Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ivi, to ti závidím, já když jsem nervozní tak naopak pořád žeru a po zkouškovém mám těch 5 kilo nahoru :-(
Profilova fotka
Ivi - hezoučké oznámení. My jsme v pátek linkovali, střihali, lepili asi do půlnoci. No šlo to pomalu. Máme tak sotva polovinu a zatím bez mašliček. Pár jich přes týden doděláme. Abychom mohli přes víkend je na moravě rozdat. Jedeme v pátek do místa svatby. Podívat se na případnou změnu hospody a zajdeme na matriku a faru. Zeuwicko: blahopřeju ke krásnému pocitu ze šatů. Které to nakonec vyhrály?
Profilova fotka
Ahoj, tak hlásím, že máme konečně vybrané prstýnky. Už jsem myslela, že se neshodneme. Byli jsme vybírat a zase se nám nic moc nelíbilo. Ale na tomto jsme se tak nějak oba shodlo, tak jsme ho raději už vzali. Teda dali jsme zálohu a budou se dělat. Máme je ze 3 barevného zlata s rytbou. Později dodám fotku. Ivi:držím palce!!! Konečně jsem se dohodla s mamkou a s tchýní co budou péct. Moje mamka byla naštvaná, když tchýně řekla, že budou péct pro svoji stranu. Nakonec jsem jí to rozmluvila a každá upeče něco a dá se to dohromady. Ale mamka je pořád naštvaná, no hrozný :-S
Profilova fotka
matonko: jako kdybych četla od nás. byli jsme na prstýnky, ale zatím jsme nevybrali. a cukroví taky peče každá strana zvlášť a mamka taky všechno nese nelibě, i když musím říct, že se hodně snaží mi to neznechutit ;-)
Profilova fotka
andrea: no já jsem to nakonec tchýni rozmluvila a dohodli jsme se že ona bude péct cukroví a moje mamka koláčky, no než to pochopila a souhlasila :-N Mamka mi pak právě řekla, že se jí to nelíbí a že se jí to dotklo, že by měly péct každá pro své, jsem jí řekla, že to tak nebude, že jsem to dohodla, ale mamka je porád naštvaná...
Profilova fotka
lenajsek: obrad budeme mit na Novomestske radnici. Vybrala jsem to tak nejak nahodou, kdyz jsem si tady na beremese cetla, ze jsou tam hodne matrikarky. nechce se mi se stvat s neprijemnyma urednicema :-) Je to tam pekne. Holky pocitali jsme o vikendu velmi zhruba, kolik nas ta nase pidisvatba bude stat a bude to palka jako blazen. Naplanovali jsme, ze potom, co se vratime z dvoutydenni ceste po Evrope udelame parbu pro asi 30 kamaradu, takze nam to nakonec vlastne vychazi skoro stejne jako klasicka svatba. Jenom kdyz jsem spocitala, kolik budou stat saty, prstynky, kytka a fotograf, tak jsem nestacila cumet :-o
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mi dorazily vývazky, jsou fakt moc hezký, fotku dodám. Dneska bysme měli jít na prstýnky a oznámko, no jsem zvědavá jak to obojí stihneme ;-) Ivi: oznámko moc krásný :-)
Profilova fotka
teda ti pribuzni, i o cukrvi se budou hadat. To je opravdu porod ta svatba. To je hotovy ukaz.
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska v práci nestíhám, jen jsem vás letmo přečetla. Kettinko, tak fajn že máš vývazky... kolik jsi jich objednávala? Bramboro, to je fajn že jsou tam příjemný matrikářky, taky hodně záleží kdo oddává, to je fakt. No a ty šaty, kytka, fotograf... to jsou celkem pálky, a ještě ta cesta, a pařba, no vyjde to na pěkný peníze. Jen za tu hostinu s tím jídlem ušetříte, ale zase když budete pak slavit s kamošema... Ivulko, snad se nezblázníš, opravdu to chce si pročistit od toho učení hlavu... chodíš se někam provětrat, na procházky? Je venku docela teplo, tak je to ideální... a dokonce tady včera i dneska svítilo sluníčko. Mějte se fajn, jdu zase makat... :-|
Profilova fotka
lenajsek: 50 malejch a 8 velkejch, mám je od nastynely a jsem fakt spokojená přesně podle mých představ ;-)
Ahojky všem:)jé vy jste ale šikulky:)koukla jsem do alb a ty oznámení jsou super:) Prstýnky už taky máme, během příštího týdne asi budou nebo ten další:)Už se na svatbu opravdu těším. Šatičky mám v albu jako náááááádhera:)jsou úplně dole, bohužel nemám stále své foto, kamarádka mě fotila pouze svým mobilem, ani jsem ty fotky neviděla, tak jsem jí poprosila, ať je pošle, tak doufám, že je brzo pošle a pak bych je sem šupla:)Moc jsem si neužila víkendu, bolely mě zuby a už mám zubaře zasebou:)teda pokud to nezačne zas bolet, měla jsem tam jít 3dny před svatbou, tak mě rovnou udělal preventivku, tak tam pak nemusím:)Chtěla jsem se poptat, budete brát sklenice na přípitek? Já koukám po netu ale zatím se mi teda nic moc nelíbilo....
Profilova fotka
skleničky na přípitek - ještě uvidíme pokud jo tak jedny z těch co mám v albu - dost klasika, ale budeme mít srdíčkovou svatbu červeno smetanovou tak se k tomu hodí...
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky. Ivulko drzim pesti a myslim na tebe, urcite se uz potis. Znam to z vlastni zkusenosti. Jsem rada, ze uz ten titul Bc. mam. Je blby, kdyz se rodina hada kvuli cukrovi..Nam to nehrozi, protoze mame jen jedno. Rozhodli jsme se tak a proste tak to bude. Radkova mama souhlasi a moje se neangazuje..Nejak ji to jeste porad nebere.. :-( Slenicky na pripitek budeme mit v te restauraci, co maji oni.. Ahoj ketinko: muzu se zeptat, kolik tech vyvazku mas, kolik staly a kde sis je objednavala? Diky.. Prstynky mame tak nejak vybrane spise v hlave. Mame podobny vkus, takze to nebude zase az takovy problem.Jen se konecne nekam vypravit do mesta..Tesim se na nakupy.. :-)
Profilova fotka
Teda vy se činíte, než vás dočtu, tak zapomenu co chci psát :-) Ivullko, pevné nervy u zkoušek, určitě to zvládneš 8-) Skleničky na přípitek snad budou mít v restauraci nějaký pěkný - no pěkný, asi klasika :-D Možná bych si tam nechala dát mašličku, ale o koupi speciálních taky neuvažuji ... Pořád se nemůžu dostat k tomu, abych dodělala ty vývazky, ale už mám jeden zkušební kousek v albu :-) S cukrovím je to problematické,že? My tohle ještě neřešili, ale doufám, že se nějak dohodnou u nás ;-) Ale na druhou stranu nevidím problém v tom, že si každá rodina chce dělat výslužky pro svoji stranu,hm? x-) Musí se na tom hledat vždy něco pozitivního :-) Třeba, že nemůžou říct, že jim nechutnalo :-D
Profilova fotka
Pvli, pěkný vývazky. Vůbec všechny jste šikovný, ajk pěkně postupujete... Jsem škodolibě trochu ráda, že je to s tím cukrovím všude stejný... Ještěže tyhle stránky existují!!! Aspoň vidím, že je to normální ;-) Takže se držte, my se s tchánovcema kvůli sladkýmu pohádali už vícekrát ;-) a doufám už to víckrát nebude... Beztak mají, co chtěli ;-) :-p :-D A jen tak mimochodem - moc děkuji, že jste si na mě vzpomněly! Pomohlo to zjevně ;-) 8-) x-) Ták mám dvakrát jedna mínus. Jsem nadšená, takový známky jsem nikdy neměla x-) Naposledy na základce a až teď na vysoké (takže na gymplu ne...) Jéé. Už aby to bylo za mnou všechno! =-) :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, pěkný ránko přeji. Oznamuji že už mám doma krásnou štrasovou korunku, za dobrou cenu, a dneska si jdu konečně vyzkoušet šaty, tak uvidím jak švadlena pokračuje... Kettinko, taky už budu muset s vývazky začít něco dělat, tento týden asi zajdu do galanterek a už nakoupím stužky a nějaké kytičky na to... jo, a včera jsem si koupila ty ozdobné nůžky, tak ještě koupím nějaké pěkné tvrdé papíry a už začnu dělat i jmenovky na stůl a na výslužky... Lestep, je fajn že máte už vymyšlený prstýnky, jak byste je chtěli mít... jinak skleničky na přípitek budeme mít stejné co budou v restauracích, myslím že na tom zase tak nezáleží, hlavně aby byla dobrá nálada! Jo, a ještě dotaz, čím si budete připíjet? My bublinky před tou svíčkovou nechceme, napadlo nás jako aperitivy dát Cinzano pro ženský, a Martini Dry pro chlapy... Ivulko, jseš šikovná. Já bych VŠ nezvádla, neměla bych na to. Tak jen tak dál! Jinak jak vás tak čtu, hádky v rodinách kvůli cukroví... já se s tímhle fakt nesetkala, a my s přítelem budeme vlastně zařizovat cukroví pro všechny (teda za nás to bude zařizovat moje máti, ale jen proto že jsme se takhle domluvily). A nikdo nic nenamítá, tchýně s tchánem jsou rádi že se o nic nemusí starat. Tak jsu ráda, že nám do toho nikdo nekecá... :-)
Profilova fotka
Leni, koupila jsi si nějakou podbnou korunku jako máš v albu? Ivi, ty jsi ale šikulka balhopřeji ke zkoušce...
Profilova fotka
Ještě jsem se nepochlubila, že máme první vzorky svatebního oznámení hotové. O víkendu je rozdáme na moravě a nechám je vyfotit.... ;-)
Profilova fotka
Spetro, tak to jseš šikula... my na to taky musíme vlítnout. Jinak korunku mám jinou, řekla bych hezčí, ale taky štrasovou... pokusím se od taťky půjčit foťák, a vyfotit ji. A taky spoustu dalších věcí, jako podvazek, naušnice...
Profilova fotka
Ahoj holky, já se jdu dnes znovu podívat po nějakých čtvrtkách a po těch ozdobných nůžkách a taky budu vyrábět jmenovky na stůl. A konečně vytisknout oznámení a pomalu psát obálky ;-) Jinak mamka už koupila krajku na podvazek a babička mi ho ušije...
Profilova fotka
Ahoj holky, Jsem tu uplně poprvé.Strašně ráda si čtu vaše radosti a strasti se svatbou.Já budu mít svatbu 26.4. v Nebílovech u Plzně.Začínám už taky pěkně bláznit,abych na něco nezapoměla.Mám doma obrázky různých kytek a doplnků a tořád vybírá a vybírám.Šaty jsem si koupila v říjnu,tak co už mám,tak vám dneska hodím do alba.Ted řeším hostinu a výslužky,vůbec nevím kolik a čeho. Ráda si přečtu vaše postřehy a rady.
Profilova fotka
Fifistr, ahojky... takže taky 26/4... :-) Tak to je fajn že máš už šatky. Já taky pomalu začínám šílet že se to nestihne všechno.¨Kolik na hostinu budete mít lidí? Tak ať vše klape jak má!
Profilova fotka
Původně jsme počítali malou svatbu kolem 25 lidí a už jich předběžně máme kolem 40.Já snad půjdu vykrást banku :-) :-) .Dneska udělám album,aby jste se mohli číhnout,co jsem si vybrala.
Profilova fotka
Fifisr: ahoj, vítám tě mezi námi! My jsme taky původně mysleli, že tam budeme mít míň lidí a pomalu se to vyhouplo na 80 (ale jen na odpolední afterparty). Na savtební hostinu jen rodina cca 18 lidí. ;-)
Profilova fotka
Tak to je docela už dost, 40 lidí... my jsme počítali, že za tu naši svatbu, 25 lidí, dáme něco přes 45tis, a to se snažíme šetřit kde se dá... a mysleli jsme si, jak nemáme malou svatbu. Je to šílený... kdyby nám finančně taťka a babička nepomohli, tak bysme to dokupy nedali. :-S
Profilova fotka
ahoj holky, my měli původně do 40 lidí a zatím to vypadá že to bude asi trochu víc, no taky se půjdu picnout :-N včera jsme obědnali prstýnky a v pátek chceme jít na oznámko. Už se to pomalu začíná rýsovat :-)
Profilova fotka
Tak to ti schvaluji.Ja jsem ráno objednala krabičky na výslužky přes net,protože u nás v Plzni za jednu krabičku chtějí 2xtolik.Ještě řeším polštářek pod prstýnky.Možná se do něj pustím sama :-) ,vývazky jsem si taky udělala.Jsou bílo růžové.Boty mám bílé pošité perličkama a snubáčky jsou klasika s kamínkama a přítel je má bez kamínků.My jsme se rozhodli,že hostina bude předkrm,polévka,nějaké přírodní masíčko s oblohou a na večer plánuji rautík a studené obložené mísy.
Profilova fotka
fifistr, taky si chci na botky ještě dát nějakou malou brož nebo kamínek... krabičky zatím neřeším, vůbec nevím kolik co stojí, ještě jsem se o to nezačala zajímat. Ale budu kupovat úplně obyčejný, žádný utrácení ještě za krabičky. Dám tam ozdobnou mašličku, a jmenovky, a tím to hasne. Kettinko, no.. to už je hodně velká svatba. Já do toho rozpočtu ale započítala úplně všechno, včetně pronájmu zámku, poplatku na matrice, svatební noci, dekorací, bižuterie atd...
Profilova fotka
lenajsek: já doufám, že budeme rozumný a prostě se do 40 lidí vejdeme za každou cenu :-(
Profilova fotka
Kettinko, my jsme hodně dlouho zvažovali koho pozvat a koho ne... a nakonec tam máme jen lidi a příbuzný, se kterýma se nejvíc stýkáme, a máme k nim nejblíž... a je nám jedno jestli nás rodina od máti, kterou jsme nepozvali, pomluví nebo ne... je to naše svatba a naše věc. Hlavně abyste tam měli lidi se kterýma je vám fajn... o to nám šlo nejvíc. Víc než o počet, a za každou cenu zvát někoho s kým se moc často nestýkáme.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?