Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
JJ Ivi myslím. Já mám taky romantické šatičky. A doufám, že se k nim tulipány budou hodit. Ale máš pravdu v tom, že to chce kombinaci s něčím...
Profilova fotka
My taky budeme vítat lidi u domu slohovicí...
Profilova fotka
Ahoj, vy se tad činíte :-D Já mám dneska náladu pod psa :-( Byla jsem na matrice před chvilkou a jsem otrávená :-( Co jsme si vybrali kapli na hradě na obřad, tak oddávaji až od května, ale to má zase drahá polovička zkouškový období :-( A když jsem se šla zeptat na matriku a svatebni katalog, kde jsou tady jeste obradni mista, tak na nas koukali jak na blbi ... vypadali jak kdyby jsme je vytahli o sto let dopredu, nebo byli zhuleny, fakt nevim ... otres ... inteligence hadr a ty keci ;-(
Profilova fotka
Pavli to jsou ty úřady, nic si z toho nedělej. My jdeme na matriku v pondělí, tak jsem zvědavá.
Profilova fotka
ahoj holky....no to aby si člůověk vzal dovolenou, aby vás všechny stihnul přečíst, takže nad nezapomenu nic, co jsem chtěla psát: Ivi: gratuluji ke zkoušce....takže už můžeš "jen" chystat svatbu? anebo tě ještě něc čeká?? zeuwicko: super, že máš vysněné šatičky....jsem moc ráda. fifstr: vítej mezi námi...už se těším na fotky. my budeme připíjet šampíčkem, asi teda...to byla moje představa, i když pan hoteliér nás má v plánu vítat před hotelem a nabídnout sekt všem, tak to s ním musím ještě projednat, aby nebylo přesektováno..... a skleničky jsem původně chtěla ty s červeným srdíčkem, ale asi nakonec to hodí za hlavu a budeme mít takové, které nabízí v restauraci.....ať to zase moc nepřeháním.... dohodli jsme se s Petrem, že bychom si mohli nechat nafotit nějaké párové fotečky v ateliéru, trocha romantiky do života, to už se moc těším, jestli by to vyšlo....:)) a hlavně, máme za sebou suprový víkend ve Wellness hotelu v Mariánských lázních.....úžasné, 100% servis, masáže, zábaly, bazén jen pro nás, skvělá gastronomie..... bydleli jsme v prezidenstkém apartámu, no byl větší, než náš předchozí byt. skvěle jsme si to užili....hotel Olympia. je nový, nádherný, personál naposto 100%....já, co dělá v českém zdravotnictví, jsem si tmpřipadala jko někde na Marsu....a taky jsme ta trochu přehodnotili tu naši svatební cestu, takže nic není ještě 100% potvrzeno, ale asi pojedeme v dubnu někam na wellness....a pak až v létě norm. na hory...už ne jako novomanželé, ale zasloužilí manželé...al jink, olky, pokud by někdo chtěl taky wellnes dovolenou, tak Olympii v Mariánkách doporučuju!!! a taky tam nabízí 4denní novomanželský pobyt....myslím skvělá inspirace na svatební dar.
Profilova fotka
jaro: dala jsem to na patek, protoze my mame obrad jenom sami dva (asi ani svedky zname mit nebudeme nakonec), takze nebude nikdo muset resit dovolenou. jenom my dva, ale to je v pohode. navic na to je myslim ze zakona den volna, mozna dokonce dva (den svatby a den predem). to je fakt, ze bych jim mohla rict nejaky limit a do toho se museji vejit. navic si rikam, dyt v te svatebni kytce tech jednotlivych kytek neni, ne? vim, ze jsou hodne nacpane na sebe, ale i tak. v Diplomatu jsem byla loni s kamaradkou a dobre je to tam hlavne proto, ze to mas na jednom miste a kdyz jeste nemas zarizene nic, jako napr. ja :-D , tak se to hodi, aby sis udelala predstavu. a pak taky veletrzni slevy nejsou k zahozeni. pujdu tam jeden vecer s kamaradkou se podivat na vsechno a dalsi den tam dotahnu pritele, abysme objednali prstynky, s nicim jinym ho trapit nebudu.
Profilova fotka
bramboro: tak to máš super jednoduché.....já být pražačkou, tak to tak taky udělám, ale zase svatba je už v dubnu a já bych byla půl roku předem nervní,že není vše zařízeno.... jink mezi námi: když se ke svatební kytce přiobjednává korsáž pro ženicha a kytky pro maminy, to by mi bylo divné, tvrdit, že není svatební.....
Profilova fotka
miri, to jo, to by bylo hodne podezrele :-D a vidis, to ne nepapadlo, ze ma mit i zenich korsaz. Ale kdyby ji nemel, tak se asi moc nestane ne? Musim se podivat do nejakych alb, jestli to vsichni maji.
Profilova fotka
Tady se fakt člověk na chvilku zabere do práce, a hned je tady spousta příspěvků... Ta slivovice mě jen tak napadla, a ej fakt že se pak bude popíjet po celý den, tak na přípitek by to bylo blbý. Lepší to víno. Nevíte holky na kolik taková koršáž přijde? Jinak jsem tady na albech viděla, že některý maminky měly kytky docela velký, ale já nechci nic velkýho pro ně, aby vynikla ta moje kytka, a maminky aby jen držely něco v ruce... napadlo mě taky udělat je ve stejné barvě, ale ne stejný druh květiny (já budu mít růže, tak pro ně třeba kaly, a nebo gerbery, jen ve stejné barvě). BUdete to mít taky některá takhle, nebo chcete pro maminky stejný druh kytky jaký bude i ve vaší svatební? Bramboro, jak to že ani svědky nebudete mít známý? A kdo vám to teda odsvědčí? Jinak opravdu, je den dovolené před svatbou, ze zákona. Miri, to muselo být krásný... to jste byli jen tak na dovolené, jo? V Mariánkách jsem nikdy nebyla, jen ve Frantovkách, ale to jsme bydleli v malým rodinným penzionku, ne přimo v té lázeňské oblasti.
Profilova fotka
Miri: to zní skvěle novomanželské welnes, ale nevím co na to přítel .... Ano ze zákona jsou 2 dny volna - den svatby a den předem. Takže my co se bereme v sobotu máme jen jeden den :-( V některé svatební kytce jsou 3 v jiné 25. Myslím, že ženich mít korsaž nemusí. U nás se dost dává ženichovi jen vývazek.
Profilova fotka
Miri promiň, teď čtu že to byl víkend...
Profilova fotka
lenajsek: jeste to neni jiste, ale proste by nam to odsvedcil nekdo z matriky nebo nevim, jeslti muze svedcit fotograf, kdyz tam pobiha a foti :-) dobrodruzne by bylo najit nekoho kdo pujde zrovna kolem, to by se mi celkem libilo, ale co kdyz se nikomu nebude chtit? to budeme nahrani. ono to vzniklo tak, ze ja jsem tam chtela segru, ktera bydli v praze (momentalne u nas doma), jenze to pak pritel rikal, ze by mu bylo lito,ze by tam nemel brachu. Jenze bracha je z Moravy, kde bydli cely zbytek nasich rodin, a neumime si predstavit, ze by se to neprovalilo. On totiz za nama v praze nebyl ani jednou za tech sest let, co jsme tady, takze by to bylo napadne, ze chceme, aby najednou prijel, navic bez zeny a ditete :-N jeste premyslime, ze bysme si tam vzali zname z prace, ale pak je problem s tim, ze nevim, jestli ti nasi sourozenci nebudou nastvani nebo smutni, ze tam nesli oni. uplne neznami lidi jsou asi nejlepsi reseni.
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, ja jsem myslela, ze na pripitek na radnici (nebo kdekoliv vlastne) maji vlastni sklenicky... ? nebo si fakt musim nejake prinest? chapu, ze nekdo chce mit vlastni special, ale kdyz nechceme, tak nejake mit budou ne?
Ahojky všem:) Vítám tě fifistr:)s.petra-také uvažuji o svíčkové a polévku s knedlíčky:)Ale nabízely nám cokoliv, prý u nich měli i polévku česnečku a španělský ptáčky:)))Tak že si můžem prý vymyslet cokoliv. Nebo to bude taky kapsa:)Chtěla jsem se ještě poptat, jakou myslíte kytku k těm mým šatům, že by se hodila? Mám je v albu jako nááádhera:)Mají dost dlouhou vlečku ale tu pak po obřadě odepnu, moc se mi líbí polopřevislé, také pak mít kyti nebudu, po obřadě ji povezu taťkovi na hřbitov, ale zas kvůli fotkám, aby to nevypadalo blbě:)Na přípitek jsem chtěla také šampus, jinak znám ze skušenosti, když jsem dělala v hospodách, že se vždy jen napily(cinzáno) a zbytek se vylil, dává se klasicky 1dc tak jsme si taky říkaly, že šampus by byl lepší a určo by ho každý vypil, jenže nám nedovolí dovézt si svůj alkohol:(To by se nám finančně asi dost prodražilo šampáňo, pokud ale můžete, tak se jich klidně poptejte, jestli suché nebo polosuché, budou vědět, které se k jakému jídlu hodí:)Hodně jste mi zamotaly hlavu s těmi vývyzky, jsou nádherné:)měla bych z květinky i s myrtou za 4,-ale to by byli asi ty úplně obyčejné, tak uvažuji, že bych si je taky vyrobila a do středu ty kytičky je super nápad!Kytku mi paní říkala, že navážou za kolik chci, že ale záleží, co si vyberu, např.pokud chci kaly, tak jedna že stojí 75,- tak abych se třeba nedivila, proč je to tak drahé, když třeba růže stojí 45,- Tak ještě uvidím, nevíte kolik stojí korsáž pro ženicha? To mne tenkrát nenapadlo, zeptat se:(Jinak teď ještě čtu-lenajsek-paní mi říkala, že by kytky pro světkyně a maminky měli být ve stejné barvě jako ta moje ale jiný druh. Tak to asi pořeším gerbery maminkám, já ještě uvidím:)
Jo a stěma skleničkama, to jsem se ptala, protože bych je chtěla na památku:)tak že by jsme je měli v hospodě na připítek, jinak na radnici mají svoje, teda u nás...Jinak kamarádka prý šla okolo radnice s ,,manžou´´ a prý se zeptaly jestli je vezmou a oni že jo, že mají volno, tak řekli lidem co šli okolo aby jim svědčily:))))A pak to ještě půl roku utajily....
Profilova fotka
My budeme na obřadě "připíjet" tak akortá mešním vínem ;-) A to mi vyhovuje :-D Skleničky by se mi taky líbily na památku... ty z hostiny samozřejmě... Kytku pro maminky bych taky chtěla jen stejnou barvu a viděla bych to tak na tři hlavní květy + třeba něco menšího. Pokud budu mít kytku z tulipánů, tak pro maminky třeba růže, jinak asi gerbery... :-) Za svědky nám půjdou oběma sestry, takže pro ty jeden stejný květ, co budu mít já v kytici... :-) Takže třeba jeden tulipán s něčím načančanej, nebo jedna růže... Co já vím, z čeho bude moje kytka :-N
Profilova fotka
zeuwicko: Podle mě k Tvojim šatům půjde polopřevislá kytka krásně :-) Hodí se dobře k vlečce... :-N A květy, to záleží fakt na Tobě - jakou kytičku máš ráda :-)
Profilova fotka
Jéé vy jste se rozepsaly!!! :-) Tak já už nakoupila věci na oznámení a budeme tisknout a budu dělat jmenovky na stůl. Co se týče kytky, nejdřív jsem chtěla převislou z růží,moc se mi líbí, ale jelikož mamka je květinářka, a obě víme jak se dělá... prostě z praktického hlediska nic moc. Chtěla bych aby chvíli vydržela, převislá je fakt skoro na ten jeden den. Takže asi budou růže a dokulata, ještě nevím jestli samotné nebo ne... Ženich bude mít korsáž a ostatní vývazky s myrtou.
Profilova fotka
zeuwicka, taky si myslim, ze previsla se k tvym satum moc hezky hodi, jsou takove princeznovske elegantni, pritom neprilis zdobene, takze nemyslim, ze by previsla kytka vypadala spatne. ja bych se toho nebala :-)
Profilova fotka
jdu se schvalne podivat, kolik se da nacpat ruzi do kytice :-) jen tak pro predstavu
Profilova fotka
ahojky, zdravim vsechny i nove!!No vas teda docist, to je mazec. Poradne to vzdycky rozvalite a ja ani nestiham. Dneska jsem se patla na ty vyvazky k myrte u nas v galanterii. Maji jen klasiku bilou,ale docela pekny..Konecne jsem si domluvila kadernici a vizazistku na zkousku ucesu. Uz se moc tesim.. Kytku jsem neco koukala na netu a tak ruzne..Libi se me ruze a mozna to necim doplnit, to uz bych si nechala poradit, urcite kulatou..Myslite, ze se hodi oranzova barva ruzi k champagne satum? Saticky mam hodne zdobene a korzet naraseny, takze bude lepsi nejaka jednodussi kytka. Stoji to pekny penize..Hostu budeme mit neo kolem 50 a jeste nejaky deti..No bude to mazec, asi vykradneme banku a pak nas zavrou.. Ivulko, blahopreji ke zkouzce, jsi opravdu sikulka!!! Kytky pro maminky se me moc libily taky na netu. Byly to gerbery, vypada to moc hezky do stejne barvy. Docela se me ted zacla libit takova lososova barva ruzi.. :-) Zeuwicko, jakou budes delat kytku tatovi??My totiz take povezeme na hrob tatkovi kytku a zajimalo by me jakou, jestli udelat stejnou jako pro maminky nebo jinou?? Pavli, mrzi me, ze jste neporidili. Tak jak to nakonec vyresite??Kde budee mit svatbu? :-( Ivulko: kolik ten podvazek stoji?Dava se asi jeden a vetsinou jsem videla, ze ma modry prouzek, pry nejak pro stesti ze??
Profilova fotka
Tak my jsme dnes vyřešili fotografa. Kytku jsem viděla u někoho v albíčku - oranžové růže převislé, to byla tak první, co mě zaujala ;-) a podvazek dostanu ve svém salónu zdarma k šatům. přišlo mi dneska oznámení ke korektuře, tak to už taky brzy bude :-) a dneska jsem si na obrázku celkem vybrala i ten snubní prstýnek a je i v Radkovém stylu, tak uvidíme, jak pořídíme ;-)
Ahojky:) Tak už jsem vzhůru:(holt zub se rozhodl, že mě potrápí, opět, tak zas poletím k zubaři:((( lestep-kyti budu dávat tu svoji svatební, ještě nevím jestli to budou kaly a něco oranžového a nebo oranž.růže a něco k nim. Právě zvažuji, jestli si neudělat pak ještě nějakou menší a tu že bych pak házela... Jéé teď se toho nemůžu dohledatale někdo tu psal, jestli může být oranž.kyti k krém. šatům, tak toto jsem řešila já a prej může a dokonce to prý bude vypadat moooc hezky:)S tím podvazkem jsem koukala po netu a je to cena zhruba od 150,- víš...
Profilova fotka
My budeme na hroby dávat jiné květiny a to týden dopředu, kvůli vzdálenostem. Podvazek jsem taky dostala jako dárek ke svatebním šatům ze salonu. Já pokud budu házet s kytkou, tak si na to určitě nechám udělat náhradní - menší. Ráda bych tu svoji nechala zmrazit a měla ji na památku. Taky si myslím, že jde oranžová ke krémovému, ale pak je dobré slatdit i ženicha. Mě pořád v hlavě vrtají hosté. Nikdy jsem nechtěla velkou svatbu. A vypadalo to dost na obrovskou cca 70 lidí. To se mi nelíbilo. Po dlouhém uvažování jsme to udělalli tak, že pozveme jen tety se strýci a nebudeme zvát děti (těch mají každý 2-3 ve věku 22-0). Minulý víkend jsme byli na oslavě 70 a zjistili jsme že to nebude tak jednoduché, protože když jednu rodinu co má mimčo nepozvememe i se 3 dětmi (mají 0,5 holčičku a bydlí 300km od místa svatby) tak jistě nepříjdou... Dál jednu ze sestřenek by tam přítel moc chtěl i s přítelem a já vlastně taky.... Jsou zase sestřenky které bychom tam moc nemuseli, ale ne že bychom je tam vyloženě nechtěli... Tak mi to pořád vrtá hlavou, včera jsem se dozvěděla, že přítel je na tom úplně stejně... Pořád přemýšlí jak to udělat.... Pozvat jen některé to asi ne, nechceme dělat roztržky v rodině.... Tak jsme z toho zatím oba zvoufalí. Do soboty to ovšem musíme promyslet, protože jedeme na moravu a chceme pozvat moje tety a teď nevím jestli z dětma či bez. Ach jo takhle velká rodina..... Co byste dělali vy?
Profilova fotka
Jinak jsme dnes vytiskla etikety na svatební pivo. Bohužel jen černobíle. Barevná tiskárna totiž žere papír jen po jednom. A přitom množství etiket bych to tiskla celý den. :-( Na to bohužel nemám čas....
Profilova fotka
spetra: to jsme na tom se zvaním asi stejně. S přáteli si hlavu nelámeme, pozveme je na afterparty, ale rodina... Já chtěla taky pozvat ty nejbližší a se ketrými se stýkáme, ale o víkendu tu byla teta a řekla to svýmu bratrovi, strejdovi a máma hned, no tak je taky pozveme ne? A já nadšená teda nebyla. Jsou asi taky 300 km od svatby...A největší fór bude, když přiletí teta z Jihoafrický republiky s mojí sestřenkou a bratrancem, sice mi to slíbili, ale moc s nima nepočítám... :-| :-D
Profilova fotka
My máme navíc ten problém, že se stýkáme opravdu ze všema...
Profilova fotka
Dobré ráno berušky, včera jsem obdržela zbytek dekorací,tak jsem potom večer doma lítala po bytě s mašlema a organzou jako šíléná. :-) :-) Dneska ráno volalo příbuzenstvo a dalších 6 lidí se vnutilo na svatbu.Holky to už se blíží k 50.Co pak kradu? Přítelovo rodiče jsou rozvedený,tak aby byl klid v rodině,tak musím pozvat ty i ty.Ja jsem se rozhodla,že si nechám udělat mini kopii svatební kytky a tu budu házet.
Profilova fotka
Zdravím všechny i ty nové! Já jsem říkala že to nemáte přes ten víkend přhánět, já jsem myslela že to nedočtu, to abych si fakt vzala tu dovolenou jak říká miri! No ale tak nějak jsem to proletěla, ale jsem z toho zničená! :-( Ivi jsi šikovná a vy taky holky! ;-) Jinak já tak uvažuju že mám tu svatbu dřív než vy, takže budu stresovat a vy si ještě budete vklidu, to je spravedlivé, ale i tak už se moc těším a nemůžu se dočkat! No do vaší debaty se tu zapojovat nebudu, jsem teď nějak mimo a za chvíli povalím na odpolední, tak se mějte, papa ;-) :-) :-) A jen se chci zeptat, jsem tu nejmladší?? je mi 20 :-N ;-) ;-)
Profilova fotka
spetra: kytka se da nechat zmrazit? to jsem asi nikdy neslysela :-N muzes mi k tomu neco napsat? monca: mne je 25 a deset dnu pred svatbou mi bude 26. tybrdo ja uz jsem nejaka stara. tech 26 mi prijde nejak o hodne vic nez 25 :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?