Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Holky, tak mám výsledek testu a za dva :-D Tak jsem spokojená!!! Takže díky moc, že jste si na mě vzpomněly! 8-) Ve středu mám další zkoušku, ale na tu ještě musím dodělat nějakou studii, tak to teď smolím... No a za týden (UŽ ZA TÝDEN!) mě čekají první státnice... Ach jo, to letí, mám pocit, že ještě nic neumím. A to jsem došla teprve do půlky a už mám pocit, že si nic nepamatuju...! Se omlouvám, že mluvím o škole a ne o svatbě :-N Já budu mít taky panenku!! :-) A miláček cylindr - světlý :-) Ale k tomu ještě naplácám tyl :-) Mě se to líbí, budu mít auto, jak bonbón. A ještě se musím pochlubit, že miláček dneska přijede novým autem, tak se na něho těším :-) (teda na to auto, na miláčka se těším pořád!). A kytky do restauračky ještě nevím... Zkusím se domluvit s nima, ale já tam stejně moc kytek chtít nebudu... spíš kamínky, okvětní lístky, plovoucí svíčky a normální svíčky... A do toho už se moc kytek nehodí, aby to nebylo přeplácaný...! :-) Příští týden bysme měli mít hotový oznámení, tak jsem taky zvědavá a na prstýnky půjdeme až v únoru... Jejda to se blíží x-)
Profilova fotka
Ivi to je super, tak jen ať se ti daří dál, stejně obdivuhodné, nedovedu si představit, že bych se teď zrovna učila...i tak toho je v práci dost že na svatbu nemám skoro čas myslet :)) tak se mi každou chvíli stane, tak 10x denně, že mi nejde spustit beremese. je to v mém PC nebo se to děje i Vám?? že by byla přetížená síť?? :-p
Profilova fotka
Ivi - gratuluju!! :-) Miri: mě to dělá každou chvíli a dneska už několikrát. Předevčírem se to zas otevřelo, ale nechětala se načíst celá stránka a zůstalo to jakoby zamražené a někdy se otevírají stránky celou věčnost a někdy zas normálně. To je u nich. ;-)
Profilova fotka
Ještě mám jednu otázečku - rozmýšlím se pořád na co dáme v obřadní síni prstýnky. Na fotce jsem viděla co tam mají a moc se mi to nelíbilo - takový kámen s dvěma čudlíky na prstýnky :-D Pak jsem uvažovala o krabičce, ve které je máme teď - je bílá a ve tvaru srdíčka. No a teď uvažuju, že bych si koupila ten polštářek pod prstýnky - viděla jsem pár pěkných na netu i tady v bazaru na beremese. Jak to budete řešit vy? Neptala jsem se už na to? Mě se to už začíná plést :-D :-D
Profilova fotka
já ještě ani nevím, na co je pokládají u nás...musím se zeptat...ale polštářky se mi nelíbí, když tak si pořídím nějakou vlastní krabičku....
Profilova fotka
Mně se taky polštářky nelíbily a teď jim zase přicházím na chuť... :-N Možná něco doma vyrobím, nebo to řešit nebudem a necháme prstýnky v krabičce... ;-) Ono to s tou mou školou až tak obdivuhodný není... Já nedělám skoro nic jinýho, než že se učím. Do práce teď nechodím )jen hooodně vyjímečně) a na svatbu teď taky celkem dlabu. I když občas si odpočinout třeba tady na stránkách, nebo se rozptýlit objednáním nějaké prkotiny, to se hodí ;-) Ach jo, já už ale tu školu chci mít fakt z krku! :-(
Profilova fotka
Jo a ještě jsem chtěla, že mě beremese taky často blbne... :-( Já to vždycky beru jako signál, že mám přestat dělat kraviny a začít se učit... :-| :-D
Profilova fotka
Holky, tak postupně... ibenau na stůl asi budu řešit v tom květinářství, kde si nechám dělat i svatební kytku, aby to bylo od stejných rukou. Ty nůžky na jmenovky bych chtěla taky sehnat, myslím že normálně v papírnictví se to dá, že? A papír na ty jmenovky taky už budu muset pomalu shánět, i papír na meníčko, chci ho každýmu vytisknout a srolovat a dát na místo. Jinak samodržící punčochy já mám v barvě šampaň, zatím jen jedny, jsou hladké, jen mají nahoře ten krajkový lem. Chtěla bych sehnat ještě jedny nějaký na bocích zdobený. V pondělí jdeme na matriku odevzdat papíry, zaplatit poplatek za to že to budeme mít na zámku, a pak na zámek, domluvit podrobnosti. Je toho ještě hodně co zařizovat... Ivulko, gratuluju ke zkoušce, ať klapnou všechny! Jinak u nás na zámku mají docela pěknej polštářek na prstýnky, aspoň co jsem viděla na fotkách... ale v to pondělí se na to zeptám přímo tam. Ale asi bych to neřešila. A s tím autem pořád nevím... Jestli tam nakonec taky nedám jen mašle, a třžeba pár okvětních lístků růží, ze kterých budu mít kytku, a žádnou velkoukytku na auto... A na auto ženicha ten cylindr. Mějte se fajn a hezkou neděli! :-)
Profilova fotka
lenajsek: ahoj, jojo ty nůžky jsou z normálního papírnictví :-)
Profilova fotka
Ahoj Věruš, už máš udělané vzorové oznámení? Oznámení si taky děláme. Miri: v klidu já jsem taky panenková a přítel panáčkový ;-) Jirka si přál panáčka, tak jsem se přizpůsobila ;-) Leni,my teď uvažujeme z cenových důvodů o jiné restauraci, takže nevím. Ale já jsem takový člověk, že by si objednala v květinářství výzodbu sama.
Profilova fotka
Miri, taky mi občas beremese nefunguje :-( Ivi, je jasné že mluvíš o škole a ne o svatbě - je to teď tvůj hlavní problém a až to budeš mít za sebou budeš si jen v klidu užívat svatby ;-) My asi polštářek mít nebudeme a pokud ano, chtěla bych při něm využít živých květin.
Profilova fotka
Já taky uvažuji o polštářku, protože u nás na radnici mají myslím jen takový tácek. A ten polštářek mi přijde moc hezký a neobvyklý :-) Jinak na autě kytku mít určo budu, moc se mi to líbí, už jsem ji i dělala švagrový na svatbu. petra: oznámení už mám, o vánocích jsem je rozdala rodičům aby viděli. A teď ještě sehnat hezký papír na vytištění... Ty cedulky co říkate asi dělat nebudu, na té afteroparty to bude vcelku jedno kam si kdo sedne a na svatební hostině nás bude asi 18 tak si sednem asi podle zvyklostí. Tento týden bychom chtěli ty prstýnky, chceme jet do Týnce,kde prý slibuje prstýnky do 5 tis. ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Věruš a nemohla by jsi mi poslat fotku vyrobeného oznámemí?
Profilova fotka
Už mi přišly šaty!!! Jsou nááádherný, přišly i se závojem a prostě super. Jsou mi akorát, možná jsem ještě trochu zhubla :-N , dlouhá vlečka, krásný vyšívání... Už abych v nich mohla jít.... :-D
Profilova fotka
matonka: super, kde máme fotky? Já o víkendu koupila botky a silonky. Tak zas něco ze seznamu ubylo. :-)
Profilova fotka
Ahojky, vůbec mi nešlo spustit beremese ]-( Matonko, gratuluju k šatičkám :-) Kupovala jsi pres ebay? Jinak u nas taky davaji pod prstynky tacek, ale ja bych rada z zivych kytek ... myslim, že to mám i tady v albu :-) Tak něco takového by se mi líbilo :-) Oznámení si chcem také vyrábět sami, ale zatím žádný zkušební kousek není, já se teď pokouším o výrobu vývazků ... To co prodávali jako hotové mašle ve švadlance k tomuto účelu, byl děs běs :-o
Profilova fotka
Holky zdarvím, jsem tu na skok, myslíte, že můžu jed na obřad s přítelem v jednom autě?? :-N
Profilova fotka
moni: no neměla bys, ale podle mýho záleží jak moc lpíš na tradicích ;-)
Profilova fotka
Fotky mám, ale jinak je mám v albu (tak snad tyto a už je mám doma). Pavlina: to z živých kytek ve tvém albu vypadá moc hezky, dala jsi mi brouka do hlavy... ;-)
Profilova fotka
já ani nevím že to je tradice, a tak nějak tradice "nenávidím"! ;-)
Profilova fotka
a stejně jedeme jen 5 minut, tak je to asi jedno ne, v těch zmatkách to nikdo nepozná ne? :-N
Profilova fotka
ahojky. zdravim vsechny. mam takovy dotaz a hlavne prosbu..Jak moc dopredu jste zamlouvali fotografa a kameramana??My jsme totiz meli jednoho nadreknutyho od prosince,ale ten mam rekl, ze to nakonec nevyjde, protoze bude fotit nekoho z pribuznych a to nejde odvolat..Dal me cisla asi na dalsich 5 fotografu pomale z cele jizni moravy a ti uz maji vsichni datum 26.4. zamluveny, tak docela zacinam silet..Vzdyt 4 mesice dopredu neni zase tak moc pozde nebo jo? Prosim poradte me ??Diky.. O vikendu jsem mluvila s kamaradkou, ktera je vyucena kvetinarka, tak me aspon udelala trochu lepsi obrazerk o kvetinove vyzdobe a vse kolem, tak jsem rada.Mejte se krasne..Jeste porad marodim..ach jo.. :-(
Profilova fotka
Lestep: Já mám fotografku zamluvenou ani ne týden, a byla jsem ještě v jednou ateliéru a tam mi říkali, že můžu přijít až za měsíc, že by měl být ještě volní, takže určitě někde najdeš! A kameramana nemám, to bude natáčet brácha!
Profilova fotka
moni, ja jsem take sehnala nejake fotografy jenze postupne jsem zjistila, ze zrovna nejsou moc dobri a nechci mit zkazene fotky, to by byl teda mazec..A kolik bude chtit za ty fotky, jestli se muzu zeptat??diky lenka
Profilova fotka
Já ještě fotografa a kameramana nesháněla, to musim až budu mít volno, protože svatbu máme 100 km od bydliště,takže tohle zařizování není lehké. Většinou se spoléhám na kamarádku, koho mi doporučí, už mám domluvenou kosmetičku a na konci ledna mám jít za kadeřnicí. A chlebíčky a dorty taky přes známé. Fotografa ani asi shánět nebudu, to bude hodně lid, kteří budou mít foťáky, ale toho kameramana bych chtěla, protože se nechci spoléhat na kamarády, kteří se pak opijí a video bude stát za starou bačkoru... :-S
Profilova fotka
lestep, my take jeste nemame foto ani kameramana, ale urcite nekoho jeste sezenes ;-) V kazdem mestecku musi byt alepson jeden schopny a sikovny x-) Ja jsem vcera koukala u nas po netu a jedna pani fotografka mela dokonce rozdelene foceni do 3 balicku. Podle toho co vsechno fotila, treba momentky + portrety, pak treba takove ty hezke fotky co se foti v parku, na hradech atd. a pak celou hostinu a tak ... a u toho byli i ceny ... ta nejnizsi byla neco pres 2tisice ... ale nemuzu soudit, jini tam ceny nemeli :-( Budete mit vsichni kameru? Ja o ni ted kapku pochybuju, zda ano ci ne :-( Osobne mam radeji fotky ... a natocit bych asi chtela jen obrad ???
Profilova fotka
Veruš, tak to je super že jsou tak krásné... Katko: také blahopřeji k nákupu bot, koukala jsem na ně - hezké Monco, myslím, že můžete jet v jednom autě, není to zakázané. A to že se obvykle jezdí ve dvou neznaznamená že nemůžeš. ;-) Pavli, polštářek z živých květin bych taky ráda. ;-) Leni, tak mi budeme mít fotografa jen na focení v parku cena i s fotkama 2.500,- a kameramana na celý den. To počítám něco přes 6.000,--
Profilova fotka
spetra: tak to ten fotograf vychazi nastejno jak jsem koukala ja ... ;-) Taky bych chtela jen nějaké pěkné fotky po obřadě už s manželem :-D a pak nějaké celkové ... jinak určitě si foťák někdo brát bude, takže o momentky snad nouze nebude :-) Ju, mě se líbí strašně moc to z toho ,,listi,, na prstynky, ale to nevim, zda pujde sehnat a kolik to tak může stát, ale ty samotné květy jsou taky nádherný :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, omlouvám se, ale včera jsem se sem vůbec nemohla dostat. Hlásím že jsme v pondělí podepsali žádost o uzavření manželství na matrice a zaplatili proníjem zámku, takže to máme 100% potvrzený. Jinak my jsme fotografku zamlouvali začátkem prosince mám ten pocit, a už taky měla na 26/4 jednu svatbu zamluvenou. Ale až odpoledne, takže nás stihne. Kameru jsme domluvili teď o víkendu s kamarádem, bude nám točit jak obřad, tak pak hostinu a večer, a pak to necháme sestříhat. Takže zadarmo... dávat 5tis za kameramana bych fakt nechtěla, to radši zaplatím kvalitního fotografa. My tu fotografku máme domluvenou tady přes beremese, a je z vedlejší dědiny vedle Slavkova. Takže super. Pavli, taky asi budu muset ty vývazyk nějak vytvořit... to tvoříš jen pro svatebčany, co pak budou i na hostině, že? To sis koupila tenké stužky a z toho to děláš, jo? A čím je svazuješ k sobě? (omlouvám se, ale nikdy jsem je nedělala, tak si to nedokážu představit...) Kettinko, taky už mám botky, ve čtvrtek jsem si koupila druhý, a samodržící pončochy, a včera podvazek. Tak už taky odškrtávám... A taky jsme včera zamluvili penzionek na svatební cestu. Tak už máme přece jen dost věcí zařízených... huráá :-)
Profilova fotka
jj, vývazky dělám jen pro svatebčany, kteří jdou na oběd, kdo přijde pak na večerní party, tak pro ty ne :-) Já si koupila bílou mašli a zelenou o něco málo širší a takové bílé malinkaté textilní kytičky a sešívám to k sobě normálně jehlo a nití :-) Ještě koupím spínací špendlíky, aby to šlo přidělat na oblečení :-D Až budu doma, dám si je do alba, jako vlastní tvorbu :-D Jinak něco podobného v albu v zeleném mám, akorát, že já tu zelenou mám navrchu no :-S

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?