Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska to zase blbne, psala jsem dlouhej příspěvek, pak mi nešly načíst stránky,a teď zjišťuju že tady není... :-S Tak si jdu znova přečíst co jste kdo psaly, a budu postupně reagovat... to je děs tady s tím serverem.
Profilova fotka
no opravdu to dnes blbne, já odpovídám na inetrní poštu a pak odpověď nikde, už asi 3x...pak že uživatel ((jako já) neexistuje.. ;-(
Profilova fotka
Já jsem to zkoušela asi 30 minut a pak jsem si šla udělat kávičku.Dneska si asi moc nepokecáme. ;-(
Profilova fotka
Ahoj holky ještě jednou, tak teda popořadě... snad to tentokrát klapne. Matonko, takže taky už tisknete oznámení a jmenovky... to oznámení tisknete normálně v tiskárně doma, nebo si ho necháváte tisknout? Já mám zkušenost s naší tiskárnou, že netiskne moc pěkně (inkoust), a těžší papíry si bere našikmo... takže i ty jmenovky to bude něco. A psala jsi o té kytce, já teda uvažuju o kulaté od začátku, ale ty převislé jsou míň trvanlivé? Jak to? Jen mě to zajímá, nevěděla jsem to. Lestep, já mám podvazek za 60 kaček z H&M, byl to výprodej, a líbí se mi i tím, že je docela tenký, jednoduchý, ale přitom má pěknou krajku, a má jen malinkatou modrou mašličku s kamínkem. Nelíbí se mi podvazky, kde jsou ty celé stuhy modré, to mi přijde divný, zvlášť když budu mít vínový šatky a nic jinýho modrýho. Ale co jsem se dívala v obchodech a na netu, tak stojí 150 a víc. Zeuwicko, to je mi líto že Tě zub trápí... to je děs se zubama, taky jeden začínám cítit, a už se bojím dopředu, mám to vždycky jeden zub tak na minimálně dvě návštěvy, mám hrozně citlivý zuby. Tak ať Tě už nebolí! Jinak si myslím že ty oranžový růže můžou být k těm krémovým šatům moc hezký... Ale sladit ženicha. Spetro, s těma rodinnýma příslušníkama to je teda něco, takovej počet.. a když se ještě pravidelně vídáte... To je pak těžký rozhodování jestli pozvat všechny nebo ne... a budou vám rodiče na hostinu něco přispívat? Pokud tam budete mít tolik lidí, myslím že by to nebylo od věci... Jinak kytku na házení mít nebudu, nelíbí se mi tenhle zvyk, ale pokud bych byla z těch komu se ten zvyk líbí a házela bych, nechala bych si udělat menší kytku na házení. Ale jak píšu, nic na tom nevidím, a myslím že to jsou peníze navíc. Fifistr, tak to je fajn že máš už dekoraci doma, já si musím zajít popovídat s paní provozní z restaurace, kde bude hostina, a domluvit se s ní na výzdobě, co mám objednávat já a co by případně dodala ona, abych neplatila něco co tam mají. Kde jsi to kupovala, přes net? A na jakých stránkách, na jedněch, nebo na vícero? Na stůl chci taky organzu, a pořád přemýšlím nad tím vlizelínem na auto, jestli jo nebo ne... láká mě na tom ta cena. Moni, já mám 25 a stejně jako brambora budu mít 10 dní před svatbou narozeniny, takže už mi bude 26... ta šestka na konci mi taky přijde, že už je to nějak hodně... A kdy vy máte svatbu, že píšeš že budete jako první? Snad jsem na nikoho nezapomněla... týjo, odpovídat na tolik příspěvků, to je mazec... :-D
Profilova fotka
matonko, přišla ti od mně zpráva do IP? pořád to blblo, tak nevím :-p
Profilova fotka
no já stihnu svatbu ještě jako 29 a ne 30i letá :))...a můj partner pořád má dost času na všechno
Profilova fotka
bramborko: mrazí to nějaká firma v Praze - je to dost drahé, ale když už dám za svatbu tolik peněz.... moc jsem to podrobně zatím nezjišťovala... A to jsi o 6 dní starší než já... :-) a vlastně inež lenajsek.... To je tady náhod... Můžeme udělat průmerného ččlověka této diskuze - je mu 25, v den svatby mu 26 let jmenuje se Lenka a má přítele... teď mi to vypadlo, ale to opakující jméno jistě víte a výročí seznámení má v lednu... ;-) Je to naprd buď se berermese nenačte a nebo nejde napsat příspěvek... ]-( Ano rodiče nám budou na hostinu něco přispívat... Ale nejsme přesně dohodnutý.... Já bych ráda házela, ale jednou jsem nemístně vtipkovala na totot téma a 2 kamrádky, které na té svatbě budou se zpříčili a řekli, že chytat nebudou... tak nevím.... bojím se aby byl nějaký dobrovolník na chytání...
Profilova fotka
Já uvažuji o tom, že ty středové pruhy dávat na stoly vůbec nebudu a bud to řešit jen svíčkama (plovoucí) srdíčka (papírové) a pak jen něco zeleného - táhnoucího....
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, jdu vám z nostalgie popřát vydařené svatbičky, nejkrásnější šatky, kytičky, nejchutnější dobrůtky na hostinách... a prostě všechno ;-) Loni bylo nádherné počasí (ke konci dubna už téměř letní), tak ať to vyjde i letos. :-)
Profilova fotka
Vlastně nebudu mít v den svatby 10 dní od narozenin... jsu ve stejnej den narozená jako brambora, to jo, ale svatbu mám vlastně později, takže budu mít 26 let a 18 dní. Cosričanko ahojky, pamatuju se že loni v dubnu bylo krásně, na krátký rukáv, snad bude i letos... Díky!
Profilova fotka
jojo, jsme s lenajskem ve sktejny den a vidim, ze i ve stejny rok. lenajsku, kolik je tvemu nastavajicimu? schvalne ;-) corsicanka, diky za prani, snad se vsechno vydari! kdyby bylo pekne, tak by to bylo super
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás, dneska mi přišel vzorek natištěného našeho oznámení ke korektuře - je supr a všera jsem si na netu objednala saténový šál k šatům a asi objednám i nějaký ten podvazek :-) Počítali jsme s mamkou kolik bude asi potřeba koláčů - no ty brďo, ta cifra se nějak moc šplhala nahoru. :-o
Článek se načítá
Profilova fotka
Bramboro... je mu 37, silný ročník 70 ;-) Ty jseš vlastně taky 82 ročník... a ještě máme chlapy ve stejným měsíci narozený, a žádaly jsme obě o ruku... zajímavá shoda. ;-)
Profilova fotka
Jaro ahojky... tak to je fajn že už takhle máte spoustu věcí zařízených. Kolik jich budete mít? Já objednala po dohodě s pekařstvím 400. ale myslím že to bude tak akorát, že se skoro vše sní. Což je dobře.
Profilova fotka
ahojky. Moc vas zdravim vsechny. Dneska me to vubec neslo spustit, pak jsem jako uzivatel neexistovala..Myslela jsem, ze vam ani nenapisi.. Spetro: to verim, ze to musite dat predem ty kytky na hrob. My ji chceme davat den predem.S tema hostma ti neporadim. Je to tezky nekoho nepozves, jeden se urazi a pak mas kvuli svatbe rozhadanou celou rodinu..Muj bracha nezval teticky, protoze je nesnasel a ja jsem byla sestrenkam i bratrankum na svatbach, tak jsem si rikala, ze je pozveme.Kdyz bude malo lidi, tak ta svatba bude takova o nicem, nikdo se nebude bavit.. Andrejko: to je super, ze uz mas taky fotografa, vim jak nam to dalo prace sehnat fotografa i kameramana v jedne osobe.. Ahoj monco, zdravim te, dlouho ses neukazala.Jak to jde v praci? Proc se k nam nebudes zapojovat, to je skoda? :-( Me je 25, tak nevim, jestli je nekdo mladsi nez ty?
Profilova fotka
jeste jednou vas zdravim. Musela jsem docist jednu stranku a ted pokracuji dalsi..Jsem rada, ze je tady tak zivo..Je to super... Lenajsku diky za tip. Kouknu se tam.. Cosicanko diky za prani pro nas vsechny, sad se cely duben vydari..U nas bylo take nadherne..Vse rozkvetle, jako v kvetnu. Takovou prirodu mam moc rada.. ;-) My nebudeme delat kolacky,ale drobne cukrovi a pak takovy buchticky,ale to se u nas dava jev u kostele na ochutnani..Mame asi jiny zvyky..Ale prijde me, ze se ty ceny nejak moc splhaji nahoru,ale asi uplne ve vsem..Vcera jsme to s milackem pocitali, je to sila..Snad nam pomuzou Radkovi rodice.. :-|
Profilova fotka
lenajsek, tak jedine na veku budoucich manzelu se neshodneme, jinak je to opravdu zvlastni nahoda. asi myslime stejne, kdyz jsme se ve stejny den narodily :-) memu je o (temer) presne deset let min. petadvacet je koukam dobry vek na vdavani 8-)
Profilova fotka
mas pravdu bramboro, tech 25 let je asi akorat.. :-)
Profilova fotka
Ahoj, tak na to, že stránky nešli, tak jste toho napsali :-D Já jsem tu aso nejmladší, jak na to koukám 24 :-N Taky jsme pořád předělávali koho pozvat a koho ne :-( Já bych ráda pozvala jen ty, se kterýma se stýkám, což je u mě jednoduché :-D Strejak s rodinou od tatky a jedna teta od mamky, ale horší by to bylo u přítele, rodiče jsou snad každý z pěti dětí a myslim, že by jsme se dostali tak na 80 lidí :-( A to by jsme neutahli, hlavne kdyz planujem rekonstrukci ... Chtela jsem se zeptat ... uz jste premysleli, jak to udelate v praci? Myslim, zda tam ponesete nejake vysluzky, nebo udelate nejake sezeni treba v hospudce???? :-(
Profilova fotka
Tak mně bylo 26 na podzim a opravdu mi to taky přišlo už divný, jak se to přehouplo za těch 25 ;-) . Pavli, Monča myslím psala, že je jí 20 ;-) Já házet kytkou bude, ale asi nebudu dělat ani náhradní, myslím, že ji oželím ;-) Co se týče hostů, tak to máme taky většinou z "povinnosti" rodinu. Akorát, kdo máte rozvedené rodiče a moc se nesnesou...řešíte to nějak? Např. Mně vychovala mamka, s taťkou jsem celkem ve styku, otec má sedět u stolu vedle nevěsty, ale to bych mamce neudělala. A jejího manžela přece taky neposunu jinam, aby tam seděl otec. Vůbec nevím, kam ho usadit. Baví se s Radkovými rodiči, tak jsem si říkala, na jejich stranu, ale zase otcovi sourozenci budou na mé straně... Z toho mám tak největší trauma :-( :-( :-(
Profilova fotka
Ahoj, mě bude letos 28, ale svatbustihnu ještě v 27 :-) Kytkou určitě házet nebudu. lenajsek: přesný počet nemám, ale šlo to do stovek - to jsou koláče do mojí práce, do přítelovi, můj taťka a tchýně chce, pak do výslužek , na stůl...Necháme si ještě poradit v cukrárně/pekárně.
Profilova fotka
corsicanka: z fotek vypadá tvoje svatba fakt nádherně - hezoučké šaty.... Já mám v plánu udělat rozlučku v práci pro nejbližší a pak přinesu výslužku... Ale nevím jestli je pozvat i na svatbu, Kolegyni co sedí za mnou jsme byli celá kancelář... :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, co se týč věku, tak já to taky letos stihnu v 29 ,stejně jako miri, a přítel má taky času dost :-) lenajsek: oznámení si budeme tisknout na laserový tiskárně, už jsme takto tiskli i švagrový a je to dobrý. A ohledně té převislé kytky-aby růžě byly převislé, jsou tam vlastně přidělané jen hlavičky, vcelku růže nejde takhle ohnout, takže to si dovedete představit,, že bez vody to moc dlouho nevydrží... Koláčky jsme přesně nepočítaly ale cca 1000 koláčků a 1000 ks cukroví, na svatbě bude asi 80 lidí, to je hrozný... :-. Do práce určo poneseme oba dva výslužku, chtějí ji i rodiče vzít do práce. Na svatbu nepůjdou, protože to máme 100 km daleko.
Profilova fotka
Ještě jsem se chtěla zeptat, co máte v tipech na svatební dary? My tam máme ryze praktické věci, jelikož předěláváme chatu a hodně věcí jsem musela zatím vyškrtat, jelikož zatím musíme bydlet u našich než nám vyjde něco jen pro nás.
Profilova fotka
matonka: ahoj, no mi bysme chtěli spíš peníze, žádné věcné dary.
Profilova fotka
Dobré ráno, tak mi svatební dary zatím neřešíme. Popravdě by jsem byli rádi za finanční dar, ale zase to nechci někomu nutit :-( Do domácnosti se nám zatím nic nehodí, sposuty věcí máme a nově budem zařizovat až za rok po rekonstrukci, takže teď těžko říct, co se hodí a co ne :-( Andrejko1981, pokud je tatínek rozumný, tak to pochopí :-) My to máme taky tak, že na jedné straně budopu sedět ode mne a na druhé od přítele ... ale mám dvě sestry, která má každá 2 děti a nevim koho posadit blíž ke mně a koho ke keonci, nerada bych jednu urazila a navíc spolu zrovna dvakrát nevycházejí :-( chjo :-(
Profilova fotka
jo, holky, vy jste si tu někdo objednával organzu od hranolky? Já to u ní v albu nikde nenašla ...
Profilova fotka
Ahoj holky, hetký ránko přeji. Vidím že nás je tady od rána hodně. Andri, mám podobný problém, ale vlastně opačný. Naši jsou taky rozvedení, rozvedli se když mi bylo šest. Do svých 14ti jsem byla u máti, ale s taťkou jsem se vídala dle rozsudku každých 14 dní o víkendu. Ale pak nastala hrozná situace, kdy mě máti dost ublížila, nechci se tady k tomu moc vyjadřovat, ale myslím že tohle by nechtěl zažít nikdo a nikomu to nepřeju... a prostě jsem od ní v těch 14ti utekla k taťkovi. Pak byly soudní tahanice o peníze, máti neplatila výživný, a dodnes taťkovi dluží. Je to už hodně let zpátky, s máti jsme teď ve stádiu - jdeme na kafe, ale nijak zvlášť se nestýkáme, i když ona by samozřejmě chtěla, ale já ne. Není to vztah matka - dcera, a ani dobrý známý. Já nemám zájem, to co se stalo náš vztah poznamenalo natolik že se to už nikdy nezmění, nebo nikdy už to nebude tak jak by to mělo být. Od toho rozvodu vlastně se naši nikdy nestýkaly, jen u soudu, a vždycky to bylo spojený s horznýma emocema (negativníma). A tím co se stalo se to pak ještě víc ta nevraživost prohloubila. Byla jsem hodně na vážkách jestli máti zvát nebo ne, jestli nepozvat jen taťku... ale nakonec jsem si řekla že je to svatba, a měli by tam být oba rodiče, ať se stalo co se stalo... ale bude tam jen ona, a z její rodiny nikdo. Babička a děda z její strany ž nežijí, a se strýcem, tetou a bratranci z její strany se nestýkám od těch 14ti, když jsem je nejvíc potřebovala, jejich pomoc, otočili se ke mně zády. Nemám jediný důvod je zvát. Ale s tím kam posadit taťku a máti... no asi je posadím nakonec vedle sebe... budeme mít stůl ve tvaru "T". Přemýšlela jsem že by vedle mě seděl taťka, pak vedle něj ségra a vedle ní máti... a na Radkové straně zase máma, jeho brácha a táta... ale ještě pořádně nevím, taky nad tím špekuluju... ale zas si říkám, že když to vědí takhle dopředu, že jsou oba zvaní na svatbu, tak jsou rozumní (doufám), a budou se chovat "normálně", aspoň se o to budou snažit, a nebudou vyhledávat konflikty a uštěpačný poznámky... Je to těžký rozhodování. Ale Andrej, věřím žě to zmáknem! ;-) Jinak svatební dary už pomalu řešíme, ale každýmu to sdělíme zvlášť, např. že od taťky budeme chtít velkou houpačku co stojí, na zahradu na chalupu, od svědků asi dva spacáky, na naše cestování... a od zbytku asi peníze, protože máme byt 1+1, a už věci nemáme kam dávat pomalu. A do většího zatím neplánujeme jít, takže se nám fakt už další skleničky, hrníčky, porcelán, obrazy a pod nikam nevejdou. Jinak do práce plánujeme dovézt jen výslužky, u nás dám zvlášť šéfové menší, a holkám na call centrum větší, ať se podělí... a jinak je zvát nebudu, plánuju na rozlučku jen nejbližší kamarádky. Nejsu milionář. A budu ráda když na obřad přijdou, ¨pozvánky pošlu všem (asi mailem + jednu pozvánku dám do práce), a kdo bude chtít přijít, přijde.
Profilova fotka
Jéé, jsem se nějak rozepsala... :-D =-)
Profilova fotka
Ale ty peníze bysme jako svatební dar řekli jen v případě, že by se na to konkrétně někdo zeptal, ze svatebčanů, dopředu... jinak to necháme na nich. Je mi to taky takový blbý jim zavolat nebo dopředu říct, aniž by na to přišel hovor, že chceme jako svatební dar peníze...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?