Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Paaajo, tak to jooo :-) Mě zmátl ten Tvůj pas ;-) Ale i tak, mám tady teď vlastenku :-D
Profilova fotka
Hezké ráno.... konečně pátek...
Profilova fotka
Krásné, dobré ráno :-) Jj, konečně pátek! A přítel má zítra konečně nepracovní sobotu. Juchůůů :-D
Profilova fotka
krásné dobré ráno :-)
Profilova fotka
Ahoj Peťo, Ivi a Edit :-) Dobré ráno i vám. Já jsem dneska měla strastiplnou cestu do práce. Nejdřív nejela 20 minut tramvaj, pak nějaká bez čísla přijela a pak zůstala 15 minut trčet na křižovatce a nakonec odbočila druhým směrem. Nakonec pro hordu lidí přijel malý autobus, ze kterého jsem pak sotva vystoupila. A příčinou toho všeho byly 2 sražené tramvaje. Takže vzrůšo hned po ránu :-D
Profilova fotka
Leni, Edit i vám hezké ráno. Leni, tak aspoň ses nenudila :-) A aspoň jsi o chvilku oddálila tu zaprášenou práci ;-)
Profilova fotka
Holkyyyyy, já už chci jít domů, já se tady dneska nějak nudím :-|
Profilova fotka
Leni, já chci taky - já toho mám pro změnu za celý týdne plné zuby :-( Přemýšlím o plovoucích svíčkách na svatební tabuli... http://www.krasnasvatba.cz/srdicko/
Profilova fotka
Peťo, vypadají pěkně :-) Taky dobrý nápad ;-) Já už se těším, jak se zítra vyspím, nějak jsem ponocovala - těžká jsou pak rána... :-D
Profilova fotka
no jo no ;-) , do kdy jsi v práci?
Profilova fotka
Do 15:30, pak se ještě cestou domů stavím na poště s firemní poštou a pak hurááá domů :-) Ty jsi taky ještě v práci?
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem z práce doma. Juchů... Konečně mám více méně z krku ten blbej sklad, jsem ho postupně vyklízela celej týden, aby se nám tam mohlo víc prášit :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Ivi ty se máš ;-) já jsem furt v práci a ještě tak hodinu budu :-(
Profilova fotka
:-) ;-) :-( Ahojte. Vsechny moc zdravim. Koukam, ze nejak nestiham sledovat novinky ¨v nasi diskuzi..Diky za ohlasy na vyber mych satu. Uvidim, jeste to promyslim,abych neudelala ukvapeny zaver..Ohledne cukrovi bych take pridala neco. Budeme delat jen jedno cukrovi.Bydlime s pritelem spolu, tak to nechceme zbytecne komplikovat. Moje mama to jeste nejak nepochopila, ze se budu vdavat a mysli si, ze zacit zarizovat veci staci mesic dopredu jako pred 30 lety. Hahahaha.Necham ji pri tom. Takze cukrovi mame aspon jen polovicni starost. Nemusi to byt komplikovane na dvakrat..V listopadu budu mit dovolenou, tak aspon zaridime ten prevod z jedne fary na druhou, pak take oznameni a prstynky. Premysleli jsme se snoubencem, ze si je koupime k vanocum.Neni to blby?? Doma se to ted nejak neresi. Bylo to dost aktualni v dobe, kdyz jsme zarizovali misto hostiny a hudbu..Jinak k te hudbe. Mame domluvenou kapelu, ktera uz 15 let hraje na ruznych akcich( svatby, narozeniny, plesy). Byly jsme si je poslechnout u nas na vinobrani. Hraji moc hezky. Stridaji dechovky, popovy i rokovy pisnicky. Jsou celkme 3 clenove, z toho jedna je holka, ktera fakt nadherne zpiva. Domlouvali jsme se s nima tak od 3 h a pry hraji do pulnoci, nekdy i dyl. Nechtela jsem nejakeho dj nebo mp3. Ziva hudba bude fajn..Ten polstarek na prstynky je fakt zajimavy. Maji to v nabidce svatebni salony nebo kde se to da sehnat?? Pocasi muze byt v dubnu opravdu ruzne. Letos bylo nadherne, treba nam to vyjde i pristi rok nam ne? V zari byva vetsinou hezky a treba tento rok byly nektery vikendy pekny a jiny skaredy. Mejte se oc krasne. A nezmrznete. Tak ahoj Lenka
Profilova fotka
ahoj, tak my se budeme asi taky brát v dubnu 2008. koukám, že jsem snad poslední, kdo ještě ani přesně nezná termín, a to už je konec října...a to mi partner říká, že plaším zybtečně včas :)) tak uvidíme. za termín mi doma všichni hubují, prý bude ošklivě, ale já doufám že ne a i kdyby, náladu si tím zkazit nenechám....neznáte někdo nějaký fajn objekt, kde se dá na Novojičínsku udělat hostina i s ubytováním pro asi 40lidí? nás totiž bude celkem dost a navíc jsme dost přespolní....například já s partnerem to máme 500km :-N jo a svatba bude v Kuníně na Zámku. to je jediné, co opravdu vím jistě
Profilova fotka
Ahoj Miri, vítej mezi náma. Lepstep: my si dáme prstýnky taky k vánocům ;-)
Profilova fotka
Dobré ráno :-)
Profilova fotka
Vítám Tě, Miri :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak jaký byl víkend? Prstýnky si taky nadělíme pod stromeček vítám miri :-)
Profilova fotka
Ahoj Edit, víkend hektický... A opět jsem se bavili s rodiči partnera o svatbě a opět jsem to těžko nesla... No asi to bude ještě sranda :-( Do všeho nám kecají, jsou věci, který se nám prostě nelíbí, snažíme se najít nějaký kompromis, ale oni jsou stejně pořád "zabednění", pak se uráží, dělají z trucu změny. 8-( Ještěže to řešíme všechno takhle dopředu, a doufám, že rozumně domluvíme... Jinak to bude asi fakt katastrofa! A co Ty o víkendu? :-)
Profilova fotka
ahoj ivčo, tak to já si na budoucí tchánovce nemůžu stěžovat , na nic se mě neptají... teda zatím,.. víkend? NO Luboš byl v práci, takže na nic, pojala jsem to jako relax s knížkou, ale jinak nic moc,.. chtělo by to nějaký vzrůšo,.... furt vám do toho mluví? Co teď zase prosazují za změny?
Profilova fotka
No, ono to je složitý... Minulej víkend se sešli s mojema rodičema a že se o té naší svatbě pobaví... My spolu fakt vycházíme všichni dobře. Já je mám ráda, naši se znají už přes dva roky... Vše bylo v pohodě. Ale teď je to nějaký divný. Oni se podle všeho ten minulej víkend domluvili nějak na placení hostiny (že se to vypočítá z konečné částky poměrově, podle toho, kdo tam bude mít kolik hostů). mě to přijde fér a podle našich se na tom dohodhli prostě společně. Tchánovcům to ale teď evidentně vadí. Urazili se a řekli, že si teda budem všechno zařizovat každá rodina zvlášť... A chystat svatbu s uraženýma rodičema se mi fakt nechce. Nikdo z toho nebude mít prospěch - jsou totiž věci, který můžeme sehnat výhodně my (což si ale oni asi neuvědomujou...!) a naopak jsou zase věci, co můžou zajistit oni. Ale teď jsou uražení, takže s nima není řeč :-( 8-(
Profilova fotka
ivu - no tak to je paráda,.. :-( snad se jim to v hlavičkách srovná, abyste měli klid
Profilova fotka
To doufám! Hlavně ale nechápu to jejich chování! Naši říkali, že před tím týdnem bylo vše O.K. Že se na tom prostě shodli a oni se teď chovají... No nechápu, proč to neřekli teda rovnou našim, že jim něco vadí! Takhle se prostě nikam nedostanem. My taky nemáme čas tam za nima jezdit každej víkend a řešit to s nima. kromě toho narážíme dost na dopravu. Oni prostě nedovolí, aby někdo z rodiny dopoledne řídil! Většina by tam spala a ty, co ne bysme odvezli večer zvlášť, takže na hostině by mohli pít všichni! Ale tam prostě nikdo nesmí řídit ani na obřad... 8-( To radši zaplatíme nějaký řidiče navíc, kteří tam pak zůstanou na oběd.... 8-( No je to překombinovaný, škoda mluvit!
Profilova fotka
ivu - proč by nemohl nikdo řídit? To nechápu,....
Profilova fotka
Aby si to "užili". Protože prostě by si nemohli ti tři lidi dát ráno panáka... 8-( Taky to nechápu! Rodina z mojí strany se dostane sama na svatbu i ze svatby. S dopravou se otravujeme jenom z ženichovy strany. A jeho to teda taky moc nebaví...! V sobotu nám tchýně "vmetla" (ona je velice mírná, takže to je silný slovo...), že se nám sice velice líbí, že nám budou svatbu platit, ale že když oni mají nějakou představu, tak na to nepřistoupíme... To mi naši ani jednou ani náznakem neřekli a taky nám to platí... A nechávají nás, ať si to uděláme podle svýho... :-) Aspoň jedni rodiče 8-)
Profilova fotka
no to jo,.... ale stejnak je to postavený na hlavu tchánovce si nevybereš :-(
Profilova fotka
Ahoj Holky :-) tak jsem si v rychlosti docetla nasi diskuzi :-) Ivu, tak to je mi lito :-( Je to asi dost neprijmne,co? Ja bych byla si nastvana, kdyby mi to rekli tchanovci nebo moje mamka ... ale po pravde, kdyz vam to plati, tak se to dalo cekat :-( Ja bych to asi resila tak, ze bych rekla, ze si to budu hradit sama a pokud nejakou castkou chteji prispet, tak budu rada :-) Ale nevim, jak na tom financne jste, takze mate k tomu treba duvod jiny :-x U nas zatim nikdo nic netusi ( teda aspon oficialne ) :-)) Tak nidko nemuze do niceho kecat :-)) Jinak chci teda mamce sverit urcite straost o vysluzky a cukrovi vubec :-) Objednavat mi to prijde zbytecne drahy a mamka by stejnak byla proti, vse kupovat :-) A vysluzky musi byt podle ni :-))) Aby lidi nerekli :-))
Profilova fotka
ahoj pavlí - no my necháme koláče upéct,... původně jsem myslela, že je upeču s kamarádkama, ale když si představim, jaký patlání by s tím bylo, tak je snad lepší tohle
Profilova fotka
Ahoj holki, jsem na této diskuzi poprvé, byla jsem v pátek požádána o ruku :-) Termín si jaksi přítel se svým tatou dohodli na 18.duben... :-N Takže jsem zvědavá jaký bude počasí, si říkám, že bude zima a jestli to neposunout... Uvidíme, teď už zvědavě pokukuju po šatech, ale nechám si je ušít, páč je nechci zničit :-| Jak jste na tom s přípravami vy? Co a jak dlouho před bych měla udělat?Díky

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?