Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
No já se už těším na dortík, jsem ujetá na sladký a na čokoládu s marcipánem zvlášť :-D :-N Brambora: tak to budu držet palce o víkendu, ať vybereš ty nejhezčí z nejhezčích :-N x-) Třeba se potkáme :-) Měla jsem v úmyslu taky kouknout po Praze po salonech, ale ted uz nevim, zda nekam zajdu, kdyz jsem snad vybrala tady :-)
Profilova fotka
Krásné dobré páteční ráno! :-)
Profilova fotka
Také přeji pěkné páteční ráno. :-) Nevím, jestli mám být šťastná, že už bude víkend, nebo říkat už je zase pátek... :-S Už ty fotky do alba vzdávám. Prostě nechápu, proč se mi to nechce přidat, když je to jpg. a nepřekračuju povolenou velikost... My máme koláčků 800 ks, ale jsou naprosto pidi mini a budou se dávat hlavně do výslužek. Tam totiž nebudeme dávat dortu, mám jen jednu (svatební). Teda pokud se někdo nerozhodne mi dát jako svatební dar dort.. :-D
Ahojky všem:)dnes vás jen pozdravím, jsem totálně mimo:(tak to vzdávám a letím k dr. Všem přeji krásný víkend a hlavně bez nemocí
Profilova fotka
Ahojky po ránu, konečně jsem se dostala na diskuzi. My si děláme prodloužený víkend a zařídíme si již matriku s podpisy, kadeřnici i kosmetičku a chci ještě obejít min. 2 restaurace na svatební oběd a domluvit se s paní na dort nebo dva :-N
Profilova fotka
Ahoj holky,taky přeju hezký den. paaaja: já jsem na tenhle server nazlobená, pořád se tu s tím něco děje, pořád něco nefunguje jak má, buď se to načítá pomalu, nebo se něco maže aniž bych to smazala, včera mě to nechtělo ani přihlásit :-| Je to mrzuté.
Profilova fotka
Ahoj :-) Zeuwičko, tak Tě ta nemoc nepustila? :-( paaaja, jestli chceš, tak mi pošli jeden obrázek na mejl, poslala bych ti ho do IP a zkusila bych to, zda to fakt nejde :-( matonko, ty máš dnes volno? :-) Držim pěsti, at toho stihnete co nejvíc :-) Holky, bude vám dělat kadeřnice zkoušku účesu? a platí se za to nějak zvlášť? Já vůbec nevííím ...
Profilova fotka
Jinak já se včera taky nemohla přihlásit ]-( a prý ani neexistuju :-D
Profilova fotka
Pavli: ahojky, já jdu v pondělí na zkoušku účesu, donesu si jen své ozdoby. Klasické sponky, vlásenky prý nemusím. Ale už jsem zapomněla, kolik se za to platí.
Profilova fotka
jaro: A obešla jsi víc kadeřnictví? Nebo si se rozhodla pro to kam chodiš normálka? Já vůbec nevim :-( Všude mi asi účes asi neudělaj, když bych se tam ve finále učesaz nenechala :-) Asi to vemu podle dojmu a taky ceny :-o Chci asi i namalovat a s kosmetičkou kadeřnictví tu je jen jedno ... co vím ... ale zdá se mi to tam drahý. Na maturák jsem platila asi 600Kč o ýádný zkoušce nemluvili a už je to let .... :-o
Profilova fotka
Pavli, poslala jsem ti ty fotky do mejlíku. Jsem zvědavá, jestli ti to půjde. Já jsem si volala do pár kadeřnictví. Většinou měli obsazeno, nebo mi řekli, že stačí měsíc předem a chvilku předtím na zkoušku. Zatím se mi na zkoušku nechce, protože si nechávám dorůst vlasy a za 2 měsíce budou určitě delší, než dnes.
Profilova fotka
Pavli, já jsem dlouhá léta chodila k jedné kadeřnici, ale už jsem chtěla změnu, i s modernějším vybavením a tak jsem si šla zastřihnout vlasy a tak jsem šla do ještě nevyzkoušeného kadeřnictví, kde se mi ale nelíbilo. Po pár měsících jsem se šla barvit a zase zastřihnout vlasy do druhého a tam jsem už byla moc spokojená. Takže minulý týden jsem se objednala k paní, která mě předtím stríhala, na zkoušku účesu. O kosmetice přemýšlím, dostala jsem tip na líčení až domů za 500,-
Článek se načítá
Profilova fotka
Mě bude česat známá, nabídla mi i líčení, přemýšlela jsem o kosmetičce, ale mám z toho trochu strach, většinou mě vždycky zmalovali na můj vkus moc, ale na druhou stranu jsem viděla spoustu nevěst, který se nechali ve svatební den profesionálně nalíčit a byla to bomba, no tak nevím co teď :-N jinak oznámko je v albu, nešlo mi to moc nafotit, ale je moc hezký :-) mám radost
Profilova fotka
ahoj holky Káťo - krásný oznamko ;-)
Profilova fotka
emi: díky ;-)
Profilova fotka
Tak holky, dneska to mám za 85 dní, šíleně to letí...uf
Profilova fotka
katí ;-)
Profilova fotka
paaaja: ty obrazky jsem poslala :-) Asi taky kadeřnici začnu hledat až v březnu :-S Já se sama sice nalíčím, ale je to taková normálka |-| a nerada bych měla zpatlaný obličej a bílý krk :-D No uvidíme, nerada bych si to zase komplikovala ... nikdy jsem u kosmetičky nebyla, natož aby me někdo líčil :-) Kato, hezky oznamko,myslim, že jsem ho už viděla :-)
Profilova fotka
ahojky.vcera jsem napsala 3x dlouhy prispevek a vubec se me tady nezobrazil.. Uz me to take pekne stve..nejde to porad nacist nebo vubec neexistuju..no mazec.. jinak ja mam obednanou kadernici na berezen a ake k tomu objednam vizazistku, tak jsem sama zvedava..nechala jsem se malovat na maturitni ples a byla jsem moc spokojena.. ketinko mas pravdu, opravdu to silene leti..uz se teeessimmmm!!!!!!!!!!!!! zeuwicko, tak se brzy vylez..ja to znam..ted jsem marodila od vanoc az do ted a uz jsem v praci..spis teda zitra budu a v nedeli taky..no holt z vikendu nic nebude,ale ten pristi jedeme s milackem k fotografovi se domluvit na podminky a take nam ukaze nejake sve alba, tak jsem zvedava.Pry foti na modnich prehlidkach..tesim se.. matonko, akto budes mit narocny vikend,ale preju ti,abys dobre pridila..drzim pesti.. bramvoro, urcite nejaky pekny vyberes..drzim pesti.. mejte krasny vikend,ja budu pracovat..doufam, ze budeme mit klid v praci..
Profilova fotka
ahojky. lenajsku: me take rekli ve vice kvetinarstvich, ze to stoji 500+ta zaloha, tak jsem rada, ze jsme to zamluvily.Predbezne nam spocitala cenu, do ktere se vyjdeme s kytkama.Byla jsem s milackem mile prekvapena..v brne po me chteli sileny prachy a to jsem nechtela zadny prepych ani narocny kytky na duben. jen klasiku: ruze pro me, gerbery pro maminky atd..Mame objednanou i kytku pro taty na hrob, ty dve velky kytky na auto, pro druzicku, jeste myrtu s vyvazkama a spocitala nam to ze se vydame do 3.500kc.co ze je docela dobra cena.. jee. marcipan ma rad milacek.. ja uz min,ale take si ho rada dam..sladky mam moc rada.. pavli, gratuluju, ze mas termin.. preju pekne poledne a cely vikend.ahojky :-) :-) :-)
Profilova fotka
Pavli, ted jsem tam ten dort taky protlačila.. Tak nevím, jestli to nebylo tím, jak to věčně nefunguje :-S Moc díky za spolupráci. Já jsem se v Brně zatím nesetkala s tím, že by mi někdo půjčil za zálohu ten držák na kytičku na auto. Všude mi to chtějí prodat. Zkusím se znovu poptat.
Profilova fotka
Halóó, je tady cirrusa??? Posílala jsem ti mailík, ale nevím, jestli ti došel, blbne mo IP a nejde mi zobrazit odeslaná pošta.
Profilova fotka
Ahoj holky, zase mám co číst... tak vás jen pozdravím, a budu přispívat postupně. Páji, s těma fotkama to je divný.... :-( Včera jsem se docela naštvala, když mi psala paní ze zlatnictví, kde už měl být tento týden hotovej prstýnek, že prý kdy si přijdu ho konečně vyzkoušet? A přitom jsem ho byla zkoušet před 14ti dny, u jejího kolegy, ale jak kdybych tam vlastně nebyla... nic se nedělo, prstýnek celou dobu ležel na prodejně!!!! Tak jsem se naštvala, už jsem ho chtěla mít doma.... takhle budu ještě 14 dní čekat!!! ]-(
Profilova fotka
Páji, taky máme jen jeden dort. Jinak mě taky pěkně štvou s těma stránkama, včera jsem chtěla o tom prstýnku napsat, ale vůbec se to nezobrazilo, ten příspěvek. Ohledně kadeřnice vůbec nevím, příští týden jdu k jedné, co mi tady holčina z beremese doporučila v našem městě, tak si nechám kapánek zastřihnout konečky, a domluvit se s ní na účesu, co je potřeba a tak... A líčení mám domluvený u kosmetičky, kam chodím od prosince. Je to zároveň vizážistka, tak se nechám nalíčit od ní. Já bych to nezvládla, nejsu takovej přebornílk, a od ní to určitě i dýl vydrží. To líčení mají za 450,- včetně zkoušky. Tu fotografku jak píše lestep taky ještě musíme kontaktovat, a domluvit se na bližších podmínkách.
Profilova fotka
Lestep, tu 500+ zálohu, to píšeš o té kytce na auto, jo? A kde jste to nakonec objednali? Tak to je docela dobrá cena... já bych chtěla kytku na to auto, na stůl jako ikebanu, nebo něco takovýho, pro mě, a tři menší pro maminky a svědkyni, plus myrty. Tak jsu zvědavá... a asi to taky nebudem objednávat v Brně, ale ve Šlapanicích, kde bydlí Radkovi rodiče. Ale ještě uvidíme. Třeba to nakonec objednáme i u nás ve Slavkově. Na kytky je ještě brzo... hlavně že mám představu.
Profilova fotka
no Leni, to je teda k naštvání, já byla celá nervozní, než byl prstýnek doma, ale nám ho nakonec dodali ještě s dvoutýdenním předstihem....z kosmetičky mám taky divný pocit...já už byla na jednu zkoušku, ale výsledek se mi moc nelíbil, předtavuju si úplně jiné barvy, tak půjdu ještě jednou k tetéž, pokud se nezlepší, budu mít asi smůlu a kadeřnici nemám ani dohodnuto předběžně, pač nechci plašit, když vlastně na zkoušku půjdu až v březnu nejdříve..jo a kosmetička mi za každou zkoušku i líčení na svatbu účtuje po stokoruně, to mi přijde super cena.
Profilova fotka
Paji, ty obrazky byli ve formatu bmp., tak jsem si je uložila v jpg. a poslala Ti je :-( Ale je pravda, že to psalo jpg, ale v emailu bylo vidět že to je bmp. :-( nevim, hlava mi to nebere. Jinak jsem si ted pracne na jednom webu vyhledala ten cylinr, organzu a ubrousky a když už jsemměla vše vyplněno, tak jsem zjistila, že to posílaji PPL. No to nevim, jak to udělat, když jsem každý den v práci do půl patý :-/
Profilova fotka
Miri, uvidíme jak to u té mé bude, vůbec si to nedokážu představit... ale je prý možno i víc zkoušek, kdyby se mi něco nelíbilo. Já mám celkem problematickou pleť, tak se chci nalíčit od ní, abych to neměla za hodinu pryč. A navíc jsu na to fakt docela gramla, neumím se hezky líčit. Jinak ta cena tu té tvojí je super. No jsu zvědavá jak to s prstýnkem nakonec dopadne...
jaro2008: ted doslo ;-) diky moc... ozvu se po svatbe prihlasim se o reference ;-)
Profilova fotka
cirrusa: :-) tak jo.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?