazovali 8mi kg novorozence, to bylo hrůzostrašný.. když si představím, že jsem měla jen o 10kg víc, když jsem šla do první třídy.. emoticon
7. zář 2009 ve 12:28  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Evi - jo jo, normálka...celá porodnice se na něj chodila dívat emoticon
Akorát říkala tchýně, že druhej den byla k obědu rajská, že byla studená a plavaly v ní takový cucky, takže to jako málem nerozdejchala, ale jinak žádné připomínky emoticon
7. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holčiny, dneska jsme byly s kamarádkou, co má o měsíc mladšího chlapečka (váží ještě o 140g víc než Vládík emoticon ).
Jinak Vám řeknu, že náš od pátku pěkně cepuje, tak snad mu to nezůstane emoticon Potřebuje se pořádně vyspinkat, jakmile není, tak je pěkně rozmrzelý a ukňouraný. Nejhorší je teď usínání. Musíme přejít na jinou metodu, protože houpat už se nedá, to by dokázal klidně přes hodinu, pak ho položíme do postýlky, otevře oči a začne brečet. Už s ním ani nemůžeme sedět, ale chce chodit !!! emoticon emoticon

Leni, tak mi bychom chtěli Itálii, prcek už by měl chodit a ty pláže tam jsou super, už si bude hrát na písku a hlavně je to nejblíž. Já do Bibione jezdila jako malá 2x do roka, nám se tam hrozně líbilo, tak bych to chtěla po těch několika letech vidět. Naši tam byli letos a prý se to hodně změnilo a už je tam málo Čechů a teď tam jezdí hlavně Němci a Italové.
Po zkušenosti a s tím jak vidím švagrový kluka bych s pár měsíčním na takovou dovču nejela, myslím, že ten rok nejdřív a to se taky může ještě změnit. Záleží, jaké je miminko, ale změna režimu, místa a počasí je pro ně dost těžká.

Markétko, vy už máte ten kočárek koupený? To ani nevím, ale je hezký a ta postýlka taky emoticon

Evičko, první testy na ty syndromy jsou v 16tt povinné, ale můžeš už ve 12 nebo ve 13tt, ale to platíš, na tom byla Markétka.

Co se týče Pupíku, tak jsme nepostoupili, ale ještě vybírají divoké karty do finále emoticon

Teď ke kočárku. Evičko, opravdu se na ně musíš jít podívat naživo, mě se pak třeba X-lander vůbec nelíbil. Co mi na něm taky vadí, že během dne jich potkáš minimálně 10 emoticon
Ty korbičky jsou opravdu malé, já potřebuji, aby Vládík brzy dobře seděl, nebo budemem mít v zimě problém. Píšou, že do sporťáčku od 6. měsíce, ale někde to třeba nedoporučují.
Jinak ten náš kočárek k nám na vesnici klidně, ale museli bychom jen po silnici a chodníku, ale jezdíme po polních cestách (na těch se dobře uspává emoticon ) a to by ten náš kočárek vůbec nezvládnul.
Jinak náš má 8,5kg, je lehoučký.
Kolik Markét váží ten váš?
7. zář 2009 ve 14:37  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Jiřinko, no já na živo ještě moc kočárků neviděla, musím to pak opravdu prohlédnout, zatím hledám jen na netu emoticon koukala jsi na ty odkazy, co jsem tu nechávala, ty první dva v limitované edici? Těch bych na ulici určitě tolik nepotkala emoticon Budu potřebovat kočárek, který zvládne terén v lese, protože za barákem máme hned les, kam plánuji chodit na procházky, pak se s ním musí dobře manipulovat i ve městě a taky musí být lehký, protože nepředpokládám, že budu trávit dny jen kolem baráku, budu určo hodně jezdit po kámoškách, na výlety a tak.
No a teď baby raďte, po jakém typu se mám koukat..
Jo, Jiřinko a vy ten váš kočárek doma nepoužíváte? všimla jsem si, že máte hodně fotek s nějakým starším..
Vládík pěkně roste, je to krásné miminečko emoticon

Míšo A, tak to je hukot, že jediná hláška k porodu 6ti kg macka, byla studená, puckatá polívka emoticon
7. zář 2009 ve 14:52  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Jo, ještě, co to je vyšetření NT a NB? na to jdu 1.10. , 2 dny před narozkama, to budu 13+5, no a při oslavě mých narozek, to budu v 14.týdnu to chceme oznámit rodině, tak aspoň budu vědět, zda je vše ok emoticon
7. zář 2009 v 15:00  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Tak to nevím, co je NB emoticon
Musí vše dobře dopadnout, myslím, že nejhezčí dárek k tvým narozeninám dostanou ostatní emoticon Co vůbec vaši rodiče, už chtějí vnouče, mluví o něm?
A co vlastně reakce tatínka?

Tenhle kočárek máme jen do města, u baráku máme ten starý. Nic s ním neřešíme, máme ho pořád na terase a do terénu je super emoticon Ten náš je pořád v autě a alespoň ho nemusím pořád skládat a vyndavat a zandavat.
7. zář 2009 v 15:21  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Evi kočárky se mi líbí všechny co tam máš. Pipiii ty to máš už také nádherně připravené. Neříkala jsi, že máte malí byteček? Holky jste šikulky, takhle pěkně to sladit. Pak mi budete muset říct, kde nakupovat. Já také plánuji, že na chatu do bažin si pořídím nějaký starší kočárek. Jiřinko nechápu, jak to, že jsi nepostoupila. Máme někde hlasovat?
7. zář 2009 v 15:55  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Mončo, už nemusíte emoticon
Ale když nás náhodou vyberou jako divokou kartu, tak musíte o stošest emoticon
Je to asi jen o známých, protože v některých číslech, to bylo jasné, která fotečka je nejhezčí a pak vyhrála úplně obyčejná.

Jo a Evičko, děkuji za Vládíčka emoticon Je to to nejkrásnější miminko. Asi to tak má každá maminka, že je pro ní to její nejkrásnější emoticon Já jsem ale opravdu hezčí jakoby neviděla emoticon
7. zář 2009 v 16:35  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jiřinko my hlasovali jak o život, jestli Vás vyberou, tak dej hned vědět. Jasně, každé mimčo je nejhezčí.
7. zář 2009 v 16:51  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ahojik

evi, tu limitovanou edici znam, kupovala si ho kamaradka pro chlapecka v modre. Maji tu edici od ledna letosniho roku. Kocarek je moc pekny, ale opet prostor nic moc, zvlast kdyz tobe to vychazi hloupe na tu zimu ze by se do hluboke uz nevysel, my mame podzimni deti, tak jsme z diskuze volily klidne maly korbicky.

Mag, jj mame maly bytecek je to 2kk, ten detsky koutek je soucasti loznice, hned vedle detske postylky je manzelska postel a skrine. Ale na konci listopadu nebo v prosinci se stehujeme do novostavby, ale opet jen podnajem ale metrove mnohem vetsi a na klidnejsim miste, Ted bydlime primo na hlavni silnice na svetelny krizovatce, bez balkonu, nic proste. Soucasny byt ma cca 45m2, tamten bude take 2kk ale 75m2 s balkonkememoticon. tak se moc tesime. Dozvedeli jsme se to ted nedavno, jakubuv tata je stavbyvedouci a dostal moznost se nekoho zeptat zda tam nechce jit do podnajmu, driv nez se to da realite, tak jsme to brali vsemi deseti. Vyjde to cenove stejne, pouze 1tis. navic za podzemni parkovani, ale to se zase hodiemoticon
7. zář 2009 v 17:27  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 čau holčiny,
přeju hezký večer. já před půl hodinkou dorazila a mám dost. už se mi nic nechce. ale brzy to bude už klidnější.

vidím, že řešíte kočárky. já jen vím, že chci černý, ale chce to opravdu vidět.
Evi, sídlo to bylo, to jo, prostě nádhera! kdy sem dáš fotečky z domečku? jak se tam bydlí? já už se taky hrozně těším jednou na vlastní, ale to ještě potrvá!

Jiři, já to taky vidím tak do roku s prckem spíš v ČR a moře pak, ale jak píšeš, záleží na mimču. některé to zvládají, jiné ne. mamča to bude vědět nejlíp. emoticon
a je to tak, že do 2 let mívají děti pobyt i let zdarma?
a jak třeba řešíte noci, když Vládík brečí a manžel vstává do práce? spává jinde nebo mu to nevadí?
kdybych teď otěhotněla, tak bychom rozhodně museli shánět min. dvoupokojáč.

Miško P., vy se stěhujete? vypadá to dobře a kde to bude?

Míšo Amimi, jak to vypadá s vašim baráčkem, dlouho ses nezmínila.
7. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Leni, ty děti má každá cestovka asi jinak a také záleží na akci.
My bychom tam jeli sami a ubytování přes agenturu přímo tam.

Vašík spí v ložnici a já s malým v pokojíku. Vašek má strašně lehký spaní, to bych mu nemohla udělat, když nemusím. Já třeba usnu do pár sekund, co usne Vládík, to on ne. Takhle je to lepší.
7. zář 2009 v 19:59  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky holky vy jste toho nakecali emoticon emoticon emoticon

evi já na těch testech byla ve 13tt platili jsme asi 1000kč ale vyloučili nějaké vady pak jsou důležité i ty triply nabírané v 16tt ty pokud vyjdou zle asi by tě hnali na plodovku stejně i když to vyšetření ve 13tt bylo dobré mají z toho prachy víš emoticon emoticon emoticon emoticon je to hnus ale prostě tě tak vystresují že tu plodovku neodmítneš....takže je to na vás zda to vyš.ve 13tt budeš absolvovat a věřit mu emoticon já bych i tak šla na plodovku ale vyšlo to dobře emoticon emoticon

ke kočárku jiřinko už ho máme doma dávno asi od 26tt emoticon emoticon emoticon je super ehzky se skládá váha je asi 13kg ale i tak mi přijde lehoučký emoticon stál 10 tis.komplet emoticon a je nádhernýýýýý emoticon emoticon emoticon emoticon

jak píše míša hodně podobný jejímu stejná konstrukce emoticon a vše je polské i X lander emoticon ale tam platíš za značku také se mi líbila ta editovaná edice ale dát 17 tis,jsem nechtěla emoticon emoticon to radši malé za 7 tis.koupím něco jiného emoticon

jinak chce to jet a vyzjoušet!!!!!!!na netu se mi toho líbilo spousty a ve skutečnosti nic moc emoticon emoticon emoticon
navíc musí pasovat k TOBĚ EVI!!!!jsem prcek i manžel takže k nám se ten dorjan hodí je opravdu nízky emoticon emoticon fakt dost takže k vyskokým se nehodí ke mě se nehodil skoro žádý ani ten Xlander byl na mě veliký emoticon

takže asi tak emoticon emoticon emoticon
7. zář 2009 ve 22:18  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky emoticon

Jiřinko, no naši už by vnouče chtěli, přece jen jsou už starší, tátovi bude v únoru 70 a mami 67.. vždycky říkala, že půjde do důchodu až bude vnouče, tak jí to vyšlo, aniž by to teď věděla, je v práci do konce roku, takže bude nonstop připravená na hlídání emoticon No a Petrovo rodiče nemluví o ničem jiném, než abychom už zadělali na miminko, ty budou z toho úplně na měkko emoticon
Jinak manžel se to dozvěděl krapet neobvykle a neplánovaně, když jsem teprve testila, tak jsem ty testy fotila, že je pošlu kámošce.. jenže jsem měla zrovna nový telefon a manžel si s ním hrál a na ty fotky přišel.. chvíli na to koukal jak tele na nová vrata a pak říká, broučku, my budeme mít miminko? A byl z toho celý na měkko a šťastný emoticon

Míšo p, já na velikost korbičky kašlu, to se vždycky nějak pak vymyslí, hlavně, aby se mi ten kočárek líbil.. ty hezké dělají s malýma korbičkama, to se holt nedá nic dělat, na zimu bude kdyžtak už ve sporťáku a hotovo emoticon
Jinak to stěhování je super, že to budete mít větší emoticon a co vlastní bydlení, zvažujete?

Leni, bydlí se dobře, ale zatím furt nemám vybaleno vše po stěhování a to mě celkem drtí. Taky ještě nejsou hotové parapety, garnýže a lišty kolem plovoučky, všechno nafotim a vystavím, až to tu bude tip ťop, víš jak emoticon
,
Markét, na ty testy mě teď poslala doktorka, takže to platit nebudu, říkala, že na to posílá radši takhle dřív, že některé lékaři posílají až dýl, ale že takhle je to lepší, no na to, jak mě tenkrát naštvala, tak teď jsem z ní badšená, už mi dvakrát dělala ultrazvuk a vždycky mě na to nechá strašnou dobu čučet a povídá a povídá emoticon Jak mě dnes brali tu krev, tak mi vysvětlovala něco o RH faktorech, to jsem moc nepochopila, o co jde?
Jinak na vyzkoušení kočárků si pak někdy uděláme asi výlet do toho obr krámu v Praze a to bylo, aby nebylo emoticon

Jdu pomalu do hajan, dobrou noc
7. zář 2009 ve 23:11  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kiluvi
Registrovala se 12. února 2008 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kiluvi
Registrovala se 12. února 2008 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Evi, neblbni a opravdu hledej kočárek s velkou korbičkou. Ty budeš mít mimčo v létě a kočárek Vám musí vydržet celou zimu, jinak to bude pro mrňouska děsně nepohodlné. Tomu malému bude naprosto jedno, jak kočárek vypadá, ale že ve sporťáčku bude pořád ujíždět dolů a budit se, to mu vadit bude a bude dost nevrlé.

A nenaladěné, ufňukané dítko, to je mor a skáza. Zeptej se Jiřinky, ta to teď má v praxi a určitě Ti potvrdí, že se na náladě rodičů opravdu ve velké míře odráží to, jak je dítě spokojené a vyspané. I těm zimním miminkům by měl hluboký kočárek vydržet tak do 9 měsíců, alespoň. Minimálně do té doby, dokud si dítě samo nesedne (to neznamená, že ho posadíš ty, ale že se umí bezpečně posadit samo. Jinak si ničí páteř, protože hlavička dítěte je tou dobou ještě hodně těžká a krční a zádové svaly ještě málo pevné).

A ještě jedna praktická rada k nákupu kočárku: pokud máte auto a nebudete si teď kupovat nové, větší, tak jeďte nakupovat určitě s autem a v prodejně si domluvte, aby Vám dovolili, abyste si kočárek sami složili a vyzkoušeli, jestli se Vám vejde pohodlně do kufru, aniž by jste museli sundavat kola. To je děsný opruz, zvláště v podzimních plískanicích a tajícím rozčvaňhaném sněhu.

Jo, a jestli je kočárek dost velký se dá zjistit jednoduše. Hodně prodejen má k dospozici panenku - miminko tak cca 70 - 75 cm velké, které si můžeš vyzkoušet dát do kočárku ve fusaku a oblečené v nějaké zimní kombinéze. Pak uvidíš, jak se vleze. Určitě by mu tam mělo zůstat ještě něco místa.
8. zář 2009 v 00:48  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

kiluwi on je problém ten že žádný nemá extra velkou korbičku emoticon emoticon emoticon emoticon prostě všechny jsou tak nastejno emoticon nic extra velkého....

ale jinak Evi nekoukej na vzhled opravdu to chce ošahat atd,aby šel do auta dobře zkládat ovládat.....já velikost korbičky nějak neřešila mám zimní miminko takže ta se tam vejde v poho a příští zimu bude ve sportáčku ale ty bys to měla zvažovat a vybírat tu největší emoticon emoticon

na ty testy jdi ale jak říkám stejně pak tě pošlou na tripply a pak kdyby to nevyšlo plodovce se asi nevyhneš....
já té 1tis,nelituji ráda jsme si to zaplatila emoticon byl semnou jirka a moc hezký zážitek emoticon emoticon
za 14 dní jde semnou na UZ ve 30tt tak se těšíme emoticon
8. zář 2009 v 08:50  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.