Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Leni, hospodu vyberte dobře, jestli se Ti něco nelíbí, tak to fakt nemá cenu... My si sice trošku připlatíme, ale bude to 100% splňovat naše představy ;-) Navíc to nakonec asi nebude až tak závratný rozdíl, protože budeme mít velké slevy na ubytování... Peti ta vaše hospoda vypadaá z venku hezky :-) Pěkně na samotě, v klídku, žádnej ruch... Pohoda :-)
Profilova fotka
Dneska jsem byla s kamarádkou na další obchůzce po šatech. Rozhodla jsem se už víckrát nepůjdu :-) Něco jsem přidala do alba. Stejně jsem se rozhodla pro asi třetí šaty, co jsem na sobě měla. A celkem jich bylo aspoň 15. Chtěla jsem si podobný objednat z ebay, ale když jsem je dneska zase viděla, tak jsem si řekla, že když to mají být ony, tak to prostě budou ony... Poptala jsem se dokonce i na prodej a jsem zvědavá, jak to dopadne... A teď se chystám konečně napsat mail do předběžně rezervovanýho hotýlku s nějakýma otázkama. No tento týden se zase o něco posuneme :-)
Profilova fotka
pavli - máme to jen předběžně zamluvené. S tím, že mi řekl cca co stojí... takové normální ceny, ani levné ani drahé.... Přesný rozpočet uděláme až tak měsíc před tím, kdy se dohodneme už na přesném počtu jídla a co přesně budeme papat :-) hospůdka je jen zamluvena, tak aby nám ji už nikdo nevyfouknul :-) já ji znám, mám ji ráda a příjde mi super že se tam dá rovnou i spát a je před tím velké parkoviště. Což je pro nás super - protože většina hostů bude z Čech ;-)
Profilova fotka
Ivi: na samotě to moc není - je tak 100 metrů od poměrně velké silnice :-) ale to okolí 100m je fakt jen pro tu hospůdku :-) Jinak jsem ráda, že jsme se konečně dohodly na tom nápadu :-) náhodou je pěkné že máš nějakého maskota! Jinak blahopřeju k rozhodnutí se šatama - to je jedno z nejtěžšíš rozhodnutí při výběru věcí na svatbu, co?
Profilova fotka
Peti: Aho, no to nevadí, hlavně, že to není uprostřed města v nějaké zástavbě, to já moc nemusím. I když my budeme mít hotýlek "na samotě u lesa" :-) Teda na saamotě u přehrady. Je to tam krásný a romantický a dokonalý a strašně drahý... Jen za nájem dáme 9.500!!! Je to hrůza, ale nějak jsme to propčítali a nevyšlo to ve výsledku až o tolik dráž, jak jsme čakli. Jsou tam potom totiž pořádné slevy na ubytování, což nakonec asi využijem :-) Právě jsem jim tam napsala nějaký otázky a až mi paní odpoví a bude všechno o.k., tak si chci dát schůzku s tím "šéfkuchařem" a udělat předběžnej rozpočet. My už totiž nějakou zevrubnou představu máme i v počtu lidí i v jídle... :-) Šaty byly vcelku těžký rozhodnutí pro mě. Všichni mi ale řekli, že ke mně prostě nejvíc sedí jedny šaty, tak jsem je nakonec vzala :-)
Profilova fotka
tak já měla těžké rouhodnutí ze šatama, každý měl jiný názor a když už se konečně aspoň 2 kamarádky shodli - tak se nelíbili mě, tak jsem si pak vybrala úplně sama asi tak 30 šaty co jsem měla na sobě. Prostě byli první, ve kterých jsem měla pocit to jsou ony. Proto jsem se nerzmýšlela a vzala si je....
Profilova fotka
Peti, to se Ti nedivím :-) Určitě jsi udělala dobře! A nemáš v nich fotku Ty? Já jsem byla celkem rozhodnutá zkusit to na ebay a ono by to určitě vyšlo levněji a byly by moje :-) Ale do toho bych ša jen kdybych si fakt nevybrala ty nejkrásnější :-N Jsou jemný, romantický - všichni mi řekli, že se ke mně přesně hodí. Takže bylo rozhodnuto. Dokonce paní v salónu byly obě překvapený, že mi tak hezky sednou, že to ještě na nikom neviděly a že prý na mě vypadají líp, než na modelce v katalogu 8-) Vím, že je to jejich práce, ale byly to už několikátý šaty a před tím se nic takovýho neodehrálo. Takže jsem jim nakonec podlehla - těm šatům :-) A začínám z toho mít obrovskou radost!! :-)
Profilova fotka
Ahojte. Vsechny vas moc zdravim. Minuly tyden jsem si byla okouknout saty.Nejprve jsem se divala do katalogu. Zaujaly me jedny fakt pekny saty. Tak jsem si je vyzkousela. Byly fakt super. Urcite se jeste nekde podivam. V tom salonu me ta pani nabizela, ze je mozno za 8.000 kc si nechat usit saty presne pro me, budu mit jistotu, ze je mam jako prvni a nebudou poniceny. Pak jim je tam necham.Co myslite je to dobra nabidka?Koukala jsem tam na jedny saty asi za 7.500,-kc a byly pekne poniceny.Neni to lepsi si je nechat usit na miru? Kdyz si je objednam ted na duben, tak jak budou vypadat za pul roku? Cukrovi zatim domluvene nemam?Cekam na nejaky dobry tip. Brachovi na svatbu pekla jedna znama, fakt dobry domaci cukrovi, jenze ted jse na operaci, tak mam smulu. Kdy si budete zarizovat oznameni a pri jake prilezitosti budete zvat hosty? Mejte se pekne a hodne sil v zarizovani..
Profilova fotka
ahoj, pokud tě ty šaty okouzlili jdi do toho. já si vybrala z kolekce 2008, takže je zatím měla na sobě 1 nevěsta, doufám, že v zimě moc svateb nebude a že na ten náš termín budou pořád stejně krásné. Myslím, že 8.000 není moc.... ale já je nevidím, neznám jejich kvalitu, značku.... O cukroví se stará moje mamka - někoho si našla... a dort budu mít od sourozenců. Takže to je jediná starost, která mi odpadá
Profilova fotka
Lastep: Jasně, jdi do toho. Máš jistotu, že v nich budeš jako první. Odpadají Ti bezesný noci před svatbou kvůi tomu, že je některá nevěsta před Tebou zničí a Ty si budeš muset na poslední chvíli půjčit jiný... ;-) A 8000 je sice za půjčení dost, ale jestli seš o nich přesvědčená a fakt se Ti líbí, tak je to dobrá investice. Přece jde o to, aby sis to v těch šatech pořádně užila. Tak ať jsou to "ty pravý" :-)
Profilova fotka
Ahojky :-) lestep, tak do toho bych sla, je to uz jedno zda mas dat 7000,- za pujceni satu nebo 8000,- za to, ze vis, ze je budes mit na sobe prvni a sednout ti bez jakehokoliv upravovani :-) Jen tezko odhadnout, zda by Ti nekdo takove saty neusil a nemohla jsis je pak nechat :-) Myslim, ze jsme se uz tady na to ptala., na kolik vyjdou usit saty ... Ivulko a ty jsis vybrala jaky satecky? Ty co mas jako nove v albu? ;-) Nebo je tu nemas?
Profilova fotka
Pavli, já je mám jako favoritky už někde uprostřed... Ale je tam jen taková rozmazaná čmouha (dělám drahoty, protože mi tady miláček šmejdil ]-( a já chci aby to bylo překvapení a on nakonec taky, ale občas má nutkání...). Včera mi volala ta paní z půjčovny, že by mi je prodali za 12.000... Tak to celkem dost zvažuju. Vím že přede mnou je měly jenom asi 4 nevěsty a pořizovací cena 30.000... Ufff. Navíc na nich není znát jakýkoliv "obnošení". Já bych tak ráda měla klid, že ty šaty prostě fakt budou!!! Ale je to docela pálka... Na druhou stranu mi mamka (tak trochu si je beru kvůli ní, protože se do nich zamilovala :-)) řekla, že když mi je prodají za 10.000, tak mi je koupí... Tak si říkám, že přihodím 2 tis. a budou moje :-N Co myslíte?
Článek se načítá
Profilova fotka
Ja mam dneska prace hruza |-| ]-( Ivu, tak to je dobry, jestli myslis, ze takovou cenu maji, ale ja bych ji jeste zkusila ukecat na tech 10000,- :-) Ja bych si sla uz tak taky zkouset uwaaa ..... Jinak me se libili jedny satecky u tebe v albu, jak jsis zkousela, meli vlecku a myslim, ze to jsou ty posledni :-) Zkousis asi primo v Brne, vid?
Profilova fotka
Pavli, jo všechno jsem zkoušela v Brně - v centru. Kdyžtak se můžem domluvit a já Ti přes IP pošlu klidně odkaz. :-) Všechny salóny totiž mají nějaký stránky, myslím :-) S tím smlouváním... nevím, nevím. Ona mi totiž původně řekla 15.000... No a já že je to moc, a tak nakonec za 12 a asi mi k tomu půjčí ještě i spodničku a možná i závoj... Ještě tam musít přijít se domluvit na všem. Ale řekla jsem jim, že to na 90% beru ;-) Mamka má svoje šaty v kterých se vdávala doma. A pamatuju si, jak jsem je ráda oblíkala :-) Sice jsou teď ve skříni, ale to vůbec nevadí... Líbí se mi to a myslím, že to má dobrý antidepresivní účinky :-) až mě přestane bavit se na ně dívat, tak je třeba prodám :-)
Profilova fotka
Přesně tak, prodat šaty můžeš vždycky a pak Tě možná výjdou i levněji než by jsi si je půjčila ;-)
Profilova fotka
Peti a Ty už máš vybraný ty šaty, co máš v albu? Definitivně?
Profilova fotka
Pavli :-) Kdybys chtěla přijet do Brna - na štay. Já s Tebou klidně i zajdu :-D Mooc mě to totiž baví! :-N A všechno bych Ti ukázala. V centru je těch salónů totiž fakt celkem dost. Já vím ještě aspoň o čtyřech, kde jsem ani vůbec nebyla... ;-)
Profilova fotka
jj, snad jo - aspoň jsem na ně zaplatila 50% zálohu ;-)
Profilova fotka
Jéé, tak to gratuluju! :-) Já se právě rozhodla, že je teda nakonec fakt koupím ;-) Tak tam někdy tento týden zajdu a domluvím se snima, ať mi je nachystají (měli je prodloužený na vyšší holku... A budu je mít doma! Juchůůůůů! |-|
Profilova fotka
Děvčata, tady je teda fakt ale pořádně mrtvo... :-( Kdepak všechny jste? To ten přicházející podzim? x-)
Profilova fotka
Dobré ráno všem ;-) Dlouho jsem tu nebyla, nějak není čas. Dnes tu nemám šéfa, tak se můžu zas zapojit do diskuze :-)
Profilova fotka
No konečně někdo ;-) Taky dobré ráno přeji :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, už jsem tu taky ;-) :-)
Profilova fotka
Taky vám včera nešlo spustit "beremese"? Mě to nešlo odpoledne a nepodařilo se mi to ani večer :-( Nějak jim to tu blbne.
Profilova fotka
Hoj holky :-) Já Leni nevím, včera jsem na netu vůbec nebyla....
Profilova fotka
ahoj holky, taky poslední dobou nějak nestíhám, takže poprosím o novinky :-D
Profilova fotka
U mě žádné, svatbu jsme po zaplacení termínu uložili k ledu. Ale minulý týden jsme měli mánii, že se vezmem sami v zahraničí, ale odradily nás ceny letenek.
Profilova fotka
U nás taky žádné změny. Vlastně jo - včera jsem se dozvěděla od přítele, že nám tchýně s tchánem přispějí na svatbu - což mě velmi mile překvapilo :-) . Moc jsem to nečekala.
Profilova fotka
medy - tak to jsme na tom stejně, u nás taky mrtvej bod leni - tak to je super, naši mi taky budou příspívat
Profilova fotka
Holky :-) U mě nic moc novýho (brms mi včera chvilku jelo a na chvilku vypadlo a pak to zase jelo...?? =-) ) U mě nic moc novýho - rodičové se nám společně sešli a za našimi zády se snažili na něčem domluvit teď o víkendu (jako na svatbu). A dopadlo to tak, že máme tři různý vize - My s Mirou, naši a Mirovi rodiče. My dva se vždycky na něčem shodujeme s jednou stranou... Tak doufám, že to dopadne formou kompromisu... Ufff!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?