Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Miri, a Vojtíšek je nádhernej!!! ;-)
Profilova fotka
no nespim, jsem v práci....ale už to půjdu zalomit a dáchnu si aspoň chvilk, pokud mě teda chřipky nechají..to on je, a miláček, vůbec neplakal a nezlobil, hrál to na "strejdu" skvěle
Profilova fotka
ahojky. no vas docist, to je opravdu neco. Jsem 2 dny mimo Pc a uz nestiham pak cist, co je noveho. Tu kytku na auto budeme mit spolu s tema kytkama..na jedno auto stoji 500kc a k tomu je zaloha na tu prisavku, ktera se pak vraci a tu zalohu nam daji zpet..jsem akorat na nocni..at uz je rano a jdeme domu.. jinak ty vysluzky budeme davat asi v den obradu, nechce se nam objizdet veskere pribuzenstvo predem.Asi bysme to ani casove nezvladli.. zeuwicko, snad se brzy uzdravis a maly taky..vsem preju krasny sny.. jinak prijmeni budu mit po pritelovi..pride me to fajn.. :-)
Profilova fotka
My jsme rozdali oznámení a pozvánky v první várce a to mojí rodině na Moravě. Tento víkend bychom rádi zvládli přítelovu rodinu. Postupně pak budeme rozdávat oznámení kamarádům a dalším, kteří jsou roztříštění po celé ČR. My budeme mít autíčka vyzdobené panáčkem a panenkou a přítel si přál taky mirtové kolečka do okýnek. Akorát se nemůžeme shodnout na ztužce ;-)
Profilova fotka
díky za připomínku, já jsme si taky neuvědomila, že je potřeba koupit ubrousky do výslužek :-( Včera mi přišli plovoucí svíčky na stůl. Nakonec jsme se rozhodli na stoli organzu nedávat. Výzdoba bude s papírových malích srdíček a plovoucích srdíček. Před námi na ubruse bude ještě zavěšeno velké srdíčko - vše v červeném na bílém ubruse. židle jsou pak také červeno-bílé. Pro oživení bych si představovala nějakou pnoucí kytku. Já koupila krabičky za 6,-- kus v kameném obchodě. Cukroví budu dávat dohromady i s koláčky. A to až po svatbě jen pro svatebčany + do práce. Holky budete chtít aby po vás házeli rýži? Budete ji nějak pytlíkovat? Svatební cestu, to se asi před svatbou nedohodneme a ani na to nebudou korunky :-( Vidím to takž, že si naplánujeme v práci dovolenou na někdy v červnu a rozhodneme se až na poslední chvíli kam vyrazit. My máme koláčků taky 1000 + 1000 zákusků.... Julie: to taky musí bavit zařizovat svatbu, jinak bychom to tu tolik neřešili.... a když něco baví, tak se na to čas najde...
Profilova fotka
lenajsek: jojo, líbí se mi, i barva je stejná jako moje šaty a kvalita i cena jsou OK, takže spokojenost :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tedy vy píšete jako draci... :-D Jo jo 1000 ks koláčků a 1000 ks cukroví, my taky. Výslužku budeme dávat po svatbě svatebčanům, nandáme ji tam ale před a pak jim to budeme postupně dávatz jak budou odcházet, a k tomu kus dortu ap.
Profilova fotka
Lestep ahoj, taky nám v jednom květinářství řekli že si berou zálohu na ty příšavky, a že ta kytka busde stát na auto kolem pětistovky. Pokusím se nechat udělat ještě nějakou levnější. A vidím že nebudu jediná co budu rozdávat výslužky až na hostině... tak to jsu ráda. Spetro, vy teda s těma pozvánkama valíte... ;-) Holky, já teď řeším spíš další věc... jestli mít před sebou na stole kytku, jako svoji ve váze, nebo ikebanu, a nebo dort? Budeme mít stůl ve tvaru T, tak přemýšlím, jestli tu ikebanu dát přede mně, tím pádem bych na tu delší část stolu asi měla dát taky něco, nebo už ne, aby to nebylo přeplácaný? A když teda bych měla před sebou tu kytku, tak už by se tam asi dort nevešel, a ztratil by se... takže by musel být někde na jiným stole.... jak to máte vymyšlený vy? Budete mít dort před sebou, nebo ne? A budete svou kytku dávat do vázy na stůl, nebo ne? Jinak hezkej den všem! Jaro, je fajn že se Ti líbí ten šál.
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem tady zase na skok :-) Musím dnes zavolat na matriku, aby mi rezervli terminek :-) A zapomnela jsem si doma mobil :-(
Profilova fotka
Jé Pavli, to je škoda... ještě nemáte termín zamluvenej? =-)
Profilova fotka
no hledali jsem pořád místo pro obřad ]-(
Profilova fotka
Dobré ránko, tak jsem koukala na pplku a dneska by mělo dorazit oznámení, už se těším jak malá holka :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
No my budeme mít stůl ve tvaru U a jako dekoraci na stolech budeme mít asi malý petrkíče, barevný, ted už se prodávají. U sebe na stolwe chci mít kytku a pak asi i kytku z auta a i dort, prostě to tam všechno dám :-D
Profilova fotka
Jsem uplne zapomnela precist jednu celou stranku :-o :-D Já bych chtěla asi svoji kytku na stole před sebe ... přeci ji někam neošoupnu? A taky počítám se stolem do T s tím, že v čele budu sedět jen já s přítelem, takže na jeden konec, kde nebude nikdo sedět, bych dala hlavní dort ...
Profilova fotka
Z A M L U V E N O !!! Tak 19. dubna v 12:00 .... super :-D
Profilova fotka
Pavli, super! Matonko... :-D Ty petrklíče můžou být krásný. Kettinko, věřím že se těšíš... to jsou docela rychlíci, že? Já se tady od rána taky smolím ve Wordu s oznámením, hraju si s typem písma... a nic moc se mi nelíbí... zkoušely jste holky doma některá ty písma? Co se vám líbí nejvíc? Pavli, a kde teda budete mít obřad? S tím T je to fajn nápad, sedět tam jen vy dva... tím pádem tam bude místa hodně. Taky jsem si všimla, že tady se hodně píše hlavní dort, to asi je ten co se pak společně krájí.... to se dělají ještě nějaký další? Tím dalšíma se myslím dorty pro maminky, nebo ještě nějaký co se rozkrajují? Myslím že toho sladkýho tam bude docela dost, že ten jeden dort, co svatebčani krání společně, stačí, ne?
Profilova fotka
p_avlina: gratuluju super!! lenajsek: my budeme mít pravděpodobně stoly do U, dort bude třípatrový - ten hlavní a pak budou menší na rozkrájení a do výslužek, taky chci roládu, u nás dělají naprosto úžasnou, v prostřed s banánem, a hlavně se to bezva krájí např. ke kávě, ale pro maminky se u nás dorty nedávají.Tak to asi nebudu zavádět, i bez toho už to stojí peněz ;-)
Profilova fotka
Co vím, tak jsme třeba objednávali dorty do výslužek a rodičům ;-) A hlavní je ten, co se pak krájí společně s manžílkem x-) Petrklíče budou určitě moc pěkný matonko :-) Taky bych chtěla nějaký jarní kytičky, doufám, že bude jarní počasí totiž :-D Jinak přemýšlím o tulipánech. lenajsek, obřad bude tedy na zámku ve Světlé nad Sázavou. Pokusím se stáhnout fotečku z té restaurace, kde chceme mít hostinu, už tam svatba byla a měli tam vyfocený stůl :-)
Profilova fotka
Kettinko, roláda mě taky napadla... ale další dort asi ne. Rolády se vůbec dobře krájí... asi nějakou objednám. Kolik těch rolád budeš mít? My pro maminky nebudem mít dort, ale ty vína.... :-)
Profilova fotka
lenajsek: no popravdě kolik nevím, musíme to nějak spočítat, mám pocit, že toho sladkýho bude až až :-N ale zas lepší víc, než pak zjistit že se na 2 lidi nedostává ;-)
Profilova fotka
Ahojky, taky chci třípatrový dort - bílý, takový ten potažený marcipánem a na ozdobu bílé růže se zelenými lístečky a aby byl čokoládový mňam :-) O roládách uvažujeme taky, ale více dortů než jeden ne ne.Mě se nelíbí takové ty dorty pro maminky s veršíky...přijde mi to trochu kýčovité a i zbytečné.Na koláče a cukroví jdeme tuto sobotu, tak asi v pátek budeme mít válečnou poradu - kolik výslužek, kolik zhruba koláčů, včetně těch do práce... Pavli: gratuluju k termínu - zvláště když je to 19.4. ;-) Já to mám o hoďku dříve :-)
Profilova fotka
Stejnak je moc fajn, že jsme se tu tak sešli a vdáme se skoro ve stejné dny a sdělíme si dojmy :-D Já ani nevím,jestli jsem někdy ten dort pro rodiče víděla na vlastní oči, ale vím, že se to dělá ... :-D Já moc na takové ty srdeční řeči nejsem :-x takže nevim, jestli bych ho uměla předat |-| Roládky jsou dobrý nápad, hlavně když bude jeden velký dort ... teda pokud máte někdo 100lidí tak asi stačit nebude :-D Jaro, teda ty mi děláš chutě s tím marcipánem - mnam. Na kolik ten dortík vyjde? :-(
Profilova fotka
Jaro, taky si představujeme takový dort, už ho máme objednaný, jen ho teda budeme mít dvoupatrový, místo třípatrový, co je v albu. A když k tomu necháme udělat ještě 2 rolády, myslím že pro 24 svatebčanů to bude sladkýho až až. A ke kávě se bude jíst i cukroví, ne? Pavli asi záleží kde se ten dort dělá, v curkárně u nás nám řekli za ten dvoupatrový 1000-1300, podle toho kolik tam bude těch růžiček. Taky mi ty dorty pro maminky přijdou kýčovité... a nikdy jsem je ve skutečnosti neviděla. To víno si myslím že potěší víc. Přemýšlím, že bych je dala do nějakých proutěných košíků... Jaro, tak ať dobře pořídíte s cukrovím a koláčky...
Profilova fotka
nás ten třípatrový co mám v albu s těma slunečnicema 1600,- ale je nádhernej, jen chci jiný kytičky, ale to už jsemt u psala ;-)
Profilova fotka
tyjo, to jsou ceny :-o Ale jsou opravdu nádherný a určitě budou i báječně chutnat 8-) Tak to jsem zvědavá jak pořídíme my :-o
Profilova fotka
Pavli, on ten marcipán je celkem drahý, no... nejvíc asi ty kytky z marcipánu. Doufám že bude dobrej... :-D
Profilova fotka
jato : takový dort chci taky, s červenými růžičkami.... Uvažuji o jednom velkém dortu 3 patrovém, o jedněch spojených ssrdíčkách-jedno tmavé a jedno světlé (já mám ráda čokoládovou a manžel vanilkovou polevu) a možná tedy nějaké ty rolády, to už nevim.
Profilova fotka
ahoj, tak my budeme mít dortů celkem 4..jeden bílý patrový s červenými květy....to bude hlavní a bude na stole před námi a vedle něj ve váze kytička...moje. jinak stoly budeme mít zvláśť dělené, celkem jich bude 5. jinak bychom se nevešli, jdnou velkou tabulí, naši to chvíli sice dost osuzovali, ale už si zvykli......a na každém stole bude bude květinový svícen nebo vazba uprostřed, to ještě není dohodnuto. dorty u nás maminky dostanou, ale bez veršíků...pro moji maminku bez debat u nás se to tak dělá a pro ženichovu jasně že dort, jí jen sladké a třeba alkohol by jí byl úplně k ničemu. no a pak poslední na rozkrojení do výslužky, podkova pro štěstí, myslím že docela praktický tvar. mám ji v albu, jen kytičky budou zase červené a tk mě ještě napadá, že třeba naše slovenská starna rodiny měla ve zvyku, že každý svatebčan přinese na svatbu dort, takže když se vdávali naši, tak měli svoje dorty nachystané a pak ještě deset neplánovaných...a nakonec to snědly slepice. tak jsem všechny upozornila, aby přišli bez dortu :-D
Profilova fotka
lenajsku: díky za přání ;-) Pavli: no já myslím, že to bude kolem tisícovky nebo přes tísíc korun, na stránkách mají orientační ceny - 200 kč za kg a když bude třípatrový tak to bude něco vážit.
Profilova fotka
p_avlina: ja sjem saty jeste ani nezacla shanet. ale napravim to tento vikedn :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?