Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
no jestli mate v planu jen kolace .... to my budeme muset mit minimalne 10druhu, jak znam mamku :-D
Profilova fotka
pavlí - no jen koláče se nechají upéct - další milion druhů napeče mamka :-D :-D :-D :-D ahoj matonka - vítám tě mezi náma :-)
Profilova fotka
Ahoj Pavli :-) No oni se do toho placení hlavně přítelovi rodiče hrozně hrnuli. Podle nich je to prostě jejich "povinnost" - ale podle toho, jak se chovali dřív, tak "milá povinnost". Naši původně měli v plánu dát mi spíš peníze "do života", který by mimochodem několikanásobně přeahovaly náklady za celou svatbu... Ale vzhledem k tomu, že teď plánujou velký výdaje, tak zatím nedostanu nic, ale zase mi zaplatí svatbu... A to se mě ptali, jestli mi to nevadí, jestli s tím souhlasím, že si udělají se svýma penězma, co chcou... =-) Naši jsou prostě fakt jiní. Od přítelových rodičů fakt cítím, a bohužel se to občas projeví i na příteli, že jsou strašně "na prachy". Oni asi nikdy neměli tak nějak nedostatek. Děcka vždycky dostaly, všechno co chtěly... Mira byl v tomhle fakt někdy nevychovanej. Ale docela se snaží, protože to asi pochopil... Zatímco my jsme nikdy nebyli žádní boháči, ale za to jsme si uměli vždycky o všem promluvit a říkat si věci na rovinu... Dneska si o tom výstupu u jeho rodičů chceme s Mirou promluvit, před tím na to nějak nebyl čas. A já mu chci právě taky navrhnout, že řekneme rodičům, že si budeme všechno zařizovat sami a jestli nám chtějí nějak finančně pomoct, ať nám řeknou částku, nebo lépe, ať nám ji dají a my se s tím už nějak poperem. A jestli se jim to takhle nelíbí, tak že si to radši zaplatíme sami. Já teda teď peníze nemám vůbec. přítel má něco naspořeno, takže bysme dohromady s našima nějak zvládli ;-)
Profilova fotka
Co se týká cukroví, tak my budeme objednávat všechno - dort, koláčky, cukroví, kremrole, a ještě nějaký minizákusky. Kvůli tomu jsou taky nějaký problémy, ale to mi začíná být více méně fuk... Nakonec to asi dopadne tak, jak jsem vůbec nechtěla - každý si podělíme svoji rodinu... 8-( Ale to je fakt taková blbost, že je mi to jedno... U nás ale nikdo nepeče, takže jediný, co budeme mít z vlastní výroby je marcipán od ségry. Děláme ho spolu pravidelně naVánoce, tak jsem ji požádala - Je to rychle hotový, dobrý a hezky to vypadá :-)
Profilova fotka
Ahoj Matonko, gratuluji k žádosti o ruku :-) a vítej mezi námi ;-) Doporučuju, abyste si co nejdřív našli místo obřadu a hostiny. V tomhle vás už asi trošku tlačí čas, pokud teda něco nemáte :-) Brzo to bude plný. Pak bych být Tebou zašla někam na šaty, ať víš, co Ti sluší - já jsem například měla úplně jinou představu o šatech, než jaký nakonec mám. ;-) Pokud chceš, tak si zvolte barvu svatby, v jaké se to všechno odehraje :-) Hlavně si udělejte seznam hostů, abyste věděli, kolik vás zhruba bude - od toho se odvíjí hospoda, taky jestli budete někomu muset shánět nocleh, může to být přímo v místě hostiny :-) To je pro začátek všechno :-) Pak to ale chce pomalu začít řešit prstýnky a oznámení, což se většinou obědnává, tak aby to přišlo včas... No a po novým roce to už chce mít kameramane, fotografa, muziku... :-) Teď si ale hlavně vytvoř tady na brms album, ať vidíme, co se Ti líbí a můžeš tam dát i fotky Tvojeho prstýnku... Vás dvou, atd. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jsem tu taky po kratším odmlčení. Víkend nestál za nic a vlastně ani teď - je mi divně - v pátek večer jsem už cítila, že na mě něco leze - teď jsem v práci :-( , ale nejradši bych šla domů. Teplotu sice nemám, ale sotva dýchám (rýma jak prase)... Ach jo. Ahoj matonko :-) Gratuluju k zasnoubení. My máme s přítelem dneska 2. výročí zasnoubení :-) Ale na nějaké slavení to v mém stavu nevypadá :-| Já bych tak chtěla jít na nějakou romantickou večeři, ale takhle bych to asi celé prosmrkala :-D My máme jen termín na matrice a představy v hlavě :-) Taky budeme mít prstýnky pod stromečkem (doufám :-D )
Profilova fotka
Ahoj Leni to je blbý, tak se běž domů vyležet a na večer si třeba pujčte s přítelem nějaký film a udělejte si romantický večer s popcornem :-D
Profilova fotka
ivulla: když mě je to blbé jít domů nebo zůstat na nemocenské, když mám jenom rýmu. Před chvíli jsem šla roznést poštu do kanclů - do schodů, ze schodů a dorazila jsem jak funící lokomotiva (ta rýma mi dáva zabrat, mám nos ja sob Rudolf :-D
Profilova fotka
Leni, tak to nezavidim, ja se posledni dobou taky porad cejtim nastydla :-( Je to asi tim, ze doma to jeden vylezi a druhy s tim prijde ... ale zatim se drzim :-D Tak vyroci oslavite vecou v postylce u telky no :-) To ma taky dost do sebe 8-) Ivu, budu drzet palce s tema rodicema, at to dopadne co nejlip :-) Hadat se nema cenu, ale pokud to nepochopi :-(
Profilova fotka
Pavli, Ivi: asi to tak dopadne (ta oslava), ale abych ho zas nenakazila, jak se budem tulit u telky :-D Budem pak kýchat oba dva :-D
Profilova fotka
To jo, Rudlofe :-D jen se tam zbytečně nezdržuj a doma se vylež :-) ať Tě to nezkolí úplně ;-)
Profilova fotka
Leni, jen at si pritel zvyka, musi si vytvorit protilatky :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Profilova fotka
Pavli: Díky, myslím, že se nakonec dohodnem rozumně.. Nejsou to naštěstí žádní ignoranti :-) Ale ten stres. 8-( Ale jak říkám - naštěstí to řeším hooodně dopředu, takže podobný problémy odpadají týden před svatbou... ;-) A taky si říkám, že si to třeba "vyberu" dopředu a pak bude všechno O.K. :-)
Profilova fotka
Ahoj, no představu máme, svatba bude v místě naší chaty, a celou oslavu chci mít venku na zahradě. Proto se trochu bojím počasí, aby bylo teplo. Přinejhorším si od kamaráda pronajmu sál u hospody:-) No po šatech už pokukuju a asi půjdu do nějakýho salonu si je vyzkoušet...
Profilova fotka
Matonka: Tak to jsi s přípravama v pohodě :-) Toho počasí bych se taky trochu na venek bála, lae jestli máš mokrou variantu, tak je to O.K. :-)
Profilova fotka
Jaro2008: tak gratuluji k výročí ;-)
Profilova fotka
matonka: děkuju :-) ;-)
Profilova fotka
Ahoj Ivi, tak to je fakt drsný... to bych se snad na takovou svadbu radši vyprdla a vzala si ho bez všech.... S tou dopravou mi to příjde úplně na hlavu. My zajišťovat nebudeme ani dopravu ani ubytování.... teda ubytování zajistíme, ale neplatíme.....
Profilova fotka
Leni, tak co už je líp? Motonko, balhopřeju, vidím, že spoustu věcí už máte rozhodnuto na začátku....
Profilova fotka
Ahoj Peti: :-) Jsem ráda, že na to máte stejný názor, jako já. (Nejsem teda asi úplně divná... :-N) To už jsem drahouškovi řekla taky, že jestli to všechno bude takovej problém, tak radši malou skoro tajnou svatbu bez všech blbin...! Možná by se hodilo tím rodičům pohrozit a oni by si tu "panovačnost" rozmysleli. ;-)
Profilova fotka
Dneska je tu ňák mrkvo :-o
Profilova fotka
Ahoj Peťo a Ivi, Peťo - kupodivu, je mi už dobře, myslela jsem, že po včerejším dnu padnu za vlast, ale dneska ráno (fajně jsem zaspala - ale stihla jsem to), je mi líp, jen ta rýma a červený odřený frňák zůstává. Dneska to byl maras v práci - v kanclu mi tu vrtali - tak jsem utekla do vedlejší místnosti, už jsem zase zpátky, trochu poklizené, ale ten prach cítím všude - na sobě, na prstech... Fuj Ach jo, mám tu bojové podmínky :-D
Profilova fotka
Ivi, ale je tu fakt nějak mrtvo - i na jiných diskuzích. =-)
Profilova fotka
tak já už tu jsem, i když za chvilku letím z práce domů ;-) Máme už od minulého týdne v práci blázinec - takže to nějak nezvládám... :-(
Profilova fotka
ahojky, ta na vás jdu kouknout a tady mrtvo leni - gratuluju k výročí, ta rýma to už je horší,... ale mrchu zvládneš,... já jsem dneska úspěšně nestihla bus, tak jsem ho honila autem,.. :-D :-D :-D parkuju asi tak o 10km dál jak obvykle, tak doufám, že si tam toho svýho broučka nezapomenu vyzvednout :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, já se budu vdávat 19. dubna (zasnoubená jsem od konce září..). Když jsem si tak zběžně pročetla, co už máte zařízený, tak začínam panikařit.... Minulý týden jsme s přítelem zamluvili termín a dneska jsem sehnala kapelu. Jinak nemam nic - dokonce ani představu o tom, jaký chci šaty atd. Uklidněte mě někdo, že to stihnu.....díky
Profilova fotka
janechvatal: Klííííd ;-) 8-) Vítej mezi námi. Gratuluji k zasnoubení! Máte zamluvený termín a to je důležitý! Na šaty máš čas. :-) My jsme tady některý trošku bláznivý. :-p Zatím tady sbírej inspiraci a pomalu se začni poohlížet po místě hostiny, což my děláme s přítelem už přes dva měsíce a pořád ještě nemáme jasno... :-D Chci si všechno vychutnávat. ;-) Jo a založ si taky albíčko, ať můžeme k Tobě "načumovat", co se Ti líbí ;-)
Profilova fotka
Tak pokukuju po ebay a mají tam moc hezký šaty a vyjde to fakt levno. Tak sesbírám pár info na diskuzi a možná do toho půjdu, ale nejdřív do salonu si některý vyzkoušet.
Profilova fotka
Dobré ránečko :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?