Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Leni: To nevím, nad tím jsem nepřemýšlela :-o Ale nsad, když je tam dáš opatrně, tak to nemůže nic udělat...? =-) Mě se to fakt moc líbí, mám doma aji takový tvarově zajímavý misečky, takže jenom koupím nějakej ten písek, nebo třeba drobný korálky... Ještě to nějak vymyslím :-) Nebo třeba ještě objevím něco lepšího :-)
Profilova fotka
Ahoj, v dubnu může být 25 stupňů ale i sníh. Třeba letos jsem se koupala ve venkovním bazenu už 17.4. jaké byly horka. Tak doufám, že to příští rok bude podobně. ;-) My budeme mít Dj, ten přece může zahrát úplně všechno a každý hudebník kapela nedokáže zahrát úplně všechno a taky potřebují delší přestávky. Rodiče jsme tady komentovali před chvilkou. Jinak vítej mezi náma :-)
Profilova fotka
Vítej Karolino :-) Přeně, jak píše Peťa, letos v dubnu bylo skoro 30 stupňů a loni byl ještě sníh... A v tom je to taky hezký, že se vlastně necháme překvapit, jestli se budeme brát v "zimě" nebo v "létě". ;-) Ohledně rodičů si fakt přečti předešlou stránku. x-) A hudbu... tu chce přítel živou a myslím, že to má něco do sebe... Ale kapela tam většinou nemůže být celou dobu. Často hrávají jenom tak 5 hodin (někdy víc), někdy to stačí (když je obřad pozdě, kapela třeba přijede až v šest, od sedmi hrajou a to těch pět hodin stačí...). Ale my jí třeba budeme chtít o něco dřív a potom to budem řešit reprodukovanou hudbou... Buď DJem, nebo si nechám od nějakýho kámoše DJ nachystat MP3...
Profilova fotka
Ahojky, tak mam konecne taky chvilicku casu se sem podivat :-) Ivu, ptala jsem se Te minuly tyden ny ta saty v Brne :-) On totiz jezdi do Brna pritel do skoly - je tam vzdycky patek,sobota ... tak jsme myslela, ze bych jela s nim a sla se podivat po satech, ale je tam vzdy az do vecera :-( Jinak vitam nove lidicky mezi nami :-) My mame zatim predstavu jen v hlave, ale 100% zamluveneho jeste nic :-o Rodicum chci sverit taky jen cukrovi :-) Samozrejme, kdyz budu hledat hudbu nebo neco s cim si nevim rady, tak se zeptam na typ, ale ridit se podle tohona 100% nebudu ... :-D Kazdy ma jinou predstavu. Jeste k te hudbe ... my se budem asi rozhodovat mezi zivou hudbou a DJ taky trochu podle mista, kde bude hostina, aby se to tam vsechno veslo :-(
Profilova fotka
Pavli, tak jestli o to stojíš, tak já se s Tebou ráda sejdu a pochodím ty salóny s Tebou. ;-) Můžem se na nějakej pátek domluvit a pak třeba klidně zajít někam na kafe... ať nemusíš sama čekat na přítele dlouho. :-N
Profilova fotka
ivu, tak to by bylo fajn :-) Aspon bych mela srovnani jaky saty maji tady u nas a jaky ve velkomeste :-D
Profilova fotka
No tak to je fakt hroznej rozdíl... :-) Polovina z obyvatel, co si Brno přičítá k dobru jsou studenti... :-p Ale jenom v centru máme k deseti salónům... :-)
Profilova fotka
Dobré, mokré ráno :-)
Profilova fotka
Čau Ivi - já mám spíš zaprášené ráno, v práci to tu přestavují a vedle brousí a brousí až tu mám v kanclu úplnou mlhu :-( Pomóóóc
Profilova fotka
Leni, vem si dovolenou :-D
Profilova fotka
Nás to čeká v práci příští týden. Už dva dny vyklízíme sklad... Budou nám tady bourat a přestavovat... Už se nemůžu dočkat... 8-( Na druhou stranu je teda docela výhodný, že prší, aspoň je vlhkej vzduch a trochu to ten prach "pohltí" ;-)
Profilova fotka
Tak u vás taky?! Já jsem si to tu už trochu utřela. Ale ten prach cítím všude. No dovolenou bych si ráda vzala před vánočními svátky nějak v kuse, snad to projde :-) Tady taky poprchá.
Článek se načítá
Profilova fotka
jj já ve stejným baráku navíc bydlím, takže to budu mít fakt pořád... Příšti dny strávím s hadrem v ruce 8-)
Profilova fotka
Ivi, dneska nás tu holky nechaly o samotě, že :-)
Profilova fotka
už jse tady :-) abych vám to zkazila ;-) ahoj - šílený blázinec
Profilova fotka
šílený blázinec máme v práci už od začátku týdne :-(
Profilova fotka
ahoooooj Peťo :-) Tak koukám, že všude se něco děje :-D
Profilova fotka
Ahoooj Holky! Musím se pochlubit. Včera jsme s přítelem koupili náhodou při zařizování nějakých věcí snubní prstýnky, ocelové. Máme každý trochu jiný, ale u oceli v kamenném krámě je problém najít dva stejné. Přes net se bojím. Jsou mi velikosti od 56 do 59 podle tvaru, tady je ten můj třeba 59, ale měla jsem na sobě jiný a ten byl 56 a byl mi. Sice jsme našli dva stejné pro nás velikostně akorát, ale mě trochu tlačil a já bych z toho byla nervózní. Mám odškrtnutý další úkol :-D
Profilova fotka
ahoj medy, gratuluju :-) :-) To je super, další starost vám odpadla.
Profilova fotka
Ahoj medy, přidávám se ke gratulaci ;-)
Profilova fotka
Už jsem spočítala, že máme na svatbu věci v hodnotě 11 800 :-o Ani nevím jak se to všechno sešlo. Ale aspoň se mi potvrdilo to, že je lepší nakupovat průběžně. Jsou v albu, tak mrkněte. Fuj, ale mám tam starou ruku, jak to přiblížilo ]-(
Profilova fotka
díky holky ;-)
Profilova fotka
Aho Peti, ahoj Medy :-) Tak tu nakonec nejsme samotinký, Leni :-D Peti: Tak pozoruju, že jsme na tom všechny stejně =-) Medy: Gratulujuuu! Prstýnky jsou mooc hezký!!! :-)
Profilova fotka
Díky Ivul, no holky tak vy máte prach a nás vyhodili z areálu, kde máme firmu, tak řešíme stěhování jinam i se všemi stroji. Katastrofa. Snad to přežijem ve zdraví. :-(
Profilova fotka
Je to všude stejný, někde horší... 8-)
Profilova fotka
Medy je to hrůza s těma penězma já jsem se rozhodla, že to radši ani sčítat nebudu :-( prstýnky pěkné. Na ocel asi není možné vydrápat datum svatby, nebo ano?
Profilova fotka
Medy: moc pěkné prstýnky, už jsem se taky koukla :-)
Profilova fotka
Myslím, že jde, ale nedělají to všichni. Nám se ocel moc líbí, takže jsme ani neuvažovali o zlatě nebo stříbře. A rytí ani mít nemusíme. Budem si to pamatovat :-D
Profilova fotka
to je dobře, že si to budete pamatovat. My uvažujeme také o oceli, ale ten datum bychom tam chtěli ;-)
Profilova fotka
Tak to vám holky vůbec nezávidím.. Prach ani stěhování. Já se pařím v přetopeným kanclu... Ivulle: nejsem z Vyškova, ale z Brna. Obřad bude ve Slavkově, ale všechno ostatní je v Brně. Na svatbě budeme mít jen kolem 30 lidí + večer známí, takže ani moc neřeším, jestli se všichni vejdou nebo ne, protože je jasný, že jo... ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?