Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak to jde? :-)
Profilova fotka
Pavli díky za inspiraci, tak to jseš šikula, asi se taky po něčem takovým poohlídnu. A do k tomu se pak ještě připichuje buď myrta, rozmarýn, nebo ten krušpánek, ne? Jako něco zelenýho... My nikoho na večer nezveme, tak to udělám pro ty co tam budou celý den... ale pro ženicha ne, že? Ten bude mát tu korsáž... Kettinko ahoj, v práci to zatím jde.. :-)
Profilova fotka
já taky v práci...na poště bych měla mít vývazky, původně jsem si myslela že si je taky spíchnu sama, ale po tom co jsem oblítala půl republiky abych sehnala stužky ve vínovo/krémové jsem to vzdala a objednala od Nastynely, tak jsem zvědavá, snad budou pěkný ;-)
Profilova fotka
Kettinko, taky bych chtěla vínovo krémové... říkáš že je to problém? No týjo... a kde jsi všude lítala? Tak snad hezký budou... ;-)
Profilova fotka
lenajsek: no oblítala jsem toho fakt dost i na netu jsem brouzdala a pak jsem to vzdala, říkala jsem si že si to radši objednám, no až je budu mít doma tak vyfotím a dám do alba, tak můžeš mrknout.
Profilova fotka
Tak to budu ráda, mrknu se pak.. to je šílený s těma stránkama, už to zase skoro tři hodiny nefungovalo... :-S
Profilova fotka
jéé, holky, vy jste šikulky. Máte toho už tooolik! A já nějak zaostávám :-( Ale dnaska bysme měli vyzvednout oznámení, tak se nemůžu dočkat!!! Už se moooc těším. navíc jsem objednala ještě figurku na dort a cylindr a hlavně taky tylovou spodničku (pěkně drahou, ale co x-) ) No a taky poslušně hlásím dneska jedničku ze zkoušky a pěkně se učím na to pondělí. Tak do té doby se snad ještě ozvu, ale myslete na mě v pondělí od tří odpoledne. Budu se tak hoďku - hoďku a půl potit na státnicích :-( ;-( 8-(
Profilova fotka
Jinak samozřejmě poprosím kamarádku, které půjčím foták a bude fotit oslavu... ;-)
Profilova fotka
Vývazky bych chtěla udělat se sdíčkové mašličky - viz. album v tenším a s mirtou.... Leni a kam pak pojedete na svatební cestu?
Profilova fotka
Ivi, budeme na tebe myslet a blahopřeji ke zkoušce. Tak to je super, ani jsem nepostřehla, že jste se už domluvili na vzhledu oznámení.
Profilova fotka
Ivulko, v pondělí myslet určitě budeme! Určitě to zvládneš! No vidíš, my oznámení ještě nemáme, v tomhle jseš zase napřed. Dáš ho pak do albíčka? Spetro, máme zamluvenej penzion jak ho mám v albu, penzion Benátky, Piešťany, Slovensko. Už jsme tam byli a je tam moc hezky. Budeme mít výhled na tu řeku. A na ty Tvoje vývazky se mrknu...
Profilova fotka
ahoj holky....tak já už mám taky konečně hotové vývazky....vyraběné zpola vlastnoručně....no koupila jsem si bílé vývazky kytičkou a červené papírové růžičky a včera jsem to poslepovala vteřinovým lepidlem....chtěla jsem vám udělat obrázek, ale došly mi baterky ve foťáku .)) tak někdy jindy. Ivi: super, v po budu držet palce matonka: šatky krásné....takže se budeš vdávat v zelené??? ještě se v nich pro nás vyfoť, co říkáš???
Článek se načítá
Profilova fotka
Miri vidíš, lepidlem by to šlo taky... matonko, ty šaty jsou fakt krásný. :-)
Profilova fotka
holky, vy jste akční! Já už taky chci :-) Z toho učení už mi jde hlava kolem... :-S Peti: Na oznámení jsme se dohodli po dlouhé mnohdy vášnivé debatě. Nakonec je to jakýsi kompromis, který asi úplně nevyhovuje ani jednomu, ale je to celkem únosný ;-) Dám něco do albíčka... Jen k tomu budem přidávat ještě lososovou mašličku (nahoru nad ty kytky) a květinkám přiděláme ve stejné barvě středy. Taky písmo bude lososové. Tak jsem zvědavá hlavně na to písmo - udělali nám to "na míru", tak sand to bude ladit ;-)
Profilova fotka
Ivi: mně se vaše oznámení moc líbí..... Peťo: vybrala jsi nádherné šaty, škoda že nevíme, jak sluší tobě :))
Profilova fotka
Ivi, je to fakt moc hezký.
Profilova fotka
jo a taky už jsem konečně našla "svatební" téma, které zaujalo mého ženicha (vše je mu totiž docela jedno a nic neřeší :-( ) a tím je cíl svatební cesty .... no to jsem zvědavá, jak tohle dopadne.....budu informovat. pojedete holky hned po svatbě nebo s odkladem? já bych chtěla co nejdříe....ale ženich by nejraději až na podzim
Profilova fotka
Děkuji za ohlasy na oznamko :-N Na sv. cestu bych nejradši osobně odjela hned v neděli či v pondělí po svatbě... A jen někam do "lázní"... prostě si jen tak užít. Ale to miláček zavrhl, tak teď jen tak naťukáváme kam v létě... Jsem navrhla jeho sen - Velikonoční ostrovy :-D Tak mi řekl, ať si vyberu mezi barákem a takovou sv. cestou ;-) No jo no, peníze nejsou :-. 8-)
Profilova fotka
můj Petr chce zase za každou cenu do vysokých hor, jenže to je v dubnu či květnu blbost....
Profilova fotka
miri, tak lyžovat ;-) :-D
Profilova fotka
:)) na to je duben taky k ničemu....a navíc, to by nebyla žádná svatební cesta....on mi na lyžích vždy ujede a vidíme se až večer u večeře :-D :-D :-D
Profilova fotka
lenajsek: Pro ženicha ne, ten bude mít korsáž (ju, ted nevim, jestli to nepisu blbe) asi něco podobného jako co máš ty. Jinak jsem koukala, že se ještě dělají o malinko větší pro svědky a rodiče, ale to dělat nebudu, větší mi přišli divný ??? kettinko, jak dopadli ty vývazky? :-) pěkný? Ivu, gratuluju k jedničce :-) Kde se kupuje ten cylindr na auto? :-( Ja vubec nemam tuseni :-/
Profilova fotka
Koukám, že to máme s tou svatební cestou podobné :-D Po svatbě to hend asi neklapne, máme naplánovanou rekonstrukci ... chtěla jsme strašně moc do Mexika, že by jsme si našetřili a vyjeli dýl (no tak za rok :-D :-D), ale asi budem škudlit prašulky jinam :-o Takže tak nějak asi do hor - myslim, tak červen je ideální ??? Co miri? :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, hezký večer přeju. My máme svatební cestu hned od pondělka po svatbě, takže od 28/4. Chtěli jsme hned někam jet, protože v létě něco plánujeme, tak nevím jestli by nám to cestování nezkomplikovalo, a taky už by to nebyl ata pravá svatební cesta, vždycky jsem ji chtěla mít hned po svatbě. A jedeme do lázní, do termálů, takže tam se dá i koncem května koupat. Jinak kdybysme se brali v létě, tak bysme jeli do Chorvatska, na místo kde jsme se před necelými 7mi lety seznámili, ale v dubnu je na Chorvatsko moc zima. A na letecký dovolený někam do teplých krajin nejsou penízky. Jsme rádi že jsme dali dokupy peníze na tu svatbu. Tož tak.. A vývazky jsem taky viděla pro rodiče větší, ale ty se mi nelíbí, udělám všechny stejně velký. Pavli, taky nevím kde sehnat cylindr.. zkusím se poptat ve stavebních salónech, jestli nějakej nepůjčují.
Profilova fotka
no červen je na hory fajn, ale můj ženich pojede do švýcar na ME ve Fotbale....a pro mně už je to moc pozdě, to už bude ryč ta svatební nálada...
Profilova fotka
hm, to je fajn nápad, já ještě nikde nebyla ani zkoušet šaty, takže nemám představum zda něco takového půjčují :-) Jj, hned po svatbě je to pravá svatební cesta ;-) Když je taková ta náladička, jak píše miri ... ale co se dá dělat no ... |-| Aspoň nějaká ;-) Miri kam jezdíte do hor? My byli letos chvilku ve Slovinsku, ale bylo to moc krátky na nějakém výšlapy :-(
Profilova fotka
Pavli mám pocit že jo... tak se zkus poptat. Já taky, a pak si sdělíme poznatky.... :-) Snad to nebude cenově nějak drahý.
Profilova fotka
Zatím tady ty naše krušné....a jinak jsme za ty naše tři roky stihli objet Šumavu, Krkonoše, Vysoké Tatry a loni Alpy ve švýcarsku.....na svatebku si petr vyyslel Pyreneje :)) já chtěla cylindr šedivý, bude krásně ladit k barvě auta a ten nikde, kde jsem se ptala nepůjčovali...tak jsem ho koupila přes internet, už nevím tu adresum, ale zítra se doma můžu když tak kouknout, stál 250, což je běžná půjčovní cena. a akorát ho trochu přizdobím nějakou živou kytkou....
Profilova fotka
taky si myslím, že jsem někde četla, že ten cylindr stojí kolem 200Kč ... takže pokud neni půjčovné polovina, tak nevim nevim :-/ Ještě bych potřebovala vizelín, na ozdobu aut ... nevite jaky je rozdil mezi vizelinem a organzou? :-o To jsou otazky takhle vecer, co? :-D Tak Pyreneje,ju? Hm .. :-) Alpy jsou urcite krasny, vid? Ja je planovala letos nebo Tatry,ale bohuzel jsem onemocnela a z dovolene nic nebylo :-/ Takze doufam, ze letos 2008 neco vyjde ...
Profilova fotka
Pavli, mezi vlizelínem a organzou vím jaký je rozdíl, vlizelín je matný, není tak jemný, není lesklý, a není tak průhledný, dává se třeba do kabátu do podšívek a tak.. a organza je víc slavnostní, lesklá, jemná, jak silon. Nevím jak bych to popsala. A taky dražší jak ten vlizelín. Miri, za ty stránky bych byla ráda, pokud v půjčovnách fakt stojí kolem 200, nemá význam to půjčovat. Ale na netu to je cena+poštovné, že?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?