Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
S těma penízka jsme na tom podobně.Hrubý odhad je kolem 30000kč+hostina.Tu jsme sehnali uplně super.U přítelovo sestry na vesnici.Babička tam slavila na jaře zlatou svatbu a měla 30 lidí a obšd a pití stal 5500kč.Majitel jí nechal úžasně nazdobit stoli a za to nedala ani korunu.Nám řekl,aby jsme počítali 15000.Tak počítam 20000,ale i tak je to zadarmo proti hostinám v Plzni.Tam by jsme se asi nedoplatili.Asi bych volila jiné řešení.Chceme totiž po svatbě ještě na svatební cestu,než se pokusíme o miminko.To víš,už nejsem nejmladší. :-D
Profilova fotka
fifistr, taky plánujeme svatební cestu, ale už teď se mi protáčejí panenky, kolik to všechno bude stát. Cestu plánujeme na Slovensko, do Piešťan, ale i tak nás ten necelý týden vyjde kolem 10tis včetně jídla. Sice máme dražší apartmán, ale je to přece jen svatební cesta... ale na moře bysme neměli už tuplem. Pořád tajně doufáme, že objevíme nějaké papírky v obálkách... :-) Ta hostina je teda super, za takovou cenu. My taky počítáme s 20tis, ale myslím že to bude levnější. Řekla bych že místo kde budeme mít hostinu, je levnější jak někde v Brně... dobrý ceny tam jsou, jak za pití, tak za jídlo...
Profilova fotka
A jinak budu držet palce na cestě za miminkem.... je to někdy klikatá a trnitá cesta... snad ji vy ale budete mít bezproblémovou! A kolik Ti je, jestli se můžu zeptat? ;-)
Profilova fotka
Tak to mi mluvíš z duše.My jsme už rozhlásili,že nechceme žádné svatební dary,ale penízky.Nedokážu si představit,že by jsme obdrželi třeba obraz z jelenama. :-D .Tak když budeme mít 40 lidí,tak by jsme mohli něco obdržet.Jinak to nebudem lámat přes koleno a pojedeme až na to prostě bude.
Profilova fotka
V červenci mi bylo 30.To víš žádná sláva ;-) Když sliším co kolikrát lidi podstupují aby měli mimi,tak to je někdy síla.
Profilova fotka
AHOJ HOLKY, dobré ráno, právě jsem se vyhrabala z postele. V noci jsem nemohla spát a byla jsem tak utahaná! Měla jsem se radši opít :-N Vítám Těn fifistr :-) Máš už toho dostzařítenýho! :-) Jsi šikulka, těšíme se na albíčko, tak sem s ním ;-) Co se týká přípitku - na skleničky možná dojde - líbí se mi, když jsou normální skleničky jen obtočený drátkem s perličkama..., tak to možná pořeším i 14 dní předem ;-) A obsah skleničky? Bude portské víno. :-) (ale pssst, to je tajemství, nikomu to nechcem říkat...Ještě by někdo brblal předem) Je to naše oblíbené :-) Ani jeden moc bublinky nemusíme a šampáňa bude dost, když někdo bude chtít, potom. Vývazky možná taky nakonec objednám... Když si představím, co chci všechno ještě dělat, tak se mi do toho moc nechce... :-p Možná to radši zaplatím ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím všechny i ty nové :-) Tak jsem si objednala polštářek od kokosky :-) bílý se zeleným motýlkem, už se na něho moc těším. Vývazky jsem už začala dělat - bílo-zelené a s bílou kytičkou z Mia designu, ale pak jsem si to rozmyslela a tyto dvoubarevné dáme jen rodičům a svědkům a pro ostatní svatebčany koupím už ty hotové jednoduché čistě bílé mašličky +myrtu. Skleničky budeme mít asi takové, jaké nám poskytne restaurace. A přípitek bude Bohemia sekt, jen ještě nevím, jestli suhý nebo polosuchý. Uvažuju docela vážně, že si k šatům objednám přes net i ten saténový šál přes ramena a podvazek - jen nevím, jestli se mi nebude rýsovat přes šaty (ten podvazek), mám je totiž celé saténové a splývavé a na levé noze vysoký rozparek. Na které noze se vlastně ten podvazek nosí?? Pořád se nemůžu rozhodnout u svatební kytice, jeslti jen samotné růže nebo mix??? Vy už máte jasno o své kytičce?
Profilova fotka
fifistr - vítám tě mezi náma. Koukám, že jsi s přípravami na tom dost dobře. Už se těším na album ;-)
Profilova fotka
fifistr - to je opravdu super cena za svatební hostinu. A při snažení o miminku budu mooc držet pěstičky. Leni: O tom jsem neuvažovala na které noze se nosí podvazek. Já si ho zkoušela a dost mi vadí - kouše mě to do nohy. Takže si ho dám asi jen na nějakou kratičkou příležitost. Já mám ráda bohemku, ale nevím jak se hodí ke svíčkové a knedlíčkové polívce... Co si o tom myslíte? O kytce mám jasno asi jen jako ty. A to tak,že bude z tulipánů, ale nevím jaká a zda bude s něčím mix.. Narazila jsem na beremese na slečnu, která se bude vdávat hodinu po mě. Uvažujeme o společné výzdobě kostela. Bude mít jako kytici růže, tak bychom to možná mohli zkombinovat.... no uvidíme. V počtech hostů ještě nemáme úplně jasno. Něco jsme rozhodli, ale pořád pochybujeme...
Profilova fotka
Ahoj,já jsem se rozhodla,že kytička bude základ s růží a zbytek mix frésie a atd..Nechci zase dávat za kytku 2a více tisíc.Původně jsem chtěla převislou a nakonec to vyhraje kulatá.
Profilova fotka
já bych nejraději zkombinovala převislou s kulatou - převyslá je hezčí k vlečce a kulatá se mi víc líbí
Profilova fotka
Peťo: já kulatou, ale i ty převislé si mi líbí. V počtech hostů jsme zatím na počtu 33 + malý prcek neteř.
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, já o kytce nebudu mít ani páru.... Mireček mi striktně oznámil, že kytku prostě vybírá ženich a hotovo, ať to nechám na něm... Trošku z toho mám strach, aby se mi to hodilo k šatům, ale pravda je, že mi ještě nikdy nedal kytku, která by se mi nelíbila ;-) Tak jsem zvědavá, jak to dopadne ;-) Asi stejně půjdu za paní květinářkou jednou s ním a ukážu jí třeba fotku šatů... :-) A ona si s tím snad nějak poradí...
Profilova fotka
fifistr, vitej mezi nami :-) mne se libi taky kulata kytka, jenom nevim, jestli ma cenu si nejakou "opravdovou" svatebni porizovat, kdyz mame tu pidisvatbu. Pripada mi to hrozne drahe na to, ze ji budu potrebovat asi hodinu. Nekolikrat jsem cetla, ze v kvetinarstvi nemam rikat, ze je svatebni, ze to bude pak mnohem levnejsi, jenomze nevim, jestli by pak jako svatebni mohla vypadat :-N To by ale asi bylo divne rict, ze chci kytku, ktera vypada jako svatebni, ale e to neni na svatbu :-D Navic neumim lhat. Uvidime, treba najdu levne saty a za usetrene penize si koupim kytku. Ja s pripravama cekam az na svatebni veletrh 8.2. v Diplomatu, pak to rozjedu. Ale uz mam zamluveny termin! Hura 8-) 18.4.
Profilova fotka
tady nema nikdo svatbu driv nez 18.4.? prvni pulka dubna je chudak opustena :-D pritom 4.4. se uplne nabizi.
Profilova fotka
Jééé, tak to mě ještě předběhneš :-D
Profilova fotka
Pěkný, v pátek :-) =-) Máme to den po vás ;-) Ale je tu někdo 5. dubna... Pár párů se tu najde ;-)
Profilova fotka
bramboro: já jdu taky do diplomatu ;-) Jinak myslím, že by ti stačila malá kulatá. Přijď do květinářství a řekni, že chceš kulatou... a na co to jim říkat nemusiš... ;-) Ivi, jé to je hezké. Taková ženichova starost o kytku. Já budu ráda, když pro ni zajede... :-|
Profilova fotka
bramboro: já mám 19.4. :-) Ty se vdáváš v pátek? Já jsem se v květinářství ptala, kolik to bude asi stát moje kytka a paní říkala, že to záleží na počtu např. růži...
Profilova fotka
přesně tak záleží to na počtu květů....To mě ani nenapadlo - termín 4.4.08 je fakt hezký.
Profilova fotka
já si spletla diskuzi :-S chodím ještě na celoroční okresní a tam jsem zatím první letos ;-)
Profilova fotka
Holky, já bych jela taky do Diplomatu do Prahy, ale z Ostravy je to trochu z ruky, tak uvažuju o ostravském veletrhu. Myslím, že jsem to nedávno viděla někde na webu.
Profilova fotka
Jj Peti, taky to tak beru. I když jsem se trošku těšila, že si ji vyberu s ním... A on pak vše vyzvedne, ale fakt je to kluk šikovnej, tak mu věřím, že vybere dobře :-) Jen jsem mu řekla pár požadavků... Musím se s ním domluvit, jestli to bude nějaká klasika - z růží...., či naše společná oblíbená tulipánová. :-N A ta, co ji máš v albu s perličkama vypadá dobře ;-) Já bych chtěla polopřevislou... a bojím se, že ty tulipány k mojim šatům moc nepůjdou, ale umím si představit, že když by se s něčím zkombinovaly a přidaly do toho nějaký serepetičky - perličky... a když bude paní květinářka šikovná, mohla by být kytka krásná a netradiční ;-) No budu se muset nechat překvapit. A to já na druhou stranu ráda ;-)
Profilova fotka
Holky, jen zase nakukuju při práci. Bramboro, gratuluju k termínu. Hezký datum. Spetro, nevím právě jestli se to hodí, ty bublinky, proto asi vezmeme ty dezertní vína... a nebo nakonec možná vyhraje slivovica. Uvidíme. Ale šampáňo určitě ne, to se mi ke svíčkové nehodí. Jaro, to je dobrej nápad s těma vývazkama. Jinak já představu o kytce mám, kulatá, relativně malá, a jen růže. Smetanový a vínový. Bramboro, taky jsem slyšela o tom že se nemá v květinářství říkat že je to svatební, aby nestála tolik, ale taky jsem měla strach, aby byla pěkná. Tak prostě řeknu že je svatební, oběhla jsem už několik květinářství a ještě mám v plánu do pár zajít, všude říkám jak bych si ji představovala, a zjišťuju ceny. A nebo jim řekneš, do jaké cenové relace bys ji chtěla mít... Myslím že za 1000,- se dá pořídit v pohodě. To je aspoň moje zkušenost. A taky by mě zajímalo na jaké noze se podvazek nosí. Zkoušela jsem si ho, je to takový zvláštní, ale mně nekouše. Ale jestli ho budu mít celou dobu, nevím. A taky nevím jestli se nebude rýsovat přes šaty, budu je mít docela splývavé...
Profilova fotka
já se jdu do diplomatu podívat spíš ze zábavy, větčinu věcí které na tom veletrhu najdu už mám. A hlavně je to příjemná příležitost setkat se s kamarádkou... :-)
Profilova fotka
Ivulko, tak jestli jsi od něj dostala vždycky pěknou kytku, myslím že nebdeš zklamaná... Ono stejně nakonec můžeš být překvapená i když jim řekneš jakou chceš kytku, a třeba doneseš obrázek, ale v reálu to pokaždé vypadá jinak... takže radši být překvapená mile, když nevíš jak to bude vypadat, než nemile, že je jiná než sis vysnila... ;-)
Profilova fotka
Slivovice na moravskou svatbu se hodí, ale nevím nevím jestli by to některé neporazilo... Ivi, já myslím, že se k tvým šatům tulipány hodí...
Profilova fotka
Myslíš Peti? Já mám trošku obavy... Že ty šaty jsou takový vyloženě romantický a tulipánky jsou tak krásně svěží jednoduchý... A to ty šaty nejsou... Ale fakt si myslím, že se to dá udělat hezky! A hlavně by se mi líbily tulipány k výzdobě stolů... To teda jooo! ;-) Jééé, já se tak těším! A nesmím se ještě rozptylovat! Mám před sebou ještě jednu zkoušku! tak šup! :-( ;-) :-D
Profilova fotka
lenajsek: díky :-) Taky si myslím, že nebude problém v květinářství říct cenový limit, do které bychom se chtěli vejít. A rovnou mi řekli, že ne vždy je kytice stejná s obrázkem, tak to bude trošku překvapení a očekávání, zda se povede tak, jak bych si představovala. Příteli bych to svěřila, ale určitě bych mu řekla, jak si to představuju a pro inspiraci bych mu dala do ruky i obrázek ;-) My nebudeme mít svíčkovou, ale kuřecí kapsu se šunkou a sýrem, mňam :-) a hodně ooooblohy, to miluju :-D
Profilova fotka
Se slivkou bysme asi neuspěli... To by asi většině přišlo příliš "všední" Slivkou budeme vítat od rána (kromě řidičů...) a i tak jen v omezené míře. Opilýho v kostele nikoho nechci 8-( 8-) A ještě jsem zapomněla!!! Objednala jsem si od hhranolky (zase) :-) SPODNIČKU tylovou - bez obručí... Je naprosto úžasná! Chtěla jsem si pod ní dát i tu kruhovou (tu mám slíbenou od salónu), ale možná to nebude ani potřeba... musím to zkusit :-) vřele doporučuji :-) - pokud teda nemáte splívavé šaty... ;-) => já mít podvazek asi budu.. Ještě jsem ho nezkoušela, ale tchýňa mi ho dala na Vánoce. Je hezkej, vkus má, to jo ;-) je hodná x-) měla jsem radost

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?