Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Mně naši zakazovali Pavla, mysleli to dobře, ale já si ho vzala :-D
Profilova fotka
Jasně, rodiče to vždycky myslejí dobře :-D Když jsem se rozcházela s bývalým kvůli manžílkovi, tak naši byli naštvaní - připadal jim jako frajírek a bývalého měli rádi. Táta mi tenkrát řekl, abych nepřebrala, jestli si už moc nevymýšlím :-D No a u Vašíka se pěkně spletli a poznali to ;-)
Profilova fotka
Tak to máš dobrý, že Vaši mněli rádi oba. Jak se ti vegetí na zahrádce?
Naši taky mají Michala rádi od začátku a nejen naši, všichni :-D Když jedeme k babičce jen s maminou, tak hned mezi dveřma zklamaně: "A Michálek nepřijel??" :-D :-D (já z legrace říkám, že ho mají radši než mě :-D)
holky, tak to je jako můj příběh. s tím bývalým jsem chodila 2,5 roku, nějak od 17. nebyl špatný, ale už během vztahu jsem cítila, že to není ono. ale musela jsem si na to přijít sama. až když jsem poznala blíž Adama, tak mi to cvaklo a s bývalým se rozešla právě kvůli Ádovi. a vůbec toho nelituju. naši ho mají hrozně rádi. jak píšeš Míšo, přijde mi, že jsou z něho někdy až moc poprdění! :-D no jo, Jiřinko, zdání klame, rodiče si museli manžílka trochu proklepnout, že? ;-) Moni a Pavla taky, viď? :-) jasně, rodiče mají vždycky pravdu, jen mi si na ni musíme přijít sami. taky dobrá zkušenost! :-D
Profilova fotka
No tak naši z něj zrovna poprděný nejsou, ale už si zvykli a jsou rádi, že je na mně hodný. Asi by pro mně chtěli míň komplikovaný život.
Míšo Pipiii, a kdy budou ty profi fotky? už se těším! a díky za pochvalu fotek. ta kvalita je děsná, ale snad tam aspoň jde vidět, že to bylo ve Francii. ;-) taky bych si jednou chtěla nechat profi fotky s bříškem, ty Jiřinčiny jsou úžasné! i třeba pak s prckem všichni tři. o tom jste, Jiři, neuvažovali?
Profilova fotka
Ahojky tety, tak mám už celých 16.8mm, ručičky, nožičky, srdíčko bouchá jako o závod a jsem děsnej čipera, strašně se vrtím, že mě paní doktorka nemohla ani pomalu změřit :-) Jo a termín vykouknutí na svět mám přímo na Apríla 1.4.2010 x-) a teď předávám slovo mamince, furt někde lítá a nic nestíhá, je to s ní hrozný.. Ahojky holky moje, jak se máte? Strašně mi chybí to naše povídání, ale já se sem pravidelně prostě v poslední době nemám šanci dostat a ztratila jsem úplně nit.. Jelikož je mi úplně dobře a vůbec bych nevěřila, že jsem těhu, tak jsem furt v trapu a na compu jen když musím makat na nábytku.. Na čtení vás a psaní není prostě čas :-( co je u koho nového? Jinak dnes jsem byla na ultrazvuku, jsem z toho na měkko, vůbec bych nevěřila, že těch pár milimetrů se mnou tak zacloumá :-D Jinak jsem skončila před týdnem zcela se zaměstnáním, no a ale ještě na zaměstnavatele marodim se zádama, strašně mě bolí 8-) ;-) Už na to mám neschopenku a to pojištění, jak jsme tenkrát tady řešily, už taky úspěšně běží :-D No a co holky těhulky, jak je? Jiřinko a co Vládík, je hodný? Lenčo, co práce? Mončo, Pavlí, Míšo, jak baráček? No a jak ostatní? Vše nejdůležitější mi prosím ve zkratce napište, ať mám přehled, ty desítky stránek, co mi chybí, fakt už asi nikdy nezvládnu dočíst :-( Mějte se krásně, zatím papa, zítra sem zase večer mrknu
Profilova fotka
Ahoj Evi a mrnousi, jsem rada, ze se mate takhle skvele ;-) U nas zadny novinky nejsou, jen, ze jedeme zitra vecer na tyden do Chorvatska odpocinout si na chvili od prace a uz se moc tesime. Leto jsme si uzivali tady v Cechach a hlavne v praci :-( ale i tak bylo pekny
Profilova fotka
Ahoj Evíííííííííííííííííííííííííí. Takže už z původní sestavy nejsem těhotná jen já , okka a horejsi. To jsou teda vyhlídky. Holky v dobrém Vám závidím. Ale vy všechny už dům máte, nebo doděláváte, moje miminko asi čeká, až nás zapíší do katastru ;-) :-D .Evčo, tu neschopenku ti napsal známý, nebo jsi to uhrála na obvoďáka, byl problém s tím, že jsi zároveň těhotná. To mně fakt zajímá. Jinak Pavlovi nějaká obchoďačka a zároveň čarodějnice řekla, že bude mít kluka. Jen tak mimo řeč se na něj prý podívala a říká, pane Raboch, budete mít syna. No Pavel přijel domů celý skleslý, že chce buchtu :-D :-D :-D
Profilova fotka
Moni já taky v dobrém závidím, ale už jsem si nějak zvykla a až to vyjde tak to bude překvapení. teď mi pomohlo docela to léto, pořád se něco dělo a i jsem někde ve skrytu duše ráda, že se to jesště nepovedlo a mohla jsem si užít všechny ty akce co byly ;-)
Profilova fotka
Ono to půjde, jen to chce čas ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo cas, to je přeesně ono, já vím, že se všechny dočkáme;-)
Profilova fotka
ahojik holky, mame s manzilkem nafocene fotecky s briskem, kdo by je chtel videt, tak mi pisnete do IP vas e-mail a ja vam poslu ukazku na mail:) evi, strasne ti gratuluji!!!
Profilova fotka
Ahojky holky, jsem tu jen na skok, děkuji za gratulace :-) Moni, pochopila jsem správně, že Pavlínka je teda už taky těhu, když jsi psala o té sestavě???? :-) Jinak k té neschopence, nebyl to žádný problém, dala jsem si sice kartu k jedné známé, co dělá obvoďačku, řekla jsem jí vše jak je, ona mi říká, sedíš dlouho v práci? Já jí říkám, jo, celý den, tak to napsala na to, proto mě bolí ty záda a nemůžu do práce.. no a že jsem těhu žádnej problém není, protože to v neschopence uvedeno není, víš jak :-) Je to naprosto v pohodě, marodím se zádama ne s těhu :-) S tím Pavlem to je dobrý :-D Mimčo určo čeká, až bude vyřešené bydlení, u nás to taky tak bylo ;-) Leni, já to měla přesně tak, jsem šťastná, že jsem si stihla ještě užít letní akce, teď si to odtahám přes zimu a na příští léto to bude zase už venku, ideální stav :-D Míšo, taky chci ty fotečky vidět, nechceš je dát na rajče? jdu makat, večer sem zase mrknu, zatím papapa
Profilova fotka
ahojik evi, ja nevim zda s eme chteji davat nekam na web... pisni mi mailika a ja ti je poslu..:) ja jsme na rajceti mela fotky z dominikansky, ktery si fotil manzel kde jsme byla uplne naha a bylo to skryte album a jeste pod heslem a asi po pul roce jsme se na ty fotky podivala a melo to pres 30tis. shlednuti!!fakt nechapu:-(
Profilova fotka
Miso fakt?????? To se ti nedivim, ze to tam davat nechces teda. Taky bych se rada podivala tady mas moji adresu: horejsi@email.cz ( uz ji moc nepouzivam tak to sem muzu klidne napsat ;-) )dekuji
Profilova fotka
horejsi, take jsme ti to poslala:)
Ahoj všem, Evíkovi zvláááášť :-) Gratuluju ženo x-) x-) x-) tak ať vám to roste ;-)
Profilova fotka
Pavlínka, no vidíš, na tu jsem zapomněla. Mám v tom zmatek. Evko mně tak napadlo, že bych s těmi problémy mohla začít už třeba před těhu. Jako říct to doktorce na rovinu, stejně mám skoliózu, jít marodit třeba už teď třeba na čtrnáct dní, odchodit si pár rehabilitací a pak jít marodit znovu, no uvidíme.
Profilova fotka
Míšo ty fotky jsou moc krásné. Mně se hrozně líbí ta poslední, co jsi mi poslala v té volné košili, nebo co to je.
Profilova fotka
mag, to je satek:) tu jsme ted snad poslalajenom vam, nikdo ji jinej nevidel:-D jsme pridala bonus:-D:-D
Profilova fotka
Míšo, ono to zobrazení nemusí znamenat, že na to koukal někdo cizí, pár lidem jsi to poslala a někdo na to koukal třeba několikrát. Mně to nedalo, údaj o sledovanosti jsem nikdy nezaregistrovala. Já se občas na svoje svatební fotky také juknu a věřím, že moje mamča také. Ta poslední fotka je nejhezčí :-)
No jo Moni - ale 30 tisíc shlédnutí? To by se na to ti, kterým Míša dala heslo a odkaz na to album, museli dívat tak 70x denně!!!
Profilova fotka
ahoj holky, jsem tu dlouho nebyla, chtěla jsem nechat Getrudu vycukat ;-) ale věřím tomu, že stejně vytrvala a po Evičky příspěvku, že jsem těhu, už má celá ves zaručené zprávy :-D :-D :-D no alespoň bude veselo Evi - gratuluju k miminku x-) a držím palce, ať je všechno v pořádku a jak se bydlí v novém?
kdo je Gertruda? a jsi v tom nebo ne? :-D
Profilova fotka
Pipiii mockrásné fotečky, děkuji za poslání, taky se mi moc líbí ta poslední ;-) Ahoj Pavli jak je?
Profilova fotka
Ahoj Pavlí, na Gertrúdu se vy...............er 8-) Amimi 30tisíc :-o ...to jsem přehlédla, já myslela 300 :-N , tak to je fakt dost. Míšo, to jsi asi vyhrála soutěž ve koukání do alba, byla jsi nejpopulárnější :-D , no co, moc ti to tam slušelo ;-)
Profilova fotka
mag, ja jsem mela zobrazeni ale kolem 30 000 a poslala jsme to asi 5 lidem..mozna se nekdo na me nastval a ten odkaz co jsme nekomu poslala zverejnil..:-( stejne tak jsme to mela u druheho skryteho alba jak jsme fotila pred vanocema v tom latexu atd:-(
Profilova fotka
joo vy jste to tady uz rozebirali:-D jsem trochu opozdenejsi:-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?