Menu Forum

Duben 2008

(Zamčená)
23. lis 2011
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
brambora
1
Registrovala se 30. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 138 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 24. dubna 2008
    Na Novomestske radnici v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
brambora
1
Registrovala se 30. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 138 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 andrea1981: diky, budu vas informovat. jsem rada, ze spolu taky nekdo chodi uz vecnost a teprve se berete emoticon a jsem o rok mladsi, nez ty (pokud ses teda narodila 1981), takze nam to vychazi nastejno.
17. led 2008 v 16:00  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
andrea1981
Registrovala se 17. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 121 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Nový Jičín.
  • Svatba byla 26. dubna 2008
    V Odrách, Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
andrea1981
Registrovala se 17. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 121 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Nový Jičín.
 jj, narodila a máme roční dítě, takže na tom nejsi tak hrozně ještě emoticon
17. led 2008 v 16:02  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
Registrovala se 3. září 2007 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Kroměříž, Region Kroměříž.
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
Registrovala se 3. září 2007 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Kroměříž, Region Kroměříž.
 jeee, bramboro, tak přeju taky hodně štěstí v tom "kouzelném" okamžiku. Já si to teda neumím představit, že bych požádala přítele o ruku sama - to vás holky teda obdivuju! emoticon Mně se líbilo, že si ho můžu vychutnat, drsňáka emoticon že se mu zase po dlouhé době pěkně rozbušilo srdíčko a byl ze mě nervózní emoticon emoticon Taky jsem si dala pár vteřin na čas s odpovědí a ještě leškovně dělala, že přemýšlím, přitom jsem ho do toho musela skoro "dokopat". emoticon

Přišel mi už ten cylindr. Upřímně řečeno - nadšená z něho úplně nejsem. Je to dost "podomácky" udělaný. Ale z půlmetrové vzdálenosti na něho bude hledět málokdo a z větší dálky vypadá dobře... Jen jsem se ubezpečila, že jsem měla pravdu, když jsem drahouškovi říkala, že bude jednodužší, dkyž ho vyrobím sama. A to taky doporučuju. Jestli jste jenom trošku šikovný, si kupte tvrdej papír, vystřihnětě pruh a "ovál" a větší "ovál" s dírou, poslepujte a polepte nějakou tkaninou, nejlépe asi sametem, nebo i klidně obyčejným filcem... emoticon Přišijte přísavky a dozdobte, jak se vám to bude hodit. Podle mě je to práce na jedno odpoledne maximálně! emoticon
17. led 2008 v 17:56  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
monca.b
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 64 příspěvků a 1 album. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 12. dubna 2008
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
monca.b
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 64 příspěvků a 1 album. Region Frýdek-Místek.
    Region Frýdek-Místek
 Ahojky holky, to koukám, jste ukecané a rozepsané, nestihám číst!! Ale konečne jsem to dočetla! všem gratuluju k postupům v přípravách a nákupech! já teď čekám na oznámení!
A nad svatební cestou jsme zatím neuvažovali, nejsou moc penízky! A s miláčkem jsem teprve rok! emoticon emoticon
musím letět, a o víkendu tu nebudu, budu si užívat s miláčkem, tak to nepřežeňte, ať to pak dočtu! emoticon
17. led 2008 v 18:10  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 Moni, tak až bude oznámko, dej vědět emoticon Taky postupuješ emoticon O víkendu tady většinou nikdo moc nebývá... Všichni se jenom ulívají v práci a o víkendu chtějí klid, že emoticon emoticon emoticon emoticon
17. led 2008 v 18:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
monca.b
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
monca.b
    Region Frýdek-Místek
 Jasně že dám vědět!!
Já mám konečně víkend volný, tak si s miláčkem někde zajdem a pak si budem trochu užívat, ale bez světa techniky!
mějte se, papa a krásný víkend všem zamilovaným a bramboro hodně štěstí emoticon
17. led 2008 v 18:24  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lestep
Registrovala se 24. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 170 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Třebíč.
    Velké Meziříčí, Kostel sv. Mikuláše, Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
lestep
Registrovala se 24. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 170 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Třebíč.
 ahojky. emoticon emoticon emoticon
Pavli diky za tip. jen jsem se chtela zeptat, kolik tak stoji ty vyvazky. nedokazu si predstavit, ze bych to mela delat sama. To je teda mazec. jste tak vsechny sikovny, to ja jsem teda nesikovna na tyhle rucni prace, ale aspon umim varit, coz je prece do manzelstvi vyhoda ne?
Monco uzij si vikend s milackem.Ja jsem ted na tehle strankach dost casto, jak marodim..
Bramboro, vitej mezi nami. To jsi teda fakt trida, ze ho pozadas o ruku,ale asi bych to take udelala, kdyz bysme spolu chodily dlouho a porad by se nic nedelo..Tak dej pak vedet, jak to probihalo a tak vse kolem, jak na to reagoval. Drzim pesti!!!!
Na auto bysme s milackem chteli zivy kytky. prijde me to moc hezky, tak jsem zvedava, jake nam nabidnou v kvetinarstvi.. emoticon
mejte krasny vecer a urcite se zase ozvu..
17. led 2008 v 18:54  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brambora
1
fotoportrét
fotoportrét
brambora
1
 holky svatba bude! vic zitra.... huraaaa!! emoticon
17. led 2008 v 19:56  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 Brambora: tak gratulujuuuuuu! emoticon Paráda, užijte si snoubenecký večer a těšíme se na detaily (žádosti, zbytek si umíme asi představit emoticon emoticon emoticon emoticon )
17. led 2008 ve 20:05  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
matonka (37 r.)
Registrovala se 22. října 2007 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 18. dubna 2008
    V Písku, Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
matonka (37 r.)
Registrovala se 22. října 2007 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Kladno.
    V Písku, Region Písek
 brambora: ahojky a vítej mezi námi a gratuluji dopředu emoticon
17. led 2008 ve 20:11  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
monca.b
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
monca.b
    Region Frýdek-Místek
 Tak to taky gratuluju!

Leni díky, a za ty vyvazky: za jednu jsem dala v salonu 30kč pro rodiče, a pak budu kupovat menší za 6kč!
17. led 2008 ve 20:22  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
andrea1981
fotoportrét
fotoportrét
andrea1981
 bramboro: taky moc gratuluju a těšíme se na detaily emoticon
Monca.b: to jsi mě překvapila, 6kč se dá, tak to nebudu řešit a koupíííím emoticon emoticon nejsem příliš zručný typ, ale kdyby to stálo podstatně více, tak bychom se asi přemohli emoticon
17. led 2008 ve 21:30  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
Registrovala se 19. července 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 540 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Jihlava.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Světlá nad Sázavou, Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
Registrovala se 19. července 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 540 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Jihlava.
 Ahojky, tak jsem tu jeste na chvilku, nez zalezu spat emoticon Zitra v praci nebudu asi stihat, nojono patek :-/ emoticon
lestep: presne jak pise monca, tak nejak ty ceny byli ... me se samovyrobou vysli tak na 50Kc vsechny, mozna i na min, ale kupovala jsem ruzne silne masle, ze se mi treba pak hodi na auta nebo oznamko emoticon
Bramboro, vitej a gratuluju emoticon
17. led 2008 ve 22:58  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
spetra
Registrovala se 17. července 2007 na beremese.cz. Přidala 610 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
spetra
Registrovala se 17. července 2007 na beremese.cz. Přidala 610 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Benešov.
 No pěkně jste se rozjeli, jedno období tu byl takový klid a teď člověk ani nenstíhá číst.
Brambora: tak to jsem zvědavá, jak si dopadla. Dej co nejdřív vědět. emoticon
Taky mám narozeniny v dubnu emoticon
Leni balhopřeju k e kameramanovi a fotografovi.
18. led 2008 v 07:33  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
spetra
fotoportrét
fotoportrét
spetra
 Dnes budeme střihat lepit, mašlit oznámení tak se těším. emoticon
18. led 2008 v 07:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
matonka (37 r.)
    V Písku, Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
matonka (37 r.)
    V Písku, Region Písek
 Já tedy koupím ty vývazky v celku, koupí se celý balíček, myslím, že jich je tam cca 100 a vyjde to hodně levně (je pravda,že ve velkoskladu) a budeme k tomu dávat myrtu. Jen ženich bude mít korsáž s červenou růžičkou.
Jo včera jsem byla shánět pořádný čtvrtky na toa naše oznámení a nesehnala jsem v těch velkých obchoďácích papírnictví. Tak nemám nic, jo vlastně, koupila jsem si aspoň bílé punčochy. emoticon
18. led 2008 v 07:52  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lestep
fotoportrét
fotoportrét
lestep
 ahojky. emoticon emoticon
bramboro, tak to moc gratuluju, vidis, zensky to musi vzit do svych rukou, jinak bysme se asi moc nerozmnozily ze?Uzijte si to a hlavne pisni, jak to probihalo..
andrejko: ja take nejsem zrucny typ, uplne me to vydesilo, kdyz si predstavim, ze bych mela neco takoveho delat. Snad dobre poridim a snad to nebude stat tolik,aby se to nedalo koupit..A jakou barvu kupujete? Vetsinou jsem videla bilou a v tom myrtu.Diky za ohlasy..
spetro diky, jsem rada, ze to mame z krku a ze budeme mit fotografa¨i kameramana v jedne osobe. Nataci obrad a fotky dela hlavne na zamku, takovou zajimavou sadu. Jsem na to zvedava. Az bude konecne zdrava, tak se chceme jet za nim podivat a on nam ukaze ty sady, jake foti..Mam z toho takovou radost..
Spetro: uzij si skladani oznameni, je to super pocit. To uz mame ¨hotove. jeste chci rozesilat nejake oznameni postou tem, co je neuvidime nebo jsou ze zahranici.. emoticon
18. led 2008 v 10:01  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zeuwicka
Registrovala se 20. září 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 173 příspěvků a 2 alba. Region Šumperk.
fotoportrét
fotoportrét
zeuwicka
Registrovala se 20. září 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 173 příspěvků a 2 alba. Region Šumperk.
 Ahojkyemoticonteda já nestíhám ani číst, vítám nové nevěstyemoticona skláním se před šikulkama. Já si nechám vývazky navázat rovnou na mirty v květince u nás, paní říkala, že prý by to celé mělo stát 1kus do 6,- tak to nechám na nich. Ale o tom cilindru vážně uvažuji. Taky jsem se sháněla po orgazmě, ještě že jsem se tu dočetla, co je to vůbec začemoticonJinak se nám přípravy nikam nehnuly:(jen zítra jedeme do Caxa v Olomouci skrze to moje vymrčování s šatkama, no snad se zadaří....Jééé to oznámení bych už taky chtěla skládat, bohužel kromě návrhu v počítači není dál nic...Jo a chtěla jsem se poptat, za kolik jste zhruba koupily ty punčošky? A se silikonem nebo bez? Prý to líp drží, to stejné i s podprsenkou, kupovaly jste zvlášť? Nebo použijete nějakou, co máte doma? Chci mrknout na netu a nebo u nás v salónech, doufám, že už šaty vyberu, ať můžu koupit i botky a rovnou si odškrtat další věci na seznamuemoticonA taky vám všem přeji kráááááááááááásnýýýýý víkendemoticon)))
18. led 2008 v 11:23  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
matonka (37 r.)
    V Písku, Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
matonka (37 r.)
    V Písku, Region Písek
 zeuwicka: punčochy jsem koupila samodržící se silikonem.v prvním obhcodě co jsem našla za 145,-Kč.

Obvolávala jsem fotografy-takže by nás obřad vyšel na cca 2500,-Kč, ještě jsem obeslala kameramana, ale toho chci na celý den tak uvidím,jakou dá cenovou nabídku.
Jinak se vás chci zeptat,kolik koláčků budete péct. My počítáme cca 80 lidí na afterparty+něco do práce a ostatním. Vůbec nevím kolik se toho peče, kolik toho mám nakoupit, protože bude péct mamka a asi i tchýně.
18. led 2008 v 11:31  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
spetra
fotoportrét
fotoportrét
spetra
 Veruš mi máme pro 40 hostů + 32 výslužek 1000 koláčků a 1000 zákusků
18. led 2008 v 11:33  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
Registrovala se 10. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1313 příspěvků a 3 alba. Má 16 přátel. Slavkov u Brna, Region Vyškov.
    V zámecké kapli ve Slavkově u Brna, Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
Registrovala se 10. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1313 příspěvků a 3 alba. Má 16 přátel. Slavkov u Brna, Region Vyškov.
 Holky vás teda dočíst... Bramboro, tak to gratuluju, že svatba bude... emoticon Pak napiš co říkal a jestli byl překvapenej... takže taky rak, jo? No tak to jsme doma... emoticon Zeuwicko, tak ať se Ti nějaký šatyk líbí, a konečně vybereš! S těma vývazakama holky furt nevím, zkusím se podívat po už hotových, ale chtěla bych vínovou a smetanovou barvu stužek, tak nevím jestli by nebylo lepší to udělat. Snad bych to nějak zvládla.
Jinak hurá, už máme domluvený cukroví, jen ještě upřesníme počet. A o víkendu chci domluvit taky koláčky. Snad mi paní poradí počet.
Spetro, to je fajn že už budete dělat oznámení, my ho zatím vůbec nemáme ještě navržený... je už fakt načase na tom začít pracovat, aby ho pak v tiskárně mohli vytisknout.
Jinak jsu tady taky hlavně v práci, a pak když přítel není doma, tak sedím u netu a brouzdám... a nebo o víkendu, když spí a já nemůžu spát, tak procházím alba a kochám se a sním... emoticon
Hezkej pátek všem! emoticon
18. led 2008 ve 12:27  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pretty.woman
1
Registrovala se 11. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků a 2 alba. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 25. dubna 2008
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
pretty.woman
1
Registrovala se 11. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků a 2 alba. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 25. dubna 2008
    Region Hradec Králové
 ahoj duben emoticon
18. led 2008 ve 12:33  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
 Bramboro, ještě dotázek.. když ten Tvůj miláček je rak, není náhodou narozenej 11/7? Ten můj jo... emoticon
18. led 2008 ve 12:50  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
Registrovala se 23. února 2007 na beremese.cz. Přidala 442 příspěvků a 2 alba. Region Ústí nad Orlicí.
    Zámek v Rychnově nad Kněžnou, Region Rychnov nad Kněžnou
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
Registrovala se 23. února 2007 na beremese.cz. Přidala 442 příspěvků a 2 alba. Region Ústí nad Orlicí.
 ahoj holky, my máme taky 40 lidí, koláče jsou obědnaný 1000ks do výslužek bude cukroví + dorty, musím sehnat ještě krabičky, oznámení a prstýnky ještě nemáme, plánujeme př. týden. emoticon
18. led 2008 ve 12:57  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
spetra
fotoportrét
fotoportrét
spetra
 Krabičky ty taky nemáme, budeme potřebovat taky nějaké papírové tašky. Protože chceme hostům rozdávat taky svatební pivo, tak aby ho bylo kam dát emoticon
18. led 2008 ve 13:05  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brambora
1
fotoportrét
fotoportrét
brambora
1
 Ahoj holky, diky moc za vsechny gratulace. Probehlo to v pohode, akorat jsem to chtela nadhodit u jidla, jenze pritel dojedl rychleji, nez jsem se odhodlala a pak sel umyvat nadobi emoticon ale protoze jsem mu uz odpoledne psala, ze mu reknu, co jsem predevcirem vymyslela,tak se me sam zeptal, co jsem mu chtela rict. Tak jsem zacala blekotat a placat pate pres devate, pak uz mi tekly samozrejme slzy, protoze jsem takova citlivka a pak sjem se ho zeptala, jestli by si me chtel vzit za zenu emoticon a on ze jasne emoticon a ja rikam, ze to myslim vazne a ze je to uz oficialni pozadani a na to mi rekl, ze nee, ze to je prece jeho prace a ze ja to nemuzu oficilane delat emoticon takze pry to nemam nikomu rikat, protoze me jeste pozada sam, ale protoze budeme mit tajnou svatbu, tak to vychazi nastejno. Ale musim rict, ze mel fakt radost, rekla jsem mu, jak jsem vymyslela, ze to bude tajne a ze tam budeme jenom sami dva a nikdo se nam do toho nebude motat, a on sam zacal rikat, jak to bude super prekvapeni a ze se tesi na manzelstvi emoticon takze asi tak nejak. probehlo to uplne v pohode, hrozne jsem mela radost, ze projevil nadseni, ze to nebylo jenom takove neutralni prijmuti z povinnosti, ale ze slo videt, ze se taky tesi.
18. led 2008 ve 13:20  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brambora
1
fotoportrét
fotoportrét
brambora
1
 a bude to v dubnu, takze jsem rada, ze nemusim presidlit na jinou diskuzi, tady se mi uz zacalo libit emoticon jenom s vama nemuzu resit kolacky a vysluzky a nevim, co jsem vyvazky, takze ty mit asi taky nebudeme.
lenajsek, muj je 1.7., to uz by byla moc velka nahoda emoticon ale je to podobne, jenom vypadla jedna jednicka. necetla jsem celou diskuzi, protoze je straaaasne dlouha, ale mate uz vsechny saty?
18. led 2008 ve 13:26  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
 tak jsem vás dočetla emoticon Cukrovi zatim neresim ... a doufam, ze nebudu muset resit, to chci dat za ukol mamce emoticon Vubec nemam predstavu, kolik ceho emoticon A ted kdyz ctu 1000kolacku - uff emoticon
18. led 2008 ve 13:31  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
 brambora: Já jo!!Jen doufám, že nepřiberu emoticon
18. led 2008 ve 13:32  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
 Tak to je skvely bramboro emoticon Tak to bude jeste jedno romanticke pozadanicko emoticon
Jinak ja teda saty jeste nemam, chystam se pristi patek s kamaradkou. Holky kolikrat jste byli vybirat? Ja se bojim,ze za ten jeden den nic nevyberem emoticon
A taky jsme se konecne rozhodli pro misto obradu a oni tam na 90% v dubnu neoddavaji emoticon To je fakt smula najednou emoticon
Jeste k vyvazkum, byvaji jen bile a nebo i barevne, pokud ma nekdo svatbu sladenou do nejake barvy emoticon
18. led 2008 ve 13:46  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.