Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Leni, tak to s těma prstýnkama by mě fakt naštvalo. Doufám, že to takhle nedopadne i s těma našema. S tou kosmetičkou jste mě úplně vylekaly. Asi se tam objednám ještě únoru, abych to vyzkoušela a pak nebyla překvapená. ;-)
Profilova fotka
Páji, no byla jsem včera z toho mírně řečeno rozladěná. Nejde o to že je ještě čas, jde o ten přístup... já vím že se to stát může, ale je to prostě k vzteku. Jinak já si zkoušku líčrní domluvím asi až na začátek března.... Mezitím půjdu k té kadeřnici.
Profilova fotka
no, fakt děs....schválně vám schválně na pár dnů vložím, jak jsem dopadla na zkoušce, do albíčka, jo? sice foceno samoobsluhou, ale myslím, že lepší by to nebylo ani s super fotografem :-S
Profilova fotka
Miri, ukaž.... ;-)
Profilova fotka
už jsou tam :-D
Profilova fotka
Miri, no, je to dost blbý, ty barvy... to se divím že Tě takhle nalíčila. Tak jak píšeš, druhej pokus snad bude lepší! Holky já se loučím... krásnej víkend! ;-)
Profilova fotka
ahojky lenajsek: objednali jsme to v Trebici-kvetinarstvi trebi.Na netu bohuzel nemaji stranky..500 stoji jedna kytka na auto a 200 kc zaloha na prisavku..
Profilova fotka
Ahojky Holky, jen vás zdravím jsem v práci a musím pracovat, odskočila jsem si na chvíli na net, když mám chvíli! Tak vám přeji krásný víkend, mějte se krásně, papa ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, vcera to zase blblo a tak mi sem nesla napsat odpoved a ted uz si nepamatuju, na co vsechno jsem chtela odpovidat a nechce se mi to vsechno znovu hledat. takze jenom napisu, ze si myslim, ze jeden dort staci :-D nic jineho si fakt nepamatuju. lenajsek, v tom zlatnictvi jsou teda pekne trubky, taky by me to nastvalo! ale hlavne,ze ted uz se to hybe a prstynky brzy budou. zitra rano se jdu divat na saty, tak drzte palce :) vy, co jste nemocne, at je vam lip, pekne se pres vikend vylezte :-) hezky vikend!
Profilova fotka
Taky přeji všem krásný víkend, pokud se sem někdo ještě kouknete, než skončí :-D :-D :-D Brambora: držim palce při výběrů :-) Já se možná půjdu podívat do té nevěsty na Praze 4, jestli bude čas, ale už asi jen tak, abych měla srovnání ;-)
Profilova fotka
Hezký večer a taky celý víkend... V jste teda! Člověk tady jeden den není a už nestíhá...! A to si všechny stěžujete, že vám to nefunguje...! Já byla dnes po 1. doopravdicky v práci ;-) Byl to celkem blázinec... plánovali jsme školení na víkend a chystali vše potřebné... Do toho jsme se měla zaučovat...! No děs běs =-) Aspoň, že tam všechny znám, tak to pro mě není nový prostředí... Včera jsme byly s tetou a sestřenicí zase vybírat šatečky... A našly jsme opravdu ty pravé... Sice jsme pro ně musely jet až na kraj Brna, ale stálo to za to! ;-) Fotku bohužel nemám, neb mi došly baterie, ale uvidíte je potom na svatebních fotkách :-N Přítel se začal nějak obouvat do svatby, najednou se chce do všeho angažovat, dokonce mi pomáhal i s vývazky... Už jsem jich pár spíchla, ale zatím nic moc. Pak (až budu mít baterky...) nějaký vyfotím a přidám do alba... JSem totálně grogy takže jdu spát, ať jsem na to školení čilá :-p Všem vám gratuluju ke všem postupům... Ke kadeřnicím a vizážistkám... Já to jen tak proletěla... Myslím, že nechat se nalíčit od kosmetičky je celkem zbytečný... Na mě nikdy neudělal žádnej zázrak.. Vždycky jsem zvládla přinejmenším to, co ona... To chce opravdu vizážistku a to už se teda fakt připlatí... Chce to nějakou opravdu profi kosmetiku... Takovou, vedle které je třeba Max faktor jako Avon vedle právě Max Factor... Já se budu líčit asi sama.. Radši si koupím nějaký pořádný líčidla, co mi vydrží, než vrážet peníze kosmetičce na jeden den... A kadeřnici budu mít jednu moc šikovnou známou.. Na zkoušku jsem s ní domluvená na přelom března a dubna ;-)
Profilova fotka
no jo, Ivi, když já nemám odvahu líčit se sama na svatbu, neb jsem na to nešika :-|
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky. vsechny vas zdravim. akorat jsem v praci..Jak se mate o vikendu??ivulko, to musel byt mazec po takove dobe v praci..Ja jak jsem marodila, tak jsem take prisla do prace jako alenka v risi divu,ale docela to jde.. jinak k tomu malovani. Na ten maturitni ples jsem se nechala malovat a melo to velky uspech, tak jsem si rikala, ze to zase skusim,abych byla krasna..Hlavne musim ¨dohnat ztracena kila..Poradite me nekdo? Je skoda, ze to porad blbne.Snad se sem zase nekdy dostanu bez problemu..Krasny vikend vsem..
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím při sobotě! Dneska jsem si na poště vyzvedla ty vývazyk od nastynely, jsou krásný! já bych to určitě takhle neuměla vyrobit, tak jsi ráda, že jsem se s tím nemusela patlat, a jsou fakt moc pěkný. Vyfotila jsem je, ale na taťkův foťák, a pak jsme se zakecali, že odjel, a fotky jsem si od něj nestáhla do PC :-( Tak to uvidíte příště, včetně korunky, naušnic a pod... ;-) Ivi, taky se neumím nalíčit sama, moc hezky, já se vlastně skoro vůbec nelíčím, radši se nechám od někoho kdo líčí běžně. A jednou za život se nechat nalíčit někým kdo to umí, proč ne... :-) Tak jsme na tom Miri stejně. Lestep, máme se o víkendu tak, že můj drahoušek zřejmě chytil tu virózu odemně, tak leží, potí se, bolí ho hlava a teče z nosa, chudák... :-| Tak se jen děsím toho, ať to nechytnu zpátky. Už mě ta zima fakt nebaví!!!! A Ty jseš už zdravá? Takový návrat do práce mě čeká v pondělí... radši na to ještě nemyslím. Ty potřebuješ přibrat pár kil? Jo holka, já nejvíc přibírám po sladkým, zákusky, buchty... mňam! :-D Mějte se taky krásně, a hlavně nebuďte nemocný! Ivi, a Tys nadtoupila do práce, ve Tvým oboru co jsi studovala, jo? A ty šatky je fajn že sis už vybrala... píšeš na okraji Brna, kde? Mějte se! ;-)
Profilova fotka
ahoj, taky zdravím z práce, já teď makám denně až do 15. 2. ach jo, pak pojedeme na týden na dovolenou, no ale není sníh, tak se až tak netěším, máme apartmáns kamarády na šumavě a chtěli jsme běžkovat....tak snad nasněží, mě zima ještě teda neomrzela, vždyť pořádně ještě nezačla..... :-N
Ahojky:)dnes vás jdu všechny opět jen pozdravit, mám angínu i chřipku dohromady a je mi fakt šoufl:(snad už léky zaberou a bude líp. Jinak se také nechám nalíčit od profi, moc to neumím, tak bych byla nerada, kdybych to pokazila. S těmi prstýnky také nevím jak dopadneme, budu volat paní v pondělí, měla se tento týden nejpozději ozvat a nic, tak uvidím...snad to dobře dopadne. Tak se tu mějte všichni moooc hezky a hlavně bez nemocí...
Ahoj, tady jste vsichni nejake nemocne :-( pritel byl taky ted chory....se divim, ze ja jeste nelezim ....no jo, jsem holt odolnejsi :-) :-D Tak preji brzke uzdraveni vsem! Bramboro, tak jak si pochodila??? Sem zvedava...kde si v Praze byla? Ja kadernici jeste zadnou nemam :-( mam ale uz par kontaktu ok kamosek tak uvidime... svoji kadernici mam na severu cech...to bych nestihla :-D No a kosmeticku? Asi to zvladnu sama, ja se vubec nelicim, teda jen rasy. Ani nevim jak se dela make-up 8-) ....to pry se namazu, pak namejkapuju a pak napudrim rikala kamoska :-D :-D :-D
Profilova fotka
Zdravím :-) Jsem tu na skok ... přijela jsem akorát z Prahy a padám unavou |-| Prolezla jsem výstavu v Holešovicích a Ikeu :-)) Ale přivezla jsem si ubrousky, svíčky a svícínky :-) Jinak ja o kosmeticce uvažuji, no zaskočím na zkoušku a pokud to nebude nějaký zázrak, tak se nalíčím taky sama :-) Tak pořádně vyležte ty bacily,ju? ;-)
Profilova fotka
Zeuwicko, to je mi líto že máš angínu, určitě máš antibiotika, tak ať brzo zaberou, a drž se v teple a odpočívej! A ať se v pondělí dozvíš ohledně prstýnů dobré zprávy! Julie,myslím že na kadeřnici je čas, tak zkus někam zajít co kamošky navrhují, a uvidíš.. já jsu ten příští týden zvědavá. Pavli, takže výstava byla fajn? To tam člověk asi utratil spoustu peněz, že? Do Ikei mám v plánu taky zajet, i kdybych nic nekoupila, ráda to tam prolízám, ale já vždycky něco koupím... :-D Co jsem samozřejmě původně vůbec nechtěla. Jinak jsem si dala do alba pár dalších fotek... ;-) Jen ty vývazky tam nejsou, ta%tka mi je neposlal... :-D Tak si ještě počkáte. Jinak Pavli, ležíme, a kurýrujeme se... ;-)
Profilova fotka
Ahojte při neděli :-) Právě jsem se vrátila z firemního školení. Velmi náročné to bylo, hlavně večer a následně ráno... :-p :-D ještě teď se cítím společensky unavena a to nepiju už od pěti od rána... ;-) Do práce jsem nastoupila až teď. Nevrátila jsem se tam po delší době... V pátek jsem tam byla v podstatě první den... Ale znám to tam, byla jsem tam tři roky na brigádě...Z oboíru to není vůbec... :-) teatroložka ze mě asi nebude... Až tak tomu nerozumím... :-) Tohle mě i baví víc. Je to práce s lidma a snad tam bude třeba nějaké kreativity, nových nápadů...Celkem se na to těším ;-) Přesně ale ani nevím, co budu vlastně dělat =-) :-x Ty šaty jsme vybrali nakonec v salonu Princes je to někde u Hviezdoslavove (Olomoucká je taky poblíž). Bylo to v podstatě v rodinným baráku u paní majitelky :-) příjemné... Jdu se dospat ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, moje zkouseni satu dopadlo celkem dobre. Julie, byla jsem v Dianthe, muzu ti poslat kontakt, jestli to neznas. Jsou tam totiz hrozne hodne slecny a prijemne prostredi, vubec jim nevadi, ze jsem si porad vybirala dalsi a dalsi saty a museli nosti dycky jine velikosti, protoze (a to je super) svatebni saty mam minimalne o velikost mensi, nez obycejne obleceni. coz bylo povzbuzujici. Vybrala jsem dvoje s tim, ze ty jedny uz jsem asi z vyberu vyloucila, protoze manzel kamaradky, ktera tam se mnou byla a fotila, rikal, kdyz me videl na fotkach, ze jsem v nich jak omotana v rucniku :-N nakonec jsem fotky ukazala i svemu priteli, protoze jsem chtela vedet, co se mu vlastne libi. No a ty druhe, co jsou ted favotitky, meli jenom ruzove :-S ale slecny rikaly, ze by mi je mohly snad objednat v bile. Ale hlavne rikaly, ze od pristiho tydne, po veletrhu v Diplomatu, budou mit na prodejne mnohem vetsi vyber (ted tam meli hodne spolecenskych a malo svatebnich, pak to prehodi). Takze tam asi pujdu pak jeste jedou.
Profilova fotka
Na výstavě jsem nic nepořídila naštestí, byl PragoInterier, ale věci super. Zatím to nemáme kam dát :-D :-D :-D Ivulko, takže pracuješ v jiném oboru teď? Hlavně, že Tě to bude bavit ... ;-) Brambora: A kdepak máš fotečky? Byli jste jen v jednom salonu? Je toé vyčerpávající, co? :-D Já byla ten den úplně hotová :-o Tenhle týden se chystám ještě na jednu zkoušku a jedny šaty zamluvím ... doufám, že mi je pani dovolí vyfotit :-( Setkali jste se s tím někde, že se tam nemohlo fotit? A z jakého důvodu?
Profilova fotka
vsechny zdravcim. preju hezky nedelni vecer.. tak jsem opet v praci. Mam nocni. Musim si toho po te nemoci uzit..Abych nezakrnela..To me mrzi, ze takhle marodite i vasi milackove,snad uz bude lip.. Pavli, uvidis, ze nejake pekne objevis..s tim jsem se teda nesetkala,aby se nemohlo fotit v salonu, vzdycky na me byly mily a ochotny..teda u nas...jednou jsem se byla podivat v salonu v brne a ta pani me byla nesympaticka uz od dveri a ja ji take..ta se mnou pekne vybehla, co se jdu ptat na saty v zari, kdyz mam svatbu v dubnu.,.no mazec.. Bramboro: to je fajn, ze mas sve favoritky..Me to dost bavilo to prevlekani..Uz jako mala jsem cekala vzdycky az dojede sestrenice a doveze me nejaky obleceni, ktery ona uz nenosi a ja se v tom prehrabovala a zkousela a vsem se ukazovala.. ;-) ukaz nam fotecky? Ivulko: snad se ti tam bdue libit v te praci. je dulezity mit fajn kolektiv a aby prace bavila.. a ne tam chodit s odporem.. zeuwicko: brzy se uzdrav, snad je maly v pohode..drzim pesti..s prstynkama se o take urcite vyresi..to je jediny ,co nam jeste chybi..nejaky pekny prstynky zakoupit..predstavu uz mame..tesim se.. :-) tak dobrou noc vsem.. :-) :-) :-)
Profilova fotka
Dobré ráno :-) lestep: já už mám vybrané dvoje favoritky. Ale právě v tom salonu, kde se nesmí fotit :-( Pani mi na to řekla, že nechtěji, že tam je blbí světlo a že z toho pak vznikne paskvil ... no bylo mi to jasný, tak jsem dál nedotírala. Maji tam nejlepší šaty co jsme tady byla ... takže jsem rozhodnuta, že si jedny zamluvím, ale to focení mě štve ... už teď ani nevím jak pořádně vypadali :-D No snad se nebude cukat, když zaplatim zálohu :-( Jinak jsem se s tím taky nikde jinde nesetkala :-( No přinejhorším mě přítel vyfotí nenápadně mobilem ??? :-o
Profilova fotka
ahoj, tak v salonu, kde jsem si vyvrala šaty já, se taky nsmělo fotit...až v těch opravd zamluvených. na důvod jsem se neptala.....ale asi kvůli ochraně?? jinak tam měli úplnou tmu a prá bodovek, takže světlo podle mně naprosto nevyhovující, ale ty fotky jsou odtamtud naprosto nejlepší.....tak nevím, že by to bylo těma šatama? no a minulý týden jsem tady na beremese našla nevěstu, která má z tohoto salonu fotky v "mých" šatičkách i když si je prý nebude půjčovat, tak je to nějaké divné......
Profilova fotka
hm, tak to je divné :-/ Asi se nas pani chtela zbavit nebo nevim :-( Ja mela taky info o jednom salonu, ze se tam nesmelo fotit az po zaloze a kdesi cosi ... a kdyz jsem tam byla ja, tak jsme se fotit mohla v cemkoliv a pani bylaochotna ... jen saty nic moc :-D
Profilova fotka
ja kdyz jsem byla minuly rok s kamaradkou zkouset v Praze saty, tak ji taky zakazali se v nich fotit, pokud by je nemela zarezervovane. prislo mi to uplne ulitle, jestli se tim brani proti kopirovani satu? fotky jsou stejne na internetu tak to nechapu.
Profilova fotka
tak ja se vam teda ukazu :-) dam si do alba par fotek sebe v satech, ale protoze se mi libily jenom dvoje, budou tam jenom dvoje. hlavne si ty ruzove musite predstavit bile, protoze ruzove by samozrejme nebyly :-D to jsou ted favoritky. ty druhe, pracovni nazev rucnikove, mi byly nahore velke, takze by se musely zuzit. ale uz jsem je vyradila z boje, zatim vedou ruzovky (v bile barve).
Profilova fotka
joo a jeste si prosim odmyslete moje uzasne vlasy (teda ne uplne, plesata nejsem!) a ruzne podivne polohy rukou :-D :-D
Profilova fotka
brambora: šatečky jsou opravdu krásný ... sluší Ti to :-) Ty růžové (bílé) jsou opravdu hezčí ;-) Maji pěkný šněrování vzadu :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?