Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jak se máte po víkendu! No já jsem měla báječný víkend, protože jsem byla s miláčkem, ale teď mi je zase smutno, ale už zítra přibližně v tuhle dobu budu sním, tak se moc těším! Jinak vám trochu závidím, že si zařizujete věci na svatbu, já teď s tím nějak nehýbu, nevím co teď, zatím nemám co, akorát za dva týdny pujdem miláčkovi kupovat oblek tak už se moc těším! Jsem unavená, tak si pujdu lehnout, mějte se, papa :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem se vůbec nemohla na diskuzi dostat, a dneska se sem taky sem dostala oklikou... to je děs. Bramboro, šatky mooc pěkný, sluší Ti. Tak se pak mrknem na ty bílý, až je budeš mít v ten svůj den na sobě... Nebo je budeš asi zkoušet ještě dřív, že? Jinak včera už přišel ten cylindr, vypadá moc pěkně, a úplně na auto stačí, tak další věc vyřízena. Dneska jdu ke kadeřnici se s ní domluvit jak trošku na sestříhání konečků vlasů, tak na ty svatební účesy.. tak jsu zvědavá. Nikdy jsem u ní nebyla, tak uvidíme. Hezkej den, já se jdu ponořit do práce.. fuj. :-|
Profilova fotka
Hoj holky, mám chvililinku času, tak sem za váma nakukuju. Julie, krásný šaty, fakt, ty růžový se mi taky líbí víc... A s tou bílou taky souhlasím. Takže až budou v bílé, budou perfektní ;-) Všechny se uzdravte hlavně. Já jdu zase pracovat, asi teď na brms moc nebudu mít čas :-( ach jo... aspoň než se tady trochu "zaběhnu". Zatím mě to ale celkem baví právě proto, že mám pořád co dělat a není to žádný vysedávání u komplu.. Vymýšlíme různý akce, sháníme na to lidi a věci... Zatím super :-) Tak přeji další produktivní dny, co se týče jak svatby, tak všeho ostatního ;-)
Profilova fotka
Jééé, máme to přesně za dva měsíce a dva týdny! To letí!!! 8-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já to mám za 81 dní strašně to letí.,,, lenajsek: můžeš mi písnout do IP odkud jsi koupila ten cylindr?Taky o něm uvažuju, díky ;-)
Profilova fotka
lenajsek: beru zpět, už jsem koukla do alba ;-)
Profilova fotka
Ahojky ... lanajsek: hodne stesti u kadernice, s timhle jeste cekam :-) aby na me nekoukala, zejdu moc brzy, tady snad mit plno nebudou :-) Ivullko, tak toje fajn, že Tě to tám baví ... já si taky říkám, žeje lepší pořád něco dělat, než se nudit a vysedávat u compu :-) 2týdny a 2 měsíce ... toto letí :-D :-.
Profilova fotka
Pavli díky, no já jdu za novou, kde jsem ještě nebyla... tak se s ní chci rovnou domluvit, jestli i češe na svatby, a učesala by mě i doma. Jinak budu hledat dál. Holky jojo, valí to, je to šílený. Kettinko, jojo, přesně z toho obchodu jakej je napsanej přes ten obrázek. ;-) Holky já jsu dneska nějaká vyfluslá z práce, se vyloženě těším k té kadeřnici, že si odpočinu... :-)
Profilova fotka
lenajsek: tak jak jsi dopadla u kadeřnice? :-) Já půjdu s účesem taky do neznáma ... Tady doma jsem poslednich 5 let byla jen o vikendech, takze nemam moc prehled, kde jak strihaji, cesou a tak ... Jinak jsem si jela dnes zamluvit satecky a po ceste se mi ¨roubilo auto :-S takze jsem to musela zrusit :-( Doufam, ze to neni zadne znameni :-o :-D
Profilova fotka
mělo tam být rozbilo auto :-D
Zdravím všechny:)))Tak dnes je mi konečně líp:)už mi přišla štrasová souprava a dnes jsme byli pro prstýnky, jsem trochu zklamaná, na testru bylo bílé matné zlato po bokách a žluté zdobené zlato uprostřed a ty naše jsou skoro žluté:(je to sice jen pidi rozdíl na každé straně ale je to aspoň pro mě vidět dost, už jsem to ale nechtěla řešit.... zítra se mi doufám podaří vše nafotit, hned bych dala fotečky:)dočítala jsem diskuzy a jsem už z toho úplně mimo:)ani pomálu nevím na co dřív odepsat. lenajsek-doufám, že u kadeřnice vše dopadlo dobře, mě chcou vidět poprvé až začátkem dubna:( p_avlina-je tak to mě moc mrzí s tím autí, ale určo to bude v poho, taky mě to tenkrát napadlo, když jsme jeli zkoušet šatky a vybrat prstýnky a 10minut před odjezdem začala strašná vánice a cesta byla vyloženě o nervy:( ani mi nemluvte jak to letí, člověk si říká, furt je to daleko:)(bojím se toho blázince, jak to vše zvládnu s malým)a nakonec se mě už všichni ptají skrze narozeniny, říkám si co plaší a ono za 23dní je to tu:)a to už pak bude pomálu březen:) brambora-ty šatečky růžové(bílé)jsou super:)))fakt moooc pěkné:) tak se zas loučím, snad bude líp a i všem které jste nemocné, snad nás to už nepotká:)
Jo a ještě jsem zapoměla, paní mi říkala, že jsme měli štěstí, že prý cena zlata jde nahoru a ještě půjde, u nás by to teď byl rozdíl 500,-stihly jsme to ještě v ,,dobrým datumu´´ objednat a prej bude hůř, tak raději pro info, kdo ještě nemáte prstýnky úprkem na zlatnictví(doufám, že nekecala, ať vás zbytečně neplaším)
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, tak u kadeřnice jsem dopadla tak, že mě jen trošku sestříhla konečky, takže vlásky jsou teď oživené, doneska jsem jí už fotky jak bych si představovala účes, a začátkem dubna se mám objednat, udělali bysme barvu, a už zkoušku. Jinak je moc šikovná, ale co mi říkala, tak že zkoušku dělá jen přibližně, že nečeše ty vlasy na zkoušku úplně stejně jak pak na svatbu, že to udělala párkrát, a pak těm ženským trošku ten účes poupravila, a hned byl oheň na střeše. Tak si vezmu příště s sebou korunku, a zkusíme jak budou vypadat rozpuštěný, nebo vyčesaný vlasy, ale nebudu vidět úplně přesně, jak to pak bude vypadat... aspoň budu překvapená... :-) A ceny má super. Jsem za mytí, stříhání a foukání platila 200. Tak to česání si myslím že by pak mohlo stát zhruba podobně.... Zeuwicko, jsu ráda že už je Ti líp, a s těma prstýnkama - no snad jsou hezký i tak, já jsu taky hrozně zvědavá jak to udělají, jestli podle mých představ... Jinak s malým to určitě zvládneš! Taky máš na jaře narozeniny? Já taky, začátkem dubna, stejně jako brambora, a do toho mají narozeniny teď v únoru babička s dědou, oba 81 let, to už se slaví každý rok... :-) a taťka 31/1 55 let. Takže je to docela mazec... :-D Mějte se fajn, a snad už se na tu diskuzi dneska přes den dostanu normálně, a ne tak, že musím napsat název fóra, abych se sem dostala.. je to děs, už mě to nebaví... :-|
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem po volnu zase tady. ZAřídili jsme pár věcí na svatbu, jsem objednaná u kadeřnice i kosmetičky a 14 dní před svatbou mám zkoušku obojího. Chlebíčky i dorty jsem se sice poptala, ale je prý ještě brzy, ale počítají se mnou. JInak jsme vyzkoušeli i restaurace a máme jasno už i kde bude svatební oběd. Jo a vyzvedli jsme prstýnky!!! x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, lenajsek: já jsem byla na zkoušku účesu v pondělí a taky to bylo jen tak zhruba - řekla jsem jí, že chci zkusit jeden vyčesaný a jeden volnější. No nakonec jsem měla na hlavě jen jeden, protože už ten první se mi líbil a tak už jsme nezkoušeli druhý. Budu to mít vyčesané, ale zůstane mi tam velká lokna na rameno. Taky to nedělala úplně tak, jak to bude na svatbu - říkala, že pak to bude uhlazenější a před svatbou si nechám ještě oživit barvu a zastřihnout konečky. Ale v to pondělí jsem už viděla, jak to bude vypadat s mojí bižu - čelenka a štrasové vlásenky. Cena byla i s mytím a foukáním (po tom česání, měla jsem tam hafo laku) - 195 čili 200,- Dobrý, ne :-)
Profilova fotka
ahoj matonko: gratuluju k prstýnkům a dalším věcem na svatbu :-) Já ještě musím vyšpekulovat tu kosmetičku. A ty boty stále nemám. A ženich kravatu :-| Holky, už máte jmenovky? Já to mám jen tak zhruba v počítači, tak s tím musím trochu pohnout.
Profilova fotka
Jaro a matonko, ahoj... matonko gratuluju k prstýnkům, a že už máš taky domluvenou kadeřnici a kosmetičku, a taky restauračku a dorty a chlebíčky... chlebíčky taky musím nějak pořešit, ale to je čas, těch zase tolik nebude. Jaro, vidíš, jsem si to neuvědomila, že bych měla donést i naušnice, a náhrdelník... ten ještě nemám, ale snad ho brzo pořídím. A ta cena je taky dobrá! Jmenovky ještě nemám, ale o víkendu to chci udělat, aspoň teda dát do PC. A příští týden se podívám po papíře. Ale hlavně musím začít něco dělat s těma CDčkama s hudbou, odkládám to jak to jde, nechce se mi do toho, ale musím... Je to jen otázka času, sednout si u taťky v práci k vypalovačce, a vypalovat... Není to náročný, jen hrozně zdlouhavý. Jaro, botky určitě seženeš, i pěknou kravatu. Já jsu ráda že jsme kravatu řešit nemuseli, k té vestě co bude mít ženich půjčenou, je i kapesníček a plastrónek, místo kravaty. Jen ještě musíme koupit nějaký pěkný manžetový knoflíčky.
Profilova fotka
lenajsek: trošku jsem tě mystifikovala - myslela jsem bižu - jen čelenku a vlásenku, blbě jsem se vyjádřila :-N Náhrdelník a náušnice jsem sebou neměla.
Profilova fotka
vlásenky ne vlásenku - nějak to motám :-D Obyčejné vlásenky jsem nepotřebovala (ty měla paní kadeřnice), jen ty ozdobné.
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Gratuluji k dalším pokrokům v přípravách :-) Zeuwicka: neboj, vše zvládneš i s malým ;-) Budeš mít kolem sebe moc fajn lidí, tak někdo pomůže x-) Jinak tohle je u naše druhá nedokončená cesta ke svatbením přípravám, jak jsi psala ty, tak nás před tím zastihla taky sněhová vánice :-/ ale bohužel jsme nedojeli, nedalo se projet :-D 200Kc za kadernici je super, taky jsem tolik platila za omyti a zastrihnuti konecku, ale ten uces bude drazsi ... maji tammyslim cenik, podle delky vlasu ... jaro: jmenovky jeste nemáme, včera jsme se teprv vrhli na oznámko ... tiskárna nám nechce brát obálky :-( Ale tak nějak aspoň oznámko jsme dohromady dali ... :-N Držím palce při shánění botek a kravaty :-) Já sháněla kravatu o víkendu, ale nemohla jsem se vůbec rozhodnout :-( Nevím zda není moc světle zelená košile a k tomu ještě zelená kravata ???
Profilova fotka
Můžu se zeptat, kde jste kupovali bižu do vlasů? Korunku, vlásenky ... atd.
Profilova fotka
TAk jmenovky budu tvořit asi dnes. Jinak boty nemůžu taky sehnat. Bílé lodičky vůbec nikde nemají :-| Já nemám zrovna nejlevnější kadeřnici. Sice mi ji doporučila kamarádka, ale říkala, že je to dražší salon. Za barvu dává 800,-. Takže já opočítám při první návštěvě určo litr, protože mi říkala, že dáme barvu...Ale budu doufat, že to bude stát za to, chci totiž vyzkoušet jak příčesek tak moje krátké vlasy i když je teď nechávám růst... ;-)
Profilova fotka
já koupila celoubizu včetně čelenky jako komplet přímo v tom salonu, kde jsem vybrala šaty...paní ze mně rovnou udělala "hotovou nevěstu". cena za bizu byla v poho, myslím kolem 500 celkem. boty sice dražší, 1500,- ale jsou krásné a vynosím je, pač mám světlé plesové šaty...takže je pak budu nosit i k nim.....netrpělivě čekám na oznamko a pozvánky, už se tiskne. jmenovky máme taky od nich, vše v jednom stylu.....a hurá, vybraná svatební cesta - Paříž + zámky na Loiře. hned po svatbě. no paráda :))
Profilova fotka
Jaro, tak to jo... půjdu taky navštívit obchod s ozdobnýma vlásenkama... potřebuju něco s kamínkama, aby se to hodilo k té štrasové korunce. Ale vezmu si s sebou i ty naušnice, přece jen to k účesu patří. Pavli, dobré ránko taky... Taky se ještě musíme vrhnout na oznámení. Vy tisknete adresy na obálky? Já to asi napíšu ručně... teda určitě. Tiskárnu nemáme, mně bude stačit, že u taťky na tiskárně budu tisknout ty vizitky, to taky bude něco... nechce brát nějaké těžší tvrdé papíry... :-| Pavli, nevím jak to k sobě vypadá ta světle zelená košile a zelená kravata... ale myslím že by to klidně šlo. Fakt záleží jak to k sobě jde, a jak moc je to zelený... Jinak korunku jsem kupovala u nás ve Slavkově ve videopůjčovně, překvapivě... :-D Mají tam spoustu bižuterie, i naušnice, náhrdelníky.. jako dpolňkový sortiment. Přišla mě tak o 100-150 korun levněji než ve specialozované prodejně s bižuterií. A na vlásenky se půjdu mrknout taky tam, jinak se podívám i do drogerií, jako DM, Rossmann, nebo jiných, a taky do speciálek na vlasovou bižuterii. Myslím že se dá určitě něco sehnat.
Profilova fotka
Dobré ránko holky, tak mě dneska dorazí výzdoba, jsem zvědavá ;-)
Profilova fotka
Kettinko dobé ránko... výzdoba na stoly, jo? Jé... ;-)
Profilova fotka
já jsem koupila čelenku a vlásenky - obojí štasové (viz moje album) přes internet - MIA design, cena byla taky dobrá. Já jsem za barvu, mytí, kůru, zastřihnutí, foukání platila na podzim 450,-
Profilova fotka
miri: ju, vy máte i svatební cestu ... tak to si krásně odpočinete ;-) lenajsek: nene, netiskneme adresy, ale chtěli jsme tam tisknout obrázek, tak to ještě nějak přítel pošteluje a buď to půjde nebo ne ... My si oznámko budem tisknout celý doma. Tak na bižu se podívám asi než půjdu ke keadeřnici, ale tamby taky mohli něco mít, co?
Profilova fotka
lenajsek: no taky a hlavně na autino - jen musím ještě vymyslet to s tím cylindrem :-|
Profilova fotka
holky, píše se na obálky u oznámení jméno komu to je určený, když je to třeba pro celou rodinu a dáváte jim to osobně?Já vůbec nevím :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?