Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
no, celkem jsem zaplatila 310kČ za klobouk, tři přísavky a poštovné....
Profilova fotka
A nevíš jestli tam mají na těch stránkách i něco jinýho, co by se hodilo? Když už se to poštovný bude platit...
Profilova fotka
no určitě - takové různé dekorační věci. řteba když si chce někdo dělat výzdobu sám....tak já ti seženu tu adresu a sama uvidíš....
Profilova fotka
ju, miri a mas ty stranky jeste v pameti? Poslala by jsi mi je prosim do IP? Moc dekuju :-) Tak to jsem takovou predstavu o organze mela a o vizelinu ... Prave ze mi prislo, ze ten vizelin, se bude asi spatne tvarovat na to auto, nebo se pletu? Ten by byl asi vhodny spis na stul a na auta organza ... Zkusim se poptat v latkach, zda to jde sehnat i v ruznych barvach u nich :-o
Profilova fotka
Pavli, nevím jak na auto, někdo si vlizelín na auto objednává a kupuje. Já ještě fakt nevím jestli tam nedám jen široký mašle. Ale na stůl určitě organzu, nebo tyl, ale ten je už dražší. Vlizelín se nedá fakt tvarovat. Ten se hodí, jen pokud je pěkně potištěnej, a byl by na stole jako rovný pruh. Miri, taky bych se ráda mrkla na ty stránky, tak jestli je najdeš, mohla bys mi je taky poslat? Díky... Já se loučím, jdu do hajan.... Hezkou dobrou noc!
Profilova fotka
jo, kouknu se na tu krabici, tu doma ještě mám....:)) napíšu v pátek, OK?
Profilova fotka
Ok ... děkujem :-) Dobrou
Profilova fotka
Miri: určitě si je půjdu ještě jednou zkusit - tak vám potom dám fotku do albíčka ;-) Zrovna jsem dotiskla svatební oznámení a pozvánky ke stolu, v pátek už stačí koupit jen nůžky a vrhneme se na ně. Té mašličky co jsem chtěla na vývazky a i přáníčka bohužel už měli málo. Tak doufám, že na pozvánky to výjde a na vývazky se jim podaří mi ještě přiobědnat. Jinak je budu dělat vývazky taky všechny stejné... Na svatební cestu bych taky nejraději hned. Bohužel to nejde, měsíc po svatbě mě čekají státnice. Hned po nich budu potřebovat vypadnout ať se děje co se děje. Jinak se z toho všeho zblázním, teda pokud se z toh nezblázním dřív. :-( Kam pojedeme na svatební cestu nemáme jasno.... jen to žeto bude v červnu....
Profilova fotka
Tak už mám fotečku v nových šatech... ;-)
Profilova fotka
tak nám to dlouho nefungovalo a teď jste se rozjely, šatečky máte všechny krásné, u matonky jsem našla inspiraci na kytku ;-) vývazky ještě neřeším, teď mám na řadě fotografa a hudbu, ale objednané je oznámeníčko. svatební cestu bychom chtěli asi začátkem července, v nejhorším to bude Chorvatsko, ale chtěli bychom něco jiného - pro změnu. Tak uvidíme, co vymyslíme.
Profilova fotka
matonka: ju, ty jsou krasný :-) Bude Ti to slušet x-)
Profilova fotka
věruš, šaty vypadají moooc krásně :-) To je paráda ;-) Holky mezi vlizelínem a organzou je jeden velmi podstatný rozdíl (kromě těch, co psala "lenajsek" - který jsou samozřejmě pravda :-) ) Vlizelín totiž není "látka" je to normální "papír" - oni tomu říkají "netkaná textilie". Podle mě to vypadá fakt hrozně... Představte si normální slisovanou vatu - je to takový "nepravidelný", když to natáhnete, se to roztrhne... prostě bleee. Normální látku můžete použít xkrát - pokud ji nepolijete vínem apod. vlizelin ani nevyperete - maximálně ho můžete nechat vyčistit... Prostě, je možná levnější, ale podstatně horší! Těžko ho po svatbě prodáte nebo využijet jinak - a to s organzou, tylem či šifónem rozhodně nehrozí ;-). Klobouk jsem objednala taky přes net. My chtěli v béžové barvě.... Těch moc nebylo... Dneska, nebo zítra by měl přijít... ;-) jinak těch stránek, kde se dají nakoupit blbosti na svatbu je celkem dost. pošlu ;-) A ještě taky můžete mrknout do albíčka hhranolce... prodává toho dost ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ivulko, hezky jsi to popsala... :-D Jojo, tak nějak vypadá. Díky za stránky na ty cylindry.. Budeš za něj platit kolik? Já bych brala asi klasický černý, ženich bude mít černý sako. A nebo by byla paráda kdyby byl vínově červený, ale to teda nevím jestli by se dalo sehnat. A na hhranolku mrknu. Matonko, šatky pěkný, takže nejsou zelený, jak na těch modelkách, jo? Andrejko, možností na svatební cestu - dovolenou je hodně, jen si ujasnit co chcete, jak se tam dopravit, kdy a za jakou cenu, pak to jde samo... :-)
Profilova fotka
vše začíná samozřejmě www. a končí .cz, nenlí-li uvedeno jinak.... ;-) svatebnidekorace, vsenasvatbu, shopmania.eu, krasnasvatba, svatebni-dekorace, svatbadekor, kvetuse.myeshop ... je toho ještě víc, ale tahle jsou takový nejznámější asi... ;-) Já objednávala - hlavně od hhranolky, kvetuse..., a shopmania... s hhranolkou maximální spokojenost, ty další dvě zatím spokojenost, ale má to přijít až tento týden, takže ještě nevím. :-N
Profilova fotka
já to objednala na dobírku (cca 100,-) - pro jistotu, ten klóbrc... vyjde draho... :-| teď nevím přesně ale asi 700,- Je to dost, ale miláček si ho přál. černý vyjdou podstatně levněji! (tak na ty dvě stovky :-)) Taky záleží na tom, jestli tam máte rovnou přidělaný přísavky, což většinou u těch levnějších není, ale někde jo... Jinak taky stojí za to sledovat zdejší bazar ;-)Někdo tam občas prodává spodní prádlo - do toho bych teda asi nešla, ale klobouk na auto... Proč ne? ;-)
Profilova fotka
uff, tak ještě že jsem to nekoupila (ten vizelín) tak nějak jsem tušila, že to ségra používá na šití podšívek nebo tak něco :-o A bylo mi divny, jak se to může dát tvarovat na to auto :-/ Tak holky děkuju :-) Chtěla jsem na všechny auta (cca asi jen 5 :-)) na přední kapotu ... budete tp někdo tak mít? Mě se ta klasická ozdobená okýnka nelíbí :-( Ivu, pošleš mi prosím taky stránky na ty cylindry? Moc děkuji :-)
Profilova fotka
díky, jsi mě předeběhla :-) Ještě taková "veselá" příhoda z dovolené, aby jste se zeptali opravdu na vše, pokud chcete jet na svatební cestu s cestovní kanceláří:-) Byla jsem v Řecku a vedle nás měli pokoj novomanželé, bohužel na pokoji byla každá postel zvlášť :-D A byli zděné, takže s nimi nešlo ani šoupnout :-D Myslím, že dokonce říkali, že to mají udělané od cestovky přímo jako svatební cestu, jak bývají takové akce :-D :-D :-D
Profilova fotka
Tak to se jim to opravdu vydařilo ]-( nejspíš se mačkali na jedné, jak za mlada :-D
Profilova fotka
no ted se tomu smeju, ale tenkrat tam to bylo horsi :-D
Profilova fotka
Pavli, no to je něco... :-D , my se potýkáme s podobným problémem na tu svatební noc, někde v těch penzionech nebo dokonce i v hotelu mají postele oddělené, ale i kdyby se to přirazilo, tak to jaksi, že.. ehm. :-D Ale na tu svatební cestu, to už je mazec. Ivulko, díky, až budu mít čásek tak se mrknu... no 700 za to teda nedám, to by mě přítel hnal. Pavli, ještě k těm autům, taky to chci jen na kapotu, ty okna mi přijdou úplně zbytečný a celý pak přeplácaný... i tak se za výzdobu utratí docela dost peněz, a zas tak daleko nepojedem autem, aby to muselo být každý okno vyzdobený... Stejně se každej dívá na předek. MOžná ještě dám stužku na zadní okno, ale to je tak vše.
Profilova fotka
mě práve přijde ta přední kapota aut tímhle způsobem ozdobená dost,no budu to muset doma vyzkoušet, ale jestli to bude vypadat divně, tak nevim, co s těma látkama budu dělat :-D :-D
Profilova fotka
ahojky. moc vas vsechny zdravim. Vy jste teda rychlici? Ja nejak nestiham vse cist a to jsem porad doma!! Opravdu jste sikulky..chtela jsem se zeptat, jak delate ty vyvazky, myslite, ze to delaji v kvetinarstvi nebo si to musim udelat doma?? Nejsem zrovna sikovna na vazani maslicek?? Poradte me prosim? diky.. ivulko? blahopreju ke zkousce, drz se, vse zvladnes, neboj. pak budes jeste rychlejsi v zarizovani nez my vsichni.. u me to zatim take nejak stoji..Porad marodim a tak nemuzu behat po meste a zarizovat. Zarizuju, co jde v teple doma, bud u pocitace nebo u telefonu..Musim vam rict, ze se me nakonec podaril sehnat fotograf i kameraman v jedne osobe..Byla to docela fuska. Obvolala jsem jich asi 8..Vsichni uz meli plno na 26.4 a ten duben cely je takovy zaklety.. :-) Je to pan z Brna, stoji celkem 5.000 kc a udela kolik chceme fotek, ze na poctu nezalezi..Ma take ruzne alba podle kterych foti,ale take nemusi, zalezi na domluve, tak jsem rada.. O svatebni ceste jsme take mluvily,ale bude to nejspis bud hned po svatbe-Pariz-poznavaci zajezd na par dni nebo v lete nekam k mori. Na letecky zajezd asi nebudou moc penizky.V chorvatsku ma radek znamaeho takze ubytovani by bylo levny,ale musely bysme varit. No uvidime, jak to dopadne. Ale kazdopadne se tesim.. :-)
Profilova fotka
lestep, vyvazky se daji urcite koupit hotove. Co mam zkusenost ja, tak pres net co jsem koukala, jsou moc hezke, ale vcelku drahe a co mi nabizeli ve svadlenkach, tak to byla hruza :-) To i doma bych si udelala lepsi :-/ Ale to bylo u nas, na malem mestecku :-D
Profilova fotka
Ahoj holky nevesty :-) Ja se k vam pridam, presto, ze jeste nevim, nejen jestli bude svatba v dubnu, ale jestli bude vubec letos. Jsem s pritelem pres sedm let, o svatbe jsme se uz mockrat bavili, ale nakonec to vzdycky dopadlo tak, ze zatim nic nebude. Ja bych do toho sla hned, ale pritel je nejaky zabrzdeny :-D No a tak jsem vymyslela, ze ho proste pozadam a hotovo. A chci to udelat dnes vecer. Takze jsem nervozni jak blazen a potrebovala jsem to nekam napsat. Mam v dubnu narozeniny a tak mi prislo, ze by bylo hezke mit svatbu prave v dubnu. Budeme mit nejspis tajnou, jen my dva, takze by se to v pohode stihlo. Tak mi drzte palce, snad me neodmitne! Jinak vidim, ze tady uz mate vsechny hrozne moc veci pripravenych, vy se mate!
Profilova fotka
Bramboro, ahoj.. to je scénář jak u nás.. :-D Taky jsme spolu delší dobu, bydlíme spolu, ale ten můj je takovej zabržděnej, tak jsem mu koupila místo prstýnku, ocelovej přívěšek a řetízek, pozvala ho na oběd, a tam se ho zeptala jestli si mě vezme... :-D Neodmítl, byl rád, že tohle nemusel řešit on... :-D Chlap, no. Tak držím palce! Já mám narozeniny taky v dubnu, sice na začátku, osmýho, ale jsu ráda že svatba bude v dubnu, to je můj nejoblíbejěnší měsíc. Tak pak napiš jak jsi dopadla! Lestep, tak to je fajn že už máte jak fotografa tak kameramana... a bude stíhat jak fotit tak natáčet? Pavli, taky doufám že někde nějaký pěkný vývazky seženu, tohle mi taky moc nejde... a když ne, tak je holt udělám, ale podle toho taky budou vypadat, určitě nebudou každej stejnej... :-D
Profilova fotka
Bramboro ještě, ty jseš určitě Beran, že? My to máme tak, že nemáme rádi moc dlouhý čekání a nejistotu, že? A taky máme rádi věci ve svých rukou... Jojo. Vzpomínám jak jsem to plánovala... Všechny u nás v rodině jsem tím překvapila. Myslím že mile. :-)
Profilova fotka
lenajsek, ja mam narozeniny taky osmeho :-) Me to napadlo vcera, ze se ho proste zeptam, protoze me nebavi porad cekat, kdyz oba vime, ze se stejne vezmeme a ze akorat cekam na to, az sebere odvahu a zepta se me. taky si myslim, ze bude rad, ze to zadani nebude muset resit. dam vedet zitra, jak jsem dopadla. mam zitra zkousu, takze bych se mela ucit, ale misto toho sedim uz dva dny v kuse na beremese a ctu si 8-)
Profilova fotka
No tak to je etda dobrá náhoda! A odkaď jseš, já jsu půvdem z Brna, a teď bydlím 3 roky ve Slavkově u Brna. Určitě dej vědět... a dáš mu něco? Přesně, taky jsem nechtěla čekat, až ho to napadne, když já se na svatbu těšila a chtěla jsem abysme se vzali, a aby to už bylo jasný... Nen Tvůj přítel náhodou rak? Ten můj jo... :-D
Profilova fotka
bramboro, tak moc držím pěsti, my jsme spolu taky 8.rok a teprve se berem. Tak na Tebe budu večer myslet. Včera žádala holčina kluka v Poště pro Tebe. A taky si ji veme :-D , tak neboj.
Profilova fotka
no tak to je bomba, jasne, ze mam taky raka! :-D davat mu nic nebudu, budu to takove hodne neformalni. pred chvilkou mi napsal, ze dneska udela veceri, takze se to celkem hodi ;-) sice bych ji mela delat spis ja, ale moje vareni obcas neni moc k pozreni, takze lepsi je to takhle. my jsme oba puvodne z jizni moravy, ale uz sest let zijeme v praze a ja jsem pred tim jeste byla v zahranici, takze doma uz jsem tady.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?